die heeft hem al zovaak daar gehouden en die kan niet tellenquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:40 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Maar dan weet Kim niet waar het over gaat
Heel graagquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:45 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
A little less conversation dan? Zoe zit er bij
Ze mochten toch geen muziek meer draaien zonder koptelefoon als er mensen zaten te praten?quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:45 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
A little less conversation dan? Zoe zit er bij
Moet dat dan? Jeff draaide ook gewoon terwijl er mensen sliepen...quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:41 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Heeft hij wel gecheckt of er niet iemand in bed ligt?
op alles, ja maar jeff, ja maar Jeffquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:46 schreef mangalie het volgende:
[..]
Moet dat dan? Jeff draaide ook gewoon terwijl er mensen sliepen...
Babs is er gek op om anderen dingen te laten doenquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:47 schreef KinKiJan het volgende:
Zoe vraagt zich af wanneer ze de Zalando stelling moet opgooien. Babs stelt voor om het Jeff te laten doen ...
Diezelfde Babs die Jeff er samen met Kim op wees dat hij zich niet voor het karretje moest laten spannen voor stellingen van een ander (in dat geval die van Jasper)..
Nee, gewoon een vraag. De grote ruzie kwam doordat Jeff aan het draaien was die avond...Maar dat mag dus niet gezegd worden want Jeff????quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:47 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
op alles, ja maar jeff, ja maar Jeff
.
Jeff zit nu gezellig bij de dames mee te kletsen
kwam afgelopen week ook al ter sprake toen was marciano ook laat aan het draaien en zaten bwz daar nagels te doen. Toen zei marciano zelf dat juist hij het eigenlijk niet kon makenquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:49 schreef mangalie het volgende:
[..]
Nee, gewoon een vraag. De grote ruzie kwam doordat Jeff aan het draaien was die avond...Maar dat mag dus niet gezegd worden want Jeff????
quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:51 schreef greysbones het volgende:
Er mag niet meer gestemd worden als er alcohol is gedronken
Marciano is nu aan het draaien en hij was degene die doordraaide en daarvoor geel kreeg! dan zou het van diezelfde Marciano nu wel zo netjes zijn om ook te kijken of er geen mensen liggen te slapen of is dat raar?quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:49 schreef mangalie het volgende:
[..]
Nee, gewoon een vraag. De grote ruzie kwam doordat Jeff aan het draaien was die avond...Maar dat mag dus niet gezegd worden want Jeff????
Tis dat Erik niet drinkt anders had ie dat mooi als optie kunnen gebruiken om alsnog zijn plan om stellingen niet door te voeren 'legaal' te kunnen doenquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:51 schreef greysbones het volgende:
Er mag niet meer gestemd worden als er alcohol is gedronken
Nu is kamer drie leeg, en dat was destijds nog niet...Klein verschilletje. Maar laat maar je hebt gelijk...quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:51 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Marciano is nu aan het draaien en hij was degene die doordraaide en daarvoor geel kreeg! dan zou het van diezelfde Marciano nu wel zo netjes zijn om ook te kijken of er geen mensen liggen te slapen of is dat raar?
Alsof ze in de kamer onder kamer 4 er geen last van hebben als je daar ligt te slapen. Onzin smoes dusquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:53 schreef mangalie het volgende:
[..]
Nu is kamer drie leeg, en dat was destijds nog niet...Klein verschilletje. Maar laat maar je hebt gelijk...
quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:52 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Tis dat Erik niet drinkt anders had ie dat mooi als optie kunnen gebruiken om alsnog zijn plan om stellingen niet door te voeren 'legaal' te kunnen doen
Volgens Wanda had ze altijd mega veel last van de kamer onder haarquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:55 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Alsof ze in de kamer onder kamer 4 er geen last van hebben als je daar ligt te slapen. Onzin smoes dus
jaja ik gaf je toch al gelijk....quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:55 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Alsof ze in de kamer onder kamer 4 er geen last van hebben als je daar ligt te slapen. Onzin smoes dus
Dat zijn nou juist de perfecte momenten als je iets er doorheen wil krijgenquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:51 schreef greysbones het volgende:
Er mag niet meer gestemd worden als er alcohol is gedronken
Wandaquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:56 schreef greysbones het volgende:
[..]
Volgens Wanda had ze altijd mega veel last van de kamer onder haar
dus dat zal bij K4 net zo zijn
quote:Op vrijdag 14 april 2023 23:56 schreef greysbones het volgende:
[..]
Volgens Wanda had ze altijd mega veel last van de kamer onder haar
dus dat zal bij K4 net zo zijn
Neem al die nietszeggende figuren op social media totaal niet serieus dus dit is dan een een treffende vergelijking inderdaadquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:57 schreef KinKiJan het volgende:
Op Twitter kreeg die Marciano/Jeff ruzie weer een opleving omdat het een week later werd uitgezonden. Iemand daar maakte er een treffende vergelijking van; 'de moeders zijn nog aan het bekvechten terwijl de kinderen alweer lief samen aan het spelen zijn'...
psst FOK is ook een SMquote:Op zaterdag 15 april 2023 00:01 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Neem al die nietszeggende figuren op social media totaal niet serieus dus dit is dan een een treffende vergelijking inderdaad
hahahquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:57 schreef KinKiJan het volgende:
Op Twitter kreeg die Marciano/Jeff ruzie weer een opleving omdat het een week later werd uitgezonden. Iemand daar maakte er een treffende vergelijking van; 'de moeders zijn nog aan het bekvechten terwijl de kinderen alweer lief samen aan het spelen zijn'...
Benieuwd of ze dat stomme kussen nog heeftquote:Op vrijdag 14 april 2023 23:58 schreef mangalie het volgende:
[..]
Wandadie had overal last van ..Ook als ze in de loods bezig waren hoorde ze het...
Nee verliefd worden in de loods werkt goed.quote:Op zaterdag 15 april 2023 00:03 schreef Kakadylo het volgende:
Overigens had je geen mensen moeten laten meedoen die in een relatie zitten want programmatechnisch heel onverstandig
FOK! is een deskundig forum met veelal objectieve panelledenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 15 april 2023 00:04 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
FOK! is een deskundig forum met veelal objectieve panelleden
yupquote:Op zaterdag 15 april 2023 00:04 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
FOK! is een deskundig forum met veelal objectieve panelleden
Maar daar kun je onmogelijk iets tegen doen en het levert nog leuke televisie op ook want daar kicken 'ze' zelfs opquote:Op zaterdag 15 april 2023 00:04 schreef Hoempah het volgende:
[..]
Nee verliefd worden in de loods werkt goed.
nouuuuuuquote:Op zaterdag 15 april 2023 00:06 schreef KinKiJan het volgende:
En ze hebben het voor elkaar, bier van zondag wordt alvast aangebroken. Eens zien of ze er inderdaad dan zondag eentje minder pakken
Die ziet de bui al hangenquote:Op zaterdag 15 april 2023 00:06 schreef greysbones het volgende:
[..]
nouuuuuu
wendy is het er niet zo mee eens
maar ze legt het bij hen terug
quote:Op zaterdag 15 april 2023 00:04 schreef Flow3r het volgende:
Wel spannend zo'n spoiler altijd want je weet nooit waarop je druktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wees jezelf, er zijn al genoeg anderen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |