Wat zal ze schrikken als ze in Griekenland komt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 15:54 schreef slashdotter3 het volgende:
Video
https://www.hln.be/genk/k(...)n-allemaal~acb7002f/
Vrouw maakt amok in Genkse Lidl om verpakking ‘Israëlische’ bloem: “Hier kom ik niet meer, viezeriken allemaal”
Op sociale media doen beelden de ronde van een vrouw die in het Genkse filiaal van supermarkt Lidl in discussie gaat met een medewerker. De reden? Een blauw-witte verpakking bloem betekent volgens haar dat de winkelketen Israël steunt. “Nee, ik ben niet kalm! Die mensen gaat dood door Israël!” Dat terwijl het blijkt te gaan om Franse bloem.
“Ik wil mijn centjes terug, ik ben niet tevreden”, begint de filmende vrouw uit te leggen aan een medewerker van Lidl dat ze terugbetaald wilt worden voor de verpakking bloem die ze eerder kocht. “Is er iets mis mee?” probeert de kassierster beleefd.
“Dat zie je toch aan de verpakking! Dat is Israëlische verpakking! Geef mijn geld terug.” Volgens de vrouw maakt de wit-blauwe verpakking duidelijk dat het om een Israëlisch product gaat. De kassierster vertelt de klant dat ze er iemand zal bijroepen voor een terugbetaling, maar de vrouw gaat verder: “Lidl en Aldi steunen Israël!”
Discussie
De beelden tonen hoe ook andere klanten zich beginnen te moeien in de discussie wanneer deze aanmanen dat de vrouw kalm moet blijven. “Nee, ik ben niet kalm! Die mensen gaat dood door Israël!” Ook wanneer de vrouw haar kasticket en geld terugkrijgt blijft haar betoog verdergaan: “Hier kom ik niet meer. Viezeriken allemaal! Ik ga naar Albert Heijn. Jullie zijn allemaal Joden en viezeriken.”
“We hebben alle respect voor de emoties die de nieuwsfeiten teweegbrengen”, klinkt het bij Isabelle Colbrandt, woordvoerster van Lidl. “Maar het gaat hier om Franse bloem die inderdaad in een lichtblauwe verpakking zit. Die verpakking is geen verwijzing naar de origine van het product.”
Of lekker in een gezellige optocht lopen, hippiestylequote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:38 schreef BansheeBoy het volgende:
Mensen, mensen. Het is zaterdag. Het is niet gezond als jullie elkaar de maat nemen ten koste van je privé leven. Eens worden jullie het toch niet. Ga de natuur in, neem wat fritten van Anton Ladage of een lekker visje.²
Kan een mod hier eens keihard op ingrijpen?quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 15:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja ook hier op Fok. Mutant01 was vroeger best een redelijke moslim, maar die is sinds 7 oktober wel een hoekje om gegaan zeg maar. Helemaal anti-joden en anti-westen en pro-Palestina. Liep zelfs mee vorige week in die pro-Palestina (wat gewoon een Hamas demo was) mee.
Alle redelijkheid pleite.
Ik lees geen MSM.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:41 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hamas. Stond in de NRC.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)al-gewonnen-a4177138
Zoals de meute pallie-lovers waar ik gisteravond weer doorheen moest op Amsterdam Centraal, dat is allemaal heel gezond natuurlijkquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:43 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Of lekker in een gezellige optocht lopen, hippiestyle
Jullie? We zijn het niet eens met jou.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:38 schreef BansheeBoy het volgende:
Mensen, mensen. Het is zaterdag. Het is niet gezond als jullie elkaar de maat nemen ten koste van je privé leven. Eens worden jullie het toch niet. Ga de natuur in, neem wat fritten van Anton Ladage of een lekker visje.²
Daarom moet je het laten. Ga met je hond de natuur in man. Lekker de herfst bladeren opsnuiven. Dit kan nl. écht niet. Jullie gaan verder waar ik jullie heb achtergelaten, de hele dag door. En niemand geeft zijn standpunt voor een mm op.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:40 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Vermoeiende act man.
Wie ben jij om mij te vertellen dat ik andersdenkenden niet mag affakkelen op mijn vrije dag?
Dat werkt helaas alleen de andere kant op kan ondergetekende je vertellen. Eigenlijk zoals het altijd gaat met die dubbele maat.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kan een mod hier eens keihard op ingrijpen?
Wie jullie? Ik ben er net man. Gun me m'n pleziertje.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Daarom moet je het laten. Ga met je hond de natuur in man. Lekker de herfst bladeren opsnuiven. Dit kan nl. écht niet. Jullie gaan verder waar ik jullie heb achtergelaten, de hele dag door.²
Gelachen.quote:En niemand geeft zijn standpunt voor een mm op.
Neem er een biertje bij.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:46 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wie jullie? Ik ben er net man. Gun me m'n pleziertje.
Volgens mij zijn dat soort verdachtmakingen banwaardig.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:46 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat werkt helaas alleen de andere kant op kan ondergetekende je vertellen. Eigenlijk zoals het altijd gaat met die dubbele maat.²
100% de US, Turken zitten er alleen maar bij vanwege de locatie van dat landquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:20 schreef UitStraling het volgende:
Als de VS en Turkije militair clashen, zoals ook al bijna was tijdens de opstand van 2016, voor wie kiest bijvoorbeeld Nederland dan, is er wellicht een militair bondgenootschap waar iemand van op de hoogte is?
Die slachtofferrol siert je niet lieverd, misschien moet je om te kalmeren maar eens lekker een blokje omlopen?quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:46 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat werkt helaas alleen de andere kant op kan ondergetekende je vertellen. Eigenlijk zoals het altijd gaat met die dubbele maat.²
"alleen maar om de locatie"quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:47 schreef byah het volgende:
[..]
100% de US, Turken zitten er alleen maar bij vanwege de locatie van dat land
Fact Checker hier:quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Volgens mij zijn dat soort verdachtmakingen banwaardig.
We kunnen hun NAVO lidmaatschap wel intrekken straks als Rutte de baas is, Rusland verzwakt en zijn tanden kwijt, vrede in het Midden-Oosten als Israël klaar is met wraak nemen, blijft alleen China over waarvan we moeten zorgen dat die met hun klauwen van Taiwan afblijven.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:47 schreef byah het volgende:
[..]
100% de US, Turken zitten er alleen maar bij vanwege de locatie van dat land
quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
We kunnen hun NAVO lidmaatschap wel intrekken straks als Rutte de baas is, Rusland verzwakt en zijn tanden kwijt, vrede in het Midden-Oosten als Israël klaar is met wraak nemen, blijft alleen China over waarvan we moeten zorgen dat die met hun klauwen van Taiwan afblijven.
Wij moeten helemaal nergens voor zorgen, behalve voor Nederland. Dat heeft geen kut met Rusland, israel, Irak, Iran, gaza, Taiwan of welk kutland dan ook te maken.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
We kunnen hun NAVO lidmaatschap wel intrekken straks als Rutte de baas is, Rusland verzwakt en zijn tanden kwijt, vrede in het Midden-Oosten als Israël klaar is met wraak nemen, blijft alleen China over waarvan we moeten zorgen dat die met hun klauwen van Taiwan afblijven.
Je bent gelukkig niet meer in de positie om dat te beoordelen. Dat laten we aan de mods over.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Fact Checker hier:
Ja ook hier op Fok. Mutant01 was vroeger best een redelijke moslim: FEITELIJK CORRECT
maar die is sinds 7 oktober wel een hoekje om gegaan zeg maar.: FEITELIJK CORRECT
Helemaal anti-joden en anti-westen en pro-Palestina: FEITELIJK CORRECT
Liep zelfs mee vorige week in die pro-Palestina (wat gewoon een Hamas demo was) mee: Weet niet of je meegelopen hebt, zo niet, niet correct, zo wel, FEITELIJK CORRECT
Alle redelijkheid pleite. FEITELIJK CORRECT
Welke verdachtmakingen?.
Ja, maar ik help ze even een handje. Als je idd niet schuldig bent aan zijn beweringen heb je niets te vrezen toch?quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 17:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je bent gelukkig niet meer in de positie om dat te beoordelen. Dat laten we aan de mods over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |