Ja dat lijkt me ook onzin. Misschien zaten er alleen stabiele, evenwichtige mensen tussen.quote:Op maandag 17 juli 2023 11:52 schreef EdVe het volgende:
[..]
Ze zouden te weinig brieven hebben ontvangen. Lijkt me toch sterk voor Milu.
"Het zit nu al niet mee voor drie kandidaten uit B&B Vol Liefde: De Aftrap. Zij kregen - in tegenstelling tot de acht gelukkigen - te weinig brieven om hun romantische zoektocht voort te zetten. Met dit overzicht hopen we ze alsnog een handje te helpen."
https://www.televizier.nl(...)electie-net-niet-rtl
Nee loopt nu gewoon 1 per dag? Zoals altijd. Alleen de eerste week kan je er 5 vooruit kijken.quote:Op maandag 17 juli 2023 12:23 schreef freaky40 het volgende:
Dacht dat elke maandag er een aantal afleveringen bij zou komen op Videoland? Maar zie nu enkel alleen aflevering 11 erbij staan.
Dat zal het grootste probleem geweest zijn. Te weinig controverse om uitgezonden te worden. Te saai voor tv. Geen kijkcijferkanon.quote:Op maandag 17 juli 2023 12:18 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja dat lijkt me ook onzin. Misschien zaten er alleen stabiele, evenwichtige mensen tussen.
Die snap ik effe niet, zekers weer wat gemist, iemand die de auto van haar zus ook in elkaar rijdt? Eindelijk die nepYoup eruit met veel slachtoffergedrag. Hij mag blij wezen dat ie zijn ongesteldheid op het feestje heeft overleefd, werkelijk niets aan die man was aantrekkelijk.quote:Op maandag 17 juli 2023 18:58 schreef RamboDirk het volgende:
Voor iedereen die naar Spanje rijdt, hopelijk krijgen jullie geen autopech ter hoogte van Troche.
Life is gewoon een gamble, you know je weet wel. Wij doen hier on the mountain alleen maar pure business.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 09:10 schreef lily het volgende:
Ach ja, als je maar in lijn bent met je purpose.
Ligt er helemaal aan of de flow tussen je mannelijke en vrouwelijke energie wel in agreement is.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:05 schreef Kreator het volgende:
Hier prikt toch iedereen wel doorheen, mag ik hopen..
Hij is wel heel gedienstigquote:Op dinsdag 18 juli 2023 09:55 schreef Jauke het volgende:
Ik denk dat Olof in een vorige leven een os is geweest.
Wel super sympathiek. Niet geschikt voor haar maar voor sommige wel gewoon lot uit loterij zo'n betrouwbaar en aardig iemand.quote:
Ze kan wel goed vliegen vangen. Mooie tactiek ook...quote:Op dinsdag 18 juli 2023 08:42 schreef lily het volgende:
Aflevering 11, die nieuwe meid, bij Joy![]()
Wat een zelfingenomen druk persoon is dat zeg. Bweh.
Ze noemt zich lekker gek, is barbier geweest, havenarbeider en zonnepaneelmonteur. Top hoor.
Ja biefstuk is lekker met wat peper en zout geen gedoe.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 16:40 schreef Firuze60 het volgende:
Haha, dat overdreven gedoe van Joy met die biefstuk met knoflook en troepjes en flamberen en maar een van die slijmbalvrienden vond het lekkerder dan dat goed gegaarde biefstukje met alleen zout van die ...hoeheetzeookweerkrullenmeisje..
En een enorm litteken op zijn wang. In aflevering 12 vind ik hem wel sympathiek en eerlijk overkomen, moet mijn eerdere (voor)oordeel toch iets bijstellen. Hoop dat het wat wordt tussen die twee.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 16:44 schreef Soury het volgende:
Wat heeft die Martijn enorme oor(lellen) maar wel leuk dat hij met die nieuwe dame kan opschieten.
Omdat ie in de machinekamer op een veldbedje wil blijven slapen? Ik vind dat belachelijk, als ie zich wil opofferen wil moet ie gewoon vertrekken met zijn gemompel. Duidelijk geen romantische klik tussen hem en Marian.quote:
Cees ben jij het?quote:Op dinsdag 18 juli 2023 18:39 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Omdat ie in de machinekamer op een veldbedje wil blijven slapen? Ik vind dat belachelijk, als ie zich wil opofferen wil moet ie gewoon vertrekken met zijn gemompel. Duidelijk geen romantische klik tussen hem en Marian.
Dat kan mijn kat ook.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 11:55 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ze kan wel goed vliegen vangen. Mooie tactiek ook...
Zij deed echt alles fout wat je maar fout kan doen met een biefstuk.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 16:40 schreef Firuze60 het volgende:
Haha, dat overdreven gedoe van Joy met die biefstuk met knoflook en troepjes en flamberen en maar een van die slijmbalvrienden vond het lekkerder dan dat goed gegaarde biefstukje met alleen zout van die ...hoeheetzeookweerkrullenmeisje..
Zij behandelde het stuk vlees als een eendenborst. En dat is superlekker zonder gefrats of gefrummel.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 20:05 schreef Kreator het volgende:
[..]
Zij deed echt alles fout wat je maar fout kan doen met een biefstuk.
Nee, dat denk ik ook niet.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 18:39 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Omdat ie in de machinekamer op een veldbedje wil blijven slapen? Ik vind dat belachelijk, als ie zich wil opofferen wil moet ie gewoon vertrekken met zijn gemompel. Duidelijk geen romantische klik tussen hem en Marian.
Ik vermoed dus juist wel, onderdanig gedrag vindt zij aantrekkelijk, maar die Olof mist haar vorm van humor, zo boring saai, die maakt haar niet aan het lachen.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 20:50 schreef lily het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik ook niet.
Op zich niks mis met dit soort mannen hoor, maar ik denk niet dat Marian dit onderdanige gedrag heel aantrekkelijk zal vinden.
Ja. Dat zou ook kunnen. Misschien projecteer ik het op mezelf. Saai en onderdanig, noohquote:Op dinsdag 18 juli 2023 20:54 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik vermoed dus juist wel, onderdanig gedrag vindt zij aantrekkelijk, maar die Olof mist haar vorm van humor, zo boring saai, die maakt haar niet aan het lachen.
Nou ja zeg, heb jij een dominante partner? Kun jij jouw mannelijke energie nergens kwijt?quote:Op dinsdag 18 juli 2023 21:09 schreef lily het volgende:
[..]
Ja. Dat zou ook kunnen. Misschien projecteer ik het op mezelf. Saai en onderdanig, nooh
Ik werk 40 uur en ben kostwinner voor een gezin van 5, dus valt meequote:Op dinsdag 18 juli 2023 21:11 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Nou ja zeg, heb jij een dominante partner? Kun jij jouw mannelijke energie nergens kwijt?
Haha, maar het is toch echt wel sneu dat een 26-jarige snotneus beweert dat ie eigenlijk zich een macho voelt en een onderdanig vrouwtje naast zich wil hebben. Puur opgeblazen ego gezeik.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 21:17 schreef lily het volgende:
[..]
Ik werk 40 uur en ben kostwinner voor een gezin van 5, dus valt mee![]()
Maar ben nog steeds vrouw!
Ja! Ik hoorde het ook, haha. Zo heerlijk veelzeggend.quote:
het helpt ook niet echt mee dat deze personen niet heel erg fit zijn. Ja, ik moest wel wat zweten toen ik in Vietnam rondliep met 100% luchtvochtigheid, maar niet zo extreem als deze tonnetjes.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 21:15 schreef lily het volgende:
Maar ook Thailand.
Nu trok dat land nooit al voor mij, maar dat gezweet. Die natte kleding steeds en met handdoeken in de weer.
Zo niet! Gatverdamme. Never.
Nog nooit in hua hin geweest? Bijna elke man met overmatige bierbuik loopt daar hele dag te zweten alsquote:Op woensdag 19 juli 2023 02:20 schreef freaky40 het volgende:
Die Olof bij Marian vind het heerlijk om in dat ketelhok te blijven slapen. Vreemd dat hij niet gewoon een kamer wil, hij doet daar wat vaag en geheimzinnig over. Volgens mij heeft hij daar stiekem een afpeer hokje gecreëerd voor zichzelf. Met Marian worden zijn behoeftes toch nog niet ingewilligd.....Jammer dat character Jan er uit is. Smaakmaker van de show was maar van korte duur helaas.
Ed is wel een typisch mannetje. Zat eerst aan een typetje van Wim de Bie te denken. Hij heeft wat eigenaardigs. Wordt nog wel leuk.
Groot gelijk dat Hans weg is bij die 'Karen'. Wat een idioot wijf met die boomsnoei scene.
Martijn in Thailand woont volgens mij helemaal niet in Thailand maar is daar volgens mij gewoon neer gezet. Ik bedoel hij oogt wat awkward en onwennig daar. En dat permanente zweten van hem ook. Net of hij moet wennen aan de omstandigheden, apart geval.
Blij dat Jan weg is iig. Wat een moeimaker.quote:Op woensdag 19 juli 2023 02:20 schreef freaky40 het volgende:
Die Olof bij Marian vind het heerlijk om in dat ketelhok te blijven slapen. Vreemd dat hij niet gewoon een kamer wil, hij doet daar wat vaag en geheimzinnig over. Volgens mij heeft hij daar stiekem een afpeer hokje gecreëerd voor zichzelf. Met Marian worden zijn behoeftes toch nog niet ingewilligd.....Jammer dat character Jan er uit is. Smaakmaker van de show was maar van korte duur helaas.
Ed is wel een typisch mannetje. Zat eerst aan een typetje van Wim de Bie te denken. Hij heeft wat eigenaardigs. Wordt nog wel leuk.
Groot gelijk dat Hans weg is bij die 'Karen'. Wat een idioot wijf met die boomsnoei scene.
Martijn in Thailand woont volgens mij helemaal niet in Thailand maar is daar volgens mij gewoon neer gezet. Ik bedoel hij oogt wat awkward en onwennig daar. En dat permanente zweten van hem ook. Net of hij moet wennen aan de omstandigheden, apart geval.
Als ze iemand uit dit programma voor meer TV dingen gaan casten dan hoop ik echt dat zij het is.quote:
Waar zat je aan te denken? casting couch of faketaxi?quote:Op woensdag 19 juli 2023 18:45 schreef Vuvuzelala het volgende:
[..]
Als ze iemand uit dit programma voor meer TV dingen gaan casten dan hoop ik echt dat zij het is.
Een dagelijks datingprogramma kijken op TV en alle kandidaten bij naam kennen, is ook niet het toppunt van machisme.quote:Op woensdag 19 juli 2023 19:08 schreef RamboDirk het volgende:
Lol die Paul is gewoon een ordinaire homofiel.
Het is geen waardeoordeel slechts een observatie.quote:Op woensdag 19 juli 2023 19:12 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Een dagelijks datingprogramma kijken op TV en alle kandidaten bij naam kennen, is ook niet het toppunt van machisme.
Wat een gotferse ranzige fascistische opmerking. En over iemand met zo'n avatar zou ik oppervlakkig ook concluderen dat jij een lullig klein ventje bent met een bijbehorend aanhangsel of gewoon een trol met een groot hoofd.quote:Op woensdag 19 juli 2023 19:08 schreef RamboDirk het volgende:
Lol die Paul is gewoon een ordinaire homofiel.
Rustig zeg, iemand die op mannen valt heet toch een homofiel persoon of wat? Of hoe moet die dan genoemd worden? Geen reden anderen hier te gaan uitschelden omdat je blijkbaar ergens door getriggerd wordt. Verder houd ik het graag in elk geval OT;quote:Op woensdag 19 juli 2023 22:21 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wat een gotferse ranzige fascistische opmerking. En over iemand met zo'n avatar zou ik oppervlakkig ook concluderen dat jij een lullig klein ventje bent met een bijbehorend aanhangsel of gewoon een trol met een groot hoofd.
Echte mannen steunen hun vrouw tijdens het kijken van deze serie. Ik niet hoor, ik vind dit gewoon heerlijke tv. 2.5 men en BBT hebben we nu wel een keer gezien.quote:Op woensdag 19 juli 2023 19:12 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Een dagelijks datingprogramma kijken op TV en alle kandidaten bij naam kennen, is ook niet het toppunt van machisme.
Dat lijkt me raar, want vorig seizoen was er ook eentje nog volledig in aanbouw.quote:Op maandag 17 juli 2023 12:20 schreef Duderinnetje het volgende:
Ergens, maar waar o waar, las ik dat er bij één van de kandidaten ook het probleem was ontstaan dat de B&B onverhoopt nog niet voldoende af was, en dat daarom deelname niet doorging.
Kan zijn dat iemand zelf afhaakt om die reden.quote:Op donderdag 20 juli 2023 11:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat lijkt me raar, want vorig seizoen was er ook eentje nog volledig in aanbouw.
En nu met die Joy ook.
Jaaaa, volgens mij bedoelde ik dit verhaal. Dat is dus van die portugese deelneemster ja.quote:Op donderdag 20 juli 2023 12:32 schreef Eagles89 het volgende:
Ik las ergens dat die B en B in Portugal op een paar kilometer van haar eigen huis zat, én dat ze niet (volledig) de eigenaar was, en dat RTL dat te extreem vond om ermee door te gaan. Ze had in elk geval wel genoeg aanmeldingen.
Toch is het allemaal wat vaag, want die Joy is ook niet de eigenaar, in elk geval zeker niet volledig, en ook woont hij zelf niet in zn B en B. Net als Martijn in Thailand, die woont zelf ook heel ergens anders.
Met die peeskamer met stapelbedden.quote:Op donderdag 20 juli 2023 12:47 schreef Ang3l het volgende:
Ik ben nu pas bij de aflevering dat die Thailand B&B er in komt.
Dat lijkt me echt vre-se-lijk zoiets.
Zover ben ik nog nietquote:Op donderdag 20 juli 2023 15:45 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Met die peeskamer met stapelbedden.
Ja die Amsterdammer is ook wel een watje met zijn snollebakquote:Op donderdag 20 juli 2023 16:31 schreef Jauke het volgende:
Wat stuurt RTL allemaal voor types naar Debbie joh? Vind het bijna een beetje sneu voor Debbie.
Die ouwe kereltjes zijn allemaal watjes inderdaad. Dat is ergens wel de typische Nederlandse man. Geen charisma of leider, maar lulletje rozenwater..quote:Op donderdag 20 juli 2023 16:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja die Amsterdammer is ook wel een watje met zijn snollebak
Is er geen internet detective die dat allang heeft uitgezocht? Hij lijkt mij ook niet het type dat dat in zijn eentje zou kunnen. Dat constante "visie" gelul is ook vermoeiend.quote:Op donderdag 20 juli 2023 12:32 schreef Eagles89 het volgende:
want die Joy is ook niet de eigenaar, in elk geval zeker niet volledig, en ook woont hij zelf niet in zn B en B. Net als Martijn in Thailand, die woont zelf ook heel ergens anders.
Debbie heeft wat meer pit nodig.quote:Op donderdag 20 juli 2023 16:35 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Die ouwe kereltjes zijn allemaal watjes inderdaad. Dat is ergens wel de typische Nederlandse man. Geen charisma of leider, maar lulletje rozenwater..
Right. En dan "hoe start jij je B&B" trainingen verkopen terwijl het allemaal van je pa is.quote:Op donderdag 20 juli 2023 16:59 schreef lily het volgende:
Het huis waar Joy de B&B heeft gevestigd is van zijn vader (post 53 in rtl topic)
Sowieso, maar wat trage ouwe mannetjes erin gooien is wellicht beter voor de kijkcijfers blijkbaar. Ze kunnen allemaal niet mee met die vrouwen.quote:
Ik kijk dus alleen.quote:Op donderdag 20 juli 2023 10:04 schreef Kreator het volgende:
[..]
Echte mannen steunen hun vrouw tijdens het kijken van deze serie. Ik niet hoor, ik vind dit gewoon heerlijke tv.
Dit. Zum kotzen.quote:Op donderdag 20 juli 2023 20:07 schreef Kreator het volgende:
...waar ik echt plaatsvervangende schaamte van krijg is dat geschreeuw op die toren. Dat ligt echt zover weg bij alles waar ik voor sta..
Oh ja, die.quote:Op donderdag 20 juli 2023 19:52 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Bij Astrid in Oostenrijk en we kennen hem ook van:
Ik wil er niet over praten...quote:Op donderdag 20 juli 2023 21:48 schreef ThePlaneteer het volgende:
Je zult merken dat die cringe een verlangen naar meer creëert.
Hij liep heel tof te doen met een gehuurde auto. Wat een mongool ben je dan.quote:Op donderdag 20 juli 2023 20:07 schreef Kreator het volgende:
Erwin is echt drie keer niks, maar dat zij zo flipt van een gehuurde bmw Z4 is ook wel wat overdreven.
Ja zei gisteren nog tegen vriendin: dit is echt gouden tv.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 07:01 schreef Duiveltja het volgende:
Madelon en haar reactie nadat Bram haar eruit knikkerde is waarom je dit kijkt.
Zij had blijkbaar een beeld dat dit haar kans was op wonen in Zweden en zag het hele plaatje al voor zich, totdat Bram de bom dropte.
Het zuur dat er toen uitkwam is eigenlijk goed voor Bram geweest, want met zo'n "vrouw" wil je niet in een relatie zitten.Veel te bonkig type voor die kerel. Hij is vrij zacht en zij is meer type bootwerker.
Precies dit jaquote:Op vrijdag 21 juli 2023 12:59 schreef Fascination het volgende:
Mooi hoe Ingrid door Walter heen prikt en hem weerwoord geeft en zijn uitspraken spiegelt. Hij voelt zich er duidelijk ongemakkelijk door en begin Ingrid dan maar af te kraken in zijn een op een momenten voor de camera.
Ik kijk niet vooruit, maar zag de bedstede in de rondleiding Le Domaine Vert.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 19:19 schreef Firuze60 het volgende:
Die scene met die matrassen ruil bij Walter, wat was dat? Leek wel een soort constructie van bedstee's met deurtjes ervoor in een stal of bordeel. Zoiets als een Japans hotelletje waar je een slaapruimte van 80cm bij 190cm kunt huren. Heel vreemd.
Hij wil geen vrouw met een mening. Hij wil een vrouw ja en amen zegt als hij even stilte wil tijdens het eten.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 12:59 schreef Fascination het volgende:
Mooi hoe Ingrid door Walter heen prikt en hem weerwoord geeft en zijn uitspraken spiegelt. Hij voelt zich er duidelijk ongemakkelijk door en begin Ingrid dan maar af te kraken in zijn een op een momenten voor de camera.
Allemachtig ja en hij begint er steeds viezer uit te zien met die halfwassen onverzorgde gezichtsbeharing.quote:Op vrijdag 21 juli 2023 19:53 schreef Kreator het volgende:
[..]
Hij wil geen vrouw met een mening. Hij wil een vrouw ja en amen zegt als hij even stilte wil tijdens het eten.
Ik had em allang geklapt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |