Israël sloopt huizen van Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever dus waar heb je het over. Joden denken na WWII een oneindig monopolie op de moral high ground te hebben verworven en zich nergens wat van aan te hoeven trekken. Dat komt nu even als een boemerang terug.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:15 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Hier kun je in bepaalde wijken* als jood zijnde niet over straat met een keppeltje.
Hier worden in bepaalde wijken* uitbaters het leven zuur gemaakt omdat ze Joods zijn.
Hier moeten in bepaalde wijken* Synagoges zichtbaar en onzichtbaar beveiligd worden.
*Met "bepaalde wijken" moet je lezen; wijken waar een bepaald aantal percentage moslims aanwezig zijn.
Je mag wel weer stoppen met de bekende en typisch islamitische zielige smoesjes en slachtofferrol.
Zeker net zoals de Afghanen gedaan hebben toen het westen daar zat en op het moment dat ze weg gingen kwamen dezelfde radicale gekkies met wat wapengekletter wederom aan de macht.quote:Op maandag 9 oktober 2023 11:58 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is toch de uitgelezen kans om in opstand tekomen tegen je eigen terroristische regime? Het moment dat Israel binnenvalt.
Wat voor boemerang? Wie gaan er hier meer lijden?quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Israël sloopt huizen van Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever dus waar heb je het over. Joden denken na WWII een oneindig monopolie op de moral high ground te hebben verworven en zich nergens wat van aan te hoeven trekken. Dat komt nu even als een boemerang terug.
Het westen heeft eerst die radicale gekkies in het zadel geholpen om te vechten tegen de seculiere regering die was opgezet door de Sovjet Uniequote:Op maandag 9 oktober 2023 12:31 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zeker net zoals de Afghanen gedaan hebben toen het westen daar zat en op het moment dat ze weg gingen kwamen dezelfde radicale gekkies met wat wapengekletter wederom aan de macht.
Maar deze keer moeten we geloven dat het echt anders gaat zijn met de regime change.
De realiteit is dat er ondanks die waarschuwingen elke keer vele duizenden burgerdoden vallen door de militaire acties van Israël. En je hebt tot op zekere hoogte gelijk, dat valt vooral Hamas aan te rekenen, die nietsontziend (joodse) slachtoffers maakt. Maar stellen dat alleen de Palestijnen schuldig zijn aan de spanningen die voort blijven duren, is een simplificatie van het Israël-Palestina conflict.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:21 schreef HowardRoark het volgende:
Dat er burgerdoden in Gaza vallen mag je de terroristen aanrekenen die zich doelbewust verstoppen tussen deze mensen. Dat komt niet door het Israëlische leger die doelbewust deze mensen willen ombrengen, dat is een essentieel verschil dat jij zelf niet lijkt te begrijpen. Sterker nog, zoals bekend laat Israël zelfs weten welke gebouwen men gaat bombarderen. Geen enkel leger ter wereld doet dit.
Dan kun je dus wel stellen dat ik jouw dwing tot bepaalde reacties, dat is niet zo. Maar het blijkt dat jij je eigen morele kompas niet helemaal goed hebt afgesteld. Daar kan ik verder weinig aan veranderen maar biedt wellicht stof tot nadenken.
Complete idioterie weer van een land wat de policor te hoog in het vaandel heeft staan.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Ali_boo het volgende:
De wereld is compleet gek aan het worden![]()
[ twitter ]
Hey die Palestijnse man steelt zogenaamd mijn geit. Even de autoriteiten waarschuwen, dan kan het huis van die beste man gewoon onteigend worden en kan ik het claimen. Het is mijn recht!quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Israël sloopt huizen van Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever dus waar heb je het over. Joden denken na WWII een oneindig monopolie op de moral high ground te hebben verworven en zich nergens wat van aan te hoeven trekken. Dat komt nu even als een boemerang terug.
Kan me niet voorstellen dat Israel dit onbeantwoord laat. Zeker niet met die gigantische hoeveelheden oproepen.quote:
Nou, mss beter voor zijn veiligheid.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Ali_boo het volgende:
De wereld is compleet gek aan het worden![]()
[ twitter ]
En na het als duckhunt doodschieten van weerloze festivalgangers en het ontvoeren van burgers heb je wel een moral high ground?quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Israël sloopt huizen van Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever dus waar heb je het over. Joden denken na WWII een oneindig monopolie op de moral high ground te hebben verworven en zich nergens wat van aan te hoeven trekken. Dat komt nu even als een boemerang terug.
Pics or it didnt happenquote:Op maandag 9 oktober 2023 12:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Enorme hoeveelheid airstrikes nu op Gaza.
900 israelische burgerdoden na een laffe beestachtige terroristische aanval ookquote:Op maandag 9 oktober 2023 12:36 schreef Breekfast het volgende:
Geen elektriciteit, voedsel en brandstof meer voor Gaza. Volledige blokkade. Dat is nogal wat
Livestream. ZIe reactie boven.quote:
Voor zijn veiligheid en om een escalerende situatie te voorkomen kan ik het enigszins begrijpen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:29 schreef Ali_boo het volgende:
De wereld is compleet gek aan het worden![]()
[ twitter ]
Kom, laten we de geplande genocide op 2 miljoen mensen vieren door de Israëlische vlag op het Binnenhof te hijsen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:36 schreef Breekfast het volgende:
Geen elektriciteit, voedsel en brandstof meer voor Gaza. Volledige blokkade. Dat is nogal wat.
Stelt niks voor vergeleken met dat beestachtige gedrag die de islamitische terroristen hebben laten zien de laatste dagen.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:36 schreef Breekfast het volgende:
Geen elektriciteit, voedsel en brandstof meer voor Gaza. Volledige blokkade. Dat is nogal wat.
Er is gewoon een grens met Egypte, en daar gaat Israel niet over. En komt voedsel etc binnen, al meedere keren gepost vandaag. Al hoop ik dat er flink gecontroleerd wordt aan die grens.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:36 schreef Breekfast het volgende:
Geen elektriciteit, voedsel en brandstof meer voor Gaza. Volledige blokkade. Dat is nogal wat.
Gezamelijk tegen dezelfde vijand, klimaatverandering, toch?quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:37 schreef schommelstoel het volgende:
Het enige wat ik zie is onderlinge verdeeldheid en onrust in de maatschappij.
Online en in discussies op straat.
"We" worden steeds verder uit elkaar gedreven.
Juist in een tijd waar we samen sterken moeten gaan staan worden we om de haverklap uit elkaar gedreven en boos op elkaar.
Tja, dat is Hamas. Genoeg Palestijnse burgers die Hamas kotsbeu zijn en nu de dupe zijn.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:42 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Stelt niks voor vergeleken met dat beestachtige gedrag die de islamitische terroristen hebben laten zien de laatste dagen.
Na vele duizenden burgerdoden in Gaza. Maarja als je kinderen kapot maakt met vliegtuigbommen is het blijkbaar niet erg.quote:Op maandag 9 oktober 2023 12:36 schreef Bensel het volgende:
[..]
900 israelische burgerdoden na een laffe beestachtige terroristische aanval ook
https://www.theguardian.c(...)00-palestinians-deadquote:Op maandag 9 oktober 2023 12:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Hoezo hebben ze zelf geen mogelijkheden om stroom op te wekken? Zonnepanelen, eigen energiecentrale?
Misschien hebben ze hun geld aan andere zaken uitgegeven..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |