Lewis is gewoon een beetje zielig tegenwoordig, en dat doet hij toch echt zelf.quote:Op zondag 2 april 2023 09:46 schreef PS. het volgende:
Die haat op Lewis hierLaat die gast toch eens man. Hij kan per definitie toch niks goed zeggen.
Alles wat Max zegt is natuurlijk wel geweldig.
Lewis is een parodie op een coureur geworden. Die moet je helemaal met de grond gelijk maken, met die walgelijke acts van hem.quote:Op zondag 2 april 2023 09:46 schreef PS. het volgende:
Die haat op Lewis hierLaat die gast toch eens man. Hij kan per definitie toch niks goed zeggen.
Alles wat Max zegt is natuurlijk wel geweldig.
Ik dacht het al te zien ja, bij de laatste herstart. Maar volgens mij staat hij wel goed hoor.quote:
Gaan het zien.quote:
Keurig op de lijn, is beetje van achter genomen.quote:
Waren de lichten al uitquote:
Keurig op de lijn toch?quote:Op zondag 2 april 2023 09:48 schreef schommelstoel het volgende:
Deze al gepost?
https://twitter.com/Fanat(...)426235363328/photo/1
Beetje kinderachtig.quote:
Op dat twitterplaatje is inderdaad te zien dat 'ie op de streep staat, niet er overheenquote:Op zondag 2 april 2023 09:49 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Keurig op de lijn, is beetje van achter genomen.
Zitten sensoren dus dan was het al door de stewards opgepikt neem ik aan.quote:Op zondag 2 april 2023 09:49 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Keurig op de lijn, is beetje van achter genomen.
Lijkt me ook.quote:Op zondag 2 april 2023 09:50 schreef daNpy het volgende:
[..]
Zitten sensoren dus dan was het al door de stewards opgepikt neem ik aan.
Lewis is vast gezellig op verjaardagen.quote:Op zondag 2 april 2023 09:50 schreef Martinello het volgende:
Hamilton samen met zijn twee grootste vrienden.
Staat dus ķp de lijn.quote:Op zondag 2 april 2023 09:48 schreef schommelstoel het volgende:
Deze al gepost?
https://twitter.com/Fanat(...)426235363328/photo/1
Waren de lichten al uitquote:
Ditquote:Op zondag 2 april 2023 09:50 schreef daNpy het volgende:
[..]
Zitten sensoren dus dan was het al door de stewards opgepikt neem ik aan.
Om te wegen nog denk ik?quote:Op zondag 2 april 2023 09:51 schreef Nober het volgende:
Waarom moeten ze die helm overal mee naartoe sjouwen?
Toto is mail aan het sturenquote:Op zondag 2 april 2023 09:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ja, maar jij en ik weten precies wat er nu gaat gebeuren
Ja😂quote:Op zondag 2 april 2023 09:50 schreef Martinello het volgende:
Hamilton samen met zijn twee grootste vrienden.
Ze moeten die regelementen gewoon verduidelijken. In “mijn” sport heb je drie documenten/niveaus:quote:Op zondag 2 april 2023 09:47 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Eens. Maar dat maakt het ook zo bizar, want er is simpelweg geen andere optie dan wat ze nu gedaan hebben.
Dat het debiel oogt, tja. Maar niet herstarten voor die ene ronde zou om verschillende redenen gewoon een fout besluit zijn.
fixedquote:Op zondag 2 april 2023 09:51 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Toto TeamLH is dreigmail aan het sturen
Haters zullen hatenquote:Op zondag 2 april 2023 09:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ja, maar jij en ik weten precies wat er nu gaat gebeuren
quote:Op zondag 2 april 2023 09:53 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Allemaal met dank aan de LH44-crew en SkyF1
Dat wel. Maar dat was anders ook nooit een probleem. Nu ineens wel?quote:Op zondag 2 april 2023 09:43 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee, want als ze die niet rijden dan moeten ze voor de eindstand terug naar de stand van voor de herstart en dan worden gecrashte coureurs beloond.
Bovendien staat er nog een ronde op de teller, dus dit was de enige juiste keuze.
Ach ja, nazaten van criminelen hč.quote:
In Australië juichen ze voor de 6e rijder.quote:
Ja, allemaal waar in veel situaties.quote:Op zondag 2 april 2023 09:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ze moeten die regelementen gewoon verduidelijken. In “mijn” sport heb je drie documenten/niveaus:
- Spelregeldocument, die is hard. Kun je niet van afwijken.
- Toelichting daar op, net iets minder hard maar nog steeds stevig.
- en de clou: aanwijzing. Afspraken van “zo doen we het in principe”, daar mag je wel van afwijken. Maar dat doe je alleen als er bijzondere omstandigheden zijn. Zoiets moet de F1 ook hebben, als dit gebeurt dan doen we in principe dat. Gewoon voor iedereen helder. En als je dan een keer echt bijzondere omstandigheden hebt snapt iedereen dat, maar dat was hier niet aan de orde.
Thanks Toto, now I know I can delete 1 mail right awayquote:
quote:Op zondag 2 april 2023 09:54 schreef Nizno het volgende:
[..]
Thanks Toto, now I know I can delete 1 mail right away
Ze voeren het reglement op de letter uit.quote:Op zondag 2 april 2023 09:53 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat wel. Maar dat was anders ook nooit een probleem. Nu ineens wel?
Ja, duidelijk ķp de lijnquote:
quote:Op zondag 2 april 2023 09:54 schreef Drekkoning het volgende:
Volgens mij detecteert de transponder slechts het in beweging komen, correcte startpositie wordt visueel gedaan. Maar gaat om het contactvlak en die stond keurig op de lijn.
Als het goed is niet, zie de straf voor Ocon en Alonso de vorige races.quote:Op zondag 2 april 2023 09:54 schreef Drekkoning het volgende:
Volgens mij detecteert de transponder slechts het in beweging komen, correcte startpositie wordt visueel gedaan. Maar gaat om het contactvlak en die stond keurig op de lijn.
Al die butthurt ferrari fanboysquote:Op zondag 2 april 2023 09:48 schreef schommelstoel het volgende:
Deze al gepost?
https://twitter.com/Fanat(...)426235363328/photo/1
Ja, gaat m.i. idd over het contactvlak en dat staat duidelijk ķp de lijn.quote:Op zondag 2 april 2023 09:54 schreef Drekkoning het volgende:
Volgens mij detecteert de transponder slechts het in beweging komen, correcte startpositie wordt visueel gedaan. Maar gaat om het contactvlak en die stond keurig op de lijn.
Bij Ferrari hebben ze gelukkig verder niets te doen.quote:Op zondag 2 april 2023 09:55 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Al die butthurt ferrari fanboys
Zeggen serieus dat Max altijd regels mag breken en nooit gestraft wordt. Waanzin!
Die stonden deels buiten het vak. Verstappen op het wit met de band.quote:Op zondag 2 april 2023 09:55 schreef daNpy het volgende:
[..]
Als het goed is niet, zie de straf voor Ocon en Alonso de vorige races.
Ze moeten 4 weken vullen, dat wordt heel vermoeiend.quote:Op zondag 2 april 2023 09:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit worden weer heerlijke dagen vol protesten en verwijten van alle kanten.
Genoeg vermaak voor 4 wekenquote:Op zondag 2 april 2023 09:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit worden weer heerlijke dagen vol protesten en verwijten van alle kanten.
Die stonden met het contactvlak over de lijn.quote:Op zondag 2 april 2023 09:55 schreef daNpy het volgende:
[..]
Als het goed is niet, zie de straf voor Ocon en Alonso de vorige races.
Announce allerlei hersenscheten om de raceweekends 'spannender' te maken.quote:Op zondag 2 april 2023 09:57 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ze moeten 4 weken vullen, dat wordt heel vermoeiend.
Waarom Perez? Die heeft hierdoor plekken gewonnen.quote:
China is er wederom tussenuit gevallen.quote:Op zondag 2 april 2023 09:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Godsallejezus 30 april pas de volgende race.
Dan staat Feyenoord al met de schaal.
We gaan bijtanken weer toestaan.quote:Op zondag 2 april 2023 09:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Announce allerlei hersenscheten om de raceweekends 'spannender' te maken.
Wat ben ik blij als die hype eindelijk dood gaat.quote:Op zondag 2 april 2023 09:59 schreef Jane het volgende:
Blij dat Verstappen gewonnen heeft, maar wat een farce verder. Maar de DTS-kijker zal dit waarschijnlijk geweldig vinden. Helaas.
Gaan ze naar de Action dan?quote:Op zondag 2 april 2023 09:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Godsallejezus 30 april pas de volgende race.
Dan staat Feyenoord al met de schaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |