Praat me er niet vanquote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:23 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Net als windmolens? Qua electoraat is dat een plek waar voor beide erg veel draagvlak is.
Ah, dat is waarom ik op bestellen heb geklikt.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:35 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Omdat je graag een hamsteretende robot wil
quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:38 schreef Troel het volgende:
[..]
Ah, dat is waarom ik op bestellen heb geklikt.
(Nee, het was de 30 dagen niet goed, geld terug garantie)
En wat gaat dat helpen tegen mensen die aan je autoruiten rammelen?quote:Op dinsdag 21 februari 2023 14:10 schreef ChildoftheStars het volgende:
Misschien een impopulaire mening: criminaliteit = uitzetting. En dan een drie strikes systeem, oid, en fietsen zonder licht telt heus niet mee. Maar echte overlast, echte criminaliteit wel. Een fout kan iedereen maken (al snap ik niet hoe je per ongeluk steelt, maar je kan net het zelfscansysteem niet begrijpen bijv.). Alleen na drie fouten wil je volgens mij niet leren...
De grote groep overlastgevers zijn de 'veiligelanders'. Dat zegt genoeg, lijkt me.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 14:14 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Dan kun je bij sommigen beter gelijk weer de doodstraf invoeren. Dat is dan nog humaner dan ze terug te sturen.
(Dus dat lijkt me dan weer niet zo'n goede optie)
Euh, dat is min of meer de grondslag voor asiel. Als je weet dat ze bij thuiskomst over de kling gejaagd worden = asiel.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 14:15 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind land van herkomst absoluut een rol spelen. Je moet mensen niet terug sturen als je weet dat ze dat niet overleven,
😂 ben benieuwd …quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:38 schreef Troel het volgende:
[..]
Ah, dat is waarom ik op bestellen heb geklikt.
(Nee, het was de 30 dagen niet goed, geld terug garantie)
Dag Uniekquote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:41 schreef uniekhoorn het volgende:
Wij hebben ook een robotstofzuiger (Rowenta) en 2 dikke herders en 2 katten.
Ze moet wel 2 keer aan per dag maar dan heb je ook wat. Gewoon op het werk dat ding aanzetten, redt zich wel.
Dat is best wel handig van je! Waarom eerst met het mes en dan met een hakselaar?quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:48 schreef AnneX het volgende:
Lekker 😉tussen alle diskussie door:
Het is rode peper en gember voorraad in de vriezer.
Eetlepel gehakselde gember en 1 theelepel gehakselde rode peper per portie.
Voorheen deed ik dit met de hand snijden 😢en nu in de braun hakselaar.
Heerlijk makkelijk om te pakken indien nodig.
Da is jammer van de reeds gehavende en gewrapte keukenkastjes @:Lucky-Strike
Voor een bekende hebben we destijds ikea kastjes uitgezocht. Betaalbaar ook.
Toen de wbv zijn keuken vernieuwde, verhuisden die naar de badkamer.
In onze schuur hangen 4 bovenkastjes, die zijn nog geplakplastikt door mijn vader. Die was een meester in fineerplakken en plakplastikken. = werkwoord. 😂
Hoera voor het bloemetjesbehang. Ben benieuwd
Omdat…quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:52 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dat is best wel handig van je! Waarom eerst met het mes en dan met een hakselaar?
Ik snapquote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:54 schreef AnneX het volgende:
[..]
Omdat…het in grof gesneden stukken in de hakselaar gaat.
En met een mes wordt de rode peper in de lengte doorgesneden en met een scherp maatlepeltje uitgerapst van zaden.
😂quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:55 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik snapDacht dat je eerst alles fijn sneed en dan nog fijner
Ik gebruik altijd zo'n wietverkruimelaar voor de knoflookmijn broer had die gegeven toen ik ging studeren en ik dacht serieus dat die voor knoflook was. Ik ben zelden zo hard uitgelachen
NRC-columnquote:NRC-columnist Christiaan Weijts schreef vrijdag dat in Frankrijk en Spanje supermarkten een ‘inflatiemandje’ aanbieden en de prijs van dertig basisproducten (pasta, luiers) bevriezen op een betaalbaar niveau. Dat gebeurt vooralsnog allemaal op vrijwillige basis, en gaat gepaard met het nodige gedoe, maar die Franse en Spaanse kabinetsleden dringen tenminste áán op zo’n gebaar bij het bedrijfsleven.
Bij ons doen ze nog niet eens een voorzichtig vóórstel tot iets dergelijks. Van de supermarkten zelf hoef je het niet te verwachten. Ahold-topman Frans Muller zei donderdag tegen Het Parool doodleuk dat de boodschappen "veel minder duur zijn geworden dan iedereen denkt”.
Foodlog, misschien achter betaalmuurquote:En toch blijkt dat laatste waar. De prijs van de boodschappen steeg niet mee met de inflatie op voedsel; AH verhoogde de prijzen met 14,5% en slikte zelf 2,5% in. Jumbo kon 18% niet vermijden, terwijl ook de gele super uit Veghel het liever rustiger had gehouden. Sloot verwacht over 2022 geen juichende cijfers uit Veghel.
Op de sportschool in het grote naburige dorp staan kratten voor houdbare producten voor de voedselbank.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:04 schreef Troel het volgende:
Bij ons in het grote dorp staan inmiddels meerdere van die buurtkastje en daar schijnt gretig gebruik van gemaakt te worden.
Gemeten vanaf wanneer? (Kan idd niet lezen door betaalmuur)quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:01 schreef sigme het volgende:
Voor @:isabeau
[..]
NRC-column
[..]
Foodlog, misschien achter betaalmuur
Gelukkig maar!quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:10 schreef Lonaa het volgende:
* Lonaa doet blik in de hoek van de woonkamer.
Niet mijn robotstofzuiger.
Dan heb je een slechte.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:17 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
[..]
Nee, want hij denk dat het kleed een afgrond is. Dat vind ik er zeer irritant aan.
Als je deze nou een paar weken elke dag draait, gaat dat bij jou ook over.quote:
Ik heb even geen zin meer om heel veel geld uit te geven aan Dingenquote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:43 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dan heb je een slechte.
Probeer mijne maar eens. Die is FANTASTIES
Welke heb je? Ik heb dus ook een nieuwe nodig.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:43 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dan heb je een slechte.
Probeer mijne maar eens. Die is FANTASTIES
Theo heeft net even een rondje gedaan weer.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Als je deze nou een paar weken elke dag draait, gaat dat bij jou ook over.
Ik kan in het stuk zelf dat niet terugvinden, dus dat weet ik niet.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:32 schreef Molo het volgende:
[..]
Gemeten vanaf wanneer? (Kan idd niet lezen door betaalmuur)
Ik kan me er gevoelsmatig niet in vinden namelijk, net als Isabeau denk ik
Balen.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:54 schreef Kaatje1 het volgende:
Werd vanochtend gebeld nav de sollicitatie afgelopen weekend. Maar op kantoor gesprek voeren was niet handig en hij zou me na 16 uur bellen. Ik wachten maar bellen ho maar. Toen er een mailtje aan gewaagd. Hij ligt ziek op bed en wil heel graag morgen bellen.
Nu maar weer wachten.
Het gaat beter ja. Nog wel heel erg moe, uurtje geslapen vanmiddag. Nog steeds misselijk maar dat lijkt 's morgens erger te zijn (of de slaap hielp).quote:
Geluidquote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
We lazen vorige week in de tuin dat men hier een paar honderd meter vandaan ook 3 windmolens wil plaatsen. Ben benieuwd.
Ik ga toch maar weer (4e keer) mailen naar de lokale krant dat we die toch heus willen ontvangen. We moeten daar wel even van op de hoogte blijven. Ik ben nog niet per se voor of tegen. Die dingen moeten toch ergens staan.
Roborock S7.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 16:53 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Welke heb je? Ik heb dus ook een nieuwe nodig.
Ik vind daar wat van. Ik ben gevlucht uit mijn woonwijk omdat ik t geluid van mijn buren niet kan filteren. Ik woon nu in het buitengebied, waar ik niet tig stereo's binnen krijg. Als ze hier zo'n ding neer zouden zetten en het maakt geluid, zit ik wél met een probleem. Ik zoek apparaten daar dus ook op uit. Televisies die brommen en dergelijke. De hele dag met noise cancellation devices lopen is ook niet echt je van het (die draag ik in het ov, op kantoor, noem maar op)quote:Op dinsdag 21 februari 2023 17:54 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee, dat argument is hier ook van tafel geveegd
Geluidquote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
We lazen vorige week in de tuin dat men hier een paar honderd meter vandaan ook 3 windmolens wil plaatsen. Ben benieuwd.
Ik ga toch maar weer (4e keer) mailen naar de lokale krant dat we die toch heus willen ontvangen. We moeten daar wel even van op de hoogte blijven. Ik ben nog niet per se voor of tegen. Die dingen moeten toch ergens staan.
Door?quote:Op dinsdag 21 februari 2023 17:54 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee, dat argument is hier ook van tafel geveegd
Dat ligt mogelijk aan de kleur en/of hoogte van je kleed. Mijne doet dat wel.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:17 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
[..]
Nee, want hij denk dat het kleed een afgrond is. Dat vind ik er zeer irritant aan.
Omdat het fantastisch is.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 15:34 schreef Troel het volgende:
Waarom zit ik nu op bol.com te kijken naar een robotstofzuiger
Regelmatig/vaak noise cancellation devices of oordoppen dragen maakt je steeds gevoeliger ervoorquote:Op dinsdag 21 februari 2023 18:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik vind daar wat van. Ik ben gevlucht uit mijn woonwijk omdat ik t geluid van mijn buren niet kan filteren. Ik woon nu in het buitengebied, waar ik niet tig stereo's binnen krijg. Als ze hier zo'n ding neer zouden zetten en het maakt geluid, zit ik wél met een probleem. Ik zoek apparaten daar dus ook op uit. Televisies die brommen en dergelijke. De hele dag met noise cancellation devices lopen is ook niet echt je van het (die draag ik in het ov, op kantoor, noem maar op)
Door de rechter. Er is genoeg geprotesteerd toen die dingen hier het landschap kwamen ontsieren.quote:
Ja, zo moet ik ook van de gemeente al elk jaar de uitknop voor mijn ASS vindenquote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Regelmatig/vaak noise cancellation devices of oordoppen dragen maakt je steeds gevoeliger ervoor
Desensitisatie (gewenning) is een meer aangewezen aanpak hiervoor doorgaans
Heerlijke reactie ditquote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:04 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, zo moet ik ook van de gemeente al elk jaar de uitknop voor mijn ASS vindenIk gok dat een en ander met elkaar te maken heeft en tot nu toe heeft alles wat we geprobeerd hebben (en dat is veel) geen effect gehad.
ASS? Engels voor kont of afkorting voor voor ammoniumsulfaatsalpeter oftewel zwavelzure ammoniak, een soort kunstmest. Maar denk niet dat je dat bedoeld.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:04 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, zo moet ik ook van de gemeente al elk jaar de uitknop voor mijn ASS vindenIk gok dat een en ander met elkaar te maken heeft en tot nu toe heeft alles wat we geprobeerd hebben (en dat is veel) geen effect gehad.
IN bedrijven waar men nog denkt dat kantoortuinen geschikt zijn, kan ik niet werken tenzij noisecancelling. Dus tja.
Nee, serieusquote:
Autisme Spectrum Stoornisquote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:10 schreef derLudolf het volgende:
[..]
ASS? Engels voor kont of afkorting voor voor ammoniumsulfaatsalpeter oftewel zwavelzure ammoniak, een soort kunstmest. Maar denk niet dat je dat bedoeld.
Aha, ieder z'n vakgebiedquote:
Ongelooflijk dat de gemeente voor jou bepaald wat je moet kunnen. Natuurlijk iedereen moet werken aan zichzelf. Alleen iemand die je niet kent en die niet deskundige is die wat onrealistische doelen bepaald...quote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:11 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, serieus
In mijn beschikking staat zoiets. Aan het einde van het jaar moet ik in staat zijn dit en dit en zus en zo zeg maar. Vrij vertaald: de uitknop vinden. Ooit eens gevraagd of mijn ambulant begeleider afgestraft werd als we de uitknop niet zouden vinden. Toen keken ze me toch raar aan van de gemeente.
Ik heb vele malen liever haalbare doelen dan dit soort dingen. Dat doel heb ik al jaren en ook al jaren niet gehaald. Als ik dan kijk welke (door mij en begeleider vastgelegde doelen) ik wel behaald heb, dan zie ik echt gewoon wel groei. Dat merk ik ook zelf.
En ik snap best dat sommige dingen wel kunnen veranderen hoor, begrijp me niet het verkeerd, maar het kwam een beetje over als een 'ow, laat dr maar een weekje bij mij logeren, dan is het wel uit met dat gezeik' zeg maarNee, het heeft wel echt een reden waarom het niet werkt
Ja dat heeft alleen eigenlijk gewoon niks met mijn post te maken, maar vervelend voor jequote:Op dinsdag 21 februari 2023 19:11 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, serieus
In mijn beschikking staat zoiets. Aan het einde van het jaar moet ik in staat zijn dit en dit en zus en zo zeg maar. Vrij vertaald: de uitknop vinden. Ooit eens gevraagd of mijn ambulant begeleider afgestraft werd als we de uitknop niet zouden vinden. Toen keken ze me toch raar aan van de gemeente.
Ik heb vele malen liever haalbare doelen dan dit soort dingen. Dat doel heb ik al jaren en ook al jaren niet gehaald. Als ik dan kijk welke (door mij en begeleider vastgelegde doelen) ik wel behaald heb, dan zie ik echt gewoon wel groei. Dat merk ik ook zelf.
En ik snap best dat sommige dingen wel kunnen veranderen hoor, begrijp me niet het verkeerd, maar het kwam een beetje over als een 'ow, laat dr maar een weekje bij mij logeren, dan is het wel uit met dat gezeik' zeg maarNee, het heeft wel echt een reden waarom het niet werkt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |