Zodra ze voldoende reservisten extra opgetraind hebben en gevechtsklaar achten gaat het vermoed ik beginnen.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:08 schreef Momo het volgende:
Grond offensief zal wel ergens diep in de nacht beginnen of niet?
Maar extra trainen dan ben je zo weken verder.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:12 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zodra ze voldoende reservisten extra opgetraind hebben en gevechtsklaar achten gaat het vermoed ik beginnen.
Proberen ze een Tsunami te creëren?quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:01 schreef Momo het volgende:
Weer bommen in het water vlak naast de kust
Er zijn geen beelden verder van die voorbereidingen he? Dat lijkt me ook logisch vanuit het perspectief van het leger natuurlijk. Maar had verwacht wel iets te zien. Israel is ook dermate klein dat je evengoed thuis kan zitten wachten als soldaatquote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:12 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zodra ze voldoende reservisten extra opgetraind hebben en gevechtsklaar achten gaat het vermoed ik beginnen.
Ja is toch zo. Ik word zo simpel van sommige users hier. Wat een quatsch komt er bij sommige uit dat toetsenbord. Het is maar goed dat ik geen modrechten heb.quote:
Israël heeft de tijd toch?quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar extra trainen dan ben je zo weken verder.
Jammer, eerder.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ja is toch zo. Ik word zo simpel van sommige users hier. Wat een quatsch komt er bij sommige uit dat toetsenbord. Het is maar goed dat ik geen modrechten heb.
Ik vind dat "ge -Israël" van jou zeer storend...quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Dit is relevanter dan ooit:
Israël brengt bewust een vals dilemma de wereld in. Ze willen ons doen geloven dat de enige manier om Hamas strijders te doden is via buitenproportionele aanvallen waarmee ze voor 95% onschuldige burgers doden. In principe misbruiken ze dit narratief omdat ze laf zijn. Ze willen zoveel mogelijk resultaat met zo min mogelijk inspanning.
Als ze oprecht waren geweest, en het was ze echt alleen te doen om Hamas strijders, hadden ze de Gaza strook in kunnen gaan en echt alleen de Hamas strijders pakken. Man op man.
Het moge duidelijk zijn dat ze in al hun lafheid de situatie misbruiken.²
Het lijkt mij uiterst onwaarschijnlijk dat Hamas toe zal geven. Die zijn zo geradicaliseerd dat ze liever sterven, inclusief de bevolking die ze meeslepen.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:03 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Dat is een aanname. Kan je nu nog niet zo stellig zeggen. Wellicht dat Hamas leden uiteindelijk toch wat joden laten gaan in ruil voor wat water. Na een tijdje is alles op en kunnen ze zelfs de eigen bevolking tegen zich krijgen. Ook hun loyaliteit stopt als hun eigen leven op het spel staat.
Dat is zo gebeurd, die krijgen namelijk zeer regelmatig herhalingsoefeningen.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:12 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zodra ze voldoende reservisten extra opgetraind hebben en gevechtsklaar achten gaat het vermoed ik beginnen.
Hoorde gisteren op CNN dat er een hele zooi reservisten naar het noorden gaan, voor het geval Hezbollah iets gaat ondernemen.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar extra trainen dan ben je zo weken verder.
Nogal ja, maar goed het helpt telkens herinneren wat voor persoon er aan het woord is.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:14 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik vind dat "ge -Israël" van jou zeer storend...
Vaak zie je dat wel dat zoiets in de nacht begint, al vraag ik me af of dat dat hier het beste is. Een in puin geschoten stad in het donker binnenvallen?quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:08 schreef Momo het volgende:
Grond offensief zal wel ergens diep in de nacht beginnen of niet?
Ze gaan in Gaza toch nergens heen.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar extra trainen dan ben je zo weken verder.
ja je hebt gelijk, is echt complete nonsensequote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ja is toch zo. Ik word zo simpel van sommige users hier. Wat een quatsch komt er bij sommige uit dat toetsenbord. Het is maar goed dat ik geen modrechten heb.
Kijk je kan het best met hem oneens zijn maar doe dat dan met argumentatie, die mis ik hier een beetje.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:14 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Onlogisch is groot fan van Putin, om zijn posts in context te plaatsen.
Na een weekje niet eten vecht het ook minder lekker.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:15 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ze gaan in Gaza toch nergens heen.
Het is een vervelend zuigertje. Heb m ook in de block staan.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:14 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik vind dat "ge -Israël" van jou zeer storend...
Je blijft de discussie verschuiven, dus laat maar.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:10 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
De vijandige partij zit hier binnen de poorten, dat is namelijk hun eigen regering.
Met al die lichtversterkende apparatuur is dat prima mogelijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:15 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Vaak zie je dat wel dat zoiets in de nacht begint, al vraag ik me af of dat dat hier het beste is. Een in puin geschoten stad in het donker binnenvallen?
dan ben je wel echt stekeblind zegquote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:17 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/RTLnieuws/status/1712315408009842981
Kan gebeuren. Niet al te lang geleden dacht ik 175489272975272372070200000 onthoofde baby's te zien. Was het gewoon de eifeltoren.
De genade zit hem in het verkleinen van onschuldige burgerslachtoffers. Want met de huidige aanpak heb je die het meeste.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Leuk maar ik zou niet weten waarom Israël Hamas leden moet oppakken. Je insinueert een soort genade die Israël zou moeten hebben met terroristen gedurende een staat van oorlog, wat niet echt logisch is.
Je hebt het staande leger (ca 170k man, direct inzetbaar), actieve reservisten (die gaan regelmatig in training) en reservisten (die hebben enkel de dienstplicht vervuld). Israël heeft ca 400k (actieve) reservisten in totaal.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar extra trainen dan ben je zo weken verder.
het kan echt nog veel harderquote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:18 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De genade zit hem in het verkleinen van onschuldige burgerslachtoffers. Want met de huidige aanpak heb je die het meeste.²
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Agree to disagreequote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
in dit geval is het echt percentueel bedoelt
Ik verschuif helemaal niks maar laat inderdaad maar. Mensen die Stalingrad vergelijken met deze situatie snappen er toch niks van.quote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:17 schreef Forbry het volgende:
[..]
Je blijft de discussie verschuiven, dus laat maar.
Overigens denk ik ook, dat Hamas een groter probleem/gevaar voor hun/hen (?) is dan Israël (maar het ging om hoe de Palestijnen dat zien).
nee je leest het verkeerd of je leest wat je wilt lezenquote:
Klopt. Net uitgebreid gepostquote:Op donderdag 12 oktober 2023 12:15 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dat is zo gebeurd, die krijgen namelijk zeer regelmatig herhalingsoefeningen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |