We zijn altijd als laatsten aan de beurtquote:
Ik was vandaag in Assen. Het komt nu wel heel dichtbij zoquote:Op dinsdag 20 juni 2023 18:36 schreef Cyan9 het volgende:
Het blijkt aankomend weekend TT te zijn. Als echte (import) Assenaar doe ik er helemaal niks mee.
Drenthe wel code orange maar ja. Het weer gaat zich niet aan de provinciegrenzen houden.quote:
quote:Eerder op de middag gaf het KNMI al code oranje uit voor gevaarlijk weer. De waarschuwing geldt voor alle provincies, behalve Friesland en Groningen, en duurt tot maximaal 21.00 uur vanavond.
Het diepe zuiden is ook nog kurkdroog voorlopig. Ik hoop dat er nog iets gaat vallen vanavond.quote:
Mijn vader gaat daar elk jaar heenquote:Op dinsdag 20 juni 2023 18:36 schreef Cyan9 het volgende:
Het blijkt aankomend weekend TT te zijn. Als echte (import) Assenaar doe ik er helemaal niks mee.
Nee daar ben ik nietquote:Op dinsdag 20 juni 2023 18:54 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Als je in Groningen zit, is dit weer fake news
Ik moet morgen naar Assen. Dit kan geen toeval zijnquote:Op dinsdag 20 juni 2023 18:37 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik was vandaag in Assen. Het komt nu wel heel dichtbij zo
Het lijkt de eredivisie wel.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
quote:Op dinsdag 20 juni 2023 19:20 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Het lijkt de eredivisie wel.MESSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
STEEK
PIJNDe Sahara is zonder meer erg droog.
Normaal had ik dit geïnterpreteerd als zeer suggestief maar gezien de poster gok ik dat het misschien om de luchtvochtigheid gaat.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 15:49 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben weer binnen en (gruwelijk) nat. En dan moet de regen nog beginnen.
Het lijkt me duidelijk dat je bij posts van types als @Redefine en ondergetekende wel een zeker basisniveau kan verwachten.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 20:07 schreef Strani het volgende:
[..]
Normaal had ik dit geïnterpreteerd als zeer suggestief maar gezien de poster gok ik dat het misschien om de luchtvochtigheid gaat.
Klopt, en met dat basisniveau in het achterhoofd lag het ook in de lijn der verwachtingen.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 20:13 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het lijkt me duidelijk dat je bij posts van types als @:redefine en ondergetekende wel een zeker basisniveau kan verwachten.
Hier heeft het uiteindelijk toch nog wel redelijk pollen-opruimend geregend. Zo te zien gaan jullie daar met een beetje geluk nog wel wat van meekrijgen.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 20:40 schreef Arizona het volgende:
HIer heeft het ook een beetje geregend en het rommelde in de verte. Het echte noodweer heeft ons weer eens ontweken. Inmiddels is het ook alweer een stuk lichter geworden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |