Maar die splinter is toch de stok!?quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als je die grote splinter eraf trekt past het slot er toch gewoon nog doorheen?
@Nattekat zou ducttape adviserenquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:07 schreef Zucht. het volgende:
B R E A K I N G
De Stok is gewond!
[ afbeelding ]
Wat zal ik doen, de stok los trekken (slot past dan niet meer probleempje!)
of vast plakken aan het grote stuk?
Kan je het niet met een stukje kauwgom vast plakken?quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:13 schreef Zucht. het volgende:
[..]
Maar die splinter is toch de stok!?
Dat wordt vies!quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Kan je het niet met een stukje kauwgom vast plakken?
Ik weet zeker dat jij er een goede oplossing voor hebtquote:
Secondelijmquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:35 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat jij er een goede oplossing voor hebt
Verzorg de stok! eerst maar goedquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:40 schreef Zucht. het volgende:
Ik wou hem vandaag al weg leggen maar door de situatie waarin de stok verkeert gaat dat nog niet lukken!
* Zucht. heeft al een mooi plekje in gedachten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Happy hunting, en maak je een foto van de omgeving die ik buiten beeld heb gehouden?
[ Bericht 0% gewijzigd door Zucht. op 16-08-2023 08:27:55 ]
Ik heb het aangepastquote:Op woensdag 16 augustus 2023 08:03 schreef Zucht. het volgende:
[..]
TT had toch Thull moeten zijn?voor Schinnen had ik hem wel ergens anders neer gelegd.
Maar Jullie mogen nog niet?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 12:11 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
Ik neem hem mee naar het noorden.
[ afbeelding ]
Eerste verplaatsing deed ik niet maar JJH dus neem aan dat ik als eigen persoon ook mag?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 12:42 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Maar Jullie mogen nog niet?
Of als je het samen doet mag het dan opeens wel?
I'm confused
Knetter haalde hem op,quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 12:42 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Maar Jullie mogen nog niet?
Of als je het samen doet mag het dan opeens wel?
I'm confused
Ik heb pics dat ik hem officieel ook niet ophaalde. Ik zat toevallig wel in de auto en gezien de OP voelde ik me verantwoordelijk om JJH achter de broek aan te zittenquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:04 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Knetter haalde hem op,
Maar JJH legde hem weg. Daar was knetter niet bij aanwezig.
We zullen deze maar door de vingers zien toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |