Maar waar ga je die extra paar frames die je er uit trekt voor gebruiken. Het verschil is amper zichtbaar. Maar voor je bankrekening is het zeker zichtbaarquote:Op zaterdag 29 juli 2023 10:29 schreef mschol het volgende:
[..]
maar heb het zelf over de 4070 ti, en die is gewoon sneller dan de 3080
https://www.techspot.com/(...)vs-geforce-rtx-3080/
voor alles, ik draai 3x1440p dus elk eetje performance kan ik gebruikenquote:Op zaterdag 29 juli 2023 11:56 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar waar ga je die extra paar frames die je er uit trekt voor gebruiken. Het verschil is amper zichtbaar. Maar voor je bankrekening is het zeker zichtbaar
Lijkt me ook een betere keuze en dan volgend jaar een keer de 4090 voor een prikke op de kop tikken..quote:Op zaterdag 29 juli 2023 10:29 schreef mschol het volgende:
[..]
maar heb het zelf over de 4070 ti, en die is gewoon sneller dan de 3080
https://www.techspot.com/(...)vs-geforce-rtx-3080/
Voor mijn portemonnee slecht maar ik hoop op een leuke Black Friday deal voor de 4090-serie.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 12:53 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Lijkt me ook een betere keuze en dan volgend jaar een keer de 4090 voor een prikke op de kop tikken..
Bij mij Jagged Alliance 3. Fucking vet, maar jezus wat gaat daar veel tijd in zitten.quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 10:53 schreef V. het volgende:
Ondertussen is Rocket League weer een absolute time-sink geworden
Blijft geweldig toch? Welke rank zit je nu?quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 10:53 schreef V. het volgende:
Ondertussen is Rocket League weer een absolute time-sink geworden
O, dat houd ik niet bij... ik zit wel in dit seizoen, ben op eenderde gok ik.quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 11:08 schreef ems. het volgende:
[..]
Blijft geweldig toch? Welke rank zit je nu?
Eenderde wat?quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 11:54 schreef V. het volgende:
[..]
O, dat houd ik niet bij... ik zit wel in dit seizoen, ben op eenderde gok ik.
Yes. Het coole van rocket league is dat de kern van het spel uniek is en dat je eigenlijk oneindig beter kan worden. Waar in (veel) andere games duidelijk een meta is blijft RL dankzij de basis van het spel eigenlijk altijd leuk.quote:En ja, natuurlijk blijft het geweldig, speelt idd als vanouds, scoren blijft een geweldige high, autootjes pimpen blijft leuk... maar dewas allemaal nieuwere games die nu liggen te verstoffen...
Ga binnenkort maar eens een leuke video maken van mooie punten en saves, lekker selfkicken.
Seizoen loopt tot 100, ik zit ergens in de 30 meen ikquote:
Me likequote:Yes. Het coole van rocket league is dat de kern van het spel uniek is en dat je eigenlijk oneindig beter kan worden. Waar in (veel) andere games duidelijk een meta is blijft RL dankzij de basis van het spel eigenlijk altijd leuk.
Als je dit soort dingen leuk vindt, that is
geen numpad, instant skip voor mijquote:Op dinsdag 1 augustus 2023 17:35 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geen RGB bullshit, maar gewoon mooie layout
Must resist..![]()
Bron
Dat is je rocket pass denk ik? Ik doel op de rank van je ranked games. Dus 2v2 of 3v3quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 12:44 schreef V. het volgende:
[..]
Seizoen loopt tot 100, ik zit ergens in de 30 meen ik
Kan ik ook nauwelijks. Ik heb ook het idee dat ik nooit genoeg kan spelen om dat soort dingen betrouwbaar te kunnen doen. Ik ben sowieso nogal onstabiel. Soms prachtige goals de hele avond, soms schiet ik nog geen olifant raak als ik ertegenaan sta.quote:Me like
Het enige dat mij nog niet lukt zijn van die coole luchtgoals met boost. Zo knap, die lui die dat kunnen.
Oh, dan denk ik dat dat 78 is, maar ik speel bijna geen ranked. Althans, tot nu toe weinig gedaan.quote:Op dinsdag 1 augustus 2023 22:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is je rocket pass denk ik? Ik doel op de rank van je ranked games. Dus 2v2 of 3v3en dan bronze silver platinum etc.
Kick back and relaxquote:Kan ik ook nauwelijks. Ik heb ook het idee dat ik nooit genoeg kan spelen om dat soort dingen betrouwbaar te kunnen doen. Ik ben sowieso nogal onstabiel. Soms prachtige goals de hele avond, soms schiet ik nog geen olifant raak als ik ertegenaan sta.![]()
Maar ik heb lol. Biertje erbij. Samen met wat vrienden gamepjes doen. Angstkreetjes op discord als we bijna goal tegen krijgen. Good times.
Misschien moet ik de training ook maar doen. Heb een paar mp-games gedaan, maar ik raak niks en wordt de hele tijd voor mijn flikker geschoten, terwijl ik behoorlijk goed ben in FPS games.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 10:36 schreef ems. het volgende:
Voor 14 euro battlebit gehaald trouwens. Onlangs weer eens BF 2042 geinstalleerd maar het kan mij gewoon niet bekoren. Nu net 3 minuten training gedaan in battlebit en het voelt allemaal al meteen een stuk beter.
Ik ben vandaag heerlijk ziek thuis en heb het nu dus paar uurtjes gespeeld. Het is net als met een nieuwe battlefield in het begin gewoon even doorkrijgen waar je ogen op moeten letten en hoe de maps in elkaar steken.quote:Op woensdag 2 augustus 2023 14:02 schreef V. het volgende:
[..]
Misschien moet ik de training ook maar doen. Heb een paar mp-games gedaan, maar ik raak niks en wordt de hele tijd voor mijn flikker geschoten, terwijl ik behoorlijk goed ben in FPS games.
quote:Op woensdag 2 augustus 2023 14:04 schreef superniger het volgende:
https://store.steampowere(...)dians_of_the_Galaxy/
GotG. Voor 17 euro
waarom die juli code nog zou werken is wel vreemdquote:Current best:15,12¤ -75% with voucher JULY16 at GreenManGaming (STEAM)
Historical low:14,40 ¤ -76% at GreenManGaming 5/11/2023
mooie build?quote:Op woensdag 2 augustus 2023 23:04 schreef Buitendam het volgende:
De build is klaar, vrienden. Windows erop gooien en dan precies op tijd klaar voor Baldurs morgen.
7800X3D met een 4080 Suprime. Ik speelde gisterenochtend nog op m’n 1070 met een i5-6600 dus het verschil is wel enorm te zien.quote:
Identieke build/situatie hier op 1 detail na, ik kom van een 1070 met een i5-7400quote:Op donderdag 3 augustus 2023 12:33 schreef Buitendam het volgende:
[..]
7800X3D met een 4080 Suprime. Ik speelde gisterenochtend nog op m’n 1070 met een i5-6600 dus het verschil is wel enorm te zien.
ik wil soort gelijke build, de 7800x3d is al binnen, nu alleen videokaart nog (en kom van gtx1080 en 6700k, gamend op 3x 1440p)quote:Op donderdag 3 augustus 2023 12:33 schreef Buitendam het volgende:
[..]
7800X3D met een 4080 Suprime. Ik speelde gisterenochtend nog op m’n 1070 met een i5-6600 dus het verschil is wel enorm te zien.
Tofquote:Op donderdag 3 augustus 2023 13:06 schreef 2dope het volgende:
[..]
Identieke build/situatie hier op 1 detail na, ik kom van een 1070 met een i5-7400
Welke heb je op het oog? Ook de Suprime?quote:Op donderdag 3 augustus 2023 13:51 schreef mschol het volgende:
[..]
ik wil soort gelijke build, de 7800x3d is al binnen, nu alleen videokaart nog (en kom van gtx1080 en 6700k, gamend op 3x 1440p)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |