Ja. Een van de kazernes is daar in de straat. Ze kwamen blijkbaar terug van een andere uitruk.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:48 schreef trui het volgende:
Omdat dat net die ene kringloopwinkel is waar brand uitbrak? Ik ben meer geintrigeerd door het stukje 'ontdekt zelf zeer grote brand'. Reden ze toevallig langs?
(ik heb 't inmiddels gegoogled en begrijp nu dat ze inderdaad in de buurt waren en een oranje gloed in de verte zagen).
zie mijn aanvulling, het waren (volgens mij) foto albums van de eigenaar die ernaast woont. Maar ik kan er naast zitten hoor.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:51 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja. Een van de kazernes is daar in de straat. Ze kwamen blijkbaar terug van een andere uitruk.
Ik heb geen premium. Dus ik kan alleen de kop lezen.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:53 schreef trui het volgende:
[..]
zie mijn aanvulling, het waren (volgens mij) foto albums van de eigenaar die ernaast woont. Maar ik kan er naast zitten hoor.
ik ook niet, maar wel een dpg account. Als je dan een abonnement op een van de kranten hebt die daarbij zijn aangesloten (in mijn geval volkskrant & nrc) krijg je ook toegang tot artikelen van andere kranten.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:55 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik heb geen premium. Dus ik kan alleen de kop lezen.
Eigenaar woont naast het pand en moest dus ook snel weg.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:18 schreef amaranta het volgende:
Weten jullie wat ook minder prettig is?
Een NL-alert om 4:29 als je lekker diep in slaap bent.
Dat gaat echt luid! En het is een vervelend geluid.
De kringloop hier is in vlammen opgegaan.
Ik snap deze kop niet helemaal.. maar dat kan ook aan mij liggen. Waarom zou je in één kringloop winkel fotoboeken gaan redden?
[..]
Oh, wij hebben ook de Volkskrantquote:Op zondag 9 juli 2023 12:56 schreef trui het volgende:
[..]
ik ook niet, maar wel een dpg account. Als je dan een abonnement op een van de kranten hebt die daarbij zijn aangesloten (in mijn geval volkskrant & nrc) krijg je ook toegang tot artikelen van andere kranten.
Andersom werkt dat niet volgens mij. Tenminste heb een digi abo op het ed (via dpg-media) maar kan geen premiumartikelen lezen van het ad (ook via dpg-media)quote:Op zondag 9 juli 2023 13:11 schreef trui het volgende:
[..]
volgens mij kun je dan gewoon zo'n dpg account aanmaken.
Wat gek. Ik ben ook geabonneerd op de Volkskrant en kan via mijn dpg-account ook alles lezen van Trouw en AD, maar juist niet van het NRC.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:56 schreef trui het volgende:
[..]
ik ook niet, maar wel een dpg account. Als je dan een abonnement op een van de kranten hebt die daarbij zijn aangesloten (in mijn geval volkskrant & nrc) krijg je ook toegang tot artikelen van andere kranten.
ik zat me net af te vragen of het dan eigenlijk nog wel nodig is om beide abonnementen (nrc en volkskrant) aan te houden, maar zo te lezen dus wel.quote:Op zondag 9 juli 2023 14:34 schreef livelink het volgende:
[..]
Wat gek. Ik ben ook geabonneerd op de Volkskrant en kan via mijn dpg-account ook alles lezen van Trouw en AD, maar juist niet van het NRC.
ah, kennelijk valt 't NRC daar niet onder zie ik (https://www.ad.nl/service/dpgmediaaccount-uitleg)quote:Op zondag 9 juli 2023 14:34 schreef livelink het volgende:
[..]
Wat gek. Ik ben ook geabonneerd op de Volkskrant en kan via mijn dpg-account ook alles lezen van Trouw en AD, maar juist niet van het NRC.
De NRC heeft hier wel ooit aan meegedaan, maar daar al lang geleden mee gestopt. Dat is wel jammer, maar aan de andere kant heb ik echt niks te klagen zo.quote:Op zondag 9 juli 2023 14:41 schreef trui het volgende:
[..]
ah, kennelijk valt 't NRC daar niet onder zie ik (https://www.ad.nl/service/dpgmediaaccount-uitleg)
Als aanvoeder van het zuunig topic snap ik de twijfel ook.quote:Op zondag 9 juli 2023 15:15 schreef trui het volgende:
Tsja, da's toch weer 6 euro per maand erbij he. Ik kan me je twijfel voorstellen.
dat je daar toch nog 2 hele afleveringen voor nodig had.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 21:32 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik heb de ventilator aangezet. En friends. Was met 2 afleveringen klaar
Ik had best veel opgespaard. Ik denk een stuk of 8 - 10 broeken en 15 t-shirtsquote:Op zondag 9 juli 2023 17:23 schreef trui het volgende:
[..]
dat je daar toch nog 2 hele afleveringen voor nodig had.![]()
![]()
Hier schijnt de zonquote:Op zondag 9 juli 2023 17:38 schreef Hupje het volgende:
Hoe is het met het noodweer bij iedereen?
Hier was het echt een lachertje(gelukkig maar) Ik zal vanavond gewoon de tuin moeten sproeien, zo weinig regen is er gevallen.
Maar de vakantie is eindelijk geboekt
Ik zal het ze tippen, volgens mij hadden ze dat al geprobeerd, maar weinig respons gehad ofzo.quote:Op zondag 9 juli 2023 18:26 schreef vlindertje89 het volgende:
@:Nijna over de poes die herplaatst moet worden: ik weet dat toen mijn buurman en ex uit elkaar gingen, en hij noodgedwongen naar een appartement zonder buiten moest terwijl de katten echt duidelijk naar buiten moesten kunnen, hij gebruik heeft gemaakt van verhuisdieren. Hij heeft voor alledrie de katten hele fijne nieuwe huisjes gevonden via die site
Oost-Fryslân valt tot nu toe nog mee, godzijdank. Ik ben teringbang voor onweerquote:Op zondag 9 juli 2023 17:38 schreef Hupje het volgende:
Hoe is het met het noodweer bij iedereen?
Hier was het echt een lachertje(gelukkig maar) Ik zal vanavond gewoon de tuin moeten sproeien, zo weinig regen is er gevallen.
Maar de vakantie is eindelijk geboekt
quote:Op zondag 9 juli 2023 15:08 schreef livelink het volgende:
Ik kan helaas De Limburger niet lezen en dat is jammer omdat mijn broertje daar voor schrijft.
Daar moet ik dan ook een abonnement van 1,50 per week voor nemen om zijn artikelen te kunnen lezen. Ik twijfel daar nog over.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
Wij hebben hier Kattenzorg Den Haag. Betalen een klein bedrag aan lidmaatschap en dan kunnen we gebruik maken van de vakantieservice. Dat gaan we voor het 3e jaar doen. Betalen ¤ 3,00 per keer voor de 1e kat en ¤ 1,00 voor elke extra kat. Ze woont vlakbij en komt, als het haar lukt, 2x per dag.quote:Op zondag 9 juli 2023 21:21 schreef Claudia_x het volgende:
Heeft iemand ervaring met kattenoppas? Door allerlei perikelen hebben we tijdens onze vakantie niemand die voor de kat kan zorgen. (Schoonmoeder ligt weer in het ziekenhuis, buren kunnen niet.) Onze kat heeft weinig nodig omdat hij de hele dag buiten is, maar het is wel fijn als iemand elke dag komt om hem even binnen te laten, eten te geven en wat aandacht te geven. Zo iemand moet echt even een paar uur rondhangen.
We gaan sowieso rondvragen in het dorp of iemand dit (tegen betaling) wil doen, maar als iemand ideeen heeft houd ik me aanbevolen.
Misschien in F&F?quote:Op zondag 9 juli 2023 08:12 schreef Nijna het volgende:
Mijn broertje heeft een poes van 9, beestje krijgt speciaal voer (ik weet niet precies waarvoor) maar hij is allergisch voor de poes en ze hebben het advies gekregen om een ander thuis voor de poes te zoeken.
Maar ze hebben nog geen ander plekje kunnen vinden.
Het asiel heeft een wachtlijst en liever zien ze het beestje naar een ander thuis gaan, dan naar het asiel.
Weet iemand hier misschien iemand die mogelijk zo'n beestje in huis zou willen nemen?
Ik weet niet van de hoed en de rand. Omgeving noord-brabant.
Maar mocht iemand iemand weten, dan zou ik ze eventueel met elkaar in contact kunnen brengen.
quote:Op maandag 10 juli 2023 07:51 schreef Pinnenmutske het volgende:
Onze niet meer kleuter geniet nu echt van onze reis in Zuid Afrika.
Ik ook trouwens.
quote:Op maandag 10 juli 2023 08:40 schreef Vicky het volgende:
Volgens mij was 1 van onze cliënten boos.. 4 ramen ingegooid, pand vol witte verf en blauwe graffiti...
Oh wowquote:Op maandag 10 juli 2023 08:40 schreef Vicky het volgende:
Volgens mij was 1 van onze cliënten boos.. 4 ramen ingegooid, pand vol witte verf en blauwe graffiti...
Ik ga even kijken, dank je.quote:Op zondag 9 juli 2023 22:15 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Misschien in F&F?
F&F / Het aanbieden van dieren in Flora & Fauna!
quote:Op maandag 10 juli 2023 08:40 schreef Vicky het volgende:
Volgens mij was 1 van onze cliënten boos.. 4 ramen ingegooid, pand vol witte verf en blauwe graffiti...
Sorry, ik heb geen ervaring, maar wil je wel even sterkte wensen. Wat rot dat het weer niet goed gaat met je schoonmoederquote:Op zondag 9 juli 2023 21:21 schreef Claudia_x het volgende:
Heeft iemand ervaring met kattenoppas? Door allerlei perikelen hebben we tijdens onze vakantie niemand die voor de kat kan zorgen. (Schoonmoeder ligt weer in het ziekenhuis, buren kunnen niet.) Onze kat heeft weinig nodig omdat hij de hele dag buiten is, maar het is wel fijn als iemand elke dag komt om hem even binnen te laten, eten te geven en wat aandacht te geven. Zo iemand moet echt even een paar uur rondhangen.
We gaan sowieso rondvragen in het dorp of iemand dit (tegen betaling) wil doen, maar als iemand ideeen heeft houd ik me aanbevolen.
Maar dat doen we allemaal. Want wij vinden ook vervolgens wel weer wat van andere mensen. Dus we zijn allemaal even zwartquote:Op zaterdag 8 juli 2023 21:37 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Ik begrijp sowieso nooit waar anderen het recht vandaan denken te halen om iets te vinden of moeite te hebben over hoe een ander leeft.
De wereld zou er een stuk beter uitzien als iedereen zich lekker alleen met zijn/haar eigen leven bemoeide.
Wat heerlijk! Dat is zoveel beter dan 1200e van de 1600 omdat het geloot wordtquote:
Ja dat lijkt me echt horror. Dit systeem hier is al heel oud. Eerst kreeg je 1 punt per maand en kreeg degene met de meeste punten de woning en nu kijken ze naar hoelang je ingeschreven bent. Komt op hetzelfde neer natuurlijk.quote:Op maandag 10 juli 2023 09:45 schreef Troel het volgende:
[..]
Wat heerlijk! Dat is zoveel beter dan 1200e van de 1600 omdat het geloot wordt
Dat was hier vroeger ook zo. Je schreef je in als je 18 werd en dan kreeg je zoveel punten per maand. Toen ik dus terug ging naar Haaksbergen had ik dus het maximale aantal punten (maar was ook net het loten begonnen). Nu werken de verhuurders in Twente dus samen, één grote website en je hoort overal klachten dat mensen veel verder gezakt zijn, ook als het gaat om inschrijfduur. Maar eigenlijk alles in Enschede en Haaksbergen is lotingquote:Op maandag 10 juli 2023 09:52 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja dat lijkt me echt horror. Dit systeem hier is al heel oud. Eerst kreeg je 1 punt per maand en kreeg degene met de meeste punten de woning en nu kijken ze naar hoelang je ingeschreven bent. Komt op hetzelfde neer natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |