Als iedereen de polariserende (sociale) media uit zou zetten zou dat een hoop schelen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:18 schreef Grishenko_ het volgende:
De maatschappij polariseert steeds meer. In plaats van de verbinding te zoeken, kijken we naar de verschillen. Hierdoor komen grote groepen mensen tegenover elkaar te staan in plaats van naast elkaar.
Het zou mooi zijn als we ooit eens gezamenlijk zouden kunnen optrekken, maar door het het gepolariseer van iedere kant, heb ik daar een hard hoofd in.
Media zouden daar precies de tegenovergestelde rol in kunnen spelen als ze nu doen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:18 schreef Grishenko_ het volgende:
De maatschappij polariseert steeds meer. In plaats van de verbinding te zoeken, kijken we naar de verschillen. Hierdoor komen grote groepen mensen tegenover elkaar te staan in plaats van naast elkaar.
Het zou mooi zijn als we ooit eens gezamenlijk zouden kunnen optrekken, maar door het het gepolariseer van iedere kant, heb ik daar een hard hoofd in.
"De uitkomsten van het onderzoek zijn opmerkelijk te noemen, aangezien de ongelijkheid tussen mannen en vrouwen nog altijd groot is. Dat geldt vooral als het gaat om inkomen voor hetzelfde werk."quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:20 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Dit soort artikelen en onderzoeken doen ook niets anders dan iedereen maar nog meer tegenover elkaar te zetten. Dat toontje alleen al, brrrrr.
Hier in Zuid-Korea zie je de toekomst van NL op dat vlak een beetje. Extreem veel polarisatie. Omdat mannen ook 2 jaar het leger in moeten vinden veel dat ze ook meer verdienen (letterlijk en figuurlijk). Extreem kapitalistische samenleving met heftige feministische uitingen als reactie op het conservatieve gedachtegoed. Politiek lijkt de kloof alleen maar groter te maken met rare uitspraken en dergelijke. Resultaat is een geboortecijfer van 0,7 met een halvering van de populatie in 50 jaar. (en 60% zijn dan 65 plusser zijn)quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:18 schreef Grishenko_ het volgende:
De maatschappij polariseert steeds meer. In plaats van de verbinding te zoeken, kijken we naar de verschillen. Hierdoor komen grote groepen mensen tegenover elkaar te staan in plaats van naast elkaar.
Het zou mooi zijn als we ooit eens gezamenlijk zouden kunnen optrekken, maar door het het gepolariseer van iedere kant, heb ik daar een hard hoofd in.
Ik ben heel erg benieuwd wat daadwerkelijk voorbeelden zijn van dat soort discriminatie. Iets zeg me dat het vooral sneeuwvlok achtige types zijn.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:28 schreef FlippingCoin het volgende:
Blanke mannen zijn de grootste moter voor dit land, maar krijgen wel ovral de schuld van, ze mogen zelfs openlijk gediscrimineerd worden. Dus ja denk wel dat dit klopt.
Precies. Wat hadden de opstellers van dit onderzoek verwacht?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:20 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Dit soort artikelen en onderzoeken doen ook niets anders dan iedereen maar nog meer tegenover elkaar te zetten. Dat toontje alleen al, brrrrr.
quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik ben heel erg benieuwd wat daadwerkelijk voorbeelden zijn van dat soort discriminatie. Iets zeg me dat het vooral sneeuwvlok achtige types zijn.
Hier sneeuwvlokje.quote:TU Eindhoven neemt alleen vrouwen aan: 'Goed idee, je moet even doorschieten'
Zo zijn er meer. Positieve discriminatie is de sleutel op het moment voor organisaties met een 'diversiteits medewerker'.quote:
A. "onder druk staan" of "het zwaarder hebben" is niet hetzelfde en B. de kop en het hele artikel zijn dus gebaseerd op de mening van een minderheid! Wat een rommel.quote:Van de mannen uit het Opiniepanel die bevraagd zijn, zeggen er 4 op de 10 dat de positie van de man momenteel onder druk staat.
Als je dat roept in een topic over discriminatie richting zwarte mensen zijn de rapen gaar.quote:
Vind het wel een mooiequote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:49 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Als je dat roept in een topic over discriminatie richting zwarte mensen zijn de rapen gaar.
Heftig.
Dit.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Zeg wacht even, minder dan de helft van de mannen vindt "dat de positie van de man onder druk staat", maar de kop is dan "Mannen vinden dat ze het zwaarder hebben dan vrouwen in Nederland".
[..]
A. "onder druk staan" of "het zwaarder hebben" is niet hetzelfde en B. de kop en het hele artikel zijn dus gebaseerd op de mening van een minderheid! Wat een rommel.
Hebben ze dit onderzoek gehouden onder KLB posters op FOK!?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:13 schreef PietjePuk2000 het volgende:
'De schuld van alles'
Zo hebben ze sterk de indruk dat politici, media en actiegroepen de 'witte man' wegzetten als veroorzaker van de ongelijkheid. "Als heteroseksuele witte man van middelbare leeftijd zit ik in het hokje van 'de schuld van alles'", reageert iemand.
"Seksisme, racisme, liefhebber van slavernij en Zwarte Piet, homofoob, tegen milieumaatregelen en natuur", somt hij op. "Ik ben geen van dit alles, maar kom er volgens geldende media niet meer onderuit."
Het is allemaal zo huilie-huilie. Ach gut, witte mannen hebben het zwaarquote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:20 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Dit soort artikelen en onderzoeken doen ook niets anders dan iedereen maar nog meer tegenover elkaar te zetten. Dat toontje alleen al, brrrrr.
Social media spelen een grote rol. Ja, dat zeker. Maar de traditionele media doen daar ook vrolijk aan mee. Het lijkt wel een verdeel -en heersspel geworden.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:21 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Als iedereen de polariserende (sociale) media uit zou zetten zou dat een hoop schelen.
Volledig mee eens! De media spelen momenteel een kwalijke rol, omdat ze polarisatie zien als verdienmodel. Hoe meer de maatschappij met haarzelf in de clinch ligt, hoe meer de opjuttende artikels zullen verkopen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Media zouden daar precies de tegenovergestelde rol in kunnen spelen als ze nu doen.
Dit wou ik ook net schrijven. Nu ze merken dat ze niet meer als de superieure soort gezien worden is het jankenquote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:10 schreef Aberkullie het volgende:
Waren diezelfde mannen maar zo verontwaardigd bij elk onderzoek dat werd gedaan naar ongelijkheid waarbij witte mannen goed wegkwamen maar dat was allemaal wel prima.
Interessant dat je in Zuid-Korea woont.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hier in Zuid-Korea zie je de toekomst van NL op dat vlak een beetje. Extreem veel polarisatie. Omdat mannen ook 2 jaar het leger in moeten vinden veel dat ze ook meer verdienen (letterlijk en figuurlijk). Extreem kapitalistische samenleving met heftige feministische uitingen als reactie op het conservatieve gedachtegoed. Politiek lijkt de kloof alleen maar groter te maken met rare uitspraken en dergelijke. Resultaat is een geboortecijfer van 0,7 met een halvering van de populatie in 50 jaar. (en 60% zijn dan 65 plusser zijn)
Zo worden ze nog steeds gezien hoor.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:14 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Dit wou ik ook net schrijven. Nu ze merken dat ze niet meer als de superieure soort gezien worden is het jankenOoit opgekomen voor minderheden en onrecht tegen andere mensen? Nahh dat waren betere tijden!
Blijkbaar voelt het wel als een bedreiging dat dat toch een stuk minder aan het worden is zie gejank in Op.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:16 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Zo worden ze nog steeds gezien hoor.
Alsof gekleurde mannen (of vrouwen) iets om minderheden geven waar ze zelf geen onderdeel van uitmakenquote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:10 schreef Aberkullie het volgende:
Waren diezelfde mannen maar zo verontwaardigd bij elk onderzoek dat werd gedaan naar ongelijkheid waarbij witte mannen goed wegkwamen maar dat was allemaal wel prima.
Nee dat valt wel mee juffie. Maar als jonge blanke man met een kutsalaris is het momenteel gewoon wel lastig denk ik. Hoogste percentage zelfdoding, daar kan je lachwekkend over doen, maar dan hoeft er voor vele andere kwesties ook wat minder begrip te zijn denk ik.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:20 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Blijkbaar voelt het wel als een bedreiging dat dat toch een stuk minder aan het worden is zie gejank in Op.
1. Noem mij geen juffiequote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:25 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee dat valt wel mee juffie. Maar als jonge blanke man met een kutsalaris is het momenteel gewoon wel lastig denk ik. Hoogste percentage zelfdoding, daar kan je lachwekkend over doen, maar dan hoeft er voor vele andere kwesties ook wat minder begrip te zijn denk ik.
quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:28 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
1. Noem mij geen juffie
2. Het is voor iedereenmet een kutsalaris kut en lastig dus niet specifiek voor de jonge blanke man, alleen zij schrikken hier extra van want met lede ogen aankijken dat Achmet en Fleur het wel goed heeft is moeilijk te bekroppen.
Hier weer zo iemand die denkt dat elke blanke man een racist is en een ander niks gunt.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:28 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
1. Noem mij geen juffie
2. Het is voor iedereenmet een kutsalaris kut en lastig dus niet specifiek voor de jonge blanke man, alleen zij schrikken hier extra van want met lede ogen aankijken dat Achmet en Fleur het wel goed heeft is moeilijk te bekroppen.
Daarbij nog even de feiten: ja, er is een gender pay gap in Nederland. Nee, dat is niet door discriminatie (althans, zulks is nimmer aangetoond, ondanks dat velen het blijven proberen). In de praktijk blijkt het verklaarbaar door verschillende keuzes. Zoals b.v. meer deeltijd werken. En ja, dat zou wel raar zijn als vrouwen hetzelfde zouden verdienen in minder uren voor hetzelfde werk...quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
"De uitkomsten van het onderzoek zijn opmerkelijk te noemen, aangezien de ongelijkheid tussen mannen en vrouwen nog altijd groot is. Dat geldt vooral als het gaat om inkomen voor hetzelfde werk."
Objectieve media hebben we toch in Nederland. Eigenlijk zegt men dus: leuk dat jij dit als man zo ervaart maar het is bullshit. (En de ervaringen van allerlei slachtoffergroepen in Nederland moeten we uiteraard wel heel serieus nemen)
nog meer? wat voor aandacht wil je dan?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:45 schreef Raw85 het volgende:
‘Slechte tijd om een witte man te zijn’ vind ik wat aanstellerig maar wat meer oog voor de kwetsbare man zou zeker welkom zijn denk ik. Jongens doen het minder goed op school dan meisjes, haken vaker af bij hun studie, vaker verslaafd, trekken bij een scheiding sneller aan het korte eind wat betreft kinderen, zijn fors oververtegenwoordigd in zelfmoordcijfers, gaan gemiddeld een stuk eerder dood dan vrouwen..
Daar mag best wat meer aandacht voor zijn.
Klopt, gek genoeg zijn dat zaken die dan met niet worden aangestipt door de ondervraagden in dat artikel.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:45 schreef Raw85 het volgende:
‘Slechte tijd om een witte man te zijn’ vind ik wat aanstellerig maar wat meer oog voor de kwetsbare man zou zeker welkom zijn denk ik. Jongens doen het minder goed op school dan meisjes, haken vaker af bij hun studie, vaker verslaafd, trekken bij een scheiding sneller aan het korte eind wat betreft kinderen, zijn fors oververtegenwoordigd in zelfmoordcijfers, gaan gemiddeld een stuk eerder dood dan vrouwen..
Daar mag best wat meer aandacht voor zijn.
Dit is een obsessie binnen sommige kringen, het hilarische is dat er nooit wordt gekeken naar de variabelen die dit kunnen verklaren. Maar men zal niet rusten tot vrouwen meer verdienen dan mannen, pas dan is het goed.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
"De uitkomsten van het onderzoek zijn opmerkelijk te noemen, aangezien de ongelijkheid tussen mannen en vrouwen nog altijd groot is. Dat geldt vooral als het gaat om inkomen voor hetzelfde werk."
Objectieve media hebben we toch in Nederland. Eigenlijk zegt men dus: leuk dat jij dit als man zo ervaart maar het is bullshit. (En de ervaringen van allerlei slachtoffergroepen in Nederland moeten we uiteraard wel heel serieus nemen)
Ik twijfel erg aan de externe validiteit van deze claims. Daarnaast beïnvloed ook jouw eigen mediadieet het wereldbeeld dat je hebt. En het mag duidelijk zijn dat dit een eenzijdig mediadieet betreft. Daar zul je dit soort perspectieven niet snel horen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:01 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Het is allemaal zo huilie-huilie. Ach gut, witte mannen hebben het zwaar
Als je maar genoeg media tot je neemt en dan vooral de huilie artikelen, dan ga je op er een gegeven moment ook daadwerkelijk in geloven. Maar goed, dat is ook het doel van die artikelen natuurlijk.
Ik ben een witte man, verdien meer dan mijn vrouwelijke collega's in dezelfde functie (heb er naar gevraagd), wordt nooit aangehouden voor 'random' controle, oude dametjes houden nooit hun tas steviger vast (zag dat een keer letterlijk gebeuren toen een donkere jongen langsliep). Life is good
Als je je als witte man slachtoffer voelt, of 'overal schuld aan denkt te hebben', dan zit het een klein beetje scheef in je hoofd en moet je misschien een ander nieuwsdieet gaan volgen.
Daar ben ik het absoluut mee eens! Deze zaken die je hier benoemt, mogen zeker wel verbeteren voor mannen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:45 schreef Raw85 het volgende:
‘Slechte tijd om een witte man te zijn’ vind ik wat aanstellerig maar wat meer oog voor de kwetsbare man zou zeker welkom zijn denk ik. Jongens doen het minder goed op school dan meisjes, haken vaker af bij hun studie, vaker verslaafd, trekken bij een scheiding sneller aan het korte eind wat betreft kinderen, zijn fors oververtegenwoordigd in zelfmoordcijfers, gaan gemiddeld een stuk eerder dood dan vrouwen..
Daar mag best wat meer aandacht voor zijn.
Heel dom inderdaad. Het gaat hier idd niet om materiële of financiële zaken. Het gaat om cultuur en gedachtengoed in de samenleving. En om te zeggen 'maar jouw inkomen is hoger dan de mijne' is een suffe stropop.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
"De uitkomsten van het onderzoek zijn opmerkelijk te noemen, aangezien de ongelijkheid tussen mannen en vrouwen nog altijd groot is. Dat geldt vooral als het gaat om inkomen voor hetzelfde werk."
Objectieve media hebben we toch in Nederland. Eigenlijk zegt men dus: leuk dat jij dit als man zo ervaart maar het is bullshit. (En de ervaringen van allerlei slachtoffergroepen in Nederland moeten we uiteraard wel heel serieus nemen)
Als men de opdringerige mannen naar een ander land zou brengen, dan zou de jongere generatie het hier wel altijd gemakkelijk hebben.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:49 schreef VEM2012 het volgende:
Het is op bepaalde vlakken makkelijker als vrouw. En op bepaalde vlakken makkelijker als man. Maar het is zeer uitzonderlijk om het altijd makkelijk te hebben. Om niet te zeggen: bestaat niet.
Er is natuurlijk wel wat meer dan alleen opdringerige mannen. Zelfs als iedereen zich netjes gedraagt zijn er best dingen te bedenken die voor een vrouw niet zo prettig zijn. Denk aan biologie. Een kind krijgen is voor een vrouw een stuk minder comfortabel. En als ze niet zwanger zijn, dan worden velen toch wel een of meerdere dagen per maand daarvoor 'gestraft'.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 13:39 schreef torentje het volgende:
[..]
Als men de opdringerige mannen naar een ander land zou brengen, dan zou de jongere generatie het hier wel altijd gemakkelijk hebben.
Sluit ik me in mijn persoonlijke situatie wel bij aan hoor. Maar aangezien Nederlandse vrouwen hun slachtofferschap tegenwoordig vrij massaal claimen (terwijl alle dingen die jij noemt ook voor blanke vrouwen gelden en ik serieus denk dat je als blanke vrouw momenteel een voorsprongetje hebt) gun ik de mannen ook zeker een tegenstem.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 13:22 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Heel dom inderdaad. Het gaat hier idd niet om materiële of financiële zaken. Het gaat om cultuur en gedachtengoed in de samenleving. En om te zeggen 'maar jouw inkomen is hoger dan de mijne' is een suffe stropop.
Dat gezegd hebbende, ik ervaar het zelf niet tot weinig. Ten opzichte van getinte mannen, heb ik het idee dat ik als blanke man iets sneller vertrouwd wordt. In vergelijking tot vrouwen zijn er wel dingen waar je als manzijnde minder snel vertrouwd wordt en vrouwen sneller geloofd worden of onterecht in bescherming worden genomen. Maar ook daar heb ik weinig last van.
Het soort zeikwijven waar het hier over gaat:quote:Op zaterdag 13 mei 2023 09:29 schreef Marsenal het volgende:
Je moet als middelbare witte man in een goede buurt wonen, daar staan we nog steeds bovenaan de voedselketen.
Vrouwen van 40 die geen partner kunnen vinden, dat zijn de luidste stemmen in het polariserende debat over geslacht en gelijkheid. Zure sloten hebben nog nooit zo'n harde deining gehad.
Achja en als je een vrouw een beurt nodig hebt dan staat er over een uurtje een knappe man voor je deur. Zo zijn er altijd wel voordelen te noemen die het andere geslacht niet heeft.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 14:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is natuurlijk wel wat meer dan alleen opdringerige mannen. Zelfs als iedereen zich netjes gedraagt zijn er best dingen te bedenken die voor een vrouw niet zo prettig zijn. Denk aan biologie. Een kind krijgen is voor een vrouw een stuk minder comfortabel. En als ze niet zwanger zijn, dan worden velen toch wel een of meerdere dagen per maand daarvoor 'gestraft'.
Maar nogmaals: iedereen kan wel fiepen over wat hem of haar allemaal tegenzit. Beter ben je bezig met je mogelijkheden optimaal benutten.
Mannen zijn gewoon veel beter in zelfmoord plegen, omdat ze technisch superieur zijn.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:45 schreef Raw85 het volgende:
‘Slechte tijd om een witte man te zijn’ vind ik wat aanstellerig maar wat meer oog voor de kwetsbare man zou zeker welkom zijn denk ik. Jongens doen het minder goed op school dan meisjes, haken vaker af bij hun studie, vaker verslaafd, trekken bij een scheiding sneller aan het korte eind wat betreft kinderen, zijn fors oververtegenwoordigd in zelfmoordcijfers, gaan gemiddeld een stuk eerder dood dan vrouwen..
Daar mag best wat meer aandacht voor zijn.
Ben je er toch ingetuindquote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:49 schreef VEM2012 het volgende:
Overigens: man of vrouw... je positie staat inderdaad onder druk. De maatschappij is in een constante concurrentie met elkaar. Niets is vanzelfsprekend.
Het is op bepaalde vlakken makkelijker als vrouw. En op bepaalde vlakken makkelijker als man. Maar het is zeer uitzonderlijk om het altijd makkelijk te hebben. Om niet te zeggen: bestaat niet.
Kortom: niet lullen (of kutten, voordat ik van seksisme beschuldigd ga worden), maar poetsen.
Vermoeiend slachtofferverhaal inderdaad.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:46 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Daarbij nog even de feiten: ja, er is een gender pay gap in Nederland. Nee, dat is niet door discriminatie (althans, zulks is nimmer aangetoond, ondanks dat velen het blijven proberen). In de praktijk blijkt het verklaarbaar door verschillende keuzes. Zoals b.v. meer deeltijd werken. En ja, dat zou wel raar zijn als vrouwen hetzelfde zouden verdienen in minder uren voor hetzelfde werk...
Dus dit is wederom de publieke omroep die een leugen brengt als feit. Dat mag gewoon. Tenzij het ON is. Dan moet je uit het bestel worden geflikkerd.
Een knappe man? Nope. Er zal zich vast wel een man aanbieden, maar de vraag is of die vrouw daarop zit te wachten.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 14:45 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Achja en als je een vrouw een beurt nodig hebt dan staat er over een uurtje een knappe man voor je deur. Zo zijn er altijd wel voordelen te noemen die het andere geslacht niet heeft.
Dat idee heb ik ook wel, en dat vooroordeel kan ook zomaar compleet contextonafhankelijk er zijn, 24 uur per dag. Ik had hier een tijdje geleden een glasvezel monteur die zijn zoontje mee had omdat die geen oppas kon krijgen. Zo to horen kwam hij vers van Aruba, en ik ben zuinig op mijn oude niet geschoonde stripboeken zonder 'verbeterde' tekst. Dus ik geef dat kind wat stripboeken mee omdat ik weiger om me te laten leiden door vooroordelen, mijn buurman dacht dat ik ze niet terug zou krijgen en ik was er zelf ook niet helemaal gerust op. Ik weet niet hoe dat cultureel zit. Maar ik kreeg ze keurig weer terug en hij was er zorgvuldig mee omgesprongen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 13:22 schreef Cockwhale het volgende:
Dat gezegd hebbende, ik ervaar het zelf niet tot weinig. Ten opzichte van getinte mannen, heb ik het idee dat ik als blanke man iets sneller vertrouwd wordt.
Ik heb daar ook iets van meegekregen maar dat is volgens mij wel binnen het kader van dat Amerikaans gelul over aantrekkelijkheid, waarbij ze helemaal los zijn van 'op elk potje past een dekseltje'. Je kunt wel in aantrekkelijkheidsklasses gaan denken, maar volgens mij is truc nou juist om iemand te vinden die jij aantrekkelijker vind dan dat anderen die persoon vinden.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 15:42 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Een knappe man? Nope. Er zal zich vast wel een man aanbieden, maar de vraag is of die vrouw daarop zit te wachten.
Het is wel zo dat mannen minder selectief zijn. Zo schijnt het dat mannen 50% van de vrouwen minder dan gemiddeld aantrekkelijk vinden. Waar vrouwen 80% van de mannen minder dan gemiddeld aantrekkelijk vinden (team vrouw in dezen trouwens).
Maar ja, uiteindelijk komt de balans terug. Zowel mannen als vrouwen willen op zijn minst toch wel een gemiddeld aantrekkelijk iemand voor een ONS. En ga dan maar rekenen... het is even lastig voor mannen als voor vrouwen. Vrouwen krijgen dus meer aanbod, maar het aanbod is voor hen gemiddeld wel een stuk slechter.
Mee eens, maar volgens mij je zelf ook wel even in de spiegel kijken dan, en zeker niet als enige hier. Als het over het zware lot van vrouwen ging hier dan was het de mannen dit en vrouwen dat, en nu het over achtergestelde mannen gaat moeten we het ineens wel samen doen. Daar zit al een ongelijkheid in.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 14:45 schreef miss_sly het volgende:
Ik denk dat het vooral nog dom is om het maar consequent over mannen vSs vrouwen te hebben. Haal die hakken uit het zand en probeer nou eens werkelijk naar elkaar te luisteren. Dit gepolariseer, waar het artikel een goed voorbeeld van is en wat TS met graagte deelt om het vuurtje van diezelfde polarisatie nog even een beetje op te stoken, komen de verhoudingen niet ten goede.
Door de opdringerige mannen zijn er toch minder mogelijkheden? Dat maakt het leven voor mannen met een andere aard toch veel te zwaar?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 14:35 schreef VEM2012 het volgende:
Maar nogmaals: iedereen kan wel fiepen over wat hem of haar allemaal tegenzit. Beter ben je bezig met je mogelijkheden optimaal benutten.
Mijn punt ging niet zo zeer over aantrekkelijkheid zelf, maar meer over dat de hogere selectiviteit van vrouwen gelijkmatig in het 'nadeel' werkt van vrouwen als mannen. En vrouwen daar dus naar mijn nimmer bescheiden mening helemaal niet in het voordeel zijn.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:11 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik heb daar ook iets van meegekregen maar dat is volgens mij wel binnen het kader van dat Amerikaans gelul over aantrekkelijkheid, waarbij ze helemaal los zijn van 'op elk potje past een dekseltje'. Je kunt wel in aantrekkelijkheidsklasses gaan denken, maar volgens mij is truc nou juist om iemand te vinden die jij aantrekkelijker vind dan dat anderen die persoon vinden.
Je ontkomt er niet aan dat er een mate van overeenstemming is wie er aantrekkelijker of minder aantrekkelijk is, maar als men dat groter gaat maken en het aandeel persoonlijk voorkeur kleiner gaan maken datn werkt dat natuurlijk minder goed. Wat wil je nou, een partner die echt aantrekkelijk vind of schouderklopjes van je vrienden dat ze zo'n lekker ding hebt geregeld? Dat loopt echt lang niet altijd gelijk op.
Bedoel je het vanuit de concurrentiepositie als man? Tsja, dat neigt een beetje naar een incelargument. Leuke vrouwen zul je toch je best voor moeten doen. Ik denk zelfs voor vrouwen die op zichzelf helemaal niet zo goed in de datingmarkt liggen. Maar zeker tegenwoordig is er heel veel concurrentie zichtbaar. Dat is toegenomen. Daar staat tegenover dat de vijver in gelijke mate groter is geworden.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Door de opdringerige mannen zijn er toch minder mogelijkheden? Dat maakt het leven voor mannen met een andere aard toch veel te zwaar?
Maar dat is toch mooi? Man vs. Vrouw haten elkaar: Gevolg: Minder mensenquote:Op zaterdag 13 mei 2023 14:45 schreef miss_sly het volgende:
Ik denk dat het vooral nog dom is om het maar consequent over mannen vSs vrouwen te hebben. Haal die hakken uit het zand en probeer nou eens werkelijk naar elkaar te luisteren. Dit gepolariseer, waar het artikel een goed voorbeeld van is en wat TS met graagte deelt om het vuurtje van diezelfde polarisatie nog even een beetje op te stoken, komen de verhoudingen niet ten goede.
Die selectiviteit is nogal vertekend omdat dit vooral om puur uiterlijke aantrekkingskracht voor de ONS of anderzins niet al te serieuze seksuele omgang. Vrouwen zijn veel minder goed in opgewonden raken van een uiterlijk dan mannnen dus leggen die de lat hoger, logisch. Ook denken ze vaak zo selectief te kunnen zijn doordat ze het vermogen van mannen om totaal onverschillig vrouwen te neuken die ze niet zo aantrekkelijk vinden onderschatten. Heel veel mannen die ze afwijzen voor een avontuurtje omdat ze die te min voor hen vinden, kunnen ze niet krijgen voor een vaste relatie omdat de man ze daar dan weer te min voor vindt.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:27 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Mijn punt ging niet zo zeer over aantrekkelijkheid zelf, maar meer over dat de hogere selectiviteit van vrouwen gelijkmatig in het 'nadeel' werkt van vrouwen als mannen. En vrouwen daar dus naar mijn nimmer bescheiden mening helemaal niet in het voordeel zijn.
Daarom. Ik vind het dan ook geen volwassen benadering. Ik denk dus dat je juist als je daarin wat meer ontwikkelt je die egokick van een vrouw waar alle mannen naar kijken wat minder hoog waardeert, en juist bij vrouwen waarvan je je afvraagt of je nou de enige bent die ziet hoe woest aantrekkelijk ze is je een serieus plan moet gaan trekken.quote:Als je valt op vrouwen waar bovengemiddeld veel andere mannen (en/of vrouwen) ook wel in geïnteresseerd zijn, dan is dat maar zo. Wat je op het eind zegt neigt een beetje naar de gedachte 'een mooie vrouw heb je nooit alleen'. Een gedachte die overigens onzin is. De verpakking zegt nu eenmaal niets over hoe het binnenwerk is. Ten goede en ten kwade.
Dat je je verder niet moet laten leiden door de schouderklopjes is vers twee. Al denk ik dat het niet vreemd is als het ego die schouderklopjes maar wat leuk vindt.
Je zaagt hier aan het fundament van Fok he?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..] Je kan ook aan jezelf gaan werken. Klagen is doorgaans de beste weg naar teleurstelling.
Veel mannen? Je hebt hier de cijfers van begrijp ik?quote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:17 schreef Hexagon het volgende:
Tja veel mannen vinden het maar moeilijk dat je vrouwen niet meer een soort onderdanige wezentjes zijn. Maar dat je tegenwoordig ook met hun wensen rekening moet houden. Dus als je dat niet leert heb je het inderdaad zwaar.
Joh, die is gestopt met lezen van de titel. Uiteindelijk blijkt gewoon dat vrouwen nog vaker dan mannen vinden dat ze het heel zwaar hebben vanwege hun geslacht. Kortom: er zijn meer vrouwen die de slachtofferrol met verve vervullen, echter volgens Hexagon ligt dat dan vooral aan de mannen die niet om kunnen gaan met sterke vrouwen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 17:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Veel mannen? Je hebt hier de cijfers van begrijp ik?
Verrassende wending, dat moet ik je nageven.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 18:32 schreef GewoonUitNL het volgende:
Allah, De Meest Genadevolle, belast geen ziel boven haar vermogen. Dus misschien kunnen wij mannen niet aan wat vrouwen doormaken, en vrouwen niet wat mannen doormaken. Dus laten we elkaar steunen, ipv bestrijden.
Lijkt me eerder dat ze de regels van het spel der jankers en slachtofferschap hebben geleerd en zijn gaan meespelen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 10:20 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Blijkbaar voelt het wel als een bedreiging dat dat toch een stuk minder aan het worden is zie gejank in Op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |