Dit.quote:Op donderdag 18 januari 2024 16:40 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk meer last van takelwagens die auto's uit de sloot moeten trekken en een vrachtwagen die half in de berm over de weg stond. Beter langzaam rijden dan zo goed als helemaal stil staan.
Elke dag weer dit, ga meestal maar gewoon wat boven de maximumsnelheid rijden zodat ik niet in de mongolenstrook hoef.quote:Op woensdag 27 december 2023 08:42 schreef MatthijsDJ het volgende:
Vorige week weer de klassieker...
Ik rijd netjes rechts, de auto voor mij komt dichter bij dus netjes richting aangeven, naar links en klaar om de auto voor mij te gaan inhalen...
Waarop natuurlijk de betreffende chauffeur besluit harder te gaan rijden.. Flink harder zelfs, dus ik weer naar rechts.. Waarna natuurlijk de voorganger gewoon weer veeel langzamer gaat rijden.
Voor die 6 dagen per jaar.quote:
Mja, zie zo met deze sneeuw zat mensen die gewoon echt niet kunnen rijden en dat dus ook beter niet meer zouden (mogen) doen.quote:Op donderdag 18 januari 2024 16:40 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk meer last van takelwagens die auto's uit de sloot moeten trekken en een vrachtwagen die half in de berm over de weg stond. Beter langzaam rijden dan zo goed als helemaal stil staan.
Ja?quote:Op vrijdag 19 januari 2024 16:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Met winterse omstandigheden is het simpelweg veiliger.
Ik heb gisteravond voor het eerst dit jaar uit vrije wil zestig gereden in plaats van tachtig, andere ritten waren anderen (uitglijders) de oorzaak van vertraging. Of ik met winterbanden vlotter had gereden is ook nog maar de vraag.quote:
Hier denk ik ook wel eens aan.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 17:55 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ik heb gisteravond voor het eerst dit jaar uit vrije wil zestig gereden in plaats van tachtig, andere ritten waren anderen (uitglijders) de oorzaak van vertraging. Of ik met winterbanden vlotter had gereden is ook nog maar de vraag.
In ieder geval heeft die zes km me dus hooguit een paar minuten gekost. Twee keer per jaar banden wisselen kost veel meer tijd. Afgezien nog van de kosten van het wisselen en de opslag.
Laat mij maar lekker met vier seizoenen banden rijden. Die paar keer per jaar prut op de weg doe ik wel wat rustiger aan.
Eneh, die uitglijders waren misschien wel mensen die dachten met winterbanden evengoed honderd te kunnen rijden waar tachtig mag.
Mensen met een pick-up in Nederland zijn toch per definitie niet snugger?quote:Op zondag 14 juli 2024 19:22 schreef MisterFox het volgende:
Wat een rare, domme en vermoeiende mensen heb je soms op de weg.
Ik rijdt net op een LEGE snelweg 80 waar je 100 mag. Komt er zo'n achterlijke grote pick-up achter me rijden en die gaat zelf ook 80. Maar meneer hield op de lege snelweg bijna geen afstand. Het zou me verbazen als er één personenauto tussen had gepast.
Dat vind ik een beetje vervelend, dus ik laat het gas even los en laat langzaam mijn snelheid zakken in de hoop dat deze debiel me in zou halen en dat deed hij inderdaad met 30KM te hard.
Kom ik deze pipo vervolgens tegen bij het tankstation. Hij klonk nogal dom en niet al te pienter (erg stoned) en zei dat hij de volgende keer wel even flink op de rem zou trappen bij me.
Op alles wat ik zei had hij wel een vergezocht, achterlijk antwoord klaar. Hij zette zichzelf dan ook een beetje voor lul bij de kassa.
Vermoeiende 50+ lul die erg van zichzelf overtuigd is, maar daar zijn er wel meer van tegenwoordig.![]()
Gewoon super chill op mijn gemakje naar huis rijden op een lege snelweg.quote:
Nee ieder z'n ding hoor. Maar de actie van die vent achter je slaat alles.quote:Op zondag 14 juli 2024 21:19 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Gewoon super chill op mijn gemakje naar huis rijden op een lege snelweg.
Als de max snelheid 100 is, vind ik 80 niet zo heel vreemd.
Hij snapt het zelf ook niet.quote:Op zondag 14 juli 2024 21:29 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee ieder z'n ding hoor. Maar de actie van die vent achter je slaat alles.
De ventilatie van je auto fatsoenlijk afstellen, dan heb je dat probleem niet en je achterruit ontwaseming gebruiken. Geen rocketscience......quote:Op donderdag 18 januari 2024 13:49 schreef loveli het volgende:
[..]
Als je ramen beslagen zijn, heb je geen maximaal zicht.
Wauw, gewoon een maand heeft niemand wat te zeiken gehad over het verkeer.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:12 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
De ventilatie van je auto fatsoenlijk afstellen, dan heb je dat probleem niet en je achterruit ontwaseming gebruiken. Geen rocketscience......
Logisch....tis tenslotte komkommertijd hequote:Op donderdag 15 augustus 2024 14:15 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Wauw, gewoon een maand heeft niemand wat te zeiken gehad over het verkeer.
Komt er straks een hele meute met buitenlandavonturen.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 14:27 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Logisch....tis tenslotte komkommertijd he.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |