Heb je de mogelijkheid de kinderen te laten zien dat jij haar geen probleem vindt?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 11:14 schreef Troel het volgende:
ZO, de omgangsregeling voor de komende tijd is weer rond. Keurig rondom de toetsweken gepland, maar wel echt naar papa met zijn verjaardag (normaal komt papa een middag hier in de buurt wat doen met de jongens met aansluitend eten).
Iemand trouwens nog tips wat te doen als je kinderen de nieuwe vrouw van je ex echt echt echt niet kunnen uitstaan?
(En er is echt gewoon niets met met haar, prima vrouw, doet echt haar best, maar ze wordt gewoon niet geaccepteerd)
quote:Op dinsdag 11 juli 2023 11:50 schreef Mushanga71 het volgende:
Yay @:Donna wat fijn dat je een huisje hebt gevonden waar je je ook goed bij voelt. Heel veel geluk en voorspoed in je nieuwe huis!![]()
Oké. Net weer bloeddruk laten meten en dies te hoog. Bovendruk 134 (geloof ik) maar onderdruk was tussen de 96 en 100... Ik slik al een dubbele dosis bdverlagers en daar krijg ik nu plaspillen bij![]()
![]()
Ik raak nu echt van álles gestresst, weet niet meer wat ik daaraan moet doen.
Nvm, krijg ik nog meer stress van![]()
Nouja, ik heb er totaal geen behoefte aan om naar de andere kant van Nederland te gaan om hun probleem op te lossen zeg maar (ik weet niet over hoeveel bruggen we dan moeten). Ik heb verder totaal geen problemen met haar, ik ben blij dat ze elkaar gevonden hebben (en vanuit mijn optiek wordt er sinds zij er is beter voor de jongens gezorgd dan daarvoor, ook al is het misschien niet op mijn manier). Een van de punten die ook meespeelt is dat ze daar niet meer prettig naar toe gingen en dat vervolgens een aantal omgangsmomenten gewoon niet doorgingen (inclusief die in de vorige zomervakantie). Ze hebben nu elke zes weken een omgangsmoment hier in de buurt met alleen papa. Binnenkort zijn verjaardag en we hebben nu als ouders afgesproken dat dat gewoon bij papa thuis is. Hij krijgt vanuit de familie natuurlijk ook de vraag over wanneer ze de jongens weer zien en ik heb eigenlijk altijd gezegd: eerst de nieuwe gezinssituatie daar accepteren, want zij heeft voorrang ten opzichte van opa/oma/oom/tante whatever. Maarja, ik zie nog niet echt vooruitgang, dus nu verjaardag waar zij is, maar ook opa/oma/oom/tante zeg maar. Wel maximaal 2 uur, om te voorkomen dat jongste compleet verloren gaat in overprikkeling.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heb je de mogelijkheid de kinderen te laten zien dat jij haar geen probleem vindt?
Samen iets met de kinderen ondernemen bijvoorbeeld?
Of is dat een brug (of 3) te ver?
Ik denk dat hun afkeer van haar geworteld ook is in hun loyaliteit naar jou, dus als jij laat zien dat je haar aardig vindt cq jullie laten zien dat jullie elkaar aardig vinden zit hun loyaliteit minder in de weg.
Maaaaarrrr... ik kan me ook voorstellen dat dat voor een van beiden, of voor je ex, te lastig is.
Zo niet dan zou ik het iig proberen.
Edit: verder gelezen, papa is weer papa en niet het vriendje waar ze ook regelmatig zijn.
Lastig.
Oh, dat verandert de zaak wel idd, als je letterlijk naar de andere kant van het land moet, dat is al snel een stuk of heel veel bruggen te verquote:Op dinsdag 11 juli 2023 13:51 schreef Troel het volgende:
[..]
Nouja, ik heb er totaal geen behoefte aan om naar de andere kant van Nederland te gaan om hun probleem op te lossen zeg maar (ik weet niet over hoeveel bruggen we dan moeten). Ik heb verder totaal geen problemen met haar, ik ben blij dat ze elkaar gevonden hebben (en vanuit mijn optiek wordt er sinds zij er is beter voor de jongens gezorgd dan daarvoor, ook al is het misschien niet op mijn manier). Een van de punten die ook meespeelt is dat ze daar niet meer prettig naar toe gingen en dat vervolgens een aantal omgangsmomenten gewoon niet doorgingen (inclusief die in de vorige zomervakantie). Ze hebben nu elke zes weken een omgangsmoment hier in de buurt met alleen papa. Binnenkort zijn verjaardag en we hebben nu als ouders afgesproken dat dat gewoon bij papa thuis is. Hij krijgt vanuit de familie natuurlijk ook de vraag over wanneer ze de jongens weer zien en ik heb eigenlijk altijd gezegd: eerst de nieuwe gezinssituatie daar accepteren, want zij heeft voorrang ten opzichte van opa/oma/oom/tante whatever. Maarja, ik zie nog niet echt vooruitgang, dus nu verjaardag waar zij is, maar ook opa/oma/oom/tante zeg maar. Wel maximaal 2 uur, om te voorkomen dat jongste compleet verloren gaat in overprikkeling.
Ik denk persoonlijk dat ze ook niet meer echt een weekend naar papa gaan, buiten misschien een vakantie om, maar dan ook alleen maar als jongste op voorhand weet dat er eten is wat hij lust en er geen gezeur komt![]()
Zeker niet omdat ze nu op een leeftijd raken dat het toch allemaal al anders wordt. De jongste is ook nog eens het hardst aan het puberen, dat maakt het ook al wel wat lastiger.
Op basis van wat je hier schrijft? Denk ik dat het voor jou stressverlagend is als je bij je man weggaat.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 11:50 schreef Mushanga71 het volgende:
Yay @:Donna wat fijn dat je een huisje hebt gevonden waar je je ook goed bij voelt. Heel veel geluk en voorspoed in je nieuwe huis!![]()
Oké. Net weer bloeddruk laten meten en dies te hoog. Bovendruk 134 (geloof ik) maar onderdruk was tussen de 96 en 100... Ik slik al een dubbele dosis bdverlagers en daar krijg ik nu plaspillen bij![]()
![]()
Ik raak nu echt van álles gestresst, weet niet meer wat ik daaraan moet doen.
Nvm, krijg ik nog meer stress van![]()
Ja en dan vol in de stress van de schuldsaneringquote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:39 schreef amaranta het volgende:
[..]
Op basis van wat je hier schrijft? Denk ik dat het voor jou stressverlagend is als je bij je man weggaat.
Dan krijgen we idd dit...quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:39 schreef amaranta het volgende:
[..]
Op basis van wat je hier schrijft? Denk ik dat het voor jou stressverlagend is als je bij je man weggaat.
quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:46 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Ja en dan vol in de stress van de schuldsanering
Mush heeft al eens aangegeven dat ze met de rug tegen de muur staat, zo triest..
Ach, weet je, ik probeer er het beste van te maken. Mijn leven zit zó vervlochten met man én bedrijf dat ik geen opties heb. Tuurlijk, ik kan overal de stekker uittrekken, me failliet laten verklaren en dan maar zien wat er gebeurt. Dan toch maar liever op de manier waarop het nu gaat.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:12 schreef LeSage het volgende:
Poeh Mush, ik vind het zo heftig om te lezen dat je eigenlijk wel weet wat goed voor je is, maar dat het geen optie is
Hier ook. En die code kreeg ik niet toen ik mijn retour aanmeldde.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:10 schreef exode het volgende:
[..]
Onze AH doet dat alleen nog samen met de pakketkluisjes van Budbee.
Omdat ik ook nog wel lichtpuntjes zie en soms verschrikkelijk kan lachen met zoon. Niet álles is zwart, het valt me gewoon zwaar. En dat mijn lichaam niet doet wat het moet doen werkt ook niet mee.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 22:24 schreef -Spring het volgende:
Waaruit maak je op de je niet depressief bent?
Hier wordt ook al anderhalve week behoorlijk gesnotterd en gehoest.quote:Op woensdag 12 juli 2023 07:38 schreef exode het volgende:
Juul en ik zijn vanuit het niets ineens hartstikke verkouden, wat is dit voor onzin, het is zomer!
Baby is ook snipverkouden. Vanochtend zat 1 van haar ogen dichtgeplakt zelfs. Ik heb nu keelpijn, dus zal hem wel van haar doorgekregen hebben.quote:Op woensdag 12 juli 2023 07:38 schreef exode het volgende:
Juul en ik zijn vanuit het niets ineens hartstikke verkouden, wat is dit voor onzin, het is zomer!
Dit. Kind vroeg al om de toco tholin en ik ben ook aan het snotteren.quote:Op woensdag 12 juli 2023 08:14 schreef Bami het volgende:
[..]
Baby is ook snipverkouden. Vanochtend zat 1 van haar ogen dichtgeplakt zelfs. Ik heb nu keelpijn, dus zal hem wel van haar doorgekregen hebben.
@:Mushanga71 Ik weet weinig af van depressies, maar de mensen om mij heen die dat gehad hebben konden ook nog wel lachen. Dus ik denk niet dat lichtpuntjes kunnen zien perse betekent dat je niet depressief bent?
Sterkte iig, het klinkt als een pittige situatie waar je in zit.
Ik wil je helemaal geen depressie aanpraten hoor @Mushanga71quote:Op woensdag 12 juli 2023 08:14 schreef Bami het volgende:
[..]
@:Mushanga71 Ik weet weinig af van depressies, maar de mensen om mij heen die dat gehad hebben konden ook nog wel lachen. Dus ik denk niet dat lichtpuntjes kunnen zien perse betekent dat je niet depressief bent?
Sterkte iig, het klinkt als een pittige situatie waar je in zit.
Airco??quote:Op woensdag 12 juli 2023 07:38 schreef exode het volgende:
Juul en ik zijn vanuit het niets ineens hartstikke verkouden, wat is dit voor onzin, het is zomer!
Dikke knuffel MushHet klinkt heftig, maar je klinkt ook als een sterke vrouw met veel liefde voor je kinderen en kleinkind
Nee, het is een ouderwetse verkoudheid. Juul heeft geen airco en wij alleen een mobiele die 's nachts niet aan is en sowieso al en week uitstaat.quote:Op woensdag 12 juli 2023 09:57 schreef Vicky het volgende:
[..]
Airco??
Ik word altijd verkouden en krijg keelpijn van airco.
@:Mushanga71 het is al gezegd, maar ga naar de huisarts. Jouw situatie is niet oké.
Knuf
Hier in de groep alleen maar jongens. Wij zijn de enige met 2 meiden. Er zijn nu 2 in verwachting, weer jongetjes.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:16 schreef LeSage het volgende:
Wel grappig trouwens, ik was in mijn vriendengroep tot nu toe de enige met kinderen, 2 jongens.
Vorige week beviel mijn vriendin van haar zoontje en vandaag had een andere vriendin de echo: ook een zoontje.
We krijgen zo een heuse boysquat
Goed op jezelf passenquote:Op woensdag 12 juli 2023 10:25 schreef Mushanga71 het volgende:
Thanx meiden![]()
Heb toch maar de ha gebeld en mag over 2,5 uur langskomen. Helaas niet mijn eigen maar de andere ha. Mijnes is er morgen weer maar de assistente wil dat ik vandaag nog langskom.
Heb het benauwd en toch weer druk op mn borst![]()
Denk hyperventilatie, mede door de stress over mn bloeddruk. Die was gister 135/95.
Krijg vanmiddag de bloeddrukmeter binnen, kan ik het zelf ook in de gaten houden.
Rechterschouderspier doet ook heel kut. Ben ik links van de tintelingen verlost, krijg ik dit![]()
Afspraak bij de p.ondersteuner kijk ik later wel voor. Praktijk gaat een maand dicht vanwege vakantie. Heb ik een maand om mezelf weer bij elkaar te rapen
Fijn dat je zometeen langs kan komen bij de huisarts! Stress kan zoveel invloed hebben op je lijf!quote:Op woensdag 12 juli 2023 10:25 schreef Mushanga71 het volgende:
Thanx meiden![]()
Heb toch maar de ha gebeld en mag over 2,5 uur langskomen. Helaas niet mijn eigen maar de andere ha. Mijnes is er morgen weer maar de assistente wil dat ik vandaag nog langskom.
Heb het benauwd en toch weer druk op mn borst![]()
Denk hyperventilatie, mede door de stress over mn bloeddruk. Die was gister 135/95.
Krijg vanmiddag de bloeddrukmeter binnen, kan ik het zelf ook in de gaten houden.
Rechterschouderspier doet ook heel kut. Ben ik links van de tintelingen verlost, krijg ik dit![]()
Afspraak bij de p.ondersteuner kijk ik later wel voor. Praktijk gaat een maand dicht vanwege vakantie. Heb ik een maand om mezelf weer bij elkaar te rapen
Wasknijper mee voor op de terugweg?quote:Op woensdag 12 juli 2023 10:37 schreef exode het volgende:
Als er iemand toe is aan even relaxen ben jij het wel MushTake care.
En ik ga maar eens richting mijn ongetwijfeld gore, stinkende, doodvermoeide jongen rijden. 4 nachten is best lang om onze gezellige knuffelkont te missen.
quote:
Dankquote:Op woensdag 12 juli 2023 10:37 schreef exode het volgende:
Als er iemand toe is aan even relaxen ben jij het wel MushTake care.
En ik ga maar eens richting mijn ongetwijfeld gore, stinkende, doodvermoeide jongen rijden. 4 nachten is best lang om onze gezellige knuffelkont te missen.
Dankquote:Op woensdag 12 juli 2023 10:39 schreef Nijna het volgende:
[..]
Fijn dat je zometeen langs kan komen bij de huisarts! Stress kan zoveel invloed hebben op je lijf!
Ik zou proberen te bespreken dat je zoveel stress hebt.
Die afspraak voor de praktijkondersteuner, ik zou het niet uitstellen, je kan ook nu een afspraak maken voor na de vakantie. Je hoeft jezelf niet bij elkaar te rapen voor die tijd!
Over je stemming kan ik niet oordelen, maar als je depressief bent kan je echt nog wel lachen... pas goed op jezelf
Dan kan je alsnog depressief zijn.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 22:53 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Omdat ik ook nog wel lichtpuntjes zie en soms verschrikkelijk kan lachen met zoon. Niet álles is zwart, het valt me gewoon zwaar. En dat mijn lichaam niet doet wat het moet doen werkt ook niet mee.
Maar ik heb zoon, dochter én kleinzoonen daar wil ik zo lang mogelijk voor zijn en leuke dingen mee doen.
Mijn lichaam en geest zijn moe, dát is het. Komt wel weer goed
Mooi omschreven zo.quote:Op woensdag 12 juli 2023 10:56 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dan kan je alsnog depressief zijn.
Ik zelf vergelijk het altijd met een "nullijn", je neutrale staat zoals je je voelt als je niet blij en niet verdrietig bent. Laten we dat het cijfer 0 geven. En als je zo vrolijk/gelukkig bent dat het niet beter kan, is dat 10, en zo verdrietig/depressief dat het niet erger kan, is -10.
Voor de meeste mensen is die 0 standaard, zo voelen ze zich als ze bijvoorbeeld gaan douchen, voor zich uit staren, boodschappen doen of net wakker worden.
Voor anderen is dat misschien -1. En dat is niet dramatisch, maar als die persoon dan normaal +6 blij zou zijn, is dat nu +5. En om zich "neutraal" of oké te voelen, kost dat energie (om van -1 naar 0 te gaan). En wat energie kost, is vermoeiend. En dat hele dagen lang, om uiteindelijk weer op -1 te eindigen aan het eind van de dag (als de energie op is).
Depressief zijn is dus niet dat de +8 of de +9 niet voor kan komen. Net zoals iemand die niet depressief is zich ook best eens -5 kan voelen.
Misschien kan je hier wat mee? Sterkte iig.
(Ik voel me zelf trouwens momenteel -1, en weet niet of ik dat een depressie zou willen noemen, maar het is wel heel vermoeiend en niet leuk.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Venus in pocketformaat
© loveli
quote:Op woensdag 12 juli 2023 11:38 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Mooi omschreven zo.
En.
Dit is zo ontzettend herkenbaar. SterkteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Voor jou ook sterktequote:Op woensdag 12 juli 2023 11:41 schreef Kyara het volgende:
[..]
Dit is zo ontzettend herkenbaar. Sterkte
Hahaha ja, Het scheelt dat de kinderen vrijdag vakantie krijgen. Dat haalt hier wel wat druk van de ketel.quote:Op woensdag 12 juli 2023 11:53 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Voor jou ook sterkte.
Bijnavakantiebijnavakantiebijnavakantiebijnavakantie... (al klinkt 3 weken nog gruwelijk lang)
Fijn vooruitzicht ja! Vakantie voorbereiden, daar ben ik ook nog niet echt mee bezig idd. Wat ook niet helpt, is de verwachting dat september/oktober eigenlijk nog veel drukker worden dan nu. Het is allemaal voor een goed doel, maar ik zie er wel tegenop. Hopelijk heb ik na de vakantie weer frisse moed gevondenquote:Op woensdag 12 juli 2023 11:54 schreef Kyara het volgende:
[..]
Hahaha ja, Het scheelt dat de kinderen vrijdag vakantie krijgen. Dat haalt hier wel wat druk van de ketel.
Ik vind het vooral zo irritant dat mijn hoofd zo vol zit met van alles dat er geen ruimte is om bijvoorbeeld vakantie voor te bereiden.
Logisch wel, zoals je het uitlegtquote:Op woensdag 12 juli 2023 10:56 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dan kan je alsnog depressief zijn.
Ik zelf vergelijk het altijd met een "nullijn", je neutrale staat zoals je je voelt als je niet blij en niet verdrietig bent. Laten we dat het cijfer 0 geven. En als je zo vrolijk/gelukkig bent dat het niet beter kan, is dat 10, en zo verdrietig/depressief dat het niet erger kan, is -10.
Voor de meeste mensen is die 0 standaard, zo voelen ze zich als ze bijvoorbeeld gaan douchen, voor zich uit staren, boodschappen doen of net wakker worden.
Voor anderen is dat misschien -1. En dat is niet dramatisch, maar als die persoon dan normaal +6 blij zou zijn, is dat nu +5. En om zich "neutraal" of oké te voelen, kost dat energie (om van -1 naar 0 te gaan). En wat energie kost, is vermoeiend. En dat hele dagen lang, om uiteindelijk weer op -1 te eindigen aan het eind van de dag (als de energie op is).
Depressief zijn is dus niet dat de +8 of de +9 niet voor kan komen. Net zoals iemand die niet depressief is zich ook best eens -5 kan voelen.
Misschien kan je hier wat mee? Sterkte iig.
(Ik voel me zelf trouwens momenteel -1, en weet niet of ik dat een depressie zou willen noemen, maar het is wel heel vermoeiend en niet leuk.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou zó fijn zijn om alles te deleten of op zn minst on hold te zetten.
Heb zoon wel beloofd om die week in Maastricht alleen af en toe in de mail te kijken en verder niks. Maar dan nog sleep ik de bagger mee in mn aanhangwagen![]()
Jij ook sterkte![]()
Zoon speelt nu animal crossing. Zo'n leven lijkt me heerlijk![]()
@Phaidra en @Kyara jullie ook
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
Fijn dat je vanmiddag terecht kan!quote:Op woensdag 12 juli 2023 10:25 schreef Mushanga71 het volgende:
Thanx meiden![]()
Heb toch maar de ha gebeld en mag over 2,5 uur langskomen. Helaas niet mijn eigen maar de andere ha. Mijnes is er morgen weer maar de assistente wil dat ik vandaag nog langskom.
Heb het benauwd en toch weer druk op mn borst![]()
Denk hyperventilatie, mede door de stress over mn bloeddruk. Die was gister 135/95.
Krijg vanmiddag de bloeddrukmeter binnen, kan ik het zelf ook in de gaten houden.
Rechterschouderspier doet ook heel kut. Ben ik links van de tintelingen verlost, krijg ik dit![]()
Afspraak bij de p.ondersteuner kijk ik later wel voor. Praktijk gaat een maand dicht vanwege vakantie. Heb ik een maand om mezelf weer bij elkaar te rapen
Nou, dan gaat er iemand anders in huis zeuren dat het een teringbende isquote:Op woensdag 12 juli 2023 12:54 schreef exode het volgende:
Ach dames, denk aan jullie zelf ook al is het makkelijker zeggen dan doen.
Laat soms de boel de boel, gewoon even niets.
Ons lukt het ook steeds beter, ik denk steeds vaker 'wat gebeurt er als ik dit nu niet doe?'
Ja, dan doet die zeur het lekker zelfquote:Op woensdag 12 juli 2023 13:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Nou, dan gaat er iemand anders in huis zeuren dat het een teringbende isEn daar heb ik dan vervolgens schijt aan.
Maar ik ben inderdaad ook steeds makkelijker. Als de koek op is, is de koek op. En dat kan morgen wel, of overmorgen, of wanneer ik er wel puf voor heb. En het hoeft niet altijd netjes. Ik word ook steeds makkelijker in het niet alles opruimen voor er bezoek komt.
Het is hier een teringbende en het is volgens onze standaarden 'vies'. Verloofde is heel erg moe en ik ben aan het werken en voor de kinderen (yeah weer 2) en voor de was aan het zorgen. Ik kan me er dan gewoon niet druk meer om maken. Het wordt vast schoon voor we op vakantie gaan, of niet.quote:Op woensdag 12 juli 2023 13:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Nou, dan gaat er iemand anders in huis zeuren dat het een teringbende isEn daar heb ik dan vervolgens schijt aan.
Maar ik ben inderdaad ook steeds makkelijker. Als de koek op is, is de koek op. En dat kan morgen wel, of overmorgen, of wanneer ik er wel puf voor heb. En het hoeft niet altijd netjes. Ik word ook steeds makkelijker in het niet alles opruimen voor er bezoek komt.
Nee, die zeur moet zich niet bemoeien met mijn kant van het huisquote:Op woensdag 12 juli 2023 13:09 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ja, dan doet die zeur het lekker zelf.
Nog beterquote:Op woensdag 12 juli 2023 13:21 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, die zeur moet zich niet bemoeien met mijn kant van het huisIk zeg ook niets over haar kant van het huis
Ik ben al een tijdje aan het verzamelen 🤣🤣quote:Op woensdag 12 juli 2023 14:11 schreef BE het volgende:
Voorbereiden op de vakantie heb ik amper gedaan. Er lag een lijst op tafel waar we opschreven wat er mee moest. De avond voor vertrek hebben we alles bij elkaar geraapt en ivm autobranden hebben we pas de ochtend voor vertrek alles ingepakt. (Manlief houdt sws niet van supervroeg vertrekken).
Huis was enigzins opgeruimd, eigenlijk moest de badkamer nog schoon, maar daar had ik echt geen zin meer in dus als we om wat voor reden dan ook niet thuiskomen komt men erachter dat ik niet van poetsen hou, so what…
Mijn huis is niet supergoor, maar ook niet brandschoon.
En nu zijn we weg en hou ik met een schuin oog mijn werktelefoon in de gaten. Heb twee freelancers die in principe alles oppakken, maar helemaal loslaten kan ik toch niet. Blijft toch mijn bedrijf.
Dat ga ik ook zeker proberenquote:Op woensdag 12 juli 2023 12:05 schreef Kyara het volgende:
Sterkte Mush, ik hoop dat je er echt even uit bent straks in Maastricht. Even een beetje afstand van alles.
Fijne vakantie!quote:Op woensdag 12 juli 2023 14:11 schreef BE het volgende:
Voorbereiden op de vakantie heb ik amper gedaan. Er lag een lijst op tafel waar we opschreven wat er mee moest. De avond voor vertrek hebben we alles bij elkaar geraapt en ivm autobranden hebben we pas de ochtend voor vertrek alles ingepakt. (Manlief houdt sws niet van supervroeg vertrekken).
Huis was enigzins opgeruimd, eigenlijk moest de badkamer nog schoon, maar daar had ik echt geen zin meer in dus als we om wat voor reden dan ook niet thuiskomen komt men erachter dat ik niet van poetsen hou, so what…
Mijn huis is niet supergoor, maar ook niet brandschoon.
En nu zijn we weg en hou ik met een schuin oog mijn werktelefoon in de gaten. Heb twee freelancers die in principe alles oppakken, maar helemaal loslaten kan ik toch niet. Blijft toch mijn bedrijf.
Wat een goede uitleg! Ik zit ook net te vaak op de -1.quote:Op woensdag 12 juli 2023 10:56 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dan kan je alsnog depressief zijn.
Ik zelf vergelijk het altijd met een "nullijn", je neutrale staat zoals je je voelt als je niet blij en niet verdrietig bent. Laten we dat het cijfer 0 geven. En als je zo vrolijk/gelukkig bent dat het niet beter kan, is dat 10, en zo verdrietig/depressief dat het niet erger kan, is -10.
Voor de meeste mensen is die 0 standaard, zo voelen ze zich als ze bijvoorbeeld gaan douchen, voor zich uit staren, boodschappen doen of net wakker worden.
Voor anderen is dat misschien -1. En dat is niet dramatisch, maar als die persoon dan normaal +6 blij zou zijn, is dat nu +5. En om zich "neutraal" of oké te voelen, kost dat energie (om van -1 naar 0 te gaan). En wat energie kost, is vermoeiend. En dat hele dagen lang, om uiteindelijk weer op -1 te eindigen aan het eind van de dag (als de energie op is).
Depressief zijn is dus niet dat de +8 of de +9 niet voor kan komen. Net zoals iemand die niet depressief is zich ook best eens -5 kan voelen.
Misschien kan je hier wat mee? Sterkte iig.
(Ik voel me zelf trouwens momenteel -1, en weet niet of ik dat een depressie zou willen noemen, maar het is wel heel vermoeiend en niet leuk.)
Normaal kan ik best ontspannen door een serie te kijken, maar zelfs dáár krijg ik mijn hoofd nu niet mee leeg. Zoon was gister mee naar de zaak en ik weet niet wát ik heel de dag heb gedaan, maar ik heb maar 1,4 aflevering van Last Kingdom gekeken. Over heel de dagquote:Op woensdag 12 juli 2023 15:18 schreef exode het volgende:
Mush, zijn er dingen waar jij echt helemaal van ontspant? Want minder doen maar in je hoofd verder malen, zal de stress niet bepaald verminderen.
Dat je echt even je hoofd helemaal uitzet bedoel ik. Ik heb dat dus in de sauna, vooral die bloedhete versies, dan is mijn hoofd binnen no time volledig leeg. Maar ik heb het ook met sporten, wandelen, gamen, Friends kijken.
En verder pas echt op jezelf, stress is serieus.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:47 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Normaal kan ik best ontspannen door een serie te kijken, maar zelfs dáár krijg ik mijn hoofd nu niet mee leeg. Zoon was gister mee naar de zaak en ik weet niet wát ik heel de dag heb gedaan, maar ik heb maar 1,4 aflevering van Last Kingdom gekeken. Over heel de dagDan moest ik weer dit, dan weer dát en ik heb niet eens gewerkt
![]()
Ik heb geen flauw idee waarom, eigenlijk.
Maar, heb voor vrijdag een afspraak bij fysio. Ademhaling, daar gaat het fout.
@:Phaidra ik heb voor yoga gekeken maar het merendeel kan ik niet vanwege mijn heup. Al die standen en zelfs zitten op de grond...![]()
Fijn dat je snel terecht kan!quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:47 schreef Mushanga71 het volgende:
Normaal kan ik best ontspannen door een serie te kijken, maar zelfs dáár krijg ik mijn hoofd nu niet mee leeg. Zoon was gister mee naar de zaak en ik weet niet wát ik heel de dag heb gedaan, maar ik heb maar 1,4 aflevering van Last Kingdom gekeken. Over heel de dag Dan moest ik weer dit, dan weer dát en ik heb niet eens gewerkt
Ik heb geen flauw idee waarom, eigenlijk.
Maar, heb voor vrijdag een afspraak bij fysio. Ademhaling, daar gaat het fout.
Dat ja. Een hele avond nonogram of gewassen ramen na m'n vrije dag zijn alarmsignalen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:13 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Fijn dat je snel terecht kan!
Ik herken het wel. Die onrust in je lijf/hoofd.
Mijn man weet inmiddels dat als ik veel suffe spelletjes speel op mijn telefoon of hyper schoonmaak, dat hij me even een seintje moet geven dat ik een versnelling terug mag![]()
Ik kom er vaak zelf pas later achter dat ik overloop. Goed dat jij het nu aanpakt!
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:46 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Wat een goede uitleg! Ik zit ook net te vaak op de -1.
Maar na mijn PND ben ik ook bang om ook maar eventjes onder 0 te komen. En juist door de angst zak je eronder. Het wordt wel beter, maar het spookt.
tnx.. Puber wordt bijna 16. Het is gewoon normaal gewordenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Tink89 nonogrammen![]()
Helemaal vergeten 😅quote:Op woensdag 12 juli 2023 14:12 schreef Cathmar het volgende:
DE prio van deze week: Taylor kaartjes!! We zitten in de wachtrij. Spannend!!
Leven van mijn puber stond een week in het teken van deze middag! Tranen van opluchting. Nu een jaar sparen om me terug te betalen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 17:32 schreef amaranta het volgende:
[..]
Helemaal vergeten 😅
Maar ik had toch geen code
Hoe duur was 1 kaartje als ik vragen mag?quote:Op woensdag 12 juli 2023 17:41 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Leven van mijn puber stond een week in het teken van deze middag! Tranen van opluchting. Nu een jaar sparen om me terug te betalen.
Ik kreeg dit toevallig mee vamiddag, bij een collega.quote:Op woensdag 12 juli 2023 18:29 schreef amaranta het volgende:
[..]
Hoe duur was 1 kaartje als ik vragen mag?
Nee!quote:Op woensdag 12 juli 2023 18:57 schreef lily het volgende:
[..]
Ik kreeg dit toevallig mee vamiddag, bij een collega.
354 euro per kaartje had hij betaald voor zijn dochter. Ergens in Duitsland.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 18:57 schreef lily het volgende:
[..]
Ik kreeg dit toevallig mee vamiddag, bij een collega.
354 euro per kaartje had hij betaald voor zijn dochter. Ergens in Duitsland.
Wij hebben ook in de wachtrij gestaan, maar omdat het ons wel leuk leek. Toen we aan de beurt waren, waren er alleen nog VIP packages te koop en de goedkoopste daarvan was ¤ 274 per stuk. Dat hebben we niet gedaanquote:Op woensdag 12 juli 2023 17:41 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Leven van mijn puber stond een week in het teken van deze middag! Tranen van opluchting. Nu een jaar sparen om me terug te betalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |