Je reageerde wat emotioneel gisterenquote:Op maandag 29 mei 2023 16:42 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Welnee, daar kijk jij helemaal niet naar uit...
er staat een artikel daarover op vipro. Alleen geen toegangquote:Op maandag 29 mei 2023 17:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat is er moneyball aan die aankoop dan?
Ik ook niet maar een 28 jarige speler die het overigens heel goed doet is toch geen moneyball aankoop want het gaat er ook om wat hij weer oplevert, Frenkie de Jong was er wel eentje, gewoon op basis van het het natte vingerwerk van Marc, daar hield hij wel van.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:41 schreef Malavita het volgende:
[..]
er staat een artikel daarover op vipro. Alleen geen toegang
Moneyball gaat over aankopen op basis van statistieken. Daar lijkt me dit geen voorbeeld van overigens.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ook niet maar een 28 jarige speler die het overigens heel goed doet is toch geen moneyball aankoop want het gaat er ook om wat hij weer oplevert, Frenkie de Jong was er wel eentje, gewoon op basis van het het natte vingerwerk van Marc, daar hield hij wel van.
Nouja in Nederland vond blijkbaar iedereen hem te traag en slungelig maar Toulouse haalde hem toch op basis van zijn passend vermogen, en dat bleek goed uit te pakken. Dan krijg je al snel het MONEYBALL stickertje.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Moneyball gaat over aankopen op basis van statistieken. Daar lijkt me dit geen voorbeeld van overigens.
Statistieken zijn daar een onderdeel van maar zoals de naam al zegt gaat het ook om geld genereren dus je haalt spelers die een beetje onder de radar liggen maar die je denkt te kunnen gebruiken en die vermeerderen dan bij jouw club hun waarde.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Moneyball gaat over aankopen op basis van statistieken. Daar lijkt me dit geen voorbeeld van overigens.
Nee, moneyball gaat niet over geld genereren. Anders waren de Oakland A's nu wel een rijke club.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Statistieken zijn daar een onderdeel van maar zoals de naam al zegt gaat het ook om geld genereren dus je haalt spelers die een beetje onder de radar liggen maar die je denkt te kunnen gebruiken en die vermeerderen dan bij jouw club hun waarde.
het gaat er toch juist om met beperkte middelen op basis van data een zo perfext mogelijk team samen te stellen?quote:Op maandag 29 mei 2023 17:59 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Nee, moneyball gaat niet over geld genereren. Anders waren de Oakland A's nu wel een rijke club.
Klinkt goedquote:De middenvelder kon in Engeland naar verluidt 'een veelvoud' van zijn salaris bij Ajax verdienen. Toch kiest hij dus voor een transfer naar Nederland. "Door mijn eerdere periode bij Ajax ken ik de ambities, de grootte en de uitstraling van de club", legt Van den Boomen uit.
Het gesprek met Mislintat dat Van den Boomen onlangs voerde en bijna anderhalf uur duurde beviel 'erg goed'. De technische man van Ajax had de middenvelder al hoog op zijn verlanglijst staan tijdens diens tijd als technisch directeur bij VfB Stuttgart. "Tijdens het gesprek dat ik met hem voerde en mij over de streep trok om voor Ajax te kiezen, zei hij dat mijn data en prestaties bij Toulouse hem toen al geregeld opvielen. Daardoor wist ik helemaal zeker dat ik wilde terugkeren
Dat is belangrijker inderdaad.quote:Op maandag 29 mei 2023 18:10 schreef Malavita het volgende:
Maaegoed, moneyball of niet zal me aan me reet roesten verder. Benieuwd wat ie gaat presteren
ah grappigquote:Op maandag 29 mei 2023 18:12 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Vanaf 07:30 even luisteren. Listen to this episode from Pak Schaal Podcast on Spotify. Ajax won wederom op het tandvlees een wedstrijd in de Eredivisie en Arco liet zich flink gaan op Twitter. Genoeg te bespreken dus voor Freek Jansen en Arco Gnocchi. Vriend van de show Horace Cohen wordt deze week ook opgebeld. Komt het goed met Ajax? Worden de Amsterdammers kampioen? En wil jij ook naar de Europa League of Champions League-finale? Thuisbezorgd.nl biedt die mogelijkheid!Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
Laten we zeggen, hij staat bovenaan de lijst van de volgende VI directeur.quote:
Eindelijk verlossing van bagger zoals :'Vente in het spoor van Haaland' met zijn goals of 'Olij in uniek rijtje keepers uit top 6 competities'quote:Op maandag 29 mei 2023 18:20 schreef Coco het volgende:
[..]
Laten we zeggen, hij staat bovenaan de lijst van de volgende VI directeur.
Ajax houdt je wel echt bezig he, zo schattig is het.quote:
Klaas slaapt stiekum in een Ajax pyamaquote:Op maandag 29 mei 2023 19:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ajax houdt je wel echt bezig he, zo schattig is het.
Fixedquote:Op maandag 29 mei 2023 19:32 schreef Malavita het volgende:
[..]
Iedereen slaapt stiekum in een Ajax pyama
Kale en Kokkie kijken, dat gaat mij zelfs te ver.quote:
Ik dacht dat hij moneyball-aankoop van Ajax bedoelde. Van Toulouse was het zeker wel een Moneyball-type aankoop ja.quote:Op maandag 29 mei 2023 17:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja in Nederland vond blijkbaar iedereen hem te traag en slungelig maar Toulouse haalde hem toch op basis van zijn passend vermogen, en dat bleek goed uit te pakken. Dan krijg je al snel het MONEYBALL stickertje.
Meeste views komen blijkbaar uit Rotterdamquote:Op maandag 29 mei 2023 19:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ajax houdt je wel echt bezig he, zo schattig is het.
Het is ook gewoon oprecht heerlijke calimero-contentquote:Op maandag 29 mei 2023 20:26 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Meeste views komen blijkbaar uit RotterdamEn dat is geen grap
Nee het is vooral heel sneu dat in een seizoen waar je het uitstekend doet je nog steeds alleen maar naar Ajax kijktquote:Op maandag 29 mei 2023 20:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is ook gewoon oprecht heerlijke calimero-content
Leedvermaak beste vermaak. Laat staan als het van twee dikke tokkies komtquote:Op maandag 29 mei 2023 21:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee het is vooral heel sneu dat in een seizoen waar je het uitstekend doet je nog steeds alleen maar naar Ajax kijkt
deze cirisis bij 020 gaat nog minimaal 4 jaar duren zoals ik het inschatquote:Op maandag 29 mei 2023 21:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee het is vooral heel sneu dat in een seizoen waar je het uitstekend doet je nog steeds alleen maar naar Ajax kijkt
ook dan blijft het sneu om daar tijd aan te bestedenquote:Op maandag 29 mei 2023 21:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Leedvermaak beste vermaak. Laat staan als het van twee dikke tokkies komt
Jij bent de Aad de Mos van dit forum wat betreft voorspellingen en inschattingen. Dus we komen er snel weer bovenop. Mooi.quote:Op maandag 29 mei 2023 21:18 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
deze cirisis bij 020 gaat nog minimaal 4 jaar duren zoals ik het inschat
Cirisis?quote:Op maandag 29 mei 2023 21:18 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
deze cirisis bij 020 gaat nog minimaal 4 jaar duren zoals ik het inschat
Ieder nadeel heeft z'n voordeel.quote:Op maandag 29 mei 2023 22:30 schreef freaky40 het volgende:
Cliffhanger, Kokkie denkt aan stoppen met hun wekelijkse Kale & Kokkie bijdrage. Zal we los lopen want er zijn maar weinig echte supporter analyses op TV en in podcasts het is allemaal met een zweem van belangen want journalisten dus nooit echt gepeperde meningen van de echte supporters, Kale & Kokkie zijn de enige echte en zijn cult geworden binnen en buiten Ajax.
Jou neem ik niet serieus, Jan Pipo de Clown....quote:Op maandag 29 mei 2023 21:18 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
deze cirisis bij 020 gaat nog minimaal 4 jaar duren zoals ik het inschat
Ze hebben eindelijk door dat dat geneuzel alleen maar lachers aantrekt?quote:Op maandag 29 mei 2023 22:30 schreef freaky40 het volgende:
Cliffhanger, Kokkie denkt aan stoppen met hun wekelijkse Kale & Kokkie bijdrage. Zal we los lopen want er zijn maar weinig echte supporter analyses op TV en in podcasts het is allemaal met een zweem van belangen want journalisten dus nooit echt gepeperde meningen van de echte supporters, Kale & Kokkie zijn de enige echte en zijn cult geworden binnen en buiten Ajax.
Nee.quote:Op maandag 29 mei 2023 22:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze hebben eindelijk door dat dat geneuzel alleen maar lachers aantrekt?
FC Midtjylland was eigenlijk de eerste die dit principe in Europa ging toepassen. Niet geheel toevallig van dezelfde eigenaar als Brentford. Maar het is principe is - logischerwijs - niet heilig. Marinus Dijkhuizen naar Brentford wordt overzees nog steeds om gelachen.quote:Op maandag 29 mei 2023 18:20 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Brighton en Brentford zijn betere voorbeelden qua 'moneyball'. Of neem Sahraoui die in de winter is gekocht door Heerenveen.
Spectaculaire aanwinst, PSV en Feyenoord kunnen nu wel inpakken volgend seizoen, Branco is in da Housequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |