cryptische boodschap voor d'n bernt is dat..quote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:50 schreef Kodiak100 het volgende:
Jolien, goede meisjes moet je verwennen
Of ze wil iets andersquote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:51 schreef Monique___ het volgende:
[..]
cryptische boodschap voor d'n bernt is dat..
van alles kopen en klaarzetten voor haar thuiskomst
ja zij vertelde zoiets.. was maar kort zonder detailquote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:55 schreef mario390 het volgende:
[..]
had ik geen idee
maar heeft cha even
gekotst?
Chauvinisme speelt bij mij geen rol (wel moeilijk als orangofiel, maar toch). Jason is mijn favo gevolgd door Bart.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:55 schreef Charlotte-007 het volgende:
Over de exit van vorige week, bedacht ik me, dat het toch wel kan dat Lindsey de populairste was ondanks de uitslagen in de polls.
Lindsey was de enige Nederlander van de drie genomineerden dus het kan best zo zijn dat de Nederlandse tv kijkers die niet actief zijn op social media best wel goed hebben mee gestemd en uiteraard op Lindsey hebben gestemd om te mogen blijven want chauvinisme blijft heus wel een rol spelen in dit spel.
maar nu middernacht?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:57 schreef Monique___ het volgende:
[..]
ja zij vertelde zoiets.. was maar kort zonder detail
Zal best wel, alleen al die verhalen over meisjes echtquote:Op vrijdag 3 maart 2023 23:57 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Jullie maken Michelangelo graag belachelijk maar het is een harde werker en hij heeft al veel gedaan op jonge leeftijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |