Geen verplichting maar om Japan te verslaan moest ook Duitsland verslagen worden.quote:Op maandag 2 oktober 2023 23:27 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
De capaciteiten zeker ja. Dat geeft ze echter geen verplichting die te gebruiken.
Het was idd niet hun oorlog en ik vermoed dat ze ook helemaal geen zin hadden om bij de zoveelste Europese oorlog betrokken te raken.quote:Op maandag 2 oktober 2023 23:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waar komt dat moeten vandaan?
De VS en Canada hadden zich volledig afzijdig kunnen houden. Het was niet hun oorlog.
Tot 1945 was Europa een werelddeel waar altijd wel ergens oorlog was.
Waarom?quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:42 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Geen verplichting maar om Japan te verslaan moest ook Duitsland verslagen worden.
Ze waren al betrokken, door het VK te helpen in de strijd tegen Duitsland.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:48 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Het was idd niet hun oorlog en ik vermoed dat ze ook helemaal geen zin hadden om bij de zoveelste Europese oorlog betrokken te raken.
Maar na pearl harbor werden ze er wel bij betrokken.
Wat weer een (indirect) gevolg was van het olie-embargo dat in augustus 1941 werd ingesteldquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:48 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Maar na pearl harbor werden ze er wel bij betrokken.
Klopt maar daar wapens te leveren waren ze zelf niet actief betrokken.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 10:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ze waren al betrokken, door het VK te helpen in de strijd tegen Duitsland.
Dat hadden ze niet hoeven doen, net zoals ze nu Oekraïne niet hoeven te steunen.
quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:06 schreef Frutsel het volgende:
En dat is een mooie complottheorie: Ze hebben PH laten gebeuren...
https://nl.wikipedia.org/wiki/Hr.Ms._K_XVII_(1933)quote:Opgeofferd?
Volgens sir Christopher Creighton, een oud-officier van de Britse geheime dienst (sectie M5) is de boot echter door hem opgeblazen om ontdekking van de Japanse aanval op Pearl Harbor te voorkomen.[6] De K XVII zou op 7 december 1941 een vloot van Japanse oorlogsschepen hebben ontdekt, die een zigzagkoers volgde. Gezagvoerder Besançon constateerde volgens Creighton terecht dat deze koers in rechte lijn 88 graden bedroeg en de oorlogsvloot naar Hawaï en Pearl Harbor zou voeren, achthonderd zeemijl verderop.
In de avond van 7 december 1941 is de K XVII met man en muis in de Stille Oceaan vergaan ten gevolge van sabotage door de Britse geheime dienst, zo verklaarde Creighton. Dit nieuws moest doelbewust achtergehouden worden, om er zeker van te zijn dat de Amerikanen bij de wereldoorlog betrokken werden. Men achtte het van essentieel belang dat de Nederlanders dit geheim meedroegen in de dood.
Creighton heeft volgens zijn eigen verklaring de K XVII persoonlijk opgeblazen op gezamenlijk bevel van Churchill en president Roosevelt en met noodzakelijke, moeizaam verkregen toestemming van koningin Wilhelmina. Nadat de K XVII was vernietigd, heeft Creighton volgens zijn verklaring de koningin persoonlijk verslag uitgebracht.
Naar aanleiding van Creightons bewering is de zoon van gezagvoerder Besançon op zoek gegaan naar het wrak van de duikboot. Deze werd in 1982 positief geïdentificeerd aan de hand van het stuurwiel. Verder werd een gat in de romp aangetroffen die wees op een aanvaring met een mijn en niet op een explosie van binnenuit. In 1991 kwam Besançon in contact met de Japanse marineofficier Kitazawa. Deze zou met zijn schip de Tatsumiya Maru enkele dagen ervoor, op 6 december 1941, een mijnenveld in het gebied van de gezonken onderzeeboot hebben gelegd. Echter, omdat zij door een ander Nederlands schip ontdekt waren, zou de Tatsumiya Maru het mijnenveld niet geheel volgens het boekje hebben gelegd. En zo zou de K XVII op een Japanse mijn zijn gelopen.
Vandaar dat 9/11 ook wel eens The New Pearl Harbor genoemd wordt.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:06 schreef Frutsel het volgende:
En dat is een mooie complottheorie: Ze hebben PH laten gebeuren...
Nice, dat verhaal kende ik nog nietquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Hr.Ms._K_XVII_(1933)
Interesting.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Hr.Ms._K_XVII_(1933)
https://www.amazon.com/ex(...)299/theindepeende-20quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:11 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Vandaar dat 9/11 ook wel eens The New Pearl Harbor genoemd wordt.
Nice, wilde je net vragen hoe je tot die conclusie(s) was gekomen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:18 schreef Frutsel het volgende:
[..]
https://www.amazon.com/ex(...)299/theindepeende-20
Hier ook nog een stuk over dat boek en een interview met die schrijverquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:20 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Nice, wilde je net vragen hoe je tot die conclusie(s) was gekomen.
Nice, zelf nog niet niet echt mee bezig geweest.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:16 schreef Frutsel het volgende:
Ik geloof overigens wel dat de Amerikanen wisten dat de Japanners zouden aanvallen en het hebben laten gebeuren.
Ik denk echter wel dat ze onderschat hebben waar die aanval zou zijn en met welke kracht en dat het zoveel slachtoffers zou gaan kosten.
@sp3c en ik waren er destijds ook bij, samen op de Akagiquote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:36 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Nice, zelf nog niet niet echt mee bezig geweest.
Bedankt voor de info
Tja, een afgeslagen aanval was ook voldoende om een oorlog te starten.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:16 schreef Frutsel het volgende:
Ik geloof overigens wel dat de Amerikanen wisten dat de Japanners zouden aanvallen en het hebben laten gebeuren.
Ik denk echter wel dat ze onderschat hebben waar die aanval zou zijn en met welke kracht en dat het zoveel slachtoffers zou gaan kosten.
Het doel van een FF (of een echte doch toegelaten aanval) is het overtuigen, motiveren en activeren van de bevolking. Hoe groter de impact, hoe beter wat dat betreft. Het gaat in ieder geval niet (alleen) om het realiseren van juridische legitimiteit, zover internationale bepalingen hieromtrent überhaupt bestonden/relevant waren tijdens W2.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, een afgeslagen aanval was ook voldoende om een oorlog te starten.
Het idee dat de VS dit heeft laten gebeuren of zelf heeft uitgevoerd is daarom onhoudbaar.
Een FF is een zo klein mogelijke gebeurtenis, om een bepaald doel te bereiken.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 11:58 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het doel van een FF (of een echte doch toegelaten aanval) is het overtuigen, motiveren en activeren van de bevolking. Hoe groter de impact, hoe beter wat dat betreft. Het gaat in ieder geval niet (alleen) om het realiseren van juridische legitimiteit, zover internationale bepalingen hieromtrent überhaupt bestonden/relevant waren tijdens W2.
Mogelijk hebben ze het onderschat?quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Een FF is een zo klein mogelijke gebeurtenis, om een bepaald doel te bereiken.
Hoe groter de FF, des te groter de kans op mislukken, of dat het uitkomt.
Pearl Harbor was veel te groot.
Uit onze beide opmerkingen kan je inderdaad concluderen dat de impact groot genoeg moet zijn om het gewenste effect te bereiken binnen de marges van wat verstandig is.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:35 schreef Wantie het volgende:
Een FF is een zo klein mogelijke gebeurtenis, om een bepaald doel te bereiken.
Hoe groter de FF, des te groter de kans op mislukken, of dat het uitkomt.
Nou, bijvoorbeeld Gulf of Tonkin incident was een geveinsde aanval op een Amerikaans schip.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:54 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Uit onze beide opmerkingen kan je inderdaad concluderen dat de impact groot genoeg moet zijn om het gewenste effect te bereiken binnen de marges van wat verstandig is.
In het geval van PH sowieso minder relevant, omdat de aanval niet geheel 'false' was.
Wat is er gigantisch groot aan het toelaten van een aanval die een ander daadwerkelijk wilt plegen, dwz; pretenderen dat je het niet zag aankomen?quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 15:19 schreef Wantie het volgende:
PH is dan een gigantisch grote operatie, om de VS in een oorlog te brengen die sowieso onvermijdelijk was.
idd, voorbeelden van False Flag-aanvallen:quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 12:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Een FF is een zo klein mogelijke gebeurtenis, om een bepaald doel te bereiken.
Hoe groter de FF, des te groter de kans op mislukken, of dat het uitkomt.
Pearl Harbor was veel te groot.
quote:On or about 10 August 1939 the Chief of the Sipo and SD, Heydrich, personally ordered me to simulate an attack on the radio station near Gleiwitz, near the Polish border, and to make it appear that the attacking force consisted of Poles.
Heydrich said: 'Actual proof of these attacks of the Poles is needed for the foreign press, as well as for German propaganda purposes.' I was directed to go to Gleiwitz with five or six SD men and wait there until I received a code word from Heydrich indicating that the attack should take place. My instructions were to seize the radio station and to hold it long enough to permit a Polish-speaking German, who would be put at my disposal, to broadcast a speech in Polish. Heydrich told me that this speech should state that the time had come for the conflict between the Germans and the Poles and that the Poles should get together and strike down any Germans from whom they met resistance. Heydrich also told me at this time that he expected an attack on Poland by Germany in a few days.
Het zien aankomen gaat via verschillende lagen in de commando structuur.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 15:21 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Wat is er gigantisch groot aan het toelaten van een aanval die een ander daadwerkelijk wilt plegen, dwz; pretenderen dat je het niet zag aankomen?
En de signalen die daar toch op lijken te wijzen wordt niks mee gedaan, want op voorhand onwaarschijnlijk geacht.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 15:27 schreef Wantie het volgende:
Het zien aankomen gaat via verschillende lagen in de commando structuur.
Met zo'n desastreuze uitkomst van een oogje dichtknijpen, dat houd je niet onder de pet.
Dat maak jij ervan.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 18:25 schreef Akathisia het volgende:
[..]
En de signalen die daar toch op lijken te wijzen wordt niks mee gedaan, want op voorhand onwaarschijnlijk geacht.
Dat zal wel meevallen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 15:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar ook als Japan maar 1 boot had laten zinken, het opzettelijk negeren van een aanval die Amerikaanse levens kost, dat is moeilijk onder de pet te houden.
Via een open raam zekers 😁quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:18 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Dat zal wel meevallen.
De overheid heeft veel controle over de media en als iemand te veel gaat praten pleegt hij snel "zelfmoord"
Om de steun van de bevolking te krijgen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:22 schreef Wantie het volgende:
[..]
Via een open raam zekers 😁
Kun je uitleggen waarom een overheid met zoveel controle toch zichzelf in de voet moet (laten) schieten om iets gedaan te krijgen?
Dus dan heeft de overheid opeens onvoldoende controle over de media?quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:27 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Om de steun van de bevolking te krijgen.
Jawel, maar never let a good crisis go to waste.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus dan heeft de overheid opeens onvoldoende controle over de media?
Het spreekt elkaar tegen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:36 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Jawel, maar never let a good crisis go to waste.
Waarom?quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het spreekt elkaar tegen.
Dat is het punt.
Het is creatief shoppen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:38 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Waarom?
Het één sluit het ander toch niet uit?
quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is creatief shoppen.
Anyway, zowel Japan als Duitsland verklaarde de VS de oorlog.
Leg uit waarom het Amerikaanse dan nog steeds een zetje nodig had.
Alsof de VS een oorlogsverklaring kan negeren.
quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 21:27 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Om de steun van de bevolking te krijgen.
Je hebt nu meerdere verklaringen gekregen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Want een oorlogsverklaring is optioneel?
Het wordt steeds gekker...
Tja, het is allemaal strijdig met elkaar en als het om geloof gaat, dan is begrijp ik waar die strijdigheid vandaan komt.quote:Op dinsdag 3 oktober 2023 22:07 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Je hebt nu meerdere verklaringen gekregen.
Als jij er anders over denkt prima.
Ben geen profeet ofzo die zijn geloof wilt verkondigen en opdringen.
Kijk maar wat je gelooft.
Dat is het mooie (ook al was dit een publiek geheim) Waar rook is daar is ook meestal vuurquote:Op woensdag 4 oktober 2023 16:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Dit was natuurlijk wel een gerucht en dat blijkt nu nog te kloppen ook:
NWS / Bewijs gevonden in zijn eigen archief: Bernhard was een nazi
Hij was ook lid van de SS, kan het een wel zonder het andere?quote:Op woensdag 4 oktober 2023 16:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Dit was natuurlijk wel een gerucht en dat blijkt nu nog te kloppen ook:
NWS / Bewijs gevonden in zijn eigen archief: Bernhard was een nazi
Je hebt als SS'er in elk geval geen moeite met de nazi-ideologie.quote:Op woensdag 4 oktober 2023 21:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij was ook lid van de SS, kan het een wel zonder het andere?
Want alle foute kranten en winkels zijn ook opgedoekt uit die tijd? Prins Bernard was in alles een slechte man, niet raar dat dit nu uitkomt. Een rijke Duitser die zichzelf in een Koninklijke familie trouwt en `fout blijkt te zijn. Maar ja, scheiden had vast slecht gestaan of zo en dan kiest men om door te gaan. Het was toen inderdaad een bende als je het zo bekijkt, maar ik heb nu weinig moeite met de zittende poppen. Ik zou het begrijpen als het uiteindelijk stopt, maar niet omdat PB fout bleek te zijn, dat kon iedereen zo ook wel zien.quote:Op woensdag 4 oktober 2023 23:24 schreef loveyoulongtime het volgende:
Opdoeken die hele bende, alsof ze het als familie "nicht haben gewusst"..Alles afnemen van de hele oranjes, geld wat overblijft na ook verkoop van bezittingen zonder belasting te heffen geven aan de gezinnen met een inkomen onder de 50k per jaar![]()
En misschien zien we Wim Lex dan wel ons biertje op ons terras brengen om nog wat te verdienen, en Maxima haar versie van Don't cry for me Argentina doen![]()
Maar ja, ook dat gaat niet gebeuren. Kleedje erover en niet meer over pratenPrecies zoals Mark Rutte al zegt, dit is niet aan ons...............
Wat dan wel beste overheid?
Ik denk dat het koningshuis gaat verdwijnen.quote:Op woensdag 4 oktober 2023 23:24 schreef loveyoulongtime het volgende:
Opdoeken die hele bende, alsof ze het als familie "nicht haben gewusst"..Alles afnemen van de hele oranjes, geld wat overblijft na ook verkoop van bezittingen zonder belasting te heffen geven aan de gezinnen met een inkomen onder de 50k per jaar![]()
En misschien zien we Wim Lex dan wel ons biertje op ons terras brengen om nog wat te verdienen, en Maxima haar versie van Don't cry for me Argentina doen![]()
Maar ja, ook dat gaat niet gebeuren. Kleedje erover en niet meer over pratenPrecies zoals Mark Rutte al zegt, dit is niet aan ons...............
Wat dan wel beste overheid?
Gelukkig bepalen we dat altijd nog zelf.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 10:19 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik denk dat het koningshuis gaat verdwijnen.
Een koninkrijk past niet bij de new world order.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |