dankjequote:Op woensdag 11 oktober 2023 12:29 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik vind het altijd mooi om te zien hoe jij in NWS regelmatig op argumenten wordt afgemaakt. En vervolgens met je standaard reactie komt "ik kan je dit <insert random titel en auteur> boek aanraden"vrij guitige kijk mij eens intellectueel doen act.
Op zich is hij wel inhoudelijk als hij over de lichamen van vrouwen (en mannen) praat, maar verder pretendeert @RamboDirk gelukkig ook niet dat hij er iets van begrijpt.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 12:48 schreef Scrummie het volgende:
RamboDirk die zelf nooit iets inhoudelijks post geeft aTypisch een duw.
Misschien heb je gelijk (maar misschien ook niet), maar deze post van RamboDirk klopte wel 110% (en dat zag ik niet vaak)quote:Op woensdag 11 oktober 2023 12:48 schreef Scrummie het volgende:
RamboDirk die zelf nooit iets inhoudelijks post geeft aTypisch een duw.
quote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Op zich is hij wel inhoudelijk als hij over de lichamen van vrouwen (en mannen) praat, maar verder pretendeert @:rambodirk gelukkig ook niet dat hij er iets van begrijpt.
Eens.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Misschien heb je gelijk (maar misschien ook niet), maar deze post van RamboDirk klopte wel 110% (en dat zag ik niet vaak)
Je MOET kiezen.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 12:27 schreef GGMM het volgende:
Ik laat deze oorlog even aan me voorbij gaan.
Ik kijk later de samenvatting wel
OH JIJ VINDT HET VERMOORDEN VAN KINDEREN DUS WEL OKE?quote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:16 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je MOET kiezen.
Ik word zo intens moe van al die dRaAdJeS waar Henk uit de provincie even gaat uitleggen hoe de wereld in elkaar steekt.
Als ik die verwende mormels van tegenwoordig als Zonne en Sterre weer hoor janken dan kan ik me er best wat bij voorstellen.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:21 schreef Caland het volgende:
[..]
OH JIJ VINDT HET VERMOORDEN VAN KINDEREN DUS WEL OKE?
Hopelijk komt er binnenkort een filmpje uit waarin ze dat ontslag probeert terug te draaien bij haar werkgeverquote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:26 schreef GGMM het volgende:
Ik las wel dat Mia Khalifa (ik hoop dat ik dit goed spel, ik ga niet googlen @:dombohetolifantje1) ontslagen is omdat ze een mening had over de oorlog
Doe met deze info wat je wil
Gewoon een halfuurtje filmpjes aanklikken op Tiktok en het algoritme kiest je kant, ik begrijp niet dat sommigen het zo moeilijk vinden.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 13:16 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je MOET kiezen.
Ik word zo intens moe van al die dRaAdJeS waar Henk uit de provincie even gaat uitleggen hoe de wereld in elkaar steekt.
Ik ga met je mee maat.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 14:25 schreef Coco het volgende:
Na al deze verhalen ga ik eens een kijkje nemen in NWS.
quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:02 schreef Erasmus het volgende:
Ik heb nooit gedacht dat jij fake news zou verspreiden @:Coco
Had je beter ingeschat dan dit
Door een troll account die iedere user probeert aan te pakken.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:40 schreef Coco het volgende:
[..]![]()
Je post over België werd aangepakt.
Ik bedoelde dat je onterecht werd aangepakt.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:47 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Door een troll account die iedere user probeert aan te pakken.
Leuk geprobeerd!
Akkoord.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:48 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat je onterecht werd aangepakt.
Mooi dat @:GGMM het heeft opgelost.
Excuses voor de verwarring.
Ik verheug me nu alweer op de verkiezingenquote:Op woensdag 11 oktober 2023 16:05 schreef Coco het volgende:
Blijft een grimmige sfeer in NWS.
Oh een TR in het Ajax topic.
Eventjes binnen gedenderd.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 16:05 schreef Coco het volgende:
Blijft een grimmige sfeer in NWS.
Oh een TR in het Ajax topic.
Zal ook wel een fijn feestje blijven met dat zwart-wit postgedrag van de meesten.quote:
Leuke emoji.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:51 schreef Erasmus het volgende:
(Voor de users zonder een moderne iPhone/Android of met een apparaat uit het jaar 1998, het onderste blokje is een emoji waarin ik en moderator @:Coco elkaar de handen schudden)
Ik haat de drie zoenen. Hou het gewoon bij één alsjeblieft. Ongemakkelijk gedoe.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 17:26 schreef Pisces29 het volgende:
En uiteraard de 3 kussen op de wang.
Ah ja, eentje is ook leuk.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 17:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik haat de drie zoenen. Hou het gewoon bij één alsjeblieft. Ongemakkelijk gedoe.
Gelukkig doet VBL daar niet aan.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 17:24 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zal ook wel een fijn feestje blijven met dat zwart-wit postgedrag van de meesten.
Maar hier zijn jullie vrienden van elkaar. Dat ligt anders.quote:
Ik ga NU kijken.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 19:46 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zo, even het subforum F1 op scherp gezet.
Hopelijk gaan er koppen rollen.
Ik mocht van het weekend ook al geen geintje uithalen met Chevyquote:Op woensdag 11 oktober 2023 19:53 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik ga NU kijken.
F1 blijft een leuke rubriek.
Jij zou een goede moderator zijn voor F1.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 20:26 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ik mocht van het weekend ook al geen geintje uithalen met Chevy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |