Je zou bijna gaan denken dat werkende mensen een baas hebben waar ze verantwoording aan moeten afleggen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:38 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Volksvertegenwoordigers zijn compleet wereldvreemd deel 4045
Jaquote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:39 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Je zou bijna gaan denken dat werkende mensen een baas hebben waar ze verantwoording aan moeten afleggen.
Meer betalen en kortere treinen zodat je lekker uren kan staanquote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:40 schreef Erasmus het volgende:
Luxemburg: gratis OV door heel het land
Duitsland: onbeperkt lokaal en regionaal OV door heel het land voor 49 euro per maand
Nederland: DUURDER EN KUTTER JAAAAAA
Klagen dat mensen nog massaal de auto pakken en afvragen waarom aansluiten bij de files een waardig alternatief isquote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Meer betalen en kortere treinen zodat je lekker uren kan staan
Allemaal massaal dan maar met de auto als het OV zo duur is want autorijden is veel....quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:40 schreef Erasmus het volgende:
Luxemburg: gratis OV door heel het land
Duitsland: onbeperkt lokaal en regionaal OV door heel het land voor 49 euro per maand
Nederland: DUURDER EN KUTTER JAAAAAA laten we de reizigers de schuld geven!
In een ander topic had ik het al over Koot en Bie. Die zouden er een mooi item van hebben gemaakt. Dat je door bezuinigingen (waarop?) je keutel niet meer kwijt kunt als je moet schijten in de trein.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
De trein in Nederland, nee dank je.
Wim de Bie is dood. Of was je dat vergeten?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
In een ander topic had ik het al over Koot en Bie. Die zouden er een mooi item van hebben gemaakt. Dat je door bezuinigingen (waarop?) je keutel niet meer kwijt kunt als je moet schijten in de trein.
Hebben ambtenaren flexibele werktijden?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:38 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Volksvertegenwoordigers zijn compleet wereldvreemd deel 4045
Die zouden er een mooi item van hebben gemaakt.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:46 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Wim de Bie is dood. Of was je dat vergeten?
Het wordt echter tientallen procenten duurder.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:56 schreef sp3c het volgende:
als het buiten de spits daadwerkelijk goedkoper gaat worden en niet enkel duurder tijdens de spits ... nice
Daarom staat er "zouden" he?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:46 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Wim de Bie is dood. Of was je dat vergeten?
Goedkoop is het het de afgelopen tig jaar sowieso nooit geweest.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:55 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Dat is wel knap, om juist alle voordelen van het treinreizen om zeep te helpen![]()
Niet meer gemakkelijk want je moet bijna altijd staan door drukte. Niet meer snel want er gaat altijd wel wat mis. En dus ook niet meer goedkoop. Mongolenland dit.
tijdens de spitsquote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het wordt echter tientallen procenten duurder.
Ik zal het mijn baas zeggen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
tijdens de spits
maar die moet je eigenlijk sowieso ontwijken
Die vent is D66'er, om dat als extreem-rechts te duiden moet je wel heel erg links van het spectrum staan.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:37 schreef tong80 het volgende:
Zelfs buiten de politiek blijft extreem rechts destructief.
vraag hem gelijk om meer reiskosten vergoeding danquote:
Ik ga verhuizen, dus moet haar daar sowieso over spreken.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
vraag hem gelijk om meer reiskosten vergoeding dan
Daarom mislukte m'n zelfmoordpoging. Ik sprong achter de trein.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
tijdens de spits
maar die moet je eigenlijk sowieso ontwijken
Precies. Gewoon niet werken, zodat ze daarna "arbeidsmigranten" over laten dobberen met dit als excuus.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:04 schreef FlippingCoin het volgende:
Ze gaan dus autorijden duurder maken om het te ontnoedigen, en tegelijk het ov duurder maken om het te ontmoedigen. Wat willen ze nu precies ontmoedigen, naar je werk gaan?
Dan krijg je buiten de spitstijden waarschijnlijk geld toe. Het wordt immers budgetneutraal ingevoerd, dus er wordt niks extra aan verdiend.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:57 schreef tong80 het volgende:
Het wordt echter tientallen procenten duurder.
Geen idee wat spectrum is. Verder ben ik zo links in het spekvet dat ik alles wat rechts is extreem noem. Anders heeft het geen effectrum.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:02 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Die vent is D66'er, om dat als extreem-rechts te duiden moet je wel heel erg links van het spectrum staan.
quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:04 schreef FlippingCoin het volgende:
Wat willen ze nu precies ontmoedigen, naar je werk gaan?
Jan van der Modaal stemt niet meer links.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:05 schreef Montagui het volgende:
Jan Modaal is de laatste jaren de klos. Zodanig dat zijn levensmogelijkheden binnenkort op hetzelfde peil komt te liggen als de bijstand.
Werken loont dan niet meer.
Je gaat maar fietsen/lopen!quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:04 schreef FlippingCoin het volgende:
Ze gaan dus autorijden duurder maken om het te ontnoedigen, en tegelijk het ov duurder maken om het te ontmoedigen. Wat willen ze nu precies ontmoedigen, naar je werk gaan?
You'll own nothing and be happyquote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:05 schreef Montagui het volgende:
Jan Modaal is de laatste jaren de klos. Zodanig dat zijn levensmogelijkheden binnenkort op hetzelfde peil komt te liggen als de bijstand.
Werken loont dan niet meer.
In Den Haag betaalt gewoon niemand voor het OV.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:11 schreef Glazenmaker het volgende:
Bij m'n laatste paar werkgevers kreeg ik een NS-business card. Ik gok zo dat 95% van de mensen in de spits er met zo'n kaart zit of met het studenten ov, want voor de fun doe je het niet. Ben heel benieuwd naar die budgetneutrale onderbouwing, want dit klinkt enkel als een dikke korting voor dagjesmensen.
We hebben een paar minimale aspecten van een 24 uurs economie. Voor mensen die tijd door willen brengen met hun gezin, is het nog verre van haalbaar om andere tijden te gaan werken dan 9-5.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:55 schreef Farenji het volgende:
Niks mis met de trein, zolang je niet in de 2e klas tijdens de spits hoeft. Buiten de spits in de 1e klas is het lekker rustig, altijd zitplaats, stopcontactje erbij, prima mobiele werkplek.
Wel irritant dat er steeds meer paupers denken dat je met je 2e klas kaartje in de 1e klas kan komen zitten ("het was druk in de 2e klas", "ik wil alleen even mijn mobiel opladen", "ik wist het niet"), en dat die softe conducteurs dan niet de ballen hebben om ze op de bon te slingeren.
Ik vind het helemaal geen gek idee om prijzen te differentieren, dit is gewoon vraag & aanbod. Het is ook vrij achterlijk dat we nog steeds massaal om 9 uur willen beginnen en om 5 uur willen stoppen, dat is kuddegedrag dat nergens voor nodig is. We leven in een 24 uurs economie maar op kantoor is dat nog steeds niet doorgedrongen blijkbaar.
wat is het verschil?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:37 schreef tong80 het volgende:
Het zijn geen excuses, maar slechts verklaringen.
Dat je de prijzen verhoogt omdat je wil dat minder mensen je dienst afnemen, is daaretengen nogal ehm... bijzonder.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:55 schreef Farenji het volgende:
Ik vind het helemaal geen gek idee om prijzen te differentieren, dit is gewoon vraag & aanbod.
Ik was die laatst dus kwijt en dan moet je het zelf even voorschieten. Geloof dat ik voor een retourtje Nijmegen - Rotterdam 50 euro kwijt wasquote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:11 schreef Glazenmaker het volgende:
Bij m'n laatste paar werkgevers kreeg ik een NS-business card. Ik gok zo dat 95% van de mensen in de spits er met zo'n kaart zit of met het studenten ov, want voor de fun doe je het niet. Ben heel benieuwd naar die budgetneutrale onderbouwing, want dit klinkt enkel als een dikke korting voor dagjesmensen.
Omdat het ook niet meer gaat om links en rechts, maar elite (het deugmidden) tegen het plebs (wat voorheen de uiteinden van het hoefijzer was, maar nu alles wat niet het deugmidden is, SP en PVV hebben bv veel meer met elkaar gemeen).quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:07 schreef tong80 het volgende:
[..]
Jan van der Modaal stemt niet meer links.
Leg dat eens uit.
Imca Marinaquote:
Ben de laatste jaren minder mobiel. Daarvoor veel met de trein voor een redelijke prijs. Ik schrok me kapot laatst. Gewoon 250 % duurder dan 20 jaar geleden.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik was die laatst dus kwijt en dan moet je het zelf even voorschieten. Geloof dat ik voor een retourtje Nijmegen - Rotterdam 50 euro kwijt was
Voor dat soort geld ben ik regelmatig naar uithoeken in Europa gevlogen en met de auto ben ik ook wel 15 euro minder kwijt.
Nou, inderdaad. Ik betaal er nog liever voor om met de auto ergens naartoe te gaan dan gratis - ik heb een businesscard - het openbaar vervoer te nemen. Het duurt gewoon te lang en is te druk.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:11 schreef Glazenmaker het volgende:
Bij m'n laatste paar werkgevers kreeg ik een NS-business card. Ik gok zo dat 95% van de mensen in de spits er met zo'n kaart zit of met het studenten ov, want voor de fun doe je het niet.
quote:
Nou een 24uurs economie, dat heeft zeker een positieve bijdrage...quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:55 schreef Farenji het volgende:
Niks mis met de trein, zolang je niet in de 2e klas tijdens de spits hoeft. Buiten de spits in de 1e klas is het lekker rustig, altijd zitplaats, stopcontactje erbij, prima mobiele werkplek.
Wel irritant dat er steeds meer paupers denken dat je met je 2e klas kaartje in de 1e klas kan komen zitten ("het was druk in de 2e klas", "ik wil alleen even mijn mobiel opladen", "ik wist het niet"), en dat die softe conducteurs dan niet de ballen hebben om ze op de bon te slingeren.
Ik vind het helemaal geen gek idee om prijzen te differentieren, dit is gewoon vraag & aanbod. Het is ook vrij achterlijk dat we nog steeds massaal om 9 uur willen beginnen en om 5 uur willen stoppen, dat is kuddegedrag dat nergens voor nodig is. We leven in een 24 uurs economie maar op kantoor is dat nog steeds niet doorgedrongen blijkbaar.
Hoe zou onze eigen overheid eigenlijk omgaan met werktijden? Zou die het prima vinden dat werknemers niet naar teamdagen of vergaderingen op locatie komen op de dins- en donderdagen?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:43 schreef Daboman het volgende:
Bijzonder dit. In de file gaan staan wordt duurder, in de trein wordt duurder en thuiswerken mag niet van de multinationals.
Wat is dit voor wereldvreemd elitair gewouwel.. De meeste mensen werken van 9 tot 5 omdat dat van zw wordt verwacht, niet omdat zij dit zelf willen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:55 schreef Farenji het volgende:
Het is ook vrij achterlijk dat we nog steeds massaal om 9 uur willen beginnen en om 5 uur willen stoppen, dat is kuddegedrag dat nergens voor nodig is. We leven in een 24 uurs economie maar op kantoor is dat nog steeds niet doorgedrongen blijkbaar.
Thuis werken mag wel van multinationals...quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:43 schreef Daboman het volgende:
Bijzonder dit. In de file gaan staan wordt duurder, in de trein wordt duurder en thuiswerken mag niet van de multinationals.
Volgens mij verandert er niets zolang werkgevers geen prikkels hebben om reizen van werknemers te ontmoedigen.
werktijden?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:52 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Hebben ambtenaren flexibele werktijden?![]()
Aanwezigheidstijden danquote:
Las ik recent nog een artikel over, dat ook overheidsinstanties mensen weer vaker op kantoor verwachten. Als ze daar al niet het juiste voorbeeld geven, wat verlangen ze dan van het bedrijfsleven?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:47 schreef Claudia_x het volgende:
Hoe zou onze eigen overheid eigenlijk omgaan met werktijden? Zou die het prima vinden dat werknemers niet naar teamdagen of vergaderingen op locatie komen op de dins- en donderdagen?
dat kan vaak prima maar men is te lui om met de baas gezamelijk aan tafel te gaan..quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:44 schreef core2duo het volgende:
Echt weer typisch Nederlands. Reizen mensen met de trein, is het weer niet goed. Je kan geen andere werktijden afdwingen.
Hier inderdaad ook een NS-businesscard.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:11 schreef Glazenmaker het volgende:
Bij m'n laatste paar werkgevers kreeg ik een NS-business card. Ik gok zo dat 95% van de mensen in de spits er met zo'n kaart zit of met het studenten ov, want voor de fun doe je het niet. Ben heel benieuwd naar die budgetneutrale onderbouwing, want dit klinkt enkel als een dikke korting voor dagjesmensen.
Die man was dronken, dat kan toch niet anders.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:38 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Volksvertegenwoordigers zijn compleet wereldvreemd deel 4045
Bij al mijn banen had ik de mogelijkheid om eerder of later te beginnen. Ik begon meestal later (rond 10 uur) en ging later weg. Veel collega's begonnen juist liever vroeger en gingen eerder weg. Lijkt me vrij uitzonderlijk dat er op dat gebied niks mogelijk is. De slavernij is al 150 jaar afgeschaft he.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 12:47 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wat is dit voor wereldvreemd elitair gewouwel.. De meeste mensen werken van 9 tot 5 omdat dat van zw wordt verwacht, niet omdat zij dit zelf willen.
Maar daarvoor geldt precies hetzelfde. Vooral op dinsdag en donderdag lange files in de spits, terwijl iedereen veel sneller op z'n bestemming zou zijn als we erin zouden slagen om meer te spreiden.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:38 schreef epicbeardman het volgende:
Mijn bmw is toch veel fijner dan zo'n agressietrein.
Ze moeten de treinsporen weghalen en daarvoor snelwegen aanleggen.
Fervent D66-stemmers zijn het hier natuurlijk mee eens.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 11:38 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Volksvertegenwoordigers zijn compleet wereldvreemd deel 4045
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |