Ook! Naast haar functie is zij ook gewoon vrouw en moeder.quote:Op maandag 20 maart 2023 13:51 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik vind dan weer dat zijn vrouw en dochter buitenproportioneel aan de schandpaal genageld worden.
Zij uit haar functie, Tom een paar maandjes niet op tv.
Dat is absoluut zo.quote:Op maandag 20 maart 2023 17:49 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ook! Naast haar functie is zij ook gewoon vrouw en moeder.
De functie is niet geschikt voor iemand met relaties in de culturele sector, want er zou sprake kunnen zijn van belangenverstrengeling.quote:Op maandag 20 maart 2023 22:08 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
Maar is zij als zodanig geschikt om in een positie te zitten waar mensen met eventuele klachten over haar man op de werkvloer bij haar terecht komen?
Ja en neequote:Op maandag 20 maart 2023 22:08 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
[..]
Dat is absoluut zo.
Maar is zij als zodanig geschikt om in een positie te zitten waar mensen met eventuele klachten over haar man op de werkvloer bij haar terecht komen?
Ik geloof gelijk dat haar intenties zuiver waren bij dit meldpunt.
Het is gewoon teveel verstrengeld zo.
Het werkt gewoon niet. Het is niet doenelijk om dingen over je partner of om je partner heen (die kan ook mikpunt zijn) te horen en dat niet mee naar huis te nemen, niet persoonlijk te nemen.
Dat gaat niet als het je persoonlijke situatie beinvloed
Juist bij zaken zoals Mores heb je een blik van buiten nodig.
Als ik via de wayback machine kijk staat deze tekst er pas sinds dit jaar op.quote:Op maandag 20 maart 2023 23:01 schreef Vliegbaard het volgende:
Dit staat op de homepage van Mores:
Alle meldingen worden behandeld door onafhankelijke vertrouwenspersonen. Zij hebben geheimhoudingsplicht en werken onafhankelijk van het bestuur.
Het bestuur van Mores.online heeft geen kennis van de inhoud van de meldingen. Het bestuur is op geen enkele manier betrokken bij de afhandeling van de meldingen en heeft daar dan ook op geen enkele wijze invloed op. Het bestuur heeft ook geen toegang tot de registratie van de meldingen.
Degene die een melding doet behoudt zelf de regie met betrekking tot eventuele vervolgstappen, desgewenst met verdere ondersteuning van de vertrouwenspersoon.
Ik mag aannemen dat een voorzitster van een dergelijke stichting dus inhoudelijk helemaal niks te horen krijgt van alle meldingen die daar gedaan worden. Dat zij af moet treden lijkt me morele redenen best nog te bilijken maar wederom worden hier in dit topic weer allerlei beschuldigingen gedaan die kant noch wal slaan.
Als ik naar een vertrouwenspersoon ga mag ik ervan uit gaan dat dit bij die vertrouwenspersoon blijft en niet dat de bestuurder van ons bedrijf daar binnen een week achter komt.
Arn0 kunnen we missen als kiespijn.quote:Op maandag 20 maart 2023 14:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wel afgelopen week nog een item over de uitbreiding van het WK. Dus weet niet direct of het hiermee te maken heeft.
Is dat een running gag van het WK, of mis ik wat anders?quote:Op maandag 20 maart 2023 13:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Arno Vermeulen weer niet in de NOS podcast
Ja, jarenlang lappen tekst verkracht van de autocue.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 13:14 schreef theunderdog het volgende:
Jeetje. Wat een schokkend verhaal dit. Lees er nu pas voor het eerst over.
Heeft Egbers ook nog wat gedaan?
Wow... dat is wel heel heftig. Heeft de autocue aangifte gedaan?quote:Op dinsdag 21 maart 2023 14:00 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Ja, jarenlang lappen tekst verkracht van de autocue.
Sinds deze ophef zit hij niet meer in de podcast, en daarvoor 95% van de keren welquote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:53 schreef loveli het volgende:
[..]
Is dat een running gag van het WK, of mis ik wat anders?
Terwijl hij wel was aangekondigd vorige week.quote:Op maandag 20 maart 2023 13:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Arno Vermeulen weer niet in de NOS podcast
De leader was “De NOS voetbalpodcast, met Arno Vermeulen”quote:Op dinsdag 21 maart 2023 14:54 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Sinds deze ophef zit hij niet meer in de podcast, en daarvoor 95% van de keren wel
Het is al triest genoeg dat je die bagger post, maar moeten we serieus ook nog gaan kijken om erachter t komen wie volgens trollen Jan Roos en Dennis Schouten de affaire van Egbers was?quote:Op woensdag 22 maart 2023 19:50 schreef Paul het volgende:
SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
RODDELPRAAT MAAKT NAAM BEKEND VAN SCHATJE VAN TOM EGBERS
uit eerste handquote:Op woensdag 22 maart 2023 20:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is al triest genoeg dat je die bagger post, maar moeten we serieus ook nog gaan kijken om erachter t komen wie volgens trollen Jan Roos en Dennis Schouten de affaire van Egbers was?
Ja. chef commentatoren.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 15:08 schreef Vliegbaard het volgende:
Is Arno niet een van de leidinggevenden daar?
Ik ga hier geen namen neerzettenquote:Op woensdag 22 maart 2023 20:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan nog, geef gewoon de naam ipv zo'n 3 kwartier youtube van die twee trollen..... ze verdienen de clicks niet.
quote:Op woensdag 22 maart 2023 20:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan nog, geef gewoon de naam ipv zo'n 3 kwartier youtube van die twee trollen..... ze verdienen de clicks niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zie email 27 oktober
quote:Op woensdag 22 maart 2023 20:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]nooit aan spoiler gedachtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |