De ratten in het Kremlin zullen zich ook wel in de handjes wrijven.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:37 schreef Peligrosso het volgende:
Warme woorden en felicitaties van LePen, DeWinter en Orban.
Fijn volk die matties van Geert.
PVV doet economisch heel veel meestemmen met de VVD voor een linkse partij. Hint: ze zijn dat niet.quote:
Het komt voor 90% van de gevallen van links inderdaad.quote:Op donderdag 23 november 2023 06:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Politiek geweld komt toch altijd van links?
Et zijn verschillende voorbeelden gegeven waarbij dat van rechts kwam.
Georgia Meloni niet?quote:Op donderdag 23 november 2023 07:37 schreef Peligrosso het volgende:
Warme woorden en felicitaties van LePen, DeWinter en Orban.
Fijn volk die matties van Geert.
Vooral gezien ie geweld zo grappig vindt.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Met de tijd die je hier spendeert kun je ze ook prima zelf een handje helpen.
quote:Op donderdag 23 november 2023 07:39 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De ratten in het Kremlin zullen zich ook wel in de handjes wrijven.
Alle gure apen blij.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:39 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Fijne warme groet ook van Kim en de Orange Man.
Oh jah dat was jij die die aanslag van Baudet zo grappig vond.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:30 schreef Starhopper het volgende:
Ik mij enorme zorgen om de steun voor Oekraïne![]()
![]()
Ik vind deze redenatie een beetje onzin, ze hebben een verlies ja, maar wel een achterban van 24 zetels. Het gaat uiteindelijk om de coalitie.quote:Op donderdag 23 november 2023 06:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
VVD komt dus toch weer in de regering, ondanks een mega verlies.
Dan zal PVV nog groter worden waarschijnlijk.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:44 schreef NgInE het volgende:
Ik voorspel nieuwe verkiezingen op de redelijk korte termijn.
Waarom zouden mensen dan ineens anders gaan stemmen?quote:Op donderdag 23 november 2023 07:44 schreef NgInE het volgende:
Ik voorspel nieuwe verkiezingen op de redelijk korte termijn.
Waarom niet... gebeurd nu toch ook? Moet uiteraard wel iets van tijd tussen zitten.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:48 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen dan ineens anders gaan stemmen?
Te veel getwijfeld.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:52 schreef Jed1Gam het volgende:
Als die verkiezingen een paar maanden eerder waren gehouden, waren die Boeren aan de macht. Daarna was het Ontzigt voor een paar weekjes. Te vroeg gepiekt.
Als je je dat zo enorm aantrekt dat je niet eens met een realistisch beeld naar je eigen land kunt kijken dan maak ik me ernstig zorgen om jou.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:30 schreef Starhopper het volgende:
Ik mij enorme zorgen om de steun voor Oekraïne![]()
![]()
Deugen doe je alleen van een afstand, natuurlijk.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Met de tijd die je hier spendeert kun je ze ook prima zelf een handje helpen.
Daar is wel dik 12 jaar VVD-beleid aan vooraf gegaan met zelfs gedoogsteun van de PVV zelf wat betreft VVD en CDA.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:50 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Waarom niet... gebeurd nu toch ook? Moet uiteraard wel iets van tijd tussen zitten.
Paar maanden geleden stemde men massaal BBB. Paar jaar daarvoor massaal FVD. Een groot deel van het electoraat waait mee met de populist die op dat moment het meest hard schreeuwt.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:47 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dan zal PVV nog groter worden waarschijnlijk.
Niet voor niets dat men massaal op PVV stemt, daar moet iets mee.
Het was vooraf al duidelijk dat de VVD in ieder kabinet zou gaan zitten, tenzij geen hond meer op de VVD zou stemmen.quote:Op donderdag 23 november 2023 08:02 schreef Mutant01 het volgende:
Mensen hebben feitelijk gewoon weer voor VVD beleid gestemd. Althans, dat is wat ze gaan krijgen. Er gaat helemaal niets veranderen. Hooguit migratie wat strenger, maar de rest blijft hetzelfde.
Daar hoef je je geen zorgen over te maken. Dat is een van de dealbreakers van zowel de NSC als VVD.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:30 schreef Starhopper het volgende:
Ik mij enorme zorgen om de steun voor Oekraïne![]()
![]()
En welke andere optie is er dan? Zowel VVD als NSC zijn nodig in een rechts en een linkse coalitie. Anders geen meerderheid. Samen hebben ze 44 zetels.quote:Op donderdag 23 november 2023 07:43 schreef jakosi het volgende:
[..]
Ik vind deze redenatie een beetje onzin, ze hebben een verlies ja, maar wel een achterban van 24 zetels. Het gaat uiteindelijk om de coalitie.
Of het beste campagne voert. BBB niet gezien. FVD zat vol potentie totdat ze knettergek werden.quote:Op donderdag 23 november 2023 08:02 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Paar maanden geleden stemde men massaal BBB. Paar jaar daarvoor massaal FVD. Een groot deel van het electoraat waait mee met de populist die op dat moment het meest hard schreeuwt.
Heb je nog maar 30 zetels eerste kamer.quote:Op donderdag 23 november 2023 08:14 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
En welke andere optie is er dan? Zowel VVD als NSC zijn nodig in een rechts en een linkse coalitie. Anders geen meerderheid. Samen hebben ze 44 zetels.
Of;
PVV, VVD, NSC + BBB (1e kamer)
Anders: herverkiezingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |