Tegen het einde van de Tweede Wereldoorlog waren veel nazi's ook constant bezopen. Je moet wat als je je realiseert dat het mis is gegaan en het leven dat je had kapot gaat.quote:Op zondag 18 juni 2023 21:20 schreef Delenlill het volgende:
[..]
2 flessen wijn per persoon lol. Allemaal alcoholisten daar.
De bemanning kan in de slappe lach raken en een greppel inrijden?quote:Op zondag 18 juni 2023 22:18 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat ding is ontworpen in 1941, zou dat nog wat uitrichten tegen moderne tanks?
Als je op dertig meter afstand een schot lost en een Leo2 raakt is er een goede kans dat je de aandacht van de bemanning trekt. Misschien maken die dan van de schrik een fout en rijden een sloot in.quote:Op zondag 18 juni 2023 22:18 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat ding is ontworpen in 1941, zou dat nog wat uitrichten tegen moderne tanks?
Nee. Misschien kan ie een M113 hebben.quote:Op zondag 18 juni 2023 22:18 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat ding is ontworpen in 1941, zou dat nog wat uitrichten tegen moderne tanks?
De naam Pfantzer anklopf gerät is helaas al gereserveerd voor de .50.quote:Op zondag 18 juni 2023 22:22 schreef Ulx het volgende:
[..]
Als je op dertig meter afstand een schot lost en een Leo2 raakt is er een goede kans dat je de aandacht van de bemanning trekt. Misschien maken die dan van de schrik een fout en rijden een sloot in.
Hoewel de kans dat je een salvo van de 7.62 om je oren krijgt ook aanwezig is.
Kan alleen met zoiets in gedachtenquote:Op zondag 18 juni 2023 22:18 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat ding is ontworpen in 1941, zou dat nog wat uitrichten tegen moderne tanks?
Pistool wat die anime gebruikt werd heette "Tür klopfer"quote:De naam Pfantzer anklopf gerät is helaas al gereserveerd voor de .50.
deze jongen Tekhov Aivengoquote:
Altijd al zo nu ie wat ouder is.quote:Op zondag 18 juni 2023 21:17 schreef Delenlill het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)_president_vladimir/
Waarom zijn Putin's wangen zo dik opeens? Dat ziet er niet goed uit. Of lijkt het maar zo?
Poetin drinkt trouwens geen alcohol. Fyi.quote:
Hitler ook niet.quote:Op maandag 19 juni 2023 00:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Poetin drinkt trouwens geen alcohol. Fyi.
Poetin heeft twee dagen geleden gezegd dat Oekraine praktisch al is gedemilitariseerd en niet veel meer voorstelt.quote:Op zondag 18 juni 2023 23:52 schreef kevinrsd het volgende:
Vanavond weer 4 Putin's, 100 kinzhals, 40 ammunitie dumps, 500 tanks en 3000 soldaten vernietigd. Stond op twitter met een kruisje erdoorheen van het ministerie van defensie van oekraine.
Kan me voorstellen dat hij graag dat beeld cultiveert, ja.quote:Op maandag 19 juni 2023 00:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Poetin drinkt trouwens geen alcohol. Fyi.
Dus de Russen zijn begonnen met armoedige Isis praktijkenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |