Dat roep ik zelden tot nooitquote:Op zondag 6 augustus 2023 18:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar bij die webcam ga je weer roepen dat het te heet is.
Ga dan een keer in de lauwwarme middellandse zee zwemmen zou ik zeggenquote:Op zondag 6 augustus 2023 18:57 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ik verwacht ook een strenge winter
De zee is nauwelijks opgewarmd dit jaar.
Jij roept thuis dat het altijd te heet is en er gelukkig in de avond wat afkoeling is.quote:
Dat is de enige passende reply op de verwarming aan zetten in augustus, zelfs in dit hondenweer.quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:08 schreef THEFXR het volgende:
[..]
goede reply, erg inhoudelijk, daar kunnen we wat mee, sukkel.
Klinkt niet echt bepaald of je nu op het strand bij die webcam zou willen liggenquote:Op vrijdag 23 juni 2023 10:08 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Lekker buiengenot daar in Holanda?
Blijft me hier verbazen dat hordes toeristen nu allemaal aankomen aan de costa om de hele dag in de zon te gaan bakken. Terwijl het nu dagelijks 32c blijft met een zon die je huid echt eraf fikt.
In maart, april en mei was het echt tering lekker steeds met max een graad of 25 en af en toe een wolkje en toen was er hier geen kip. En tis nu ook nog geen zomervakantie, toch? Dus in dat opzicht…. Snap er geen kut van. Maar goed, blijkbaar vindt men dit lekker. Maandje en dan komen we paar weekjes vakantie houden in het mooie en hopelijk niet al te warme Zutphen
Het blijft Assen hè. Garantie tot aan de deur.quote:Op zondag 6 augustus 2023 18:57 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ik verwacht ook een strenge winter
De zee is nauwelijks opgewarmd dit jaar.
O ja, woensdag kom ik terug naar Assen. Beetje lekker we daar dan?
quote:Het gaat wereldwijd zo slecht met de insecten dat 'rampzalige' gevolgen dreigen voor de natuur.
Veertig procent van de insectensoorten neemt snel in aantal af en zou de komende decennia kunnen uitsterven, concluderen wetenschappers in een overzichtsstudie.
Belangrijkste oorzaak van de 'dramatische' afname is volgens hen verlies van leefgebied, vooral door de intensieve landbouw.
Insecten verdwijnen veel sneller dan zoogdieren, vogels en reptielen.
De biomassa van insecten op aarde neemt naar schatting met 2,5 procent per jaar af.
Als de afname in het huidige tempo doorgaat dreigt binnen een eeuw een massaal verdwijnen van soorten, stellen de onderzoekers in Biological Conservation.
Insecten spelen een cruciale rol in ecosystemen.
Ze vormen voedsel voor tal van anderen dieren, zoals vogels, vleermuizen en reptielen.
Ze zorgen voor bestuiving van een groot deel van alle wilde planten en landbouwgewassen en dragen bij aan een gezond bodemleven.
het is 12 graden, oude niet geïsoleerde woning.quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is de enige passende reply op de verwarming aan zetten in augustus, zelfs in dit hondenweer.
Fair point haha. Het is overdag in de zon ook zéker te heet. Die post vooral doelend op de hordes toeristen die dus de hele dag gaan liggen bakken. Meestal ben ik overdag toch aan het werk en dus binnenquote:Op zondag 6 augustus 2023 19:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Klinkt niet echt bepaald of je nu op het strand bij die webcam zou willen liggen@:dick_laurent
Nog 6 maanden om een rubberbootje te kopen.quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:44 schreef Nattekat het volgende:
Een mogelijke oorzaak van deze natte zomer is overigens de extreem warme Atlantische Oceaan, dus met de zeetemperatuur zit het wel goed
Overigens ook een grote kans op een terreurwinter met veel snil als dit stand houdt. Niet extreem koud, wel heel veel neerslag.
Wat een onzin. Ik heb vandaag nog gezwommen in de Atlantische Oceaan, maar mijn paarsgepunte lans werd eerder een kabouterzakmes...quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:44 schreef Nattekat het volgende:
Een mogelijke oorzaak van deze natte zomer is overigens de extreem warme Atlantische Oceaan, dus met de zeetemperatuur zit het wel goed
Overigens ook een grote kans op een terreurwinter met veel snil als dit stand houdt. Niet extreem koud, wel heel veel neerslag.
LAKEEFFECTquote:Op zondag 6 augustus 2023 19:44 schreef Nattekat het volgende:
Een mogelijke oorzaak van deze natte zomer is overigens de extreem warme Atlantische Oceaan, dus met de zeetemperatuur zit het wel goed
Overigens ook een grote kans op een terreurwinter met veel snil als dit stand houdt. Niet extreem koud, wel heel veel neerslag.
In dit land in dit klimaat is dat gewoon kutmiezer overdag en natte sneeuw in de nacht.quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:51 schreef Starhopper het volgende:
[..]
LAKEEFFECT![]()
![]()
![]()
Een paar meter sneeuw aan de kust
Gewoon koude lucht direct van de noordpool naar Nederland. Dan moet het lukkenquote:Op zondag 6 augustus 2023 19:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
In dit land in dit klimaat is dat gewoon kutmiezer overdag en natte sneeuw in de nacht.
Met de huidige drukverdeling zou er nu wel een flink pak sneeuw liggenquote:Op zondag 6 augustus 2023 19:53 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Gewoon koude lucht direct van de noordpool naar Nederland. Dan moet het lukken
We hebben het hele jaar volgens mij al bovengemiddeld veel wind dat rechtstreeks van de Noordpool komt, dus misschien aankomende winter ook.quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:53 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Gewoon koude lucht direct van de noordpool naar Nederland. Dan moet het lukken
quote:Op zondag 6 augustus 2023 19:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Met de huidige drukverdeling zou er nu wel een flink pak sneeuw liggen
Als t nu is, dan weet je dat het straks niet gaat gebeurenquote:Op zondag 6 augustus 2023 20:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
We hebben het hele jaar volgens mij al bovengemiddeld veel wind dat rechtstreeks van de Noordpool komt, dus misschien aankomende winter ook.
Jij gelooft ook zeker dat de kans op rood groter is na 5x zwart?quote:Op zondag 6 augustus 2023 20:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
[..]
Als t nu is, dan weet je dat het straks niet gaat gebeurenhelaas
18 september 2022... het was een week daarvoor nog gigantisch warm, daarna ook nog heel lang mooi weer geweest, kan het me haast niet voorstellenquote:Op zondag 6 augustus 2023 20:10 schreef Ponsai het volgende:
Was vandaag de koudste 6 augustus ooit gemeten:
https://www.weeronline.nl(...)ugustus-ooit-gemeten
Is dat niet zo dan?quote:Op zondag 6 augustus 2023 20:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij gelooft ook zeker dat de kans op rood groter is na 5x zwart?
Het is afwachten welke van deze namen de klapper van 2023 gaat wordenquote:Op zondag 6 augustus 2023 19:44 schreef Nattekat het volgende:
Een mogelijke oorzaak van deze natte zomer is overigens de extreem warme Atlantische Oceaan, dus met de zeetemperatuur zit het wel goed
Overigens ook een grote kans op een terreurwinter met veel snil als dit stand houdt. Niet extreem koud, wel heel veel neerslag.
tuurlijk welquote:
Geen. El Nino zorgt voor een dood orkaanseizoen in de VS ondanks de extreem warme oceanen, en op een soortgelijke manier zullen er niet zo snel stormen ontstaan boven de Atlanstische Oceaan.quote:Op zondag 6 augustus 2023 20:16 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Het is afwachten welke van deze namen de klapper van 2023 gaat worden
[ afbeelding ]
Ah,..okay, is die kleine jongen nog ergens goed voorquote:Op zondag 6 augustus 2023 20:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geen. El Nino zorgt voor een dood orkaanseizoen in de VS ondanks de extreem warme oceanen, en op een soortgelijke manier zullen er niet zo snel stormen ontstaan boven de Atlanstische Oceaan.
Dus we hoeven geen stormen te verwachten in het najaar?quote:Op zondag 6 augustus 2023 20:26 schreef Nattekat het volgende:
Geen. El Nino zorgt voor een dood orkaanseizoen in de VS ondanks de extreem warme oceanen, en op een soortgelijke manier zullen er niet zo snel stormen ontstaan boven de Atlanstische Oceaan.
Dat zeg ik niet. We hebben nu zelfs te maken met een genaamde stormquote:Op zondag 6 augustus 2023 20:34 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Dus we hoeven geen stormen te verwachten in het najaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |