Dit was veel langer dan 5 secquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Wellicht toestemming gevraagd voor bidden.quote:
Ik had het risico niet genomen.quote:
😂😂😂😂quote:Op woensdag 10 mei 2023 15:50 schreef Puzzie het volgende:
De prijzenpot is inmiddels al zover gezakt dat erik niet meer met pensioen kan
Dan heb je een zelfvoorzienend Tiny housequote:Op woensdag 10 mei 2023 15:51 schreef Judiwi het volgende:
Janet: 2 ton voor een stuk grond om een tiny house op te zetten.
Ene keer wel, andere keer nietquote:Op woensdag 10 mei 2023 15:50 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik had het risico niet genomen.
Dit zou zo maar een "af" kunnen zijn.
Maar ze weten dondersgoed dat de febo niet streng is
Zie mijn edit en de comment van Tuttebolleke, hij zou ook naar beneden kunnen kijkenquote:Op woensdag 10 mei 2023 15:50 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik had het risico niet genomen.
Dit zou zo maar een "af" kunnen zijn.
Maar ze weten dondersgoed dat de febo niet streng is
Jeff Bazosquote:Op woensdag 10 mei 2023 15:35 schreef Dotteke het volgende:
Straks krijgen we hele klaverjas verenigen zegt Jeff pas op wat je zegt binnen de lijntjes blijven, zegt Jeff
Ben benieuwd of ze het gelijk horen, als ze "betrapt" worden.quote:Op woensdag 10 mei 2023 15:53 schreef engine het volgende:
Op woensdag 10 mei 2023 15:50 schreef Ebinas het volgende:
Oh toch pas na 48 uurquote:Op woensdag 10 mei 2023 15:55 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Zie mijn edit en de comment van Tuttebolleke, hij zou ook naar beneden kunnen kijken
Maar inderdaad streng zullen ze niet zijn. Mirthe en Babs stonden ook een tijdje te plamuren op de kamer, ze mochten daar eigenlijk alleen zijn om om te kleden en spullen te pakken.
Mochten ze alle 3 toch af zijn.. Dan wel pas laten weten na die 48 uur zoals Deisyy eerder ook zei
Dat zou ik anders erg flauw vinden eigenlijk.quote:Op woensdag 10 mei 2023 15:55 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ben benieuwd of ze het gelijk horen, als ze "betrapt" worden.
Lijkt me wel
Nee ik hoop dat he! Is geen feit!quote:Op woensdag 10 mei 2023 15:57 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Oh toch pas na 48 uur![]()
Betekent ondanks.....de rit uitzitten, want niet weten
Oeps, nog een keer gelezen. Nu beterquote:
Ik kan daar echt niet meer naar kijkenquote:Op woensdag 10 mei 2023 15:59 schreef Judiwi het volgende:
JW met zijn kind vrouwrje. En maar aandacht vragen. Eunice wil koud gaan douchen. Misschien kan ze lekker in het buiten bad. :y
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |