Ik bedoel er praktisch hetzelfde mee. Discussieren over hoe voedzaam een komkommer is :’)quote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:21 schreef IJsdraakje het volgende: [..] Het werd bestempeld als maagvulling, maar niet voedzaam. Aka de hoeveelheid stoffen waar je daadwerkelijk wat aan hebt, valt tegen. Da's wat anders dan vullend of niet. Wel goed lezen he.
![]()
Anderen kunnen inspiratie opdoen van mijn lijstje en andersom. En jullie kunnen altijd tips en meningen geven op mijn lijstje, maar ook niet verbaasd zijn als ik daar ook weer mijn mening op geefquote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:26 schreef SQ het volgende:
@:Medusa666, just out of curiosity, waarom post je hier dagelijks je eetlijstjes? Want als je het post gaan mensen er feedback op geven.
En het is ook zeker niet zo dat je zelf eerst iets tot de perfectie moet beheersen voordat je je mond open mag trekken toch?![]()
We worstelen allemaal met hetzelfde, en de ene keer gaat het beter dan de andere keer. Maar als je niet worstelt, helemaal blij bent met je eetpatroon en ook nog eens als een malle afvalt,tsja! Wat voegt posten dan toe voor je?
Haha lol. Je riep zelf dat je lijstje best voedzaam was omdat er komkommer en fruit op stond he. Het enige wat we deden was die stelling weerleggenquote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:30 schreef Medusa666 het volgende:
[..]
Ik bedoel er praktisch hetzelfde mee. Discussieren over hoe voedzaam een komkommer is :’)
Doet me denken aan een discussie die ik had met een oud huisgenootje (met obesitas overigens) over kip. Had het hoogste woord over kip met vel, want zoveel
meer calorieen en ongezonder.
Volgende dag zie ik haar stiekem kfc op haar kamer vretenAls je zo moeilijk en betweterig gaat doen om dingen als komkommer en kip, dan is het geen wonder dat je het allemaal niet meer volhoudt
Ja, nee, mensen te kakken zetten vanwege hun eten is mij een brug te ver.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:30 schreef Medusa666 het volgende:
[..]
Ik bedoel er praktisch hetzelfde mee. Discussieren over hoe voedzaam een komkommer is :’)
Doet me denken aan een discussie die ik had met een oud huisgenootje (met obesitas overigens) over kip. Had het hoogste woord over kip met vel, want zoveel
meer calorieen en ongezonder.
Volgende dag zie ik haar stiekem kfc op haar kamer vretenAls je zo moeilijk en betweterig gaat doen om dingen als komkommer en kip, dan is het geen wonder dat je het allemaal niet meer volhoudt
Echt super, die vooruitgang.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:47 schreef exode het volgende:
Ik heb net 1,5 kilometer heen en 1,5 kilometer terug gelopen in de regen, berg op, berg af om was in een wasmachine te doen.
Eat that Exode van 5 maanden geleden
(We zitten in een appartement, alle centrale voorzieningen zitten in een ander complex)
Dat dalen op die berg op hardloopschoenen ipv mijn bergschoenen was overigens geen hele slimme actie maandag. Ik had vrij weinig grip op de niet bepaald makkelijke paden.
Morgen gaan we de bergen weer in voor wat wandelingen op mijn wandelschoenen!
Dan moet de nood om te wassen toch best hoog zijn, ik vind het soms al te veel moeite om de was van de eerste verdieping te plukkenquote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:47 schreef exode het volgende:
Ik heb net 1,5 kilometer heen en 1,5 kilometer terug gelopen in de regen, berg op, berg af om was in een wasmachine te doen.
Eat that Exode van 5 maanden geleden
(We zitten in een appartement, alle centrale voorzieningen zitten in een ander complex)
Dat dalen op die berg op hardloopschoenen ipv mijn bergschoenen was overigens geen hele slimme actie maandag. Ik had vrij weinig grip op de niet bepaald makkelijke paden.
Morgen gaan we de bergen weer in voor wat wandelingen op mijn wandelschoenen!
Luchtvochtigheid is hier nu 82%, een paar maanden geleden zou ik dan amper kunnen bewegen van de benauwdheid. Nu gewoon 3 kilometer gelopenquote:
B is op zijn 9e al een stinkende puber. De stank uit de waszak vol sokken, ondergroed en zijn shirts was niet meer te harden...quote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:49 schreef SQ het volgende:
[..]
Dan moet de nood om te wassen toch best hoog zijn, ik vind het soms al te veel moeite om de was van de eerste verdieping te plukken![]()
Good busy!
Ja sure, maar mij te kakken zetten in het vorige topic met hele sarcastische comments mag wel. Dubbele standaarden etc.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 11:45 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ja, nee, mensen te kakken zetten vanwege hun eten is mij een brug te ver.
I don't like peanuts.quote:
Leugens, de weegschaal gaat heus wel wat anders zeggen als ik tussen twee weegmomenten een liter water wegklok.quote:
Ik zat al meer dan een jaar op hetzelfde gewicht, dus een kilo eraf is zeker niet frustrerend.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 14:08 schreef SQ het volgende:
Sinds de meivakantie een kilo er af, dat zou ik zelf dus frustrerend weinig vinden als ik in zo'n strak regime zatmaar merk je zelf wel verandering in je lichaam?
(Ik schommel regelmatig 2 kilo in 2 dagen, dus mijn referentiekader is ook wel verziekt)
Ik weeg me bewust beide. Thuis om mijn gewicht in de gaten te houden, zodat het niet ongemerkt dus weer omhoog gaat. Op de sportschool om de vooruitgang in spiermassa te zien.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 15:57 schreef exode het volgende:
Ik weeg dus bewust alleen op de sportschool. Daar wordt alles gemeten en niet alleen gewicht. Daardoor focus ik me daar niet volledig op.
Deze vakantie is wel een extra eyeopener. Ik voel me al een paar maanden goed. Nu ik dus 3 dagen veel te vet heb gegeten, ben ik misselijk, buikpijn, slaap slecht etc.
Dat was 3 jaar heel normaal, maar ik weet nu dus dat het helemaal niet normaal is. Een x friet is prima, maar nou ja, die balans is dus belangrijk.
Ik vraag me dus altijd af in hoeverre zo'n weegschaal die spiermassa weegt werkt. Want heb al vaker overwogen om er zo een aan te schaffen. Maar dan lees ik daarna weer verhalen op internet dat het nergens op slaat en dat dat ding alleen bijv. je benen even door kan meten maar onmogelijk je hele lichaam.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 16:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik weeg me bewust beide. Thuis om mijn gewicht in de gaten te houden, zodat het niet ongemerkt dus weer omhoog gaat. Op de sportschool om de vooruitgang in spiermassa te zien.
Je moet het zo zien: die weegschalen voor thuis geven inderdaad geen accuraat beeld, dus het heeft geen zin om die metingen met een profi ding te vergelijken. Vooruitgang ten opzichte van eerdere metingen op hetzelfde ding kan je ze daarentegen wél voor gebruiken. Als je gewicht bijvoorbeeld stil blijft staan, maar je vetpercentage zakt, is dat een mooie bevestiging van dat je op de goede weg zit.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 16:49 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Ik vraag me dus altijd af in hoeverre zo'n weegschaal die spiermassa weegt werkt. Want heb al vaker overwogen om er zo een aan te schaffen. Maar dan lees ik daarna weer verhalen op internet dat het nergens op slaat en dat dat ding alleen bijv. je benen even door kan meten maar onmogelijk je hele lichaam.
Maar jullie kunnen er dus wel echt progressie op zien?
Het zal zeker niet exact kloppen, maar ik zie er wel degelijk progressie mee. Met die van de sportschool, wat wel weer een andere is dan de huis-tuin-en-keukenpersonenweegschaal.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 16:49 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Ik vraag me dus altijd af in hoeverre zo'n weegschaal die spiermassa weegt werkt. Want heb al vaker overwogen om er zo een aan te schaffen. Maar dan lees ik daarna weer verhalen op internet dat het nergens op slaat en dat dat ding alleen bijv. je benen even door kan meten maar onmogelijk je hele lichaam.
Maar jullie kunnen er dus wel echt progressie op zien?
4?quote:Op vrijdag 21 juli 2023 13:44 schreef miss_sly het volgende:
Ik doe IF 16:8, eet tussen 12-20 uur en probeer dan vier eetmomenten te hebben met ieder 20-25 gram eiwit. Ik moet zeggen dat als het lukt (en dat is vrij vaak) ik ook geen honger of snaaitrek heb. Ik merk het ook vrij snel als het niet gelukt is, want dan krijg ik echt trek in van alles. Die eiwitten zijn echt goed tegen hongergevoel en zin in suiker en andere troep.
Ik IF nu heel netjes, en dan eet ik echt op dezelfde tijdstippen. Die structuur werkt voor mij.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 17:01 schreef Vanyel het volgende:
[..]
4?Knap
Ik zit vaak op 2 echte en een snaai (tegenwoordig meestal 2 nectarines) tussendoor.
Als ik netjes IF. Nu even minder.
Ik denk altijd dat ik genoeg vet heb om de spiergroei te faciliterenquote:Op vrijdag 21 juli 2023 19:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik IF nu heel netjes, en dan eet ik echt op dezelfde tijdstippen. Die structuur werkt voor mij.
Ik zet overigens ook meer in op spiergroei dan afvallen, dus vandaar vier proteine-momenten.
Heb je die nieuwe proteine chocolademousse van ah huismerk al geprobeerd? Die is echt goddelijk !quote:Op zondag 23 juli 2023 19:09 schreef Medusa666 het volgende:
Heb nog zin in een proteinepuddingMaar doe het maar niet.
Wel die mousse, maar die vond ik niet zo lekker. Die caramel daarentegenquote:Op zondag 23 juli 2023 19:47 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Heb je die nieuwe proteine chocolademousse van ah huismerk al geprobeerd? Die is echt goddelijk !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |