Nou dat is wel heel erg stelligquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:49 schreef sp3c het volgende:
[..]
niemand heeft Israel ooit vergeleken met iets wat ook maar in de buurt komt van een arm schaapje
niemand
ter wereld
Je bedoelt net als dat sommige mensen denken dat het IDF minder evil is wanneer ze hele wijken platgooien en dat ze dan rondom mensen doden als "toevalligheidje".quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
niets
naja sommige mensen lijken te denken dat Hamas minder evil is als het meer een toevalligheidje was ofzo
nee dat bedoelde ik denk ik niet maar ik snap de zin ook niet zo goedquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:54 schreef Slayage het volgende:
[..]
Je bedoelt net als dat sommige mensen denken dat het IDF minder evil is wanneer ze hele wijken platgooien en dat ze dan rondom mensen doden als "toevalligheidje".
Evil = evil = evil
was je nog slaapdronken?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat bedoelde ik denk ik niet maar ik snap de zin ook niet zo goed
nee mijn eigen zinnen snap ik meestal prima maar vaak ben ik de enige, dat is dan ook weer een dingetjequote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:57 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
was je nog slaapdronken?
Ik kan hier geen touw aan vastknopen, is er een user die frans spreekt?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 08:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee mijn eigen zinnen snap ik meestal prima maar vaak ben ik de enige, dat is dan ook weer een dingetje
maar das meer voor de slowchat
lange frans?quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:01 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Ik kan hier geen touw aan vastknopen, is er een user die frans spreekt?
Ik kijk altijd even naar het account en dan zie je een stroom van antisemitische propaganda. 1 gast die mentaal al niet in orde is spreekt een groepje mensen toe, waarschijnlijk voorbijgangers gezien andere beelden. Dus geen "massive crowd" van Joden.quote:
Ik vind joden in Israël of erbuiten het meest dappere, omdat ze niet meegaan in de genocidale wraak retoriek, maar heel empathisch en rationeel reagerenquote:
om de een of andere reden veranderd elk topic waar ik kom op een gegeven moment in een SCquote:
Je kent Anonymous niet?, het is niet zo maar een account.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:04 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ik kijk altijd even naar het account en dan zie je een stroom van antisemitische propaganda. 1 gast die mentaal al niet in orde is spreekt een groepje mensen toe, waarschijnlijk voorbijgangers gezien andere beelden. Dus geen "massive crowd" van Joden.
Vergeet niet dat de propaganda uit de anti Joden hoek immens is, dat zie ik al decennia op internet ver voor deze situatie.
is ook makkelijk praten als ze niet bij jou in de straat om zich heen lopen te schietenquote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:06 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ik vind joden in Israël of erbuiten het meest dappere, omdat ze niet meegaan in de genocidale wraak retoriek, maar heel empathisch en rationeel reageren
[ twitter ]
[ twitter ]
Alsof Hamas vrede wil.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:06 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ik vind joden in Israël of erbuiten het meest dappere, omdat ze niet meegaan in de genocidale wraak retoriek, maar heel empathisch en rationeel reageren
[ twitter ]
[ twitter ]
Is ook jouw schuld btw.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
om de een of andere reden veranderd elk topic waar ik kom op een gegeven moment in een SC
gek genoeg loopt de NWS SC voor geen meter
Begaan met de Palestijnen, maar alleen op afstand graag.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:08 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[ twitter ]
Egypte sluit de grens met Gaza af met betonnen blokken begrijp ik hieruit, weet niet zeker ook of het waar is.
quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:11 schreef Perrin het volgende:
Een appartement opblazen terwijl het gebouw blijft staan:
[ twitter ]
Hoewel er best wat op af te dingen valt, is het voor de bovenste van de twee niet makkelijk praten want zijn moeder is gepakt door Hamas. Het is trouwens wel makkelijk praten voor ons allemaal.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
is ook makkelijk praten als ze niet bij jou in de straat om zich heen lopen te schieten
Of je bent gewoon rationeel. Je lost dit niet op met meer haat en verderf.quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
is ook makkelijk praten als ze niet bij jou in de straat om zich heen lopen te schieten
quote:Op zaterdag 14 oktober 2023 09:12 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Maar wat is het nut, kan me niet voorstellen dat de bouwkundige staat na deze verbouwing er op vooruit is gegaan
wacht ik dacht even niet na... laat maar zitten
bronquote:The strike, targeting a headquarters from which the terror group managed its aerial activity, kills Murad Abu Murad, the head of Hamas’s aerial array, according to the IDF.
The IDF says Abu Murad “took a big part in directing terrorists during the massacre” last weekend, which included attackers who entered Israel from the air on hang gliders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |