Kind is niet wijs, maar dat was al duidelijk.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 10:50 schreef Wibehh het volgende:
[..]
Ik had een ander gequote; Maar dit kan toch niet? 11 maanden blijf je daar en de laatste paar dagen besluit je om 'vrijwillig' naar huis te gaan. Iemand een idee?
wel toevallig dat Babette nog in de deuropening stondquote:Op dinsdag 18 juli 2023 10:53 schreef xsaskiax het volgende:
Wat een bezopen situatie was dat..... Zoë de poort uit, iedereen naar binnen om naar het scherm te kijken en Zoë kwam weer terug door de poort!
Ging de poort aan de andere kant niet open of zoiets? was moeilijk te verstaan......
ik hoorde saja zeggen er was niemand om haar op te halen. maar was ff bezig dus weet niet of het om haar gingquote:Op dinsdag 18 juli 2023 10:53 schreef xsaskiax het volgende:
Wat een bezopen situatie was dat..... Zoë de poort uit, iedereen naar binnen om naar het scherm te kijken en Zoë kwam weer terug door de poort!
Ging de poort aan de andere kant niet open of zoiets? was moeilijk te verstaan......
Dat tquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:04 schreef schizolientje het volgende:
[Babette klom in het klimrek om over het hek te kunnen kijken en moest stoppen van Marciano, straks krijg je nog een gele kaart zei hij
Die heeft sterallures gekregen, nadat ze Jeffrey versloeg.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:13 schreef Judiwi het volgende:
Dat ze denken dat het programma zo goed bekeken wordt.
Volgens Jasper was het gisteren een eliminatie, waar Moraima was afgevallen. Maar door vertrek Zoë is dit niet doorgegaan.
Jasper ziet een Mirthe ook totaal niet zitten.
Hoop dat Sasha er gauw uitligt. Doet echt stoer praten, over hoe ze Moraima en ook een Wendy eruit werkt met gemak.
Het wordt ook best goed bekeken, maar er is even een dipje door het nieuwe uitzendtijdstip en de vakantietijd die nu aanbreekt. Door er wat relletjes in te gooien tussen Wendy en Babs en Zoe kunnen ze de boel weer up spicen.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:13 schreef Judiwi het volgende:
Dat ze denken dat het programma zo goed bekeken wordt.
Terechtquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:15 schreef Harry het volgende:
[..]
Die heeft sterallures gekregen, nadat ze Jeffrey versloeg.
Sasha is teveel in zichzelf gaan geloven, en doet dat nog steeds. Je bent nooit zo goed als je laatste wedstrijd...meisje...quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:13 schreef Judiwi het volgende:
Dat ze denken dat het programma zo goed bekeken wordt.
Volgens Jasper was het gisteren een eliminatie, waar Moraima was afgevallen. Maar door vertrek Zoë is dit niet doorgegaan.
Jasper ziet een Mirthe ook totaal niet zitten.
Hoop dat Sasha er gauw uitligt. Doet echt stoer praten, over hoe ze Moraima en ook een Wendy eruit werkt met gemak.
Finale op volgorde van popi:quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:17 schreef pingu66 het volgende:
Zulp je zien dat er alleen mannen overblijv en Rupi Immi Isaac Bern Tiano
Een eliminatie winnen doet heel veel met een mensquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:17 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Sasha is teveel in zichzelf gaan geloven, en doet dat nog steeds. Je bent nooit zo goed als je laatste wedstrijd...meisje...
Thuis was meen ik. De eli was wel wat aan de late kant vanwege de managersverkiezing die ook nog plaats vond op die dag.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:20 schreef pingu66 het volgende:
Ze denken allemaal dat ze worden geïnterviewd na hun exit.
Wat er wel wordt gedaan weet geen mens, Jeff vertelde op insta dat hij pas om 20.00 uur bij de Febo vertrok
wrm gaat ze er dan ook bijzittenquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:26 schreef juul. het volgende:
Wendy net weer snauwerig naar Moirama, Bep en Moirama keken elkaar veelbetekenend aan, Wendy gooit zo haar eigen glazen in
Denk dat die waterbak ook echt zwaar was, doe het maar eens na! Heel wat zwaarder dan een beetje met zakjes gooien. Maar Sas heeft eerlijk gewonnen, maar vind het een vergelijking van niksquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:20 schreef Verida het volgende:
[..]
Een eliminatie winnen doet heel veel met een mens
Tot in den treure hebben we mogen horen hoe zwaar de waterbak was geweest.
laat sas nog maar lekker genieten van haar winst bij die proef en ik hoop dat het haar zelfvertrouwen geeft om in ieder geval te denken dat ze het groepje isaac kan verslaan.
Die waterbak was ook het enige spel wat leuk was toen beloofde het wat wat zou gaan komen een spel maar de spelletjes werden steeds simpeler en saaier.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:34 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Denk dat die waterbak ook echt zwaar was, doe het maar eens na! Heel wat zwaarder dan een beetje met zakjes gooien. Maar Sas heeft eerlijk gewonnen, maar vind het een vergelijking van niks
het ging me ook helemaal niet om de zwaarte van de opdrachtquote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:34 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Denk dat die waterbak ook echt zwaar was, doe het maar eens na! Heel wat zwaarder dan een beetje met zakjes gooien. Maar Sas heeft eerlijk gewonnen, maar vind het een vergelijking van niks
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dit is zo onzin wat Ice zegt. Van de week tegen Erik zei hij dat hij Babs snapte hij had dit ook al veel eerder moeten doen om dat negatieve van Zoe te stoppen en zijn handen van haar af te trekken.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 10:57 schreef Setje72 het volgende:
Krokodillen tranen van Babette...Izaak zei het net tegen Wendy,als volwassen vrouw had je beter moeten weten...voor Zoe was het de druppel die ruzie ,waarom ga je anders 5 weken voor einde stoppen...ondanks dat ik niets met Zoe had vind ik het toch sneu.Babette gaat echt over lijken![]()
Dit was zoe tactiek. Eerder schreef iedereen hier dat ze het niet snapte dat Ice en Babs zich lieten stalken door Zoe. En nu ineens is het Bas spel om met ruzie iemand er uit te spelen.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:29 schreef Verida het volgende:
het is ook een manier om mensen weg te spelen, Ruzie ermee zoeken, uitsluiten, vals bejegenen enz. Zodat ze vanzelf opstappen.
Het is bij Zoe al gelukt, en Wendy heeft Babette ook al heel hard aan gewerkt om die op die manier eruit te werken.
Flink dwarszitten, zwartmaken bij andere bewoners enz,
beetje sneue manier van doen, maar het zal er wel bijhoren, het is een tactiek denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dan wordt ze nu dus opgehaald.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:01 schreef Varen het volgende:
Wendy en Babette hoorde Zoë roepen van mam en ze horen de hond
quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:42 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Voor wie het terug wil zien, ze is echt weg ......![]()
![]()
[ afbeelding ]
Het vertrek van Zoë - 18 juli 2023.Ik had liever een Moraima of Babette zien vetrekken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Behandel een ander zoals jezelf ook behandeld wil worden.
Die gaan helemaal nergens heen.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:03 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Ik had liever een Moraima of Babette zien vetrekken.
komt nog via eliquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:03 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Ik had liever een Moraima of Babette zien vetrekken.
Ik heb zeker niet veel meer met Moraima...quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:03 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Ik had liever een Moraima of Babette zien vetrekken.
Ik vind het een asociaal persoon. Tijdens haar periode als manager kwam dat vooral naar voren.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:04 schreef Varen het volgende:
[..]
Ik heb zeker niet veel meer met Moraima...
Het kan verkeren. Met de Febo weet je het maar nooit. Ze zagen haar echt als het RLS talentje, maar als je niet wilt blijven dan houden ze haar niet tegen...change of plans.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:07 schreef Wibehh het volgende:
Nou die complot van velen dat Zoe het programma zou winnen, want K5 dit dat zus zo, kan ook de pullenbak in.
Jij kan het weten met je Febo achtergrond. Ik trek dat ook niet in twijfel.quote:
Zo is dat.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:09 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Jij kan het weten met je Febo achtergrond. Ik trek dat ook niet in twijfel.
Dat kan, maar ik geloof er niet in dat ze zelf weg wilde.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:08 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Het kan verkeren. Met de Febo weet je het maar nooit. Ze zagen haar echt als het RLS talentje, maar als je niet wilt blijven dan houden ze haar niet tegen...change of plans.
Ze was zo labiel als een deurkruk dus ik denk het wel.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:15 schreef Wibehh het volgende:
[..]
Dat kan, maar ik geloof er niet in dat ze zelf weg wilde.
Goede diss welquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:18 schreef juul. het volgende:
Volgens Marciano liep Wendy net bijna tegen hem aan om naar zijn blonde pluk te kijken, waarom kom je zo dicht tegen mij aan zei Marciano, zo breed ben je ook weer niet zei Wendy daarop
Marciano zit het tegen iedereen te vertellen
Wel altijd? Ik hoor ze gewoon Nederlands praten.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:22 schreef Wibehh het volgende:
Waarom mogen Bern en Sasha wel altijd Engels praten?? Je mag toch alleen NLds praten?
Moet je een keer niet de stream wisselenquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:23 schreef engine het volgende:
[..]
Wel altijd? Ik hoor ze gewoon Nederlands praten.
Ik zit nog steeds te luisteren.....gewoon Nederlandsquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:24 schreef Wibehh het volgende:
[..]
Moet je een keer niet de stream wisselen
Dat is de Engelse nasynchronisatie waar je naar luistert...quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:22 schreef Wibehh het volgende:
Waarom mogen Bern en Sasha wel altijd Engels praten?? Je mag toch alleen NLds praten?
Ja en wie weet doen Rupi, Mori en Ice dat dan ook welquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:25 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat is de Engelse nasynchronisatie waar je naar luistert...
Moraima krijgt dagelijks waarschuwingen dat ze Nederlands moet praten.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:26 schreef Wibehh het volgende:
[..]
Ja en wie weet doen Rupi, Mori en Ice dat dan ook wel
En dat is precies mijn puntquote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:27 schreef engine het volgende:
[..]
Moraima krijgt dagelijks waarschuwingen dat ze Nederlands moet praten.
Okay dat slaat dan nergens op.quote:
Toch knap om het dan nog te presteren om dat krulletje van Marciano te verzieken (en een ander de schuld te geven)quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:26 schreef engine het volgende:
Babette fluisteren "Ik heb vroeger kappersopleiding gedaan maar dat weet zei niet"
Ze is er weer druk mee.
Als je iets niet begrijpt, betekent dat niet dat het nergens op slaat. Het is toch een RLS? In het echte leven versta je ook niet atijd iedereen.quote:
quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:26 schreef engine het volgende:
Babette fluisteren "Ik heb vroeger kappersopleiding gedaan maar dat weet zei niet"
Ze is er weer druk mee.
Ik begrijp het prima en jij beweerd dat Sasha en Bern heel veel Engels praten. Dat is niet zo. Zou dat wel zo zijn zouden ze daar ook waarschuwingen voor krijgen want dat mag inderdaad niet. Maar die krijgen ze niet want het is niet zo.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:31 schreef Wibehh het volgende:
[..]
Als je iets niet begrijpt, betekent dat niet dat het nergens op slaat. Het is toch een RLS? In het echte leven versta je ook niet atijd iedereen.
Jasper denkt dat de finale in de Ziggo Dome gehouden wordt 😀quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:13 schreef Judiwi het volgende:
Dat ze denken dat het programma zo goed bekeken wordt.
Volgens Jasper was het gisteren een eliminatie, waar Moraima was afgevallen. Maar door vertrek Zoë is dit niet doorgegaan.
Jasper ziet een Mirthe ook totaal niet zitten.
Hoop dat Sasha er gauw uitligt. Doet echt stoer praten, over hoe ze Moraima en ook een Wendy eruit werkt met gemak.
Van wat?quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:36 schreef Teckeltje25 het volgende:
[..]
Jasper denkt dat de finale in de Ziggo Dome gehouden wordt 😀
quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:34 schreef schizolientje het volgende:
rijtje Babette Linked in, geloof je het
ErvaringErvaring
Logo van Excellent in communicatie
Mede-eigenaarMede-eigenaar
Excellent in communicatieExcellent in communicatie
mei 2016 - heden · 7 jr 3 mndmei 2016 - heden · 7 jr 3 mnd
Den BoschDen Bosch
ColumnistColumnist
Mooi BoxtelMooi Boxtel
feb. 2016 - heden · 7 jr 6 mndfeb. 2016 - heden · 7 jr 6 mnd
Boxtel Boxtel
EigenaresseEigenaresse
De KnapperijDe Knapperij
nov. 2015 - heden · 7 jr 9 mndnov. 2015 - heden · 7 jr 9 mnd
BoxtelBoxtel
bedieningbediening
dinercafe knusdinercafe knus
mrt. 2015 - mei 2016 · 1 jr 3 mndmrt. 2015 - mei 2016 · 1 jr 3 mnd
Zakelijk specialistZakelijk specialist
Vodafone
Ik geloof er geen flikker van ...quote:Op dinsdag 18 juli 2023 12:34 schreef schizolientje het volgende:
rijtje Babette Linked in, geloof je het
ErvaringErvaring
Logo van Excellent in communicatie
Mede-eigenaarMede-eigenaar
Excellent in communicatieExcellent in communicatie
mei 2016 - heden · 7 jr 3 mndmei 2016 - heden · 7 jr 3 mnd
Den BoschDen Bosch
ColumnistColumnist
Mooi BoxtelMooi Boxtel
feb. 2016 - heden · 7 jr 6 mndfeb. 2016 - heden · 7 jr 6 mnd
Boxtel Boxtel
EigenaresseEigenaresse
De KnapperijDe Knapperij
nov. 2015 - heden · 7 jr 9 mndnov. 2015 - heden · 7 jr 9 mnd
BoxtelBoxtel
bedieningbediening
dinercafe knusdinercafe knus
mrt. 2015 - mei 2016 · 1 jr 3 mndmrt. 2015 - mei 2016 · 1 jr 3 mnd
Zakelijk specialistZakelijk specialist
Vodafone
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |