Wow, hoe kan je dit een goed idee vinden. 😱quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:01 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
niemand heeft het over vermoorden. We zouden de Palestijnen prima kunnen opnemen in Europa.
Hun land daar hebben.quote:
Ik kan me hier ook wel in vinden, hoop ook dat echt Hamas gestraft zal worden en de onschuldige arme burgers leed bespaard kan blijven. Maar ben er bang voorquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou ja, dat was dus mijn vraag aan @:Nattekat. Heel Gaza plat met inwoners en al lijkt me genocide, en mensen eruit-Gaza plat-mensen weer terug levert het door mij eerder genoemde probleem op - dat de resterende bevolking nog harder anti-Isral zal zijn dan nu al het geval is, met nog meer steun voor Hamas dan nu.
Er is gewoon geen oplossing die werkt. Alle oorlogshandelingen die het IDF er nu op los laat zijn uit wraak, niet omdat het op de lange termijn iets oplost.
De familieleden van de aanslag vorig weekend zullen dat vast met je eens zijn.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 22:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik hoop dat er snel een vreedzame oplossing kan worden gevonden voor dit langdurige conflict dat al zo veel leed heeft veroorzaakt voor (voornamelijk) de Palestijnse bevolking.
Wat betekent dat? Dat 45 families compleet dood zijn? Dat 45 families compleet zijn weggetrokken uit Gaza Stad?quote:
quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 22:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik maak me gewoon ernstig zorgen over de onschuldige Palestijnen die nu aangevallen worden door Isral, zoals een klam achterwerk dat zonder goede onversneden talkpoeder aan een pijnlijke wrijving wordt blootgesteld, en het lijkt alsof Isrl bezig is met een etnische zuivering (ethnic cleansing). Ik wil van het goede uitgaan maar haar historie drukt me gewoon op de feiten.
Ik hoop dat er snel een vreedzame oplossing kan worden gevonden voor dit langdurige conflict dat al zo veel leed heeft veroorzaakt voor (voornamelijk) de Palestijnse bevolking.
Ja.
Dit soort posts tonen aan waarom dit nooit opgelost zal gaan worden, dit blijft zo lang wij allemaal leven een een actie>reactie conflict.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
De familieleden van de aanslag vorig weekend zullen dat vast met je eens zijn.
Alle joden weg uit Israel vind jij een prima oplossing dus. Op vrijwillige basis suggereer je halfbakken, dat is utopisch dat weet jij ook, dus je bedoelt dat ze gewoon weg moeten gaan.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik had gisteren een mooi voorstel. Ik zal hem herhalen:
Laat Amerika alle Joden/Israli opnemen en neem deze op in de Verenigde Staten, het zijn toch al 2 handen op 1 buik. Noem deze 53ste staat Isrl of Judea. Laat Palestina weer zo zijn als voor 1948 (en dan het meest gunstigste moment er voor pakken).
Dood.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wat betekent dat? Dat 45 families compleet dood zijn? Dat 45 families compleet zijn weggetrokken uit Gaza Stad?
....?
Ik denk zelf van niet. Die zitten hier juist heel emotioneel nu in.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
De familieleden van de aanslag vorig weekend zullen dat vast met je eens zijn.
Welk antwoord dan? Er praten hier teveel mensen mee die beter in het zielige poesjes-topic kunnen posten.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:05 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Wat Hamas tegen Isralische burgers gedaan heeft verdiend een antwoord, maar niet op andere onschuldigen.
Eindk eens geen smileyquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:07 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik denk zelf van niet. Die zitten hier juist heel emotioneel nu in.
:[
Als Isral gaat doen wat ik vrees dat ze gaan doen, denk ik niet dat er nog heel veel over blijft om een conflict mee te hebben. De bezem zal goed door Gaza heen gaan.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:07 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
[..]
Dit soort posts tonen aan waarom dit nooit opgelost zal gaan worden, dit blijft zo lang wij allemaal leven een een actie>reactie conflict.
Je wil het verkeerde vokl verplaatsen maar in feite is dit de enige oplossing. Dat gewauwel over een tweestatenoplossingquote:
Snap best dat ze in hun verdriet en woede dit denken, maar door meer onschuldigen te doden bewijs je de slachtoffers van Hamas geen eer of zo.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
De familieleden van de aanslag vorig weekend zullen dat vast met je eens zijn.
Het is utopisch. Absoluut. De rest van je tekst is wat warrig. Heb mijn best gedaan het te begrijpen maar kom er niet doorheen. Wil je aub nog een poging doen?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:07 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Alle joden weg uit Israel vind jij een prima oplossing dus. Op vrijwillige basis suggereer halfbakken, dat is utopisch dat weet jij ook, dus je bedoelt dat ze gewoon weg moeten gaan.
Ik vind dat net zo erg als mensen die net voor jou schrijven dat alle mensen uit Gaza weg moeten.
Net als de vorige bezetting zeker, hamas is geen land, een deel zal opgaan in de bevolking en daarna weer terug slaan, zoals altijd.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als Isral gaat doen wat ik vrees dat ze gaan doen, denk ik niet dat er nog heel veel over blijft om een conflict mee te hebben. De bezem zal goed door Gaza heen gaan.
Waarom denk je dat een land als Egypte zijn grenzen gesloten houdt? En dan kunnen ze wel naar Europa komen? Lijkt mij niet zo verstandig.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 23:06 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
we doen al decennia niets anders, hebben al honderden miljoenen moslims in Europa. Een land als Frankrijk is de facto al omgevolkt. Wat maken die paar Palestijnen erbij dan uit als we hiermee het conflict kunnen oplossen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |