1000 m³ in mei en juni. Allemaal aan douchen. Had een goeie reden, gaan we toch niet meer doen.quote:Op woensdag 1 maart 2023 16:06 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Hoe dat zo? Want is echt een derde meer..
Yes, ik had die 500 euro vrijwillig eigen risico, want gebruikte nooit veel zorg. Nu dit jaar in de laatste maanden beide ineens wel.. Helaas. Berekend risico natuurlijk.quote:Op donderdag 2 maart 2023 17:00 schreef noobie123 het volgende:
gere eigen risico gekozen? Ik kom eigenlijk nooit bij de dokter, dus ik ben van plan het eigen risico naar het maximum te gooien van 375 euro naar 850, en dan 20 euro sparen per maand op mijn zorgverzekering. Mocht ik voor iets kleins naar het ziekenhuis moeten, dan is dat meestal onder de 375 euro die ik standaard toch uit eigen zak moet betalen. En als ik 2 jaar gezond ben, dan heb ik al mijn toekomstige eigen risico van 875 er uit, aangezien ik dan 480
Ik neem je even mee hierheen. Ik had deze besteld https://campaign.scoupy.com/shop/get/1022?scoupyapp=website goedkoper dan ieder huismerk of welke aanbieding dan ookquote:Op maandag 6 maart 2023 22:08 schreef Elleska het volgende:
wat is momenteel een goede deal voor vaatwastabletten? Ik ben er ook bijna doorheen
Deze op dit moment. Anders is Finish jaarvolume 272 stuks regelmatig 29,99 bij Kruidvat en dan wachten op de extra 30% korting op zo'n speciale koopavond (ook online) en dan zit er eigenlijk ook altijd gratis verzending op.quote:Op maandag 6 maart 2023 22:12 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik neem je even mee hierheen. Ik had deze besteld https://campaign.scoupy.com/shop/get/1022?scoupyapp=website goedkoper dan ieder huismerk of welke aanbieding dan ook
Ik zie in de algemene voorwaarden niets over dat zo'n account persoonsgebonden of gezinsgebonden.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:46 schreef Donna het volgende:
Bol.com Select weer opgezegd. Als ik het weer nodig heb, kan ik het altijd weer aanschaffen.
Hetzelfde geldt voor Kobo Plus. Heb het nu 2 maanden gehad, dan maar weer even pauze. Wil ik weer wat lezen, dan kan ik het zo weer nemen.![]()
En dan ga ik binnenkort misschien een maandje With Love nemen.
3,6 euro voor 44 stuks (is dan een xl verpakking)quote:Op maandag 6 maart 2023 22:19 schreef Elleska het volgende:
ik had altijd van de lidl maar die is al een tijdje niet in de aanbieding geweest en is denk ik ook niet meer zo goedkoop als ik de rest van de lidlprijzen zo vergelijk
Zitten die nou per stuk in plastic wat niet oplosbaar is? Of lees ik dat verkeerd?quote:Op maandag 6 maart 2023 22:12 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik neem je even mee hierheen. Ik had deze besteld https://campaign.scoupy.com/shop/get/1022?scoupyapp=website goedkoper dan ieder huismerk of welke aanbieding dan ook
Nee, dat lees je goed. Vind ik persoonlijk veel fijner, want dat oplosbare folie lost niet altijd lekker op, dus ik sta altijd met een mesje te kloten om dat oplosbare folie alsnog er vanaf te halen voor gebruik.quote:Op maandag 6 maart 2023 22:24 schreef Donna het volgende:
[..]
Zitten die nou per stuk in plastic wat niet oplosbaar is? Of lees ik dat verkeerd?
Daar heb ik nou nog nooit problemen mee gehad dat het niet oplost, gelukkig.quote:Op maandag 6 maart 2023 22:26 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Nee, dat lees je goed. Vind ik persoonlijk veel fijner, want dat oplosbare folie lost niet altijd lekker op, dus ik sta altijd met een mesje te kloten om dat oplosbare folie alsnog er vanaf te halen voor gebruik.
Ik had nog pakken staan die 2,75 hebben gekost. Dat waren al wel de +4 pakken, voorheen was het 40+8quote:Op maandag 6 maart 2023 22:23 schreef Piger het volgende:
[..]
3,6 euro voor 44 stuks (is dan een xl verpakking)
Onder de 10ct ben ik altijd wel tevreden maar hierboven is inderdaad goedkoper. Qua merk zegt het me niets.
Frapant eerlijk gezegd. Dit zijn de dingen die maken het verschil niet met bezuinigen.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:46 schreef Donna het volgende:
Bol.com Select weer opgezegd. Als ik het weer nodig heb, kan ik het altijd weer aanschaffen.
Waarom zou je voor iets betalen dat je niet gebruikt?quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:43 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Frapant eerlijk gezegd. Dit zijn de dingen die maken het verschil niet met bezuinigen.
We spreken hier over 12 euro op jaarbasis. 1 euro per maand. 0.032 eurocent per dag.
Spijt me van harte, maar een euro per maand.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
Waarom zou je voor iets betalen dat je niet gebruikt?
Dat klopt.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
Verder, en dat is al vaker gezegd, kan je niet in andermans portemonnee kijken.
Niet iedereen bestelt bij Bol. Ik bestel soms wel bij Bol maar nooit dingen die goedkoper zijn met Select. Dat is prima mogelijk.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:55 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Spijt me van harte, maar een euro per maand.
Dan zou je dus nooit meer iets op BOL moeten bestellen, anders betaal je al meer.
[..]
Dat klopt.
Maar ervoor waken dat we niet door slaan met bezuinigen is ook belangrijk.
Wat grappigquote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:58 schreef Seven. het volgende:
Ik koop sinds kort eieren op de sportschool (een ander lid heeft schijnbaar een pluimveebedrijf en die levert het dan gewoon daar af als hij zelf gaat sporten).
Picnic 10 eieren: 4,29
Via de sportschool 12 eieren: 2,10
Heter programma draaien.quote:Op maandag 6 maart 2023 22:26 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Nee, dat lees je goed. Vind ik persoonlijk veel fijner, want dat oplosbare folie lost niet altijd lekker op, dus ik sta altijd met een mesje te kloten om dat oplosbare folie alsnog er vanaf te halen voor gebruik.
Als je die kip ook kan voeren uit je eigen tuin is dat vast goedkoper jaquote:Op dinsdag 7 maart 2023 22:04 schreef eudaemonia het volgende:
Volgens mij is het heel goedkoper om gewoon een eigen kip te nemen.
Maarja moet je wel een tuin hebben
Daar ga je zo erg veel plezier van hebben. Want naast de eitjes zijn het ook gewoon echt zulke toffe beesten.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 22:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Als je die kip ook kan voeren uit je eigen tuin is dat vast goedkoper ja![]()
Wij willen al jaren kippen maar komen steeds niet aan de voorbereidingen toe. Ik ben van plan om het bouwen van het hok dit jaar echt door te zetten.
Ik heb dat hele select inderdaad nog nooit gemist.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 22:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Niet iedereen bestelt bij Bol. Ik bestel soms wel bij Bol maar nooit dingen die goedkoper zijn met Select. Dat is prima mogelijk.
Een nutteloos abonnement opzeggen is niet doorslaan. Dat is zelfs bij uitstek een teken dat iemand heel goed met geld om kan gaan.
Kippen zijn geweldig inderdaad. Ik heb er echt zin in. Nu gaat het onkruid, resten uit de moestuin en keuken het compostvat in. Straks gaat het naar de kippen en gebruiken we hun mest om de bodem te voeden.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 22:12 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Daar ga je zo erg veel plezier van hebben. Want naast de eitjes zijn het ook gewoon echt zulke toffe beesten.
In de ochtend wakker worden van het getok als de zon opkomt![]()
![]()
En zogoed als al je groente en fruitafval kun je aan ze kwijt.
Dus nog minder verspilling.
Wij gaven ze ook gewoon avondeten wat niet opging en niet geschikt of te weinig was om in te vriezen.
Kippen
Dat inderdaad.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 22:20 schreef Elleska het volgende:
[..]
Ik heb dat hele select inderdaad nog nooit gemist.
Maandelijks dingen bij BOL kopen past naar mijn idee ook niet zo bij zuunig zijn
quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:55 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Spijt me van harte, maar een euro per maand.
Dan zou je dus nooit meer iets op BOL moeten bestellen, anders betaal je al meer.
[..]
Dat klopt.
Maar ervoor waken dat we niet door slaan met bezuinigen is ook belangrijk.
Hoezo kan je nooit meer iets bij Bol bestellen anders betaal je al meer? De Select deals hoef je het echt niet voor te doen. Ik had het voor gratis verzending (en had extra korting via AH Premium op Select), maar als ik de komende tijd niets hoef te bestellen onder de ¤20 dan is het toch zonde om nu al te verlengen?quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:55 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Spijt me van harte, maar een euro per maand.
Dan zou je dus nooit meer iets op BOL moeten bestellen, anders betaal je al meer.
[..]
Dat klopt.
Maar ervoor waken dat we niet door slaan met bezuinigen is ook belangrijk.
Iedereen moet zoveel bezuinigen als hij/zij/het wil.quote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:55 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Spijt me van harte, maar een euro per maand.
Dan zou je dus nooit meer iets op BOL moeten bestellen, anders betaal je al meer.
[..]
Dat klopt.
Maar ervoor waken dat we niet door slaan met bezuinigen is ook belangrijk.
Slim van die cashbackquote:Op woensdag 8 maart 2023 07:36 schreef Vanyel het volgende:
Ik ben heel onzuunig dus koop wel veel bij bol, maar tegenwoordig door ik dat wel altiud via waardebonnen van cashback xl. 4% cashback, laat ik dan weer uitbetalen in bolbonnen. Maar ik koop er dus ook mijn afwasmachinepoeder enzo.
Ik kwam m ook net tippenquote:Op woensdag 8 maart 2023 08:46 schreef Donna het volgende:
Bij de Albert Heijn kan je nu trouwens Robijn wasmiddeldoekjes gratis proberen met de coupon die er bij hangt (of die je op bijv. gratiz.nl wel kan vinden). Zo'n doosje kost ¤9,99 en is dan dus helemaal gratis. Net 1 opgehaald.![]()
Gratis wasmiddel altijd goed.
- nieuwe autoquote:Op woensdag 8 maart 2023 09:20 schreef Sarabi het volgende:
Sinds kort hebben we sparen voor verschillende potjes/doelen ontdekt.
Ik ben alleen nog op zoek naar inspiratie voor welke doelen ik mis. Welke hebben jullie?
Dankjewelquote:Op woensdag 8 maart 2023 09:59 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
- nieuwe auto
- dierenartskosten
- vervanging apparatuur
- aanschaf nieuwe meubels
- grote verbouwing
- terugbetalen lening (moet jaarlijks)
- 25-jarig jubileum
- schilderwerk buiten
- bonus van mijn man die bij verandering van baan terug moet worden betaald
- thuisaccu
Ik heb 2 soorten: sparen tot een max bedrag en sparen tot aan bepaalde datum. Dierenarts en vervanging apparatuur is nu gevuld dus daar kom ik niet meer aan.
Ik spaar vaste bedragen per maand naar die rekeningen. Van wat overblijft op de betaalrekening, gaat 50% naar de grote verbouwing, 25% naar sparen algemeen. 25% verdeel ik over de overige spaarrekeningen.
De algemene spaarrekening wordt gebruikt voor klussen, vakantie, uitjes en kleding.
Op woensdag 8 maart 2023 08:46 schreef Donna het volgende:
Vakantiequote:Op woensdag 8 maart 2023 09:20 schreef Sarabi het volgende:
Sinds kort hebben we sparen voor verschillende potjes/doelen ontdekt.
Ik ben alleen nog op zoek naar inspiratie voor welke doelen ik mis. Welke hebben jullie?
Heb je voor elk doel een eigen spaarrekening?quote:Op woensdag 8 maart 2023 09:59 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik spaar vaste bedragen per maand naar die rekeningen. Van wat overblijft op de betaalrekening, gaat 50% naar de grote verbouwing, 25% naar sparen algemeen. 25% verdeel ik over de overige spaarrekeningen.
De algemene spaarrekening wordt gebruikt voor klussen, vakantie, uitjes en kleding.
Oh, ik bedoel spaarpotten. Nee, ik heb 1 spaarrekening met 10 spaarpotten.quote:Op woensdag 8 maart 2023 12:29 schreef maily het volgende:
[..]
Heb je voor elk doel een eigen spaarrekening?
quote:Op woensdag 8 maart 2023 12:40 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh, ik bedoel spaarpotten. Nee, ik heb 1 spaarrekening met 10 spaarpotten.
En nog een grote spaarrekening bij Bunq, daar staat het grootste deel van het geld voor de grote verbouwing op. Rente![]()
Hier wordt ongewild bezuinigd. Het is 13.3 graden in de keuken, al een paar dagen. De thermostaat lag op een te warme plaats dus hij dacht dat het warmer was. Dat kwartje viel net pas.
Blij me erover verbazen dat het bij Regiobank en ASN wel goed is, maar bij de SNS niet, terwijl het gewoon hetzelfde bedrijf is.quote:Op woensdag 8 maart 2023 12:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
Dat met die spaarpotten is dus helemaal niet handig als je SNS hebt. Je kunt je spaarpotten alleen maar in de browser zien en niet in de app. En mijn man kan ze helemaal niet zien, ondanks dat we een gezamenlijke rekening hebben.
Ik ook. En maar beloven dat ze het op gaal lossenquote:Op woensdag 8 maart 2023 12:43 schreef Donna het volgende:
[..]
Blij me erover verbazen dat het bij Regiobank en ASN wel goed is, maar bij de SNS niet, terwijl het gewoon hetzelfde bedrijf is.
WC papier vergelijken is zo makkelijk nog niet. Want je zou dan ook nog 'hoe dik is de laag' mee moeten nemen in je berekening. Je hebt 3 laags WC papier wat hartstikke dun is en 3 laags wc papier wat fijn en stevig is.quote:Op woensdag 8 maart 2023 13:18 schreef Vanyel het volgende:
Ik neem die vraag terug.
@:Lucky_strike heeft per rol geïnventariseerd en niet per vel
Mijn 2 vergelijks net deden 400 vs 180 vel. Dat scheelt nogal
Misschien moeten we allemaal maar geld sparen voor een Japanse wc die je billen automatisch schoonmaakt met warm water. Dan hoeven we ook geen wc papier meer te kopen.quote:Op woensdag 8 maart 2023 13:19 schreef Donna het volgende:
[..]
WC papier vergelijken is zo makkelijk nog niet. Want je zou dan ook nog 'hoe dik is de laag' mee moeten nemen in je berekening. Je hebt 3 laags WC papier wat hartstikke dun is en 3 laags wc papier wat fijn en stevig is.
En dan veranderen ze dat ook nog wel eens tussendoor. Had laatst een 3 laags die ik altijd gebruik, stak zo m'n vingers erdoor. 100% zeker dunner geworden.
Mag je ook wat extra tijd gaan inruimen voor je wcbezoek. Duurt eeuwen voor die potten je niet alleen schoongestraald, maar ook drooggewapperd hebben.quote:Op woensdag 8 maart 2023 13:56 schreef noobie123 het volgende:
[..]
Misschien moeten we allemaal maar geld sparen voor een Japanse wc die je billen automatisch schoonmaakt met warm water. Dan hoeven we ook geen wc papier meer te kopen.
Wel een ultieme luxe, maar wat doe je als je voorhuid nog een beetje vochtig is?quote:Op woensdag 8 maart 2023 13:56 schreef noobie123 het volgende:
[..]
Misschien moeten we allemaal maar geld sparen voor een Japanse wc die je billen automatisch schoonmaakt met warm water. Dan hoeven we ook geen wc papier meer te kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |