Ja dank jullie wel. De redactie was heel blij dat deze aflevering wat spannender was. Wij niet zo, het duurde wel een dag voordat Jasper en ik blij waren ipv dat we steeds dachten 'pff wat was het close'.
Verder viel het mee, in mijn herinnering waren we enorm aan het ploeteren bij het woord en was ik in paniek letters aan het kopen, maar we bleken het dus na 3 letters al wel gezien te hebben. Wel suf dat ik wel Pottertje zei maar we het toch opzochten, maar dan merk je toch wel dat je 2 minuten minder hebt. Geldt misschien ook wel voor die Beethoven-vraag, want na afloop wisten we het antwoord opeens wel nog voordat Astrid het gezegd had. En Jasper zei net dat ie Gulden Regen wel geweten had als ie had kunnen kijken maar die zat met z'n neus diep in de boeken (hij had Christina Aguilera ook niet geregistreerd, terwijl ie dat met z'n ogen dicht wel geweten had). Maar ja, mijn les was vooral dat het enorm helpt om écht alle letters goed te hebben en dat dat een keertje extra opzoeken wel waard is.
(en oja, ik ging net maar even het woord opzoeken waarvan ik dácht dat het goed was bij Leidse Fles:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Elektriseermachine. Heel fijn dat ik er niet op kon komen)
(En wat het shirt betreft.. ik had 2 jaar geleden bij Beat The Champions een sparks-tshirt aan. Er was toen één iemand die het herkend had. Dus ik vond het wel leuk om nog een keer zoiets te doen)
quote:
Ja, dat riepen mensen na aflevering 1 ook al, en toen dacht ik al 'ja, die fout gaan we nog wel een keer maken'. Nou ja, omdat we ons tóch niet zo goed hadden voorbereid.