https://www.rtlboulevard.(...)ueen-jetlags-affairequote:Op donderdag 17 augustus 2023 16:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik begrijp het niet helemaal. Die foto’s en het verhaal dat hij in de buurt parkeerde, was dat niet recent?
18 maanden geleden ging Noor vreemd en tot verleden week ging zij nog gewoon met Thijs om, volgde ze hem op Instagram.![]()
Heeft Noor het niet stiekem pas net opgebiecht en doet Sander of het heel oud nieuws is (van het verhaal in het hotel zijn teveel getuigen en valt niet te ontkennen)?
(Want gister deed hij ook alsof de affaire een roddel was, vandaag belt hij echter Yvonne, dus hij liegt wel graag.)
Dus hij weet het 1,5 jaar en vind het geen punt dat zij nog zijn hulpverlener was, tot verleden week aan toe.
Misschien heb ik alles niet goed gelezen, anders klopt er toch een hoop niet.
quote:Ten tijde van zijn huwelijk met Igone de Jongh (43) is Thijs Römer (45) inderdaad vreemdgegaan met influencer Noor de Groot (36), voorheen werkzaam onder haar alias Queen of Jetlags. Dit bevestigt Noors partner, dj Sander Kleinenberg (51), aan RTL Boulevard na berichtgeving van Yvonne Coldeweijer (36). Eerder ontkende hij het verhaal nog.
Het gerucht blijkt waar: Noor en Thijs hebben inderdaad met elkaar afgesproken in een hotel in Limburg. "Het klopt dat Noor in het hotel in Limburg is vreemdgegaan met Thijs", vertelt Sander aan RTL Boulevard. "Daar is achttien maanden geleden onrust door ontstaan tussen mij en Noor toen ze het meteen aan mij opbiechtte." Of er ook sprake is geweest van seks, is Sander naar eigen zeggen nog steeds 'onduidelijk': "Want ik was er niet bij. Het vreemdgaan is bij één keer gebleven. Ik vond het het niet waard om daarvoor mijn huwelijk en mijn kind voor de bus te gooien. Dat is mijn persoonlijke afweging geweest."
Sander kijkt vooral Thijs aan op de scheve schaats. De in opspraak geraakte Römer was in 2019 nog getrouwd met Igone de Jongh. "Thijs is wie hij is", zegt de dj, die bevriend was met de acteur, die als trouwambtenaar ook nog eens hun huwelijk voltrok in 2021. "Dat is bij iedereen duidelijk en dat mijn vrouw daar in is getrapt is supertragisch. Dat is wat het is. Wij hebben hier achttien maanden geleden al een punt achter gezet."
Sander beaamt dat hij Thijs heeft ontvolgd op Instagram, maar meer vanwege de zedenzaak waarin Thijs is veroordeeld tot twee maanden cel en een taakstraf. "Ik wilde een signaal afgeven, omdat ik mij distantieer van wat hij heeft aangericht. Ik vind het persoonlijk erg moeilijk om naast iemand te staan die dit op zijn geweten heeft. Wij waren goede vrienden van Thijs en hebben dit nooit geweten."
Hij is nog samen en getrouwd met Noor, benadrukt Sander. En inderdaad: ze heeft de achternaam Kleinenberg op haar Instagram-pagina weggehaald. "Ik heb zelf niet het ego dat ik vind dat mijn vrouw mijn naam moet dragen", laat hij hierover los. "Noor is een slimme independent woman en dat wil ze ook uitstralen. Marketingtechnisch is dat een goed uithangbord. Daar zit verder niks achter." Hij voegt toe: "Als je ziet dat Noor mij heeft ontvolgd of foto's gaat verwijderen van ons dan kun je concluderen dat er iets aan de hand is, maar dat is nu niet het geval."
Naast deze bekentenis, belicht Sander ook dat er een juridisch conflict loopt met een boze voormalige werknemer van hem. "Deze ex-medewerker heeft nu besloten de aanval te richten op Noor", zegt hij over de verspreide roddels over zijn vrouw. "Deze medewerker wil mij en mijn kinderen kapot maken." Hiermee lijkt Sander dus te verwijzen naar degene die Noors slippertje aan het licht bracht.
Het stel besluit om verder geen stappen te ondernemen tegen deze persoon. "Want we zijn van mening dat deze persoon zichzelf wel tegenkomt. Ik heb haar man wel een berichtje gestuurd met de vraag: 'Waar is je vrouw mee bezig en hoe kun je daar naast staan?'."
Ook in zijn Instagram Stories richt Sander zich tot deze ex-werknemer. 'Een vrouw kapot maken omdat het je niet gelukt is om zakelijk je gelijk te halen is wel triest', schrijft hij. En: 'Wij gaan op vakantie.' Noor rept ondertussen met geen woord over de kwestie.
Jeroentje is een beetje naīef.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 18:33 schreef JourneyBlue het volgende:
Man van minnares Thijs Römer bevestigt hun overspel: 'Mijn vrouw is erin getrapt'
17 augustus 2023 13:55
[..]
Op dat artikel reageerde ik ook.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 18:31 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
https://www.rtlboulevard.(...)ueen-jetlags-affaire
Powervrouw!!!quote:Op donderdag 17 augustus 2023 19:03 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Noor is een slimme independent woman.
Uhu. Zo slim dat ze er toch maar ´ingetrapt´ is met d'r natte doos.
Die 'powervrouwen' van tegenwoordig blijken vaak maar uitgewrongen slappe vaatdoekjes te zijn.quote:
In april kreeg ze al berichten. Heeft ze lang voor zich gehouden.quote:
Misschien is het wel een pr-strategie. Het ene vreselijke feit wegdrukken met weliswaar ook verwerpelijke maar alleszins minder verwerpelijk want tussen volwassenen - juice.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 19:57 schreef jcdragon het volgende:
Juice
Het lijkt net een echte soap.![]()
Dit riep ik vorige week al.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:11 schreef Aventura het volgende:
[..]
Misschien is het wel een pr-strategie. Het ene vreselijke feit wegdrukken met weliswaar ook verwerpelijke maar alleszins minder verwerpelijk want tussen volwassenen - juice.
Volgens mij vind jij elke jonge vrouw met blond haar en dun/smal/plat lichaam aantrekkelijk? Ik zie het je overal verkondigen en het zijn altijd zelfde soort vrouwen. 😜quote:Op donderdag 17 augustus 2023 14:52 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn als je Kleinenberg naast zijn vreemdgaande chick ziet staat, dan zie je toch wel een flinke gat in knapheid. Zij is wel echt een hele mooie vrouw en hij tja ziet eruit als de gemiddelde kale Nederlandse man.
En die Noor en Sander zijn daar dan de dupe van. Ik weet niet, ik vind het nu dubbel zo erg of zo en heb het idee dat mensen dat ook zo zien. Hij is dus én een kindermisbruiker én een vreemdganger. Volgens mij is vooral dat eerste niet zo snel te vergeten. Maarja geen idee of dat ook voor de rest van Nederland geldt 😋quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dit riep ik vorige week al.
Thijs de vreemdganger. De rest met die jonge meisjes zijn we dan weer even vergeten.
Noor de dupe? Je bent niet serieus toch?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:28 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
En die Noor en Sander zijn daar dan de dupe van.
Ja, als het een pr strategie is zodat de mensen de andere verwerpelijke daden van Thijs even vergeten, dan vind ik dat ze er de dupe van is.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Noor de dupe? Je bent niet serieus toch?![]()
Dat Sander het nog glad probeert te strijken, ā la.
Ik bedoelde PR vanuit Thijs en Noor, om hem te helpen, als goeie vrienden, maar ze naaide hem echt letterlijk in bed. Anders hadden ze mooie roddels kunnen strooien.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:48 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Ja, als het een pr strategie is zodat de mensen de andere verwerpelijke daden van Thijs even vergeten, dan vind ik dat ze er de dupe van is.
Waarschijnlijk bleef het bij rummikubbenquote:Of er ook sprake is geweest van seks, is Sander naar eigen zeggen nog steeds 'onduidelijk'
Oh was 18 maand geleden al uitgepraat tussen die 2. Nou prima toch.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:55 schreef leolinedance het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ueen-jetlags-affaire
[..]
Waarschijnlijk bleef het bij rummikubben
Het zijn domme dozen.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 19:03 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Noor is een slimme independent woman.
Uhu. Zo slim dat ze er toch maar ´ingetrapt´ is met d'r natte doos.
Na zoveel jaar (pas) trouwen (of een kind). Het moest de relatie-fix worden.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:25 schreef roos94 het volgende:
Als een echte ramptoerist even naar de insta periode gescrold van Noor toen ze vreemdging. Natuurlijk heerlijk zoetsappig verliefde fotootjes met Sander en diepzinnige wijze Engelse quotes eronder. Wat is het toch een giller.
Over welke vrouw mbt zakelijk conflict heeft hij het hier?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 18:33 schreef JourneyBlue het volgende:
Man van minnares Thijs Römer bevestigt hun overspel: 'Mijn vrouw is erin getrapt'
17 augustus 2023 13:55
[..]
Paar reacties achtergelaten uiteraard? Is zij een influencer of wat doet ze voor de kost?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 21:25 schreef roos94 het volgende:
Als een echte ramptoerist even naar de insta periode gescrold van Noor toen ze vreemdging. Natuurlijk heerlijk zoetsappig verliefde fotootjes met Sander en diepzinnige wijze Engelse quotes eronder. Wat is het toch een giller.
Mooie jonge vrouw heb je nooit alleen.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:55 schreef leolinedance het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ueen-jetlags-affaire
[..]
Waarschijnlijk bleef het bij rummikubben
Jij nietquote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:46 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Mooie jonge vrouw heb je nooit alleen.
Check.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 18:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Op dat artikel reageerde ik ook.
Op Thijs na is het prive.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 23:44 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Check.
Maar eens, hij wist het heus niet al 18 maanden geleden, want dan is het inderdaad wel heel bijzonder dat vrouwlief en zijn voormalig beste vriend (die hij de schuld van alles geeft) 1-op-1 blijven afspreken voor coachingsgesprekken.
Het is afgesloten terwijl het (voor Sander) onduidelijk is wat er precies is gebeurd in de hotelkamer.
Het is de schuld van iedereen, behalve van Noor.
'Waar is je vrouw mee bezig en hoe kun je daar naast staan?'." had hij beter aan zichzelf kunnen sturen.
Dit is echt zo'n dooddoener. Het kan gebeuren? Ik kan mn bus missen of uitglijden over mijn mans sokken. Dat kan gebeuren. Vreemdgaan kan niet gebeuren. Je bent er zelf bij. Je ligt niet plots met iemand in bed, oepsie.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:33 schreef Aventura het volgende:
Misschien ben ik in de minderheid, maar ik vind vreemdgaan echt geen halsmisdaad. Het kan gebeuren. Het is ook een privé-aangelegenheid en je kunt iemand daar niet echt op aanspreken, vind ik (vraag me ook af of Igone dat echt niet wist, want ze wist ook vast wel wat Thijs en Katja allemaal uitvraten).
Ja. Dat is zoals het geburt. Veel spijt.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 05:31 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dit is echt zo'n dooddoener. Het kan gebeuren? Ik kan mn bus missen of uitglijden over mijn mans sokken. Dat kan gebeuren. Vreemdgaan kan niet gebeuren. Je bent er zelf bij. Je ligt niet plots met iemand in bed, oepsie.
Juist. Het is een breuk in de vertrouwensband die je met je partner hebt. Ga dan voor een open relatie als je wilt rondneukenquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 05:31 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dit is echt zo'n dooddoener. Het kan gebeuren? Ik kan mn bus missen of uitglijden over mijn mans sokken. Dat kan gebeuren. Vreemdgaan kan niet gebeuren. Je bent er zelf bij. Je ligt niet plots met iemand in bed, oepsie.
Het kan gebeuren dat je vreemdgaat met de vrouw van je beste vriend terwijl je hun huwelijk hebt voltrokken?quote:Op donderdag 17 augustus 2023 22:33 schreef Aventura het volgende:
Misschien ben ik in de minderheid, maar ik vind vreemdgaan echt geen halsmisdaad. Het kan gebeuren. Het is ook een privé-aangelegenheid en je kunt iemand daar niet echt op aanspreken, vind ik (vraag me ook af of Igone dat echt niet wist, want ze wist ook vast wel wat Thijs en Katja allemaal uitvraten).
Kennelijk welquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 09:07 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het kan gebeuren dat je vreemdgaat met de vrouw van je beste vriend terwijl je hun huwelijk hebt voltrokken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |