Rationeel? hoe ver terug moet je rationele benadering laten gaan. Heel bijzonder is dat, dat zionisten niet willen inzien dat een geslagen hond op den duur erg vals wordt, dat is idd irrationeel.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Rationeel reageren moet ook altijd maar door 1 partij gedaan worden in dit soort situaties, heel bijzonder is dat.
Er zijn genoeg landen die ergere dingen doen dan Israël en daar knijp ook jij je ogen voor dicht.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 19:13 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dit laat precies zien wat het probleem is in het Westen.
De ogen worden compleet dicht geknepen voor alles wat Israël doet.
Misselijk makend.
Is het zo lastig om beide kanten als terrorist te benoemen?
Lijkt mij niet.
in Gaza stad merken ze momenteel dat dat twee kanten op werktquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:29 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Rationeel? hoe ver terug moet je rationele benadering laten gaan. Heel bijzonder is dat, dat zionisten niet willen inzien dat een geslagen hond op den duur erg vals wordt, dat is idd irrationeel.
Volgens mij heb jij wat agressie problemen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heb ik ook ooit geprobeerd nadat ik mijn buurman op zijn bek mepte. "Hey joh je kunt ook gewoon rationeel reageren he"
Werkte niet.
Er is maar 1 partij nodig om dat te doen idd.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Rationeel reageren moet ook altijd maar door 1 partij gedaan worden in dit soort situaties, heel bijzonder is dat.
Wie steunt hier massaal moord?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:33 schreef GewoonUitNL het volgende:
Elk jaar zielig janken in begin mei 'never forget' en 'nooit meer' teksten overal; maar nu massaal massa moord steunen.
Hypocrisie ten top.. Maar iedereen zal krijgen wat hij verdient.
Dus jij krijgt een enkeltje Iran?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:33 schreef GewoonUitNL het volgende:
Elk jaar zielig janken in begin mei 'never forget' en 'nooit meer' teksten overal; maar nu massaal massa moord steunen.
Hypocrisie ten top.. Maar iedereen zal krijgen wat hij verdient.
quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:33 schreef GewoonUitNL het volgende:
Elk jaar zielig janken in begin mei 'never forget' en 'nooit meer' teksten overal; maar nu massaal massa moord steunen.
Hypocrisie ten top.. Maar iedereen zal krijgen wat hij verdient.
Het is echt bizar dat Egypte (of Europa) zijn grenzen open zou moeten zetten zodat Israël kan beginnen om de Gazastrook etnisch te zuiveren.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:15 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Nou ja, je kan beweren dat Israël van Gaza een gevangenis heeft gemaakt, maar het is Egypte die de deur sluit en de sleutel weggooit terwijl zijn buren in brand staan. Ik vind dat heel relevant voor het perspectief
Gezien je eerdere bericht vrees ik dat de apocalyps daar zo onze huiskamertjes binnenroltquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:34 schreef Momo het volgende:
Lijkt erop of een aantal van die streamers gewoon blijven zitten in Gaza City. Of ze moeten straks weggaan voor 15:00.
Nou nee, als Hamas de wapens neerlegt is er vrede, als de joden de wapens neerleggen zijn er geen joden meer.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij wat agressie problemen.
Misschien moet je daar eens over praten met iemand.
Oog om oog, tand om tand werkt niet.
Dat zien we nu ook weer.
[..]
Er is maar 1 partij nodig om dat te doen idd.
Dat deescaleert de hele zaak.
Door de domme reactie van Israël maak je alles alleen maar 100x erger.
En de 1200 slachtoffers in Israël hebben dit ook gemerkt dat het irrationele gedrag van afspraken niet nakomen over land terug geven en een 2staten oplossing doorvoeren hun doodsvonnis geweest is.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
in Gaza stad merken ze momenteel dat dat twee kanten op werkt
Volgens mij snap je me niet, ik leg absoluut niet de verantwoordelijkheid voor deze aanstaande genocide (waar het helaas wel naar uitziet) bij egypte, maar het doet wel iets aan het perspectief.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:35 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is echt bizar dat Egypte (of Europa) zijn grenzen open zou moeten zetten zodat Israël kan beginnen om de Gazastrook etnisch te zuiveren.
Wij kunnen ook op hoogdravende toon eisen dat Duitsland onze Marokkanen moet opnemen omdat ze zo irritant zijn, en als ze dat weigeren de schuld voor de opvolgende genocide bij hen leggen.
Volledige verdraaiing van de verantwoordelijkheid
ja beide partijen zijn een beetje matigquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:38 schreef Basp1 het volgende:
[..]
En de 1200 slachtoffers in Israël hebben dit ook gemerkt dat het irrationele gedrag van afspraken niet nakomen over land terug geven en een 2staten oplossing doorvoeren hun doodsvonnis geweest is.
Israël hoeft zelf om te beginnen al die misdaden niet te begaan, elke dag weer al vele jaren lang.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:36 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Nou nee, als Hamas de wapens neerlegt is er vrede, als de joden de wapens neerleggen zijn er geen joden meer.
wow watquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:27 schreef Slayage het volgende:
[..]
Deze ouwe rot weet hoe die om moet gaan met zijn Arabische buren
[ twitter ]
Waarom zou Israël gratis water en elektriciteit blijven leveren aan een gebied waarvan het bestuur 1200 Israëli's op beestachtige wijze heeft omgelegd?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:38 schreef bianconeri het volgende:
Mooie reactie in artikel op de site van de NOS:
"zegt al-Zwaini. "Een jaar geleden zei Von der Leyen nog dat het een oorlogsmisdaad is dat Rusland elektriciteit en water afsluit voor Oekraïense vrouwen en kinderen. Nu zegt ze dat niet."
De voorzitter van de Europese Commissie noemde het handelen van Rusland destijds "pure terreur". Von der Leyen bracht vandaag een bezoek aan Tel Aviv, en benadrukte dat Israël "het recht en de plicht heeft" om te reageren op Hamas."
Klopt precies.
Israël mag alles doen wat Rusland doet, maar omdat het Israël is mag het wel.
Oekraine mag uit zelfverdediging geen doelen in Rusland raken, wapens worden zelfs bewust daarvoor gelimiteerd.
Wat bij Israël? "Jaaaa, jaaaa! Zelfverdediging, zelfverdediging!
Lets goooooo!"
Ik ben echt tegen Hamas, Israël EN Rusland.
Er is geen enkele reden om pro 1 van hen te zijn.
Je snapt zo ook wel waarom de Arabische wereld het Westen zo hypocriet noemt.
Genoeg pro-Israël mensen hierquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:35 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Wie steunt hier massaal moord?
Vooral anti hamas toch?quote:
De ironie gaat niet verloren.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:33 schreef GewoonUitNL het volgende:
Elk jaar zielig janken in begin mei 'never forget' en 'nooit meer' teksten overal; maar nu massaal massa moord steunen.
Hypocrisie ten top.. Maar iedereen zal krijgen wat hij verdient.
Daar was Israel mee bezig met die Abraham akkoorden en dat was juist de reden dat Hamas aanviel.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:39 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Israël hoeft zelf om te beginnen al die misdaden niet te begaan, elke dag weer al vele jaren lang.
Israël kan diplomatie aangaan.
Israël kan in de verdediging gaan ipv zelf de terrorist uit te gaan hangen.
Niets, maar dan ook niets verplicht Israël om al die oorlogsmisdaden en humanitaire misdaden te begaan.
Goede post.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:18 schreef Slayage het volgende:
[..]
Israel is een arm schaapje dat "het recht heeft om zichzelf te beschermen".
Israel is zo arm, dat Europese politici over elkaar heen struikelen om hun steun te geven aan hun genocidale retoriek. Zelfs de president van Israël, die bekend staat als gematigd zegt dat er geen burgers zijn in Gaza en dat iedereen in Gaza verantwoordelijk is voor de daden van Hamas.
Uit Ierland en Noorwegen heb ik andere positieve geluiden gehoord. En ik zag Kati piri ook positief haar mening uiten Maar dat soort geluiden zijn uitzonderingen.
Israel is zo arm dat mensen het nog steeds hebben over de wandaden van Hamas van een week terug. Terwijl al dagen lang mensen random mensen worden gedood in gaza in naam van zelfverdediging. Net zoals Hamas random mensen heeft gedood een week terug.
Ik vind het inderdaad ook schandalig hoe die aanhangers van de Palestijnen ook hier in Europa feestvieren na de walgelijke aanslag van Hamas afgelopen zaterdag.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:33 schreef GewoonUitNL het volgende:
Elk jaar zielig janken in begin mei 'never forget' en 'nooit meer' teksten overal; maar nu massaal massa moord steunen.
Hypocrisie ten top.. Maar iedereen zal krijgen wat hij verdient.
Hier moeten gewoon torenhoge boetes op komenquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Ik vind het inderdaad ook schandalig hoe die aanhangers van de Palestijnen ook hier in Europa feestvieren na de walgelijke aanslag van Hamas afgelopen zaterdag.
Oorlogsrecht en humanitair.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:40 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Waarom zou Israël gratis water en elektriciteit blijven leveren aan een gebied waarvan het bestuur 1200 Israëli's op beestachtige wijze heeft omgelegd?
Wat nog schandaliger is dat radicaal links zoveel steun aan ze geeft.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Ik vind het inderdaad ook schandalig hoe die aanhangers van de Palestijnen ook hier in Europa feestvieren na de walgelijke aanslag van Hamas afgelopen zaterdag.
Het verdrijven van de Palestijnen is gewoon geen acceptabele oplossingquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:39 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Volgens mij snap je me niet, ik leg absoluut niet de verantwoordelijkheid voor deze aanstaande genocide (waar het helaas wel naar uitziet) bij egypte, maar het doet wel iets aan het perspectief.
Niet vergelijkbaar.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 01:02 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, de relatie tussen Turkije en Nederland was in 2017 ook ernstig bekoeld, met de rel rond de komst van minister Kaya hier. Liep hoog op tussen Rutte en Erdogan. We waren nazi's etc.
Bij de start van de oorlog in Oekraïne waren ze weer dikke matties en was Turkije een geweldige NAVO-bondgenoot. Dit jaar kreeg Erdogan de welgemeende felicitaties van Rutte met zijn verkiezingsoverwinning. Het is net politiek.
Klopt, daar heb ik het ook niet over. Lees je wel goed?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het verdrijven van de Palestijnen is gewoon geen acceptabele oplossing
En die pro-Israël uitingen dan?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Ik vind het inderdaad ook schandalig hoe die aanhangers van de Palestijnen ook hier in Europa feestvieren na de walgelijke aanslag van Hamas afgelopen zaterdag.
Ik heb leuzen gehoord als "Kill all the Jews, rape their daughters", dat zijn geen pro-palestina uitingen, dat zijn pro Hamas uitingen. Dat is geweldsverheerlijking en antisemitisme en daarvoor is geen plek in west Europa en is gewoon strafbaar, snap je?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:44 schreef bianconeri het volgende:
[..]
En die pro-Israël uitingen dan?
Die vlaggen van Israël en al die steunbetuigingen aan Israël?
Moeten we nu geen pro Palestina uitingen geven vanwege alle terroristische aanslagen in de Gazastrook?
Zie je de hypocrisie?
Hamas is slecht. Israël is slecht.
En er zijn alleen maar verliezers.
Als die oplossing geen optie is hoeft Egypte zijn grenzen ook niet te openenquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:44 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Klopt, daar heb ik het ook niet over. Lees je wel goed?
Ja, stel dat Hamas bijna allemaal gevlucht zijn naar Zuid-Gaza, wat gaat IDF dan doen?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:47 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Hamas is waarschijnlijk wel gevlucht.
Ja, in dit conflict niet. Denk je werkelijk dat Hamas zichzelf op het achterhoofd gekrabd zou hebben als Israël niet gereageerd had? Denk je werkelijk dat de Israëlische regering spontaan het gezeik op de Westoever een halt toeroept als Hamas excuses aanbiedt en in het vervolg alleen bosjes bloemen de grens over smokkelt?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij wat agressie problemen.
Misschien moet je daar eens over praten met iemand.
Oog om oog, tand om tand werkt niet.
Dat zien we nu ook weer.
[..]
Er is maar 1 partij nodig om dat te doen idd.
Dat deescaleert de hele zaak.
Door de domme reactie van Israël maak je alles alleen maar 100x erger.
Wat een leuke reactie.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heb ik ook ooit geprobeerd nadat ik mijn buurman op zijn bek mepte. "Hey joh je kunt ook gewoon rationeel reageren he"
Werkte niet.
Die zitten veilig onder de grond in hun tunnels, en de burgers bovengronds krijgen de bommen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:47 schreef Jacy-Jacy het volgende:
[..]
Hamas is waarschijnlijk wel gevlucht.
Heb je daar enige bewijzen voor of is dit een narratief wat je graag pusht.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:43 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Wat nog schandaliger is dat radicaal links zoveel steun aan ze geeft.
Dat is dan de eerste genocide waarbij het "uitgegroeide" volk jaarlijks met maar liefst 3,4 procent groeit.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:57 schreef Knollenman het volgende:
[..]
Gazagenocide.
Ja zo kun je het ook noemen als je een terroristische cel oprolt.
Dat weet ik niet , maar als ze elke keer van tevoren aankondigen waar ze gaan aanvallen is het voor Hamas ook heel gemakkelijk om steeds te vluchten.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:48 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, stel dat Hamas bijna allemaal gevlucht zijn naar Zuid-Gaza, wat gaat IDF dan doen?
Mooi om te zien hoe jij al conclusies trekt bij een vraag die ik stelquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:42 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Oorlogsrecht en humanitair.
Je raakt er miljoenen mensen mee die er elke basis voorziening mee kwijt raken die je als levend wezen nodig hebben.
Om een aantal terroristen aan te pakken ga je miljoenen mensen uithongeren?
En jij gaat het nog goedpraten ook![]()
Hoe misselijk
Dat is dan ook niet wat Israël doet.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:14 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Of je bent gewoon rationeel. Je lost dit niet op met meer haat en verderf.
Een stadsguerilla is een afschuwelijke strijd die moeilijk te winnen is.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:48 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, stel dat Hamas bijna allemaal gevlucht zijn naar Zuid-Gaza, wat gaat IDF dan doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |