Ik moet je helaas teleurstellen, Els heeft haar hart al aan God (en haar vogels) gegeven.quote:Op donderdag 6 april 2023 23:16 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ze heeft wel gelijk. Kun je Els vragen mij een dm te sturen. Ik ben een beetje verliefd
Welke Fok!ker is hier Els?quote:Op donderdag 6 april 2023 23:12 schreef AFCNiels het volgende:
Ze heeft er overigens een heel draadje aan gewijd.
Els is absoluut geen Fokker.quote:
Welke plannen zijn er in Amsterdam uitgerold?quote:Op donderdag 6 april 2023 22:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Allerlei maatregelen bedenken om te voorkomen dat spelers geraakt worden in plaats van de supporters aan te pakken
(Deze tweet las ik dankzij @Insomnia)quote:Op vrijdag 7 april 2023 07:44 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Welke plannen zijn er in Amsterdam uitgerold?
Heftig Nelis, heel heftig. Ik heb hier even geen woorden voor.quote:Op vrijdag 7 april 2023 08:19 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
(Deze tweet las ik dankzij @:Insomnia)
[ twitter ]
De wereld staat in brand!quote:Op vrijdag 7 april 2023 08:20 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Heftig Nelis, heel heftig. Ik heb hier even geen woorden voor.
https://www.ad.nl/show/na(...)hulp-nodig~a6d81188/quote:,,Ik wil blij zijn met mezelf’’, zei Kennis tegen zijn vriendin Eva Cleven, bekend als dj en presentatrice. Zij ziet dat Hugo streeft naar perfectie en vreest dat dit leidt tot een oneindige zoektocht naar iets onhaalbaars. ,,Misschien ben ik perfect als ik blij ben met mezelf’’, beredeneerde hij. ,,Dat is ook een vorm van perfectie. Je beste zelf zijn... (...) is dat ik mezelf lief ga hebben.’’
Bij die woorden viel hij Eva snikkend in de armen. ,,Ik schrok heel erg van mijn eigen emoties’’, zei hij achteraf. ,,Ik vond dat heel heftig. Dat heb ik nog nooit zo ervaren, dat er zo’n prop uitkwam, dat ik niet meer kon stoppen met huilen en eigenlijk alleen maar kon schreeuwen.’’
quote:Op vrijdag 7 april 2023 08:30 schreef AFCNiels het volgende:
@:onlogisch Moet je hierbij geen traantje wegpinken?![]()
![]()
![]()
[..]
https://www.ad.nl/show/na(...)hulp-nodig~a6d81188/
Gelukkig heeft Els de traumatische passionuitvoering alweer verwerkt.quote:
Je wordt een beetje vermoeiend.quote:
Je ziet door de bomen het bos niet meerquote:Op vrijdag 7 april 2023 10:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waarom zijn er laatste tijd zoveel nieuwe kloons aangemaakt? Ik hou het niet meer bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |