Ze kunnen dreigen zich niet meer constructief op te stellen.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar in beide kamers is een rechtse meerderheid. Als je dan toch niet via de coalitielijnen stemmen gaat tellen, moet je daar wel rekening mee houden.
Dat is niet wat ze zeggen. En dat de eerste formatie met PvdA is ipv VVD is op zich een best hoopvol teken dat ze dat ook menen, zeker omdat het in een provincie is waar een enorme stikstofopgave ligt.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:43 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Partijen als de BBB willen niets doen. In 2030 gewoon uitstellen. In 2035 ook. Zoals altijd.
Eigen doelpunt.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:45 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ze kunnen dreigen zich niet meer constructief op te stellen.
En dan tegen plannen stemmen waar ze voor zijn? De nieuwe klimaatwet definitief van tafel ipv hem verbeteren? Lijkt me echt sterk en ook geen tactiek om stemmen te winnen.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:45 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ze kunnen dreigen zich niet meer constructief op te stellen.
Zonder onteigenen of vergunning intrekken is starten geen optie. Geld weg gooien op goed geluk. Iets waar LNV goed in is.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:45 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er wil niemand wachten. Het gaat alleen nog maar over dat 2030 en over al dan niet schrappen van verplichte uitkoop.
Ah zeg dat dan meteen. Het moet met de botte bijl. Dan zal ik je vast teleurstellen, Nederland is een centum-rechts land. Gaat niet gebeuren.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:47 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Zonder onteigenen of vergunning intrekken is starten geen optie. Geld weg gooien op goed geluk. Iets waar LNV goed in is.
Bij jou kan het nooit genuanceerd he?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:47 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Zonder onteigenen of vergunning intrekken is starten geen optie. Geld weg gooien op goed geluk. Iets waar LNV goed in is.
Vrijwillige uitkoop, vrijwillige verplaatsing, gesubsideerde schaalverkleining, enz.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:47 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Zonder onteigenen of vergunning intrekken is starten geen optie. Geld weg gooien op goed geluk. Iets waar LNV goed in is.
De meeste beleidsplannen buigen vanuit de coalitie gezien wel iets door richting links, maar daar zouden PvdA/GL er een stuk meer uit kunnen halen als ze hun tanden zouden laten zien.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:47 schreef Hanca het volgende:
[..]
En dan tegen plannen stemmen waar ze voor zijn? De nieuwe klimaatwet definitief van tafel ipv hem verbeteren? Lijkt me echt sterk en ook geen tactiek om stemmen te winnen.
Er moet een plan zijn voor als vrijwillig niet genoeg is. Onvoldoende uitkoop is funest. Dat snapt een kind.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ah zeg dat dan meteen. Het moet met de botte bijl. Dan zal ik je vast teleurstellen, Nederland is een centum-rechts land. Gaat niet gebeuren.
Onteigening hoort voor een geschaafde liberale democratie wel echt een allerlaatste redmiddel te zijn.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:47 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Zonder onteigenen of vergunning intrekken is starten geen optie. Geld weg gooien op goed geluk. Iets waar LNV goed in is.
Of ze gaan daarna naar rechts buigen. We hebben gezien dat D66 dan zegt "we hebben het geprobeerd met GL en PvdA en dat ging niet, maar het land regeren is te belangrijk, dus dan maar over rechts". Zo is dit hele kabinet ontstaan.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De meeste beleidsplannen buigen vanuit de coalitie gezien wel iets door richting links, maar daar zouden PvdA/GL er een stuk meer uit kunnen halen als ze hun tanden zouden laten zien.
Meteen gaan dreigen met onteigening helpt je gesprek ook niet vooruit. Zeker als je weet dat onteigening op zich ook weer de nodig problemen kent en zeker geen wondermiddel is. Dat snapt een kind.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:51 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Er moet een plan zijn voor als vrijwillig niet genoeg is. Onvoldoende uitkoop is funest. Dat snapt een kind.
Maar moet dat plan B dan al klaarliggen voor je met plan A bent begonnen? Of kunnen we beter met plan A starten en dan later kijken of er meer nodig is?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:51 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Er moet een plan zijn voor als vrijwillig niet genoeg is. Onvoldoende uitkoop is funest. Dat snapt een kind.
Een plan op hoop van zegen. De belastingbetaler lapt wel.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Vrijwillige uitkoop, vrijwillige verplaatsing, gesubsideerde schaalverkleining, enz.
Overijssel heeft al een plan gepresenteerd wat de doelen zou moeten halen in 2035, in Gelderland ligt het klaar. Zonder verplichte uitkoop. Laten we nu eerst die plannen goed bekijken en gaan uitvoeren en dan kijken we in 2025 (het eerste meetpunt in de wet) of het hard genoeg gaat.
Een plan om wat te gaan doen, ipv alleen te gaan praten. Verplichte uitkoop helpt ons trouwens ook niet aan 2030, want dat proces duurt jaren. Dat halen we niet eens meer. Verplicht uitkopen is de traagste methode.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:53 schreef Maskerano het volgende:
[..]
Een plan op hoop van zegen. De belastingbetaler lapt wel.
Die gaan echt niet richting rechts, dat gaat ze bijna al hun kiezers kosten.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:52 schreef Hanca het volgende:
[..]
Of ze gaan daarna naar rechts buigen. We hebben gezien dat D66 dan zegt "we hebben het geprobeerd met GL en PvdA en dat ging niet, maar het land regeren is te belangrijk, dus dan maar over rechts". Zo is dit hele kabinet ontstaan.
En hoeveel procent van de agrarische bedrijven wilde daar ook weer aan meewerken? 3% ofzo?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Vrijwillige uitkoop, vrijwillige verplaatsing, gesubsideerde schaalverkleining, enz.
Overijssel heeft al een plan gepresenteerd wat de doelen zou moeten halen in 2035, in Gelderland ligt het klaar. Zonder verplichte uitkoop. Laten we nu eerst die plannen goed bekijken en gaan uitvoeren en dan kijken we in 2025 (het eerste meetpunt in de wet) of het hard genoeg gaat.
Zonder onteigening geen onderhandelingspositie. Is ook normaal bij andere projecten. Wegenbouw.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:51 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Onteigening hoort voor een geschaafde liberale democratie wel echt een allerlaatste redmiddel te zijn.
Vergunning intrekken, hoef je niks te onteigenen.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:51 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Onteigening hoort voor een geschaafde liberale democratie wel echt een allerlaatste redmiddel te zijn.
Niemand dreigt. Het is een optie op de route.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:53 schreef trein2000 het volgende:
funest. Dat snapt een kind.
Meteen gaan dreigen met onteigening helpt je gesprek ook niet vooruit. Zeker als je weet dat onteigening op zich ook weer de nodig problemen kent en zeker geen wondermiddel is. Dat snapt een kind.
Er ligt nog niet eens een regeling, dus dat weten we niet. Dat een krant met wat suggestieve vragen bepaalde antwoorden krijgt is niet wat de werkelijkheid doet als er echt goede voorstellen liggen.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:55 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En hoeveel procent van de agrarische bedrijven wilde daar ook weer aan meewerken? 3% ofzo?
Nog daargelaten dat onteigening wel een publieke belang vereist en ik heb al mensen horen betwijfelen of onteigenen van de een ten behoeve van het particuliere belang van de ander (bijvoorbeeld PAS-melders) daar wel aan voldoet…quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een plan om wat te gaan doen, ipv alleen te gaan praten. Verplichte uitkoop helpt ons trouwens ook niet aan 2030, want dat proces duurt jaren. Dat halen we niet eens meer. Verplicht uitkopen is de traagste methode.
Ja. Iedereen wacht zijn kansen af. Over 2 jaar valt het tegen, gaat de uitkoopprijs vast omhoog. Zo werkt het. In Vlaanderen snappen ze dit.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:53 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar moet dat plan B dan al klaarliggen voor je met plan A bent begonnen? Of kunnen we beter met plan A starten en dan later kijken of er meer nodig is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |