https://ditisdedag.eo.nl/(...)ecoloog-stefan-pasmaquote:Op dinsdag 25 april 2023 22:59 schreef Intint het volgende:
[..]
Het idee van surplus killing is hem al eens uitgelegd in deze reeks. Zijn reactie was een stilte van een paar dagen en daarna begon hij gewoon weer met zijn oude stokpaardjes.
quote:In Dit is de Kwestie zagen we ecoloog Stefan Pasma, die graag wil dat wilde dieren meer ruimte krijgen in Nederland. In dit fragment vertelt hij meer over zijn droom.
In de ideale toekomst van Pasma krijgen verschillende wilde dieren de ruimte in Nederland.
Niet alleen de wolf, maar ook bijvoorbeeld de bruine beer en eland. "Dan moeten ze wel vanzelf komen", benadrukt hij.
stikstof problematiek en biodiversiteitquote:Op dinsdag 25 april 2023 22:49 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat wil ie toch niet weten, bespaar je de moeite.
Hij heeft voor zichzelf besloten dat wolven bloeddorstige sadistische killers zijn die mensen eten, en dus is dat zo.
Zo gaat dat met al zijn stokpaardjes langspeelplaten, of dat nou wolven zijn, of bejaardentehuizen, of koeien, etcetera.
Dat denkt een wolf ook minus de patat maar die moet dood.quote:Op zondag 23 april 2023 20:18 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Heerlijk. Shoarma. Knofloosaus. Patatje er bij.
[ afbeelding ]
en beren, wat vind jij van beren ?quote:Op donderdag 27 april 2023 15:22 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat denkt een wolf ook minus de patat maar die moet dood.
Of daar is hier geen ruimte voor.
Hypocriet gejank, dat is het.
Niet aan de orde.quote:Op donderdag 27 april 2023 16:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en beren, wat vind jij van beren ?
in onze kwetsbare natuur ??
Niks tegen beren, goftedomme.quote:Op donderdag 27 april 2023 16:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en beren, wat vind jij van beren ?
in onze kwetsbare natuur ??
en als die zo nu en dan een jogger opeten/ /quote:
Hou het nou gewoon eens ontopic, bvdquote:Op donderdag 27 april 2023 16:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en beren, wat vind jij van beren ?
in onze kwetsbare natuur ??
Hadden ze daar maar niet moeten lopen!quote:Op donderdag 27 april 2023 21:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
en als die zo nu en dan een jogger opeten/ /
of achter een hek blijvenquote:Op donderdag 27 april 2023 21:25 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Hadden ze daar maar niet moeten lopen!
Niet voor mij, hoor.quote:Op donderdag 27 april 2023 15:22 schreef Noek het volgende:
Dat denkt een wolf ook minus de patat maar die moet dood.
okquote:Op dinsdag 2 mei 2023 22:29 schreef michaelmoore het volgende:
wolven moeten in centraal amsterdam neer gezet worden dat is pas leuk
Waarom is dat leuk?quote:Op dinsdag 2 mei 2023 22:29 schreef michaelmoore het volgende:
wolven moeten in centraal amsterdam neer gezet worden dat is pas leuk
Lijkt me niet zo een goed idee eigenlijk. Waarom wil je dit?quote:Op dinsdag 2 mei 2023 22:29 schreef michaelmoore het volgende:
wolven moeten in centraal amsterdam neer gezet worden dat is pas leuk
@michaelmoorequote:Op dinsdag 2 mei 2023 22:18 schreef Isdatzo het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)-nederland~b05f1168/
[ afbeelding ]
Maar o-wee wanneer een wolf een schaap pakt.
Dan kunne de groenlinks mensen er pas echt van genietenquote:
Waarom denk je dat 'de groenlinks mensen' daarvan genieten?quote:Op woensdag 3 mei 2023 06:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dan kunne de groenlinks mensen er pas echt van genieten
aangezien ze verder nooit buiten de randstad komen , en nooit een dood schaaap zien met de ingewanden eruit
okquote:Op woensdag 3 mei 2023 06:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dan kunne de groenlinks mensen er pas echt van genieten
aangezien ze verder nooit buiten de randstad komen , en nooit een dood schaaap zien met de ingewanden eruit
Wat is goed voor de biodiversiteit in de stad?quote:Op woensdag 3 mei 2023 10:16 schreef the-eye het volgende:
[..]
Goed voor de biodiversiteit in de stad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |