SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door StateOfMind op 17-07-2023 17:20:05 ]Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Daarmee kost het een fractie van wat je betaald in de winkel en dat zal altijd zo blijven.quote:
hoepel op vent, wat weet zo'n brillenkneus op youtube van de oorlogquote:
Iedereen weet toch dat India de grootste winnaar is van deze oorlog na de industrieel militaire complexen van de VS en Rusland.quote:Op maandag 17 juli 2023 17:38 schreef Culkin het volgende:
[..]
hoepel op vent, wat weet zo'n brillenkneus op youtube van de oorlog
Ah, een kritische geest. Vertel eens, wat klopt er niet aan zijn verhaal. En welk probleem heb je met zijn bril?quote:Op maandag 17 juli 2023 17:38 schreef Culkin het volgende:
[..]
hoepel op vent, wat weet zo'n brillenkneus op youtube van de oorlog
weet ik veel, ik dacht dat jullie hier zo communiceerdenquote:Op maandag 17 juli 2023 18:01 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ah, een kritische geest. Vertel eens, wat klopt er niet aan zijn verhaal. En welk probleem heb je met zijn bril?
"At the end of the day we are a great power."quote:Op maandag 17 juli 2023 17:56 schreef Perrin het volgende:
Olga is ziedend.
[ twitter ]
Als je tegen jezelf en je publiek moet blijven zeggen dat je een wereldmacht bent, ben je waarschijnlijk geen wereldmacht..
Leuk dat Unilever en Heineken zo in het nieuws komen. Hopelijk worden die bedrijven wijzerquote:Op maandag 17 juli 2023 18:18 schreef 3rr0r het volgende:
1Vandaag nu op tv. Pensioenfondsen willen dat de NL bedrijven weggaan uit Rusland.
Olga skabayevaquote:Op maandag 17 juli 2023 17:56 schreef Perrin het volgende:
Olga is ziedend.
[ twitter ]
Als je tegen jezelf en je publiek moet blijven zeggen dat je een wereldmacht bent, ben je waarschijnlijk geen wereldmacht..
https://eenvandaag.avrotr(...)ief-zijn-in-rusland/quote:Op maandag 17 juli 2023 18:18 schreef 3rr0r het volgende:
1Vandaag nu op tv. Pensioenfondsen willen dat de NL bedrijven weggaan uit Rusland.
quote:De vijf pensioenfondsen laten aan EenVandaag weten dat ze bij deze bedrijven aandringen op een vertrek uit Rusland. Maar ze stellen daarbij geen deadline, en vooralsnog doen ze ook geen aandelen van de hand. Daarmee blijven ze dus mede-eigenaar van de bedrijven.
quote:Europarlementariër Paul Tang (PvdA) noemt het 'heel goed' dat de pensioenfondsen in gesprek gaan met Nederlandse bedrijven die ondanks eerdere beloftes daarmee te stoppen nog actief zijn in Rusland. "Maar ze moeten er wel voor zorgen dat ze niet steeds in gesprek blijven. Ze moeten ook een deadline stellen om te zorgen dat ze inderdaad ook echt druk uitoefenen op die bedrijven."
Hij wil bovendien dat de bedrijven met financiële prikkels worden bewogen daadwerkelijk uit Rusland te vertrekken: "Zorg dat de winst op de Russische bedrijfsonderdelen van bedrijven wordt weg belast. Dan is er geen enkele reden meer voor hen om daar te investeren." Het geld zou wat hem betreft in een fonds voor de wederopbouw van Oekraïne moeten komen.
Deze die meteen in de commens geplaats is.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:41 schreef Starhopper het volgende:
De Russische gehaktmolen gaat weer draaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
quote:Op maandag 17 juli 2023 18:43 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Deze die meteen in de commens geplaats is.
[ afbeelding ]
Ai, daar was ik al een tijdje bang voor. Fingers crossed.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:41 schreef Starhopper het volgende:
De Russische gehaktmolen gaat weer draaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
Ik stond me al af te vragen waar die 300k conscripts waren die in sep~dec gerecruit werden. Nu komen ze eindelijk tevoorschijnquote:Op maandag 17 juli 2023 18:41 schreef Starhopper het volgende:
De Russische gehaktmolen gaat weer draaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
Zit je nou pro Russische propoganda af te draaien?quote:Op maandag 17 juli 2023 18:41 schreef Starhopper het volgende:
De Russische gehaktmolen gaat weer draaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
quote:Op maandag 17 juli 2023 18:46 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zit je nou pro Russische propoganda af te draaien?
Komt vast wel goed. Ik neem aan dat ze dit al aan zagen komen en de verdediging op orde hebben. 100k troepen zie je niet over het hoofd lijkt mij.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:44 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ai, daar was ik al een tijdje bang voor. Fingers crossed.
Hopelijk heeft Oekraïne voldoende artilleriemunitie die fragmenteert om al dat gemobiliseerd Russisch vlees te kunnen versnipperen.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:49 schreef Starhopper het volgende:
Dit zou trouwens ook wel perfect zijn voor clustermunitie.
De linker baan is ook duidelijk verschoven. Is in beide richtingen dus niet veilig!quote:
Zijn dat er echt zo veel? Dan gaan er ook echt zo veel dood.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:41 schreef Starhopper het volgende:
De Russische gehaktmolen gaat weer draaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
Ik hoop dat er genoeg zakken uien zijn...quote:Op maandag 17 juli 2023 19:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zijn dat er echt zo veel? Dan gaan er ook echt zo veel dood.
Zal ook lekker gaam ruiken nu het daar volop zomer is.quote:Op maandag 17 juli 2023 19:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik hoop dat er genoeg zakken uien zijn...
Russen stinken sowieso. Levend of dood maakt niet zo veel uit.quote:Op maandag 17 juli 2023 19:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zal ook lekker gaam ruiken nu het daar volop zomer is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 juli 2023 19:31 schreef ExTec het volgende:
Girkin/Strelkov zit het allemaal weer zeer positief in. Voor de verandering. Ik acht het e.e.a niet waarschijnlijk. Zou wel leuk zijn.Ik zet mijn geld dan op de TurkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Jammer dat Unilever en Heineken zelf het ethisch besef en geopolitiek verantwoordelijkheidsgevoel missen. Dan maar zo.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:18 schreef 3rr0r het volgende:
1Vandaag nu op tv. Pensioenfondsen willen dat de NL bedrijven weggaan uit Rusland.
Twijfel ik ook 0 seconden over. Ik ga er namelijk vanuit dat de rond de 80 schepen die turkije in de zwarte zee heeft, gewoon goed werken. En die rond de 20 van rus..... dat is maar afwachten.quote:Op maandag 17 juli 2023 19:34 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik zet mijn geld dan op de Turken
Fijn, het Oekraïns/Russische nieuws bij willen lezen en de rest van de avond Holland en Holland in je hoofd hebben.quote:
quote:Op maandag 17 juli 2023 19:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Fijn, het Oekraïns/Russische nieuws bij willen lezen en de rest van de avond Holland en Holland in je hoofd hebben.
quote:Op maandag 17 juli 2023 09:12 schreef Joppiez het volgende:
Lijkt wel mee te vallen met de schade. Geef het twee weken en het is weer gefixt.
CNNquote:Traffic on the Kerch Bridge, which links the annexed Crimean peninsula to the Russian mainland, will resume in one lane only on September 15, Russian Deputy Prime Minister Marat Khusnullin said.
“Two-way traffic will be open for one lane only by September 15. Then two-way traffic in both lanes will open Nov 1,” he said in a remote meeting with officials, including Russian President Vladimir Putin, televised on Monday. “One way on the railway bridge sustained insignificant damage that is not impacting the operation of trains."
Ah, ik zet het in de agenda voor de volgende biemquote:
Zal je zien, blazen ze vannacht het spoor op.quote:
quote:Op maandag 17 juli 2023 19:31 schreef ExTec het volgende:
Girkin/Strelkov zit het allemaal weer zeer positief in. Voor de verandering. Ik acht het e.e.a niet waarschijnlijk. Zou wel leuk zijn.deze is wel heel grauw, zelfs voor girkinSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
quote:Op maandag 17 juli 2023 20:15 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Zal je zien, blazen ze vannacht het spoor op.
Uienradarski.ruquote:Op maandag 17 juli 2023 19:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik hoop dat er genoeg zakken uien zijn...
inderdaad. girkin zit te ijlen. ik denk dat hij zich oprecht zorgen maakt om de huidige situatie en dat hij nu gaat doemdenken dat de historische vijand van de turken ten oorlog gaan trekken. daarnaast hebben de truken nog nooit een head to head oorlog tegen de russen gewonnen, als ik me niet vergis. en ik hoor in turkije niets anders dan ontzag voor de russen, dat is eigenlijk sinds de oorlog ook niet veranderd. ik heb vooral de indruk dat de turken deze oorlog op deze soort van neutrale manier willen uitzitten.quote:Op maandag 17 juli 2023 19:41 schreef ExTec het volgende:
Maar echt head to head, zie ik niet gebeuren.
https://nos.nl/artikel/24(...)oenen-mensen-schadenquote:Verontruste reacties op stoppen graandeal: 'Kan miljoenen mensen schaden'
quote:De Turkse president Erdogan zei eerder op de dag dat hij verwacht dat Poetin de deal uiteindelijk weer zal steunen. Hij kondigde aan dat hij later deze week met Poetin zal bellen over de kwestie.
Die autobom was zo'n 40 minuten van waar ik woon in Mexico. Bedankt voor het delen.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:42 schreef slashdotter3 het volgende:
Super interessant filmpje over hoe de Mexican cartels beter bewapend zijn dan de politie en het leger en alle tactieken gebruiken die we kennen van de oorlogen in Ukraine, Afghanistan, Syrie:
- drone verkenning
- drones bommetjes
- anti tank wapens
- M16, M4, Barrett m82a1 (supergrote sniper rifle waarmee je een helicopter uit de lucht kan schieten)
- IEDs
- landmijnen
- technicals (pickup trucks)
- zwaar bepantserde tanks
- guerilla tactics
- spionage, de meeste agenten zitten in de zak van de kartels
- liquidaties, agenten worden gevolgd naar huis en daar dan uitgeschakeld
- er zijn minstens 8 kartels die elkaar en de politie en het leger bestrijden
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:27 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Die autobom was zo'n 40 minuten van waar ik woon in Mexico. Bedankt voor het delen.
Misschien kunnen ze geen stabiel zuid/midden-Amerika gebruiken.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.
Hoe zie je dat voor je? Het thuisfront gaat niet blij zijn met militairen die omkomen in een guerrillastrijd bij de buren.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.
Juist wel. Amerika kan normaliter goed gedijen omdat de buren vriendelijk zijn. Ze kunnen dus in theorie bijna het hele leger droppen in Taiwan als dat nodig is.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze geen stabiel zuid/midden-Amerika gebruiken.
Ik zeg niet gelijk met de Apaches erin maar de Mexicaanse overheid beter odnersteunen.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:43 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Hoe zie je dat voor je? Het thuisfront gaat niet blij zijn met militairen die omkomen in een guerrillastrijd bij de buren.
De Amerikanen kunnen beter doen aan de vraag kant van het probleem.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:45 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik zeg niet gelijk met de Apaches erin maar de Mexicaanse overheid beter odnersteunen.
Als china nu Taiwan aanvalt dan is dat het eind van China , de export valt weg en china heeft het al extreem moeilijk nuquote:Op maandag 17 juli 2023 21:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Juist wel. Amerika kan normaliter goed gedijen omdat de buren vriendelijk zijn. Ze kunnen dus in theorie bijna het hele leger droppen in Taiwan als dat nodig is.
Denk niet dat de VS zich daaraan willen, en durven, branden.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.
Tja, zijn er garanties dat de steun ook echt goed terechtkomt daar dan?quote:Op maandag 17 juli 2023 21:45 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik zeg niet gelijk met de Apaches erin maar de Mexicaanse overheid beter odnersteunen.
Zo'n beetje de halve overheid (van laag naar hoog) is van de kartelsquote:Op maandag 17 juli 2023 21:48 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Tja, zijn er garanties dat de steun ook echt goed terechtkomt daar dan?
De oorlog in Oekraine toont juist aan dat de macht en kracht van Staten vele, vele malen groter is dan die van criminele organisaties. Zo'n Wagner heeft zijn hele organisatie opgeblazen om 1 stadje te veroveren.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:48 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Denk niet dat de VS zich daaraan willen, en durven, branden.
En al helemaal niet met grondtroepen.
Die kartels zijn onderhand beter getraind en en uitgerust dan het Mexicaanse leger, en die kartels kennen hun grondgebied beter dan ooit.
Dat gaat net zo lopen/eindigen als die asymmetrische strijd tegen de insurgents in Irak en Syrië.
En reken maar dat gevangen genomen VS militairen een verschrikkelijk lot staat te wachten, onderhand sadistischer en bruter dan IS.
Zoek maar eens op de omschrijving van het beruchte Funkytown kartel filmpje.
En kijk ABSOLUUT NÍET naar die video![]()
![]()
Volgens mij klopt de vertaling niet helemaal.... Maar Oekraïne heeft dus nog tot november om met een nieuw plan te komenquote:
De VS heeft het zuiden decennialang instabiel gehouden...quote:Op maandag 17 juli 2023 21:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.
De VS gaat niet ingrijpen in Mexico, dat is echt geen haalbare kaart. Wat wel mogelijk is dat Mexico het voorbeeld van El Salvador gaat volgen, dat wordt in Mexico zelf momenteel gezien als het gidsland.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb mij altijd gevraagd hoe lang het duurt voordat de VS daar echt gaat ingrijpen. Want een onstabiele zuiderbuur kunnen ze niet gebruiken.
Of juist niet. Stabiele landen kunnen sterker zijn en daarmee een bedreiging voor US belangen.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Juist wel. Amerika kan normaliter goed gedijen omdat de buren vriendelijk zijn. Ze kunnen dus in theorie bijna het hele leger droppen in Taiwan als dat nodig is.
CNNquote:Putin said that there will be a Russian response to the strike. "The Ministry of Defense is preparing relevant proposals,” he said during a meeting with officials.
Putin also claimed there was no military significance to hitting the bridge.
“This is a senseless crime from the point of view of no significance since the Crimean bridge has long not been used for military transport and brutal since innocent civilians have been killed,” he said.
Goed verhaal weer Putler. Genoeg foto's van konvooien te vinden.quote:
Ryan McBeth is a software architect, novelist, triathlete, YouTuber. He makes videos on YouTube about Programming, Cybersecurity, OSINT and Military topics.quote:Op maandag 17 juli 2023 17:38 schreef Culkin het volgende:
[..]
hoepel op vent, wat weet zo'n brillenkneus op youtube van de oorlog
Nee. Kerch. Ligt beiden aan zee, trekt beiden blijkbaar veel toeristen. Maar Nice lijkt me veiliger dan Kerchquote:
Het zal ook wel wat duurder zijn qua verblijf.quote:Op maandag 17 juli 2023 22:20 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Nee. Kerch. Ligt beiden aan zee, trekt beiden blijkbaar veel toeristen. Maar Nice lijkt me veiliger dan Kerch
(Reddit)quote:Falling fighter jet Su-25. According to Russia it happened due to engine malfunction. Pilot has drowned as life vest hasn't worked too and he got tangled up in parachute
Bovendien minder Russen en dat was voor de oorlog al een pluspunt.quote:Op maandag 17 juli 2023 22:20 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Nee. Kerch. Ligt beiden aan zee, trekt beiden blijkbaar veel toeristen. Maar Nice lijkt me veiliger dan Kerch
Kortom, niks werkte. Piloot had niet zijn dag.quote:
Als Poetin zoiets zegt dan wordt je toch helemaal misselijkquote:“This is a senseless crime from the point of view of no significance since the Crimean bridge has long not been used for military transport and brutal since (2) innocent civilians have been killed,” he said.
Hadden ze hem nou naar goed geraakt.quote:Poetin eist maatregelen na tweede aanval op Krimbrug
De Russische president Vladimir Poetin eist maatregelen na een tweede aanval op de Russische Krimbrug, een belangrijke verbinding tussen Rusland en het door Rusland bezette Oekraïense schiereiland Krim. Hij wil concrete voorstellen voor een betere bescherming.
https://www.telegraaf.nl/(...)e-aanval-op-krimbrug
Vergis je niet, deze staat in Nicequote:Op maandag 17 juli 2023 22:45 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Bovendien minder Russen en dat was voor de oorlog al een pluspunt.
quote:Poetin zweert wraak voor 'terreuraanval' op de Krimbrug
De Russische president Vladimir Poetin heeft aangekondigd dat Rusland een tegenaanval voorbereidt als reactie op de 'terroristische aanval' op de Krimbrug van vannacht.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)log-oekraine-rusland
Het blijven Tsjetsjenen hè.quote:Op maandag 17 juli 2023 23:42 schreef Tengano het volgende:
Beetje zonde van de overdaad aan munitie die ze hier gebruiken
Plus dat ze op 2:01 staan te schieten terwijl hun collega praktisch in de vuurlinie staat![]()
Geen idee, maar het mag wel een tandje minder zeg.quote:
Hij zegt het dan ook voor de mensen die hem op z'n woord geloven of geen toegang hebben tot behoorlijke informatiebronnen of de moeite niet nemen die te zoeken. En mocht men wel met bewijs komen dan is het geheid gefabriceerd zogenaamd.quote:
Het gevoel bij de Russen dat ze op eigen terrein ook niet altijd veilig zijn levert het wel op. En wat gezichtsverlies.quote:Op maandag 17 juli 2023 23:49 schreef Tengano het volgende:
[..]
Geen idee, maar het mag wel een tandje minder zeg.
En het levert dus ook niks spectaculairs op. Een lege truck met 1 (inmiddels dooie) chaufeur er in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |