Denk het niet eigenlijkquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:51 schreef ESF1Gamer het volgende:
Dit wordt weer rechterrij voor spanje
Dan moet Paloma al bij de eerste twee genoemd wordenquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:50 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
De televote kan nog iets raars doen!
Ja is best een mooie jurkquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:52 schreef Strani het volgende:
Dit is wel de beste jurk tot zo ver voor Monica.
Meestal televote overruled danquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:52 schreef NailQueen het volgende:
Wat gebeurt er als het gelijkspel is?
Verlenging en eventueel penalties.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:52 schreef NailQueen het volgende:
Wat gebeurt er als het gelijkspel is?
sing offquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:52 schreef NailQueen het volgende:
Wat gebeurt er als het gelijkspel is?
Penalty’squote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:52 schreef NailQueen het volgende:
Wat gebeurt er als het gelijkspel is?
You're welcomequote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:55 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Na jouw aanbeveling ál m'n geld!
quote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Pakje van Agoney moet me hier aan denken:
[ afbeelding ]
Dat was het na de eerste twee televotepunten alquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:55 schreef Cirilico het volgende:
Het was al duidelijk qua punten (35 en 40) dat Agoney niet meer kon winnen.
Het is 50-25-25quote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:56 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Dat was het na de eerste twee televotepunten al
Trouwens wel gek, van de jury kan je dus 90+ punten krijgen, van de demoskopische jury en televote maximaal 80, dan is het toch niet echt 50/50?
Is het volgens mij ook niet, dus dat klopt nog welquote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:56 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Dat was het na de eerste twee televotepunten al
Trouwens wel gek, van de jury kan je dus 90+ punten krijgen, van de demoskopische jury en televote maximaal 80, dan is het toch niet echt 50/50?
Ja, maar de som van die twee keer 25% levert minder punten op dan de jury, de jury heeft meer range in de punten zitten zeg maar. Dan is het toch niet echt eerlijk verdeeld?quote:
Ik zou het hoofd er niet over breken, want als je dan naar de Belgische voorronde kijkt, explodeer je nog.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 23:59 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Ja, maar de som van die twee keer 25% levert minder punten op dan de jury, de jury heeft meer range in de punten zitten zeg maar. Dan is het toch niet echt eerlijk verdeeld?
Niet dat het heel veel uitmaakt verder, maar ik zat er m'n hoofd bij de semi's al over te breken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |