Misschien nog wel iemand die de muur in rijdt en dus kans om te wisselenquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:26 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
30 rondjes op de medium. Ben benieuwd.
We hebben open trappen en er zit tussen de trap naar zolder en begane grond een kleine ruimte van 20-30 cm, bij dat hekje loopt ie altijd te kloten, hopelijk heeft ie het nu afgeleerdquote:
Praat gewoon lekker met zijn engineer en over wat te doen. Horen wij flarden van.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef Evenstar het volgende:
Lewis klinkt altijd alsof hij er niet bij was toen de beslissing werd genomen .... echt wtf man.
Zeg toch ook niet dat ze nieuw waren?quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Het waren geen nieuwe bandjes, inmiddels 12 rondjes oud.
Een korte checkup vindt van wel, hij sprintte naar boven (op de juiste manier deze keer)quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:26 schreef Perox het volgende:
[..]
Ook achterwielophanging stuk? Tec Pro in orde?
Op Mediumsquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wij wensen Ham veel succes nog 28 ronden op deze banden.
Is het makkelijker de online woede van #LH44 op George, Toto, en andere mensen van MB te richtenquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef Evenstar het volgende:
Lewis klinkt altijd alsof hij er niet bij was toen de beslissing werd genomen .... echt wtf man.
Klopt Max, kan straks een gratis stop pakken. Lets goooooquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lets go pull a megastint.
We kunnen nog voor een stop gaan als we doorrijden
Yeah surequote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lets go pull a megastint.
We kunnen nog voor een stop gaan als we doorrijden
And counting...quote:
‘We’.quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lets go pull a megastint.
We kunnen nog voor een stop gaan als we doorrijden
quote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lets go pull a megastint.
We kunnen nog voor een stop gaan als we doorrijden
Op een klein trapschotje maar de ingewanden zitten er nog in. Al was het wel ff schrikken. Zie dat beest zo als een zak aardappelen naar beneden vallenquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:27 schreef Sabata het volgende:
[..]
Op zijn pootjes terecht gekomen, of is er een safety car noodzakelijk
Want Maxquote:Op zondag 29 oktober 2023 22:29 schreef LTVDK het volgende:
'we believe in 5 laps the hard will be faster than the medium'
Die van Max zijn al 5 rondes sneller
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |