Maar dat is toch ook gewoon het geval voor driekwart van je elftal? Als het niet meer is.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:23 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Nee dat hoeft inderdaad niet, maar het is wel een prettig vooruitzicht dat je spelers een flinke waarde vertegenwoordigen.
Ja ik zit op werk en lees weer te snel tussendoor. Mokerirritant die nep accounts ook.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Leuk dat er na 40-45 keer nog steeds in nepaccounts wordt getrapt.
Wat wil je nou precies dat ik zegquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:25 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Maar dat is toch ook gewoon het geval voor driekwart van je elftal? Als het niet meer is.
Qua positie vind ik het ook goed passen.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:23 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar keer gezien bij Union en toen was hij steeds wel echt goed. Qua speelstijl is het ook heel erg hetzelfde als Geertruida.
Ik vond het bij Feyenoord geen bijzondere speler. Enthousiaste renner en vlieger, iets beter dan Pedersen, niet het niveau dat we na moeten streven.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:24 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Waarom krijg je er een ernstig mehhh-gevoel bij?
Stengs wordt de nieuwe Alireza, af en toe een leuk doelpunt, verder onzichtbaar.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:24 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Krijg er een ernstig mehhh gevoel bij, net als bij Zerrouki en Stengs.
Slot weet er vast wel wat van te maken, maar krijg niet de indruk dat we er op vooruit gaan dit seizoen. Gelukkig hebben we nog drie weken om verdere stappen te zetten. Een goede CV en Ivanusec zijn zeer welkom.
Dat kan natuurlijk altijd, maar een speler die zelfs niet overweg kan met het Europese gras, is wel echt weer een karikatuur die je alleen bij ons lijkt te vinden. Net als de linksback die niet tegen de rechtsbuitens kon spelen.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Heb je soms, van die spelers die niet echt kunnen aarden. Al wordt daar wel wat meer op gescout.
Ik zie hem verder nooit voetballen, maar Union St. Gilloise werkt onder hetzelfde bewind als Brighton. Meestal mensen die heel goed weten wat ze doen, dus lijkt me wat simpel om het een Martin van Geel-transfer te noemen.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:30 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Ik vond het bij Feyenoord geen bijzondere speler. Enthousiaste renner en vlieger, iets beter dan Pedersen, niet het niveau dat we na moeten streven.
Hij was ook erg blessuregevoelig. Zo te zien heeft-ie op dat vlak stappen gemaakt in België. Voetballend hopelijk ook, alleen in een totaal ander systeem.
Ik moet denken aan Amrabat.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:32 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk altijd, maar een speler die zelfs niet overweg kan met het Europese gras, is wel echt weer een karikatuur die je alleen bij ons lijkt te vinden. Net als de linksback die niet tegen de rechtsbuitens kon spelen.
quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:36 schreef aTypisch het volgende:
basisspeler in de kampioenswedstrijd
Nu nog hopen dat het niet goedkoop duurkoop isquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:26 schreef Tomatenboer het volgende:
Nieuwkoop, daar had ik geen rekening mee gehouden!
Ik heb hem sinds zijn vertrek niet meer gevolgd, maar allicht beter dan Pedersen en Brenet. Wel jammer dat hij "al" 27 is en dit dus geen transfer is die in de toekomst nog financieel lucratief kan worden.
Afijn, Nieuwkoop is dus terugkoop geworden.
Quinten even Jurriën wordenquote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:43 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Beelen geblesseerd. Trauner nog stuk. Geertruida straks weg.
#AnnounceKasanwirjo op RCV
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |