Waarom zou je de kledingmaat willen weten?quote:Op zondag 30 april 2023 22:48 schreef Magica het volgende:
Kledingmaat? Hoewel veel mensen daar geen zin in hebben denk
Voor kinderkleding geen gek idee.quote:Op zondag 30 april 2023 22:59 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Waarom zou je de kledingmaat willen weten?
Toch is een bezoekje aan disneyland al een keer ingevuld door een gever.quote:Op zondag 30 april 2023 21:43 schreef DX11 het volgende:
[..]
Goed punt. Als ik als wens zeg dat ik graag ooit met dolfijnen wil zwemmen oid, kan de gever er nog niks mee.
Ik draai het meestal omquote:Op zondag 30 april 2023 23:19 schreef KapiteinIglo het volgende:
Is het ook misschien fijn om dingen multiple choice te maken?
Bv
Vraag: douche of bad:
A douche
B bad
C beide
Gezinssamenstelling
A alleenstaand
B gezin met kinderen
C met partner
Dat is heel tof inderdaad maar dan misschien toch iets anders verwoorden, bijvoorbeeld "wat zou je graag een keer willen doen wat je niet kunt betalen?" Dan krijg je misschien iets realistischere antwoorden?quote:Op zondag 30 april 2023 23:18 schreef KapiteinIglo het volgende:
[..]
Toch is een bezoekje aan disneyland al een keer ingevuld door een gever.
Voor als je kleding wil kopenquote:Op zondag 30 april 2023 22:59 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Waarom zou je de kledingmaat willen weten?
D. Ik heb wel een bad maar ga er nooit in. Mijn kind wel.quote:Op zondag 30 april 2023 23:19 schreef KapiteinIglo het volgende:
Is het ook misschien fijn om dingen multiple choice te maken?
Bv
Vraag: douche of bad:
A douche
B bad
C beide
Gezinssamenstelling
A alleenstaand
B gezin met kinderen
C met partner
Ja ho wacht als dit opties zijn dan wil ik mij volgend jaar ook opgeven als ontvangen en dan vraag ik Maisie Williams voor onder de kerstboom, en dan met sexy kerstvrouw pakje aanquote:Op zondag 30 april 2023 22:44 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Want dan ontvoer je Ed Sheeran en bind je hem vast onder de kerstboom ?
Dat gaat idd lastig worden met anonieme gevers etcquote:Op maandag 1 mei 2023 10:42 schreef Sharuun01 het volgende:
Voor de OP zelf, denk ik dat het gebruik van spoilers al heel veel orde zal scheppen.
Hetgeen wat ik wel wil vragen maar wat waarschijnlijk veel te veel tijd gaat kosten is als er ipv pakket 1, pakket 2 e.d. een naam kan komen te staan, maar dat is dan wel iets lastiger met annonieme donors e.d.
Nou deels gaan we dit wel invoeren denk ik.quote:Op zondag 30 april 2023 23:46 schreef tanteklara het volgende:
Brrrr,
Geen multiple choice. Het is geen examen, toch.
Ik zou zoiets doen. Dan kun je namelijk afhankelijk van de situatie meteen naar het juiste topicje doorgestuurd worden omdat je met linkjes kan werken (volgens mij kan dat niet in dezelfde post met #linkjes). Heel basaal:quote:Op maandag 1 mei 2023 11:14 schreef Meke het volgende:
Ik post niet heel vaak mee, maar lees wel altijd met plezier. Ik kan me best voorstellen dat je overweldigd wordt met informatie als je de actie niet kent. Is het een idee om de OP heel erg kort en summier te houden (ongeveer wat Mickytjuh typte) en een FAQ-topic waar je niet in kunt reageren te openen. Dat je daar in de OP alle vragen stelt, die je dan in een losse post kunt beantwoorden. Naar dat topic kun je dan verwijzen in de OP, en bijv ook de link naar de post gebruiken als iemand een vraag in het algemene topic stelt.
De samenwerking met @:viv is er (volgens mij) goed genoeg voor dat óf zij bewerkingen namens jullie kan doen, of 'm op verzoek van jullie open kan zetten
![]()
Voorbeeld in ESF van wat ik bedoel:
ESF / [2023] Deelnemers en informatie Eurovisie songfestival 2023 A-Z
zou dat kunnen omdat niet alle kabeltjes verbonden zijn in die bovenkamer ow wel edel gestrenge heer VD?quote:
Nee, maar dan weet ik als shopper wél dat je iets met dolfijnen hebt.quote:Op zondag 30 april 2023 21:43 schreef DX11 het volgende:
[..]
Goed punt. Als ik als wens zeg dat ik graag ooit met dolfijnen wil zwemmen oid, kan de gever er nog niks mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |