Als je helemaal achteraan start kan je met een RB natuurlijk ook een flink stuk meer inhalen.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Helmut is echt een eikel. Perez doet het prima op zondag, dus die mag blijven.
Gezien de overmacht van VER is dat logisch, die heeft nu geen goede teammaat nodig.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Helmut is echt een eikel. Perez doet het prima op zondag, dus die mag blijven.
Dat kan je Helmut niet wijs maken.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:56 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Als je helemaal achteraan start kan je met een RB natuurlijk ook een flink stuk meer inhalen.
Al blijft Perez vooral in het begin van de race te lang achter anderen hangen en kan ie pas wat proghressie maken na de pitstops.. mogelijk komt dat ook door RB strategie.
AT heeft al langere periode problemen, daarom ging Gasly er ook weg.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:55 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dan kan echt wel met het team samen wat tweaken net als dat max dat ook kon
Opzich was de soft wel beter dan de hard maar dan hadden ze daar 4 ronden eerder voor moeten kiezen inderdaad.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat kan je Helmut niet wijs maken.
Nyck had gewoon buiten moeten blijven tijdens de VSC, ik vraag me echt af welke klapmongool 4 ronden oude banden wil wisselen ten koste van 3 posities.
Ja, Daniel had podium plekken en overwinningen bij RB, maar dat was niet goed genoeg voor hem, hij ging liever naar een middenmoot team om daar eerste rijder te zijn, dan bij RB tweede rijder te zijn. Uiteindelijk is z'n ego z'n nekslag geworden, eerst weggaan bij RB omdat duidelijk was dat hij daar niet de positie van eerste rijder zou krijgen. Dan zit dus liever voor veel geld bij Renault in de middenmoot, maar wel eerste rijder, McLaren idem, maar daar waren z'n prestaties zo slecht dat ze hem liever nog een zak geld gaven om vooral niet terug komen. Aanboden van HAAS en Williams waren ook niet goed genoeg voor hem, terwijl met wat hij de afgelopen twee jaar heeft laten zien blij mocht zijn dat er überhaupt iemand is die hem nog wilde. Nu is alles weer niet goed genoeg voor hem, en moet het weer meer, meer, meer zijn voor hem ( https://www.crash.net/f1/(...)reates-path-red-bull.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:39 schreef Repentless het volgende:
[..]
? Ricciardo had gewoon overwinningen en podiumplekken bij RB. De stelling was: "niemand wil dat tweede stoeltje bij RB". Ik geef aan dat er genoeg coureurs zijn, die ipv een gehele carrière in de middenmoot zonder zicht op ook maar 1 podium of een overwinning, zouden tekenen voor die positie.
ik dacht dat Nyck op mediums reed?quote:Op zondag 9 juli 2023 19:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Opzich was de soft wel beter dan de hard maar dan hadden ze daar 4 ronden eerder voor moeten kiezen inderdaad.
Leuk verhaal, maar wat moet ik er verder mee?quote:Op zondag 9 juli 2023 19:01 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Ja, Daniel had podium plekken en overwinningen bij RB, maar dat was niet goed genoeg voor hem, hij ging liever naar een middenmoot team om daar eerste rijder te zijn, dan bij RB tweede rijder te zijn. Uiteindelijk is z'n ego z'n nekslag geworden, eerst weggaan bij RB omdat duidelijk was dat hij daar niet de positie van eerste rijder zou krijgen. Dan zit dus liever voor veel geld bij Renault in de middenmoot, maar wel eerste rijder, McLaren idem, maar daar waren z'n prestaties zo slecht dat ze hem liever nog een zak geld gaven om vooral niet terug komen. Aanboden van HAAS en Williams waren ook niet goed genoeg voor hem, terwijl met wat hij de afgelopen twee jaar heeft laten zien blij mocht zijn dat er überhaupt iemand is die hem nog wilde. Nu is alles weer niet goed genoeg voor hem, en moet het weer meer, meer, meer zijn voor hem ( https://www.crash.net/f1/(...)reates-path-red-bull.
Zoals iemand een tijdje terug opmerkte, Daniels grootste vijand is z'n eigen ego, en als hij een stuk realistischer zou zijn, zou hij zichzelf niet steeds dieper in de kuil die hij voorzichzelf gegraven heeft gooien. Ik hoop dat ze bij RB slim genoeg zijn om hem te houden aan z'n showpony rol, en anders mag hij het ergens anders proberen, er is genoeg talent op de grid waarvan ik liever zie hoe hun in dat stoeltje zouden presteren (zoals een Lando).
Hij kwam van softs en reed op mediums. Niets mis mee, daar had ie makkelijk op kunnen verdedigen.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Opzich was de soft wel beter dan de hard maar dan hadden ze daar 4 ronden eerder voor moeten kiezen inderdaad.
Soft kon niet hèquote:Op zondag 9 juli 2023 19:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Opzich was de soft wel beter dan de hard maar dan hadden ze daar 4 ronden eerder voor moeten kiezen inderdaad.
De softs gingen al 28 ronden mee, dan had ie op medium inderdaad makkelijk de rest van de race uit moeten kunnen rijden.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hij kwam van softs en reed op mediums. Niets mis mee, daar had ie makkelijk op kunnen verdedigen.
Voor mij doet die met de krabben in singapore het, ik voel me daarin heel erg verbonden met Max😅quote:
Of een beetje de hype van het moment.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:11 schreef beantherio het volgende:
Is deze opleving van McLaren niet een track-specifiek dingetje?
deze dusquote:Op zondag 9 juli 2023 19:05 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Voor mij doet die met de krabben in singapore het, ik voel me daarin heel erg verbonden met Max😅
Dat er ook een coureur is die liever niet dat tweede stoeltje bij rb herft, tot hij erachter kwam dat ie zelf daardoor z'n eigen carrière compleet om zeep geholpen heeft.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:03 schreef Repentless het volgende:
[..]
Leuk verhaal, maar wat moet ik er verder mee?
MB dacht na Brazilië vorig jaar ook dat ze voortaan de strijd zouden aangaan met RB, met deze auto's is inmiddels wel duidelijk dat je meerdere races nodig hebt of iets echt een verbetering is, of een toevaltreffer.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:06 schreef quo_ het volgende:
[..]
Of een beetje de hype van het moment.
In het begin van het seizoen was Perez eventjes talk of the town, hij zou het Max wel even laten zien dat hij net zo goed was.
En we hebben de periode Alonso- Aston Martin gehad. Iedereen had het er over en nu is het weer middelmaat bij AM.
En begrijpelijkerwijs gaat het nu vooral over McLaren.
Eerst maar even rustig een poosje de boel aanzien.
quote:
Hoe leuk ze ook waren voor ons, ik heb sterk de indruk dat Max in z'n daaropvolgende contract onderhandelingen heeft meegenomen dat er veel minder van dit soort verplichte PR/Marketing momenten zouden zijn.quote:
Ik denk dat dat eerder was omdat de keren dat Max en Checo het samen deden het veel minder enthousiast was.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:25 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
[..]
Hoe leuk ze ook waren voor ons, ik heb sterk de indruk dat Max in z'n daaropvolgende contract onderhandelingen heeft meegenomen dat er veel minder van dit soort verplichte PR/Marketing momenten zouden zijn.
In die jaren was het ieder weekend wel raak. Tegenwoordig is er hooguit een aantal keer per jaar een schijtlol content dingetje.
Ja, en? Ik had het over coureurs die de keuze hebben tussen hun hele carrière in de middenmoot/achterhoede rijden zonder ooit een podium of overwinning te behalen, of door dat tweede stoeltje bij RB wel die kans krijgen. Ricciardo had al podia/overwinningen bij RB alvorens hij die overstap maakte, dus die valt niet in die categorie.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:08 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Dat er ook een coureur is die liever niet dat tweede stoeltje bij rb herft, tot hij erachter kwam dat ie zelf daardoor z'n eigen carrière compleet om zeep geholpen heeft.
Ik denk niet dat Max daar wat over te zeggen heeft. Red Bull bestaat juist door dit soort PR dingen. Als het een simpele frisdrank was zonder dit soort momenten waren ze never nooit zo groot geweest.quote:Op zondag 9 juli 2023 19:25 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
[..]
Hoe leuk ze ook waren voor ons, ik heb sterk de indruk dat Max in z'n daaropvolgende contract onderhandelingen heeft meegenomen dat er veel minder van dit soort verplichte PR/Marketing momenten zouden zijn.
In die jaren was het ieder weekend wel raak. Tegenwoordig is er hooguit een aantal keer per jaar een schijtlol content dingetje.
Dit denk ik ook eerder inddquote:Op zondag 9 juli 2023 19:27 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik denk dat dat eerder was omdat de keren dat Max en Checo het samen deden het veel minder enthousiast was.
dat zie je nu wel nu Dan er weer is dat ze sindsdien alweer een paar meer hebben gedaan
Ik kijk meestal gewoon een paar oude jaaroverzichten, of een aantal uitgebreide samenvattingen van oude races op het eerstvolgende circuit waar ze gaan racen.quote:
Hier is 'ie!quote:
quote:
We forgotquote:
"Oh my God!"quote:
Het zou ook zomaar waar kunnen zijn.quote:
Ik gok op Red Calf. Het is immers het juniorenteam van RBR.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:59 schreef SiGNe het volgende:
[..]
AT heeft al langere periode problemen, daarom ging Gasly er ook weg.
Maar dat probleem gaat ook niet lang duren, AT stopt en er komt een nieuwe naam.
Ze willen het weer meer aan Red Bull linken dus wie weet komt Toro Rosso weer terug
quote:Op zondag 9 juli 2023 20:10 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ik gok op Red Calf. Het is immers het juniorenteam van RBR.
Madquote:Op zondag 9 juli 2023 19:01 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Ja, Daniel had podium plekken en overwinningen bij RB, maar dat was niet goed genoeg voor hem, hij ging liever naar een middenmoot team om daar eerste rijder te zijn, dan bij RB tweede rijder te zijn. Uiteindelijk is z'n ego z'n nekslag geworden, eerst weggaan bij RB omdat duidelijk was dat hij daar niet de positie van eerste rijder zou krijgen. Dan zit dus liever voor veel geld bij Renault in de middenmoot, maar wel eerste rijder, McLaren idem, maar daar waren z'n prestaties zo slecht dat ze hem liever nog een zak geld gaven om vooral niet terug komen. Aanboden van HAAS en Williams waren ook niet goed genoeg voor hem, terwijl met wat hij de afgelopen twee jaar heeft laten zien blij mocht zijn dat er überhaupt iemand is die hem nog wilde. Nu is alles weer niet goed genoeg voor hem, en moet het weer meer, meer, meer zijn voor hem ( https://www.crash.net/f1/(...)reates-path-red-bull.
Zoals iemand een tijdje terug opmerkte, Daniels grootste vijand is z'n eigen ego, en als hij een stuk realistischer zou zijn, zou hij zichzelf niet steeds dieper in de kuil die hij voorzichzelf gegraven heeft gooien. Ik hoop dat ze bij RB slim genoeg zijn om hem te houden aan z'n showpony rol, en anders mag hij het ergens anders proberen, er is genoeg talent op de grid waarvan ik liever zie hoe hun in dat stoeltje zouden presteren (zoals een Lando).
Ik verwacht nu wel dat je alle Tweets hier gooit van dit account nu ik het niet meer kan zienquote:
Tja, Tsunoda begon ook niet heel sterk en die zit er ook nog steeds. Ik denk niet dat ze De Vries er tijdens het seizoen al uitschoppen, maar een tweede jaar lijkt toch niet erg waarschijnlijk.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:19 schreef El_Thijs het volgende:
We kunnen speculeren wat we willen, we horen het toch pas later. Het kan ook best zijn dat Helmut de Vries nog een kans geeft. Het kan ook zijn dat de Vries volgend jaar niet meer rijdt. Het kan alle kanten op
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zou hem best wel eens willen zien rijden in de RB.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:23 schreef daNpy het volgende:
De Vries kan gewoon naar red bull, Verstappen haalt het wcc toch al in zijn eentje.
In het middenveld rondtoeren lukt de Vries ook wel met de RB.
Kan het nooit slechter doen dan Perez.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:27 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik zou hem best wel eens willen zien rijden in de RB.
Nou, Perez doet het niet slecht maar hij mag wel wat agressiever worden.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kan het nooit slechter doen dan Perez.
Uh, tuurlijk wel.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kan het nooit slechter doen dan Perez.
Kunnen ze wel vol inzetten op de ontwikkelingquote:Op zondag 9 juli 2023 20:30 schreef TweedeKlum het volgende:
RBR stopt gewoon met de tweede auto na de zomer, ivm de budgetcap.
quote:Op zondag 9 juli 2023 20:30 schreef TweedeKlum het volgende:
RBR stopt gewoon met de tweede auto na de zomer, ivm de budgetcap.
Je maakt een grapje? Hij haalt keer op keer Q3 niet, en rijd met een auto die met een straatlengte voorsprong iedere race wint niet eens het podium. Met deze auto zou je iedere race podium moeten kunnen halen.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:29 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Nou, Perez doet het niet slecht maar hij mag wel wat agressiever worden.
Klopt allemaal maar een alternatief dat haalbaar is en de zekerheid dat die het direct beter zal doen is er gewoon niet.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:32 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Je maakt een grapje? Hij haalt keer op keer Q3 niet, en rijd met een auto die met een straatlengte voorsprong iedere race wint niet eens het podium. Met deze auto zou je iedere race podium moeten kunnen halen.
Kunnen ze weer nét dat beetje extra doen met catering en hospitality.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:30 schreef TweedeKlum het volgende:
RBR stopt gewoon met de tweede auto na de zomer, ivm de budgetcap.
We doen hier net alsof in 2021 en 2022 iemand anders naast Verstappen in de redbull zat.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:37 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Klopt allemaal maar een alternatief dat haalbaar is en de zekerheid dat die het direct beter zal doen is er gewoon niet.
Waarschijnlijk ook alleen maar vanwege Honda, hoewel hij dit seizoen best aardig presteert.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:21 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Tja, Tsunoda begon ook niet heel sterk en die zit er ook nog steeds.
Die zit nog tot 2025 vast, Marko krijgt die ook niet los denk ik. Plus Albon zit echt goed bij Williams. Minder druk, lekker racen en Sargeant laten zien hoe het moet.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:43 schreef Questular het volgende:
Albon lekker terug in de RB en Perez lekker dansen met vrouwen in Monaco.
Dan zal denk ik de vriendschap tussen Max en Alonso enorm op de proef worden gesteld. Dan zie ik liever Hulkenberg.quote:
Denk het niet, maar lijkt me best tofquote:
Normaal gesproken hebben coureurs bij zulke teams een clausule in hun contract, waardoor ze weg mogen als er een topteam aanklopt.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:51 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Die zit nog tot 2025 vast, Marko krijgt die ook niet los denk ik. Plus Albon zit echt goed bij Williams. Minder druk, lekker racen en Sargeant laten zien hoe het moet.
echter Perez kan prima voor een eigen afstelling kiezen, hij heeft een eigen kant van de pit.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:05 schreef spectrumanalyser het volgende:
Ik wil best geloven dat de Red bull met de afstelling van Verstappen een vreselijk lastig te besturen auto is.
Perez lijkt mij geen slechte coureur namelijk.
Dat begrijp ikquote:Op zondag 9 juli 2023 21:06 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Normaal gesproken hebben coureurs bij zulke teams een clausule in hun contract, waardoor ze weg mogen als er een topteam aanklopt.
Sergio Perez rijdt natuurlijk gewoon met zijn eigen setup.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:05 schreef spectrumanalyser het volgende:
Ik wil best geloven dat de Red bull met de afstelling van Verstappen een vreselijk lastig te besturen auto is.
Perez lijkt mij geen slechte coureur namelijk.
Dit. Hij wil alleen te veel Max kopiëren, maar dat kan gewoon niet, want dan ben je altijd langzamer dan wanneer je dicht bij je eigen natuur blijftquote:Op zondag 9 juli 2023 21:06 schreef Nizno het volgende:
[..]
echter Perez kan prima voor een eigen afstelling kiezen, hij heeft een eigen kant van de pit.
Zei Russell dat?quote:Op zondag 9 juli 2023 21:22 schreef franske19 het volgende:
Ging lekker tijdens de interview rondes. Gasly boos op Sainz, Sainz boos op Ferrari, Russell noemt Hamilton's podium onverdiend. Heb nog geen beelden gezien van Stroll en Gasly samen maar dat zal ook niet echt vriendschappelijk geweest zijn.
Ik ga die even terugkijkenquote:Op zondag 9 juli 2023 21:22 schreef franske19 het volgende:
Ging lekker tijdens de interview rondes. Gasly boos op Sainz, Sainz boos op Ferrari, Russell noemt Hamilton's podium onverdiend. Heb nog geen beelden gezien van Stroll en Gasly samen maar dat zal ook niet echt vriendschappelijk geweest zijn.
quote:Op zondag 9 juli 2023 21:28 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Zei Russell dat?Dat heeft hij niet in de cursus Mercedes 101 geleerd
Indirect, heb het een beetje aangedikt. Hij zei dat Piastri diegene was die eigenlijk de verdiende podium winnaar was en niet Hamilton.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:28 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Zei Russell dat?Dat heeft hij niet in de cursus Mercedes 101 geleerd
Ik vond 'm al niet echt het type om een lijnvlucht te nemen.quote:Op zondag 9 juli 2023 10:18 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
[..]
Het 'weg doen' van zijn prive jet was slechts ordinaire belastingontduiking. Hij least de jet terug via zijn eigen leasemaatschappij.![]()
https://www.businessinsid(...)ernational=true&r=US
De boordradio van Russell tijdens de race liet al aan niets te wensen overquote:Op zondag 9 juli 2023 21:28 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Zei Russell dat?Dat heeft hij niet in de cursus Mercedes 101 geleerd
Sainz heeft alle reden om boos op Ferrari te zijn. Wat een prutsers zijn dat strategisch gezien.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:22 schreef franske19 het volgende:
Ging lekker tijdens de interview rondes. Gasly boos op Sainz, Sainz boos op Ferrari, Russell noemt Hamilton's podium onverdiend. Heb nog geen beelden gezien van Stroll en Gasly samen maar dat zal ook niet echt vriendschappelijk geweest zijn.
wat verschrikkelijk. van dezelfde trieste makers als Super- supermax zo te zien.quote:
yup en ze hebben deze ookquote:Op zondag 9 juli 2023 21:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
wat verschrikkelijk. van dezelfde trieste makers als Super- supermax zo te zien.
Hij maakte een goede kans, maar we zullen het nooit weten.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:02 schreef Zwoerd het volgende:
Zou Piastri podium gehaald hebben als de SC wat eerder naar binnen zou zijn gegaan?
Piastri ging rondje 30 naar binnen en toen had hij 9,4 seconden voorsprong op Hamilton.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:02 schreef Zwoerd het volgende:
Zou Piastri podium gehaald hebben als de SC wat eerder naar binnen zou zijn gegaan?
denk dat de bandenkeuze ook niet handig is geweest. Medium of Softs dan had Oscar meer kans gehad.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:12 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hij maakte een goede kans, maar we zullen het nooit weten.
Ik denk het niet, Hamilton klaagde wel over de softs maar Russell reed er ook een goede lange stint mee en zijn rondetijden bleven goed.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:02 schreef Zwoerd het volgende:
Zou Piastri podium gehaald hebben als de SC wat eerder naar binnen zou zijn gegaan?
Dat denk ik ook. Waarom ze dan naar hard gingen... geen idee.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:17 schreef Nizno het volgende:
[..]
denk dat de bandenkeuze ook niet handig is geweest. Medium of Softs dan had Oscar meer kans gehad.
Hoor net in de herhaling (ja sky stond nog aan) dat Brown zei dat ze beiden op nieuwe banden willen hebben en dat dat de enige soort was waar ze nog nieuwen van hadden. (als ik het goed gehoord heb)quote:Op zondag 9 juli 2023 22:21 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Waarom ze dan naar hard gingen... geen idee.
Hmm. Tenzij die oude banden echt helemaal gaar waren, had ik de gok gewaagd en ze op mediums of softs gezet. Dan was het verdedigen misschien wat makkelijker.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:23 schreef Nizno het volgende:
[..]
Hoor net in de herhaling (ja sky stond nog aan) dat Brown zei dat ze beiden op nieuwe banden willen hebben en dat dat de enige soort was waar ze nog nieuwen van hadden. (als ik het goed gehoord heb)
De naam Hamilton noemt hij überhaupt niet. Totale onzin wat je zegtquote:Op zondag 9 juli 2023 21:33 schreef franske19 het volgende:
[..]
Indirect, heb het een beetje aangedikt. Hij zei dat Piastri diegene was die eigenlijk de verdiende podium winnaar was en niet Hamilton.
als hij zegt dat Oscar het podium verdient heeft wie zou er dan af moeten?quote:Op zondag 9 juli 2023 22:27 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
De naam Hamilton noemt hij überhaupt niet. Totale onzin wat je zegt
we zullen het nooit weten misschien wel zoals spectrum ook zegt dat de banden te heet waren geworden en dat dat ook niet goed was.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:25 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hmm. Tenzij die oude banden echt helemaal gaar waren, had ik de gok gewaagd en ze op mediums of softs gezet. Dan was het verdedigen misschien wat makkelijker.
Van Medium naar Medium kon niet.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:25 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hmm. Tenzij die oude banden echt helemaal gaar waren, had ik de gok gewaagd en ze op mediums of softs gezet. Dan was het verdedigen misschien wat makkelijker.
Die komt wellicht nog wel op het podium dit seizoen.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:28 schreef spectrumanalyser het volgende:
Toch vind ik het geen gekke zet. Max klaagde continu dat zijn softband te heet werd.
Oscar mag zeker tevreden zijn met een P4
Vandaar ook 'of softs'quote:
Ik zou het Oscar zeker gunnen.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:32 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Die komt wellicht nog wel op het podium dit seizoen.
Het is best hilarisch, zeker vanaf 8:50.quote:
Ooooooohquote:
Ook dat ze hard hadden klaar gezet onder vsc. Toen werd het full sc, maar nog snel wisselen was te riskantquote:Op zondag 9 juli 2023 22:23 schreef Nizno het volgende:
[..]
Hoor net in de herhaling (ja sky stond nog aan) dat Brown zei dat ze beiden op nieuwe banden willen hebben en dat dat de enige soort was waar ze nog nieuwen van hadden. (als ik het goed gehoord heb)
Het liep goed af en laat zien dat ze wel stappen hebben gezet en Mercedes dus eigenlijk niet zo, maar het zal wel een beetje stuivertje wisselen blijven voorlopig tussen team 2-5.quote:Op zondag 9 juli 2023 23:41 schreef Adames het volgende:
[..]
Ook dat ze hard hadden klaar gezet onder vsc. Toen werd het full sc, maar nog snel wisselen was te riskant
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |