SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel![]()
Oooh dat aan engelen boven aan het uit knopje aan het spelen zijn en de andere engelen op de trommels lopen te rammen?quote:Op zondag 29 oktober 2023 23:12 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iets wat we vroegah in de zomer nog wel eens kregen, net zoals snil in de winter.
Jaaaa daar geniet ik ook altijd vanquote:Op maandag 30 oktober 2023 00:28 schreef Pisces29 het volgende:
Zoveelste zware bui weer hier.![]()
Regen tegen de ramen slapen.
Dat is alleen fijn met een dakraamquote:Op maandag 30 oktober 2023 07:12 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Jaaaa daar geniet ik ook altijd van![]()
![]()
Ik kwam elders tegen dat die storm de potentie van een cycloon zou hebben. Heb je daar iets over gelezen?quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:48 schreef Momo het volgende:
Storm die donderdag in onze buurt zal zijn heeft ondertussen een naam Ciaran.
Ja lijkt een grote jongen te worden, impact zal vooral groot zijn in Bretagne en Cornwall waarschijnlijk (sommige modellen gaan voor windstoten 170 km/h) Maar ook voor de Nederlandse kust zie ik modellen die 130 km/h geven voor de windstoten. Maar nog even afwachten hoe hij zich ontwikkelt.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kwam elders tegen dat die storm de potentie van een cycloon zou hebben. Heb je daar iets over gelezen?
Haha. Neemt wel een beetje bizarre vormen aan jaquote:Op maandag 30 oktober 2023 08:28 schreef INViCTuS het volgende:
Europa is wel vrij nat de komende 10 dagen. Sommige landen zelfs zeer nat.
Behalve bij onze spanjool Dick natuurlijk
[ twitter ]
Wat ik las inderdaad vooral Engeland en de kust van Frankrijk, maar dat het ook wel richting de Benelux kon trekken.quote:Op maandag 30 oktober 2023 09:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja lijkt een grote jongen te worden, impact zal vooral groot zijn in Bretagne en Cornwall waarschijnlijk (sommige modellen gaan voor windstoten 170 km/h) Maar ook voor de Nederlandse kust zie ik modellen die 130 km/h geven voor de windstoten. Maar nog even afwachten hoe hij zich ontwikkelt.
[ twitter ]
Mooie ochtend.quote:
Nu nog wel, maar we gaan langzaam maar zeker richting winterkou des doods:quote:Op maandag 30 oktober 2023 10:45 schreef INViCTuS het volgende:
Deze week zijn de temperaturen nog wel prima
quote:Op maandag 30 oktober 2023 10:57 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Nu nog wel, maar we gaan langzaam maar zeker richting winterkou des doods:
[ afbeelding ]
Kan me hier ook op kleden, hoor. Hoeft het niet kouder voor te wordenquote:Op maandag 30 oktober 2023 11:14 schreef Elan het volgende:
Een graad of 5 kouder is prima want kun je je op kleden , als het dan ook voor de verandering een hele dag droog is daarbij.
Stormdepressie met orkaankracht. Opzich komt dat vaker voor en meestal nemen ze wel in kracht af richting land. Als ze dat niet doen heb je een probleem.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kwam elders tegen dat die storm de potentie van een cycloon zou hebben. Heb je daar iets over gelezen?
Nou ja, laten we maar hopen dat ze dat zoals meestal wel doen. Ben nog niet toe aan weer een stormquote:Op maandag 30 oktober 2023 12:46 schreef aloa het volgende:
[..]
Stormdepressie met orkaankracht. Opzich komt dat vaker voor en meestal nemen ze wel in kracht af richting land. Als ze dat niet doen heb je een probleem.
Het regent nu ff veel, in jouw vakantie is het dan eindelijk droog.quote:Op maandag 30 oktober 2023 12:51 schreef Scrummie het volgende:
Kouder maar droger zou fantastisch zijn
Teken ik voorquote:Op maandag 30 oktober 2023 12:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Het regent nu ff veel, in jouw vakantie is het dan eindelijk droog.
Hoeft van mij ook niet idd.quote:Op maandag 30 oktober 2023 12:50 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nou ja, laten we maar hopen dat ze dat zoals meestal wel doen. Ben nog niet toe aan weer een storm
Hallo Acapulco.quote:Op maandag 30 oktober 2023 12:46 schreef aloa het volgende:
[..]
Stormdepressie met orkaankracht. Opzich komt dat vaker voor en meestal nemen ze wel in kracht af richting land. Als ze dat niet doen heb je een probleem.
Kan je nagaan dat die kracht nog veel hoger is, dan een stormdepressie hier. Tropische orkaan is vele malen sterker in kracht.quote:
In versnelling?quote:Op maandag 30 oktober 2023 15:07 schreef Jor_Dii het volgende:
Ah gelukkig er komt weer een lekker regengebied aan vanuit België
Scheelt dat we wind-, ijs- en golfbreker Groot-Britannie voor ons hebben liggenquote:Op maandag 30 oktober 2023 12:46 schreef aloa het volgende:
[..]
Stormdepressie met orkaankracht. Opzich komt dat vaker voor en meestal nemen ze wel in kracht af richting land. Als ze dat niet doen heb je een probleem.
quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wat een godsgeklaagd kansloos kut weer..
quote:'Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?
Niet zo klagen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wat een godsgeklaagd kansloos kutweer..
Jawelquote:
Nog een maandje of 4-5 volhouden.quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Wat een godsgeklaagd kansloos kutweer..
Daar ga ik nog niet aan denkenquote:
Mag van mij echt wegblijven. Leuk zo'n herfststorm, maar het halve land ligt weer plat, 1000km+ file, ongelukken, schade etc. etc. Verder moet ik gewoon de hont uitlaten en die vliegt met z'n flapoortjes dan mogelijkerwijs de lucht in. Echt geen zin inquote:
Met alle regen, kou en wind in de wereld van vandaag is het soms goed om even een stapje terug te doen en een momentje rustig stil te staan bij het feit dat de lente inderdaad nooit meer lijkt te komen.quote:
2 november stormquote:
die hond moet aan de lijn, kan je hem als kite gebruiken.quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mag van mij echt wegblijven. Leuk zo'n herfststorm, maar het halve land ligt weer plat, 1000km+ file, ongelukken, schade etc. etc. Verder moet ik gewoon de hont uitlaten en die vliegt met z'n flapoortjes dan mogelijkerwijs de lucht in. Echt geen zin in
Storm Ciarán zal ver verwijderd zijn van de intensiteit van de stormen van 1999. Hij belooft echter krachtig te zijn boven Bretagne en de Kanaalkusten. Meer informatie opquote:
Temperatuur is echt niet zo belangrijk. Dat sombere..dat is zo waardeloos.quote:
Dat volgt vanaf donderdag. Gevoelstemperatuur gaat dan naar een graadje of 6.quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:46 schreef Straatcommando. het volgende:
Het enig wat nu nog mist is een vieze koud wind.
Ik denk dat we Straatcommando wel voldoende hebben opgebeurd.quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat volgt vanaf donderdag. Gevoelstemperatuur gaat dan naar een graadje of 6.
Het is maandag jongons alstublieft..quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:52 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik denk dat we Straatcommando wel voldoende hebben opgebeurd.
Wat heb je die gasten misdaan danquote:Op maandag 30 oktober 2023 16:52 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is maandag jongons alstublieft..
Alleen als het gangsters paradise isquote:Op maandag 30 oktober 2023 17:00 schreef dick_laurent het volgende:
Aanstaande woensdag is hier een nationale feestdag en ben ik dus vrij.
Het wordt 25 graden en zonnig.
Ik heb een beetje moeite met kiezen wat ik zal doen...
Met een sixpack bier naar het strand?
Of terrasje pakken en beetje mensen kijken?
Of beetje met de auto cruisen met muziek lekker aso hard en ramen open?
Nog andere suggesties? @:straatcommando.
quote:Op maandag 30 oktober 2023 17:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Alleen als het gangsters paradise is
Wat heb ik jou ooit misdaanquote:Op maandag 30 oktober 2023 17:00 schreef dick_laurent het volgende:
Aanstaande woensdag is hier een nationale feestdag en ben ik dus vrij.
Het wordt 25 graden en zonnig.
Ik heb een beetje moeite met kiezen wat ik zal doen...
Met een sixpack bier naar het strand?
Of terrasje pakken en beetje mensen kijken?
Of beetje met de auto cruisen met muziek lekker aso hard en ramen open?
Nog andere suggesties? @:straatcommando.
Wat voor hont?quote:Op maandag 30 oktober 2023 16:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mag van mij echt wegblijven. Leuk zo'n herfststorm, maar het halve land ligt weer plat, 1000km+ file, ongelukken, schade etc. etc. Verder moet ik gewoon de hont uitlaten en die vliegt met z'n flapoortjes dan mogelijkerwijs de lucht in. Echt geen zin in
alles en het begint s'morgens met zuipen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 17:00 schreef dick_laurent het volgende:
Aanstaande woensdag is hier een nationale feestdag en ben ik dus vrij.
Het wordt 25 graden en zonnig.
Ik heb een beetje moeite met kiezen wat ik zal doen...
Met een sixpack bier naar het strand?
Of terrasje pakken en beetje mensen kijken?
Of beetje met de auto cruisen met muziek lekker aso hard en ramen open?
Nog andere suggesties? @:straatcommando.
Je had m’n aandacht bij sixpack. Maar het gaat over je bier. Niet verder gelezen dus.quote:Op maandag 30 oktober 2023 17:00 schreef dick_laurent het volgende:
Aanstaande woensdag is hier een nationale feestdag en ben ik dus vrij.
Het wordt 25 graden en zonnig.
Ik heb een beetje moeite met kiezen wat ik zal doen...
Met een sixpack bier naar het strand?
Of terrasje pakken en beetje mensen kijken?
Of beetje met de auto cruisen met muziek lekker aso hard en ramen open?
Nog andere suggesties? @:straatcommando.
Oh. Vorige week nog sexy foto van mezelf laten maken op het strand. Graag gedaan.quote:Op maandag 30 oktober 2023 17:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Je had m’n aandacht bij sixpack. Maar het gaat over je bier. Niet verder gelezen dus.
Vast een Nederlandse man op de CoStAquote:Op maandag 30 oktober 2023 17:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Oh. Vorige week nog sexy foto van mezelf laten maken op het strand. Graag gedaan.
[ afbeelding ]
Haal m'n foto wegquote:Op maandag 30 oktober 2023 17:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Oh. Vorige week nog sexy foto van mezelf laten maken op het strand. Graag gedaan.
[ afbeelding ]
Dit jaar duurde de lente 2 weken. Hoop dat die volgend jaar eerder begint dan half meiquote:Op maandag 30 oktober 2023 16:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Met alle regen, kou en wind in de wereld van vandaag is het soms goed om even een stapje terug te doen en een momentje rustig stil te staan bij het feit dat de lente inderdaad nooit meer lijkt te komen.
3 Wekenquote:Op maandag 30 oktober 2023 17:48 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Dit jaar duurde de lente 2 weken. Hoop dat die volgend jaar eerder begint dan half mei
Op deze maandag mag hetquote:
Het is nog veel te vroeg om nu alweer depressief te denken aan wéér een in één klap opkomende maandenlange zomerquote:Op maandag 30 oktober 2023 16:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Met alle regen, kou en wind in de wereld van vandaag is het soms goed om even een stapje terug te doen en een momentje rustig stil te staan bij het feit dat de lente inderdaad nooit meer lijkt te komen.
wanneer hadden we dat?quote:Op maandag 30 oktober 2023 20:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is nog veel te vroeg om nu alweer depressief te denken aan wéér een in één klap opkomende maandenlange zomer
Voor mijn gevoel - betrouwbare bron, uiteraard - de laatste paar jaren. Zit je lekker met een beetje nawinter/pre-voorjaar, en ineens is het weer de hele week 25+ en begint het hele geneuzel tot pak 'm beet half oktober weer.quote:
En zaterdag een nieuwe?quote:Op maandag 30 oktober 2023 20:20 schreef Perrin het volgende:
Mijn god, een bomcycloon.
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Ja er komt er weer een achteraan, weet niet of die ook zo krachtig wordt hoor.quote:
quote:Op maandag 30 oktober 2023 20:20 schreef Perrin het volgende:
Mijn god, een bomcycloon.
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Duizend bommen en granatenquote:Op maandag 30 oktober 2023 20:20 schreef Perrin het volgende:
Mijn god, een bomcycloon.
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Gordijnen dicht. Je weet van niks.quote:Op maandag 30 oktober 2023 23:13 schreef Nattekat het volgende:
Wat een verschrikkelijk treurig kutweer...
Ik hoor het. En ik voel het nog, want ik ben net natgeregend.quote:Op maandag 30 oktober 2023 23:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Gordijnen dicht. Je weet van niks.
Wat een prachtig ding is het tochquote:Op maandag 30 oktober 2023 22:00 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Moet je eens zien hoe groot
[ afbeelding ]
Las ergens op facebook dat het al vrij zeker een zeer zware storm wordt?quote:Op maandag 30 oktober 2023 22:00 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Moet je eens zien hoe groot
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 30 oktober 2023 23:30 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Las ergens op facebook dat het al vrij zeker een zeer zware storm wordt?
Op facebook stond kanaalrat stormquote:Op maandag 30 oktober 2023 23:44 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]![]()
Wat is dat eigenlijk, een bomcycloon?
Definitie Een bomcycloon, ook wel aangeduid als meteorologische bom of weerbom, in wetenschappelijke taal een explosieve cyclogenese, is een plotse en aanzienlijke drukdaling in een frontale depressie. De verandering in druk die nodig is om iets als explosieve cyclogenese te classificeren is afhankelijk van de breedtegraad.quote:Op maandag 30 oktober 2023 23:44 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]![]()
Wat is dat eigenlijk, een bomcycloon?
En misschien ook nog een derde?quote:
Damn, noorden van Spanje krijgt ook aardige lading zo te zien. Heb daar aantal collega's wonen. Eens kijken of hun internetverbinding het blijft doenquote:Op dinsdag 31 oktober 2023 01:11 schreef Perrin het volgende:
Zwaarste te verduren krijgen Bretagne in Frankrijk en Cornwall en Sussex in Engeland zo te zien. En Bordeaux krijgt die tweede daarna om zijn oren terwijl de eerste via het Kanaal bij ons op bezoek is?
[ twitter ]
hier een blauwe lucht en keihard zon tot nu toe.quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 08:51 schreef Pisces29 het volgende:
Weer mooie donkere luchten met een zonnetje. Beetje regen en zacht. Prima.
Doorweekt Halloween kostuum?quote:Op dinsdag 31 oktober 2023 09:14 schreef Oriente het volgende:
Op de fiets naar het werk regende het maar nu schijnt de zon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |