Ik geef dan ook geen advies, dat lees en maak jij er van.quote:Op donderdag 9 februari 2023 02:35 schreef investeerdertje het volgende:
Maar dat zijn gevoelskwesties. Gevoelskwesties moet je niet als financieel advies verpakken, zelfs niet met disclaimers.
Dat had ik al een tijdje terug. Ik houd alleen nog een kleine buffer aan bij LPB maar de rest is weg.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:54 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
ik heb inmiddels een spaarrekening bij Renault bank aangevraagd, het eenjaarsdeposito bij LPB biedt zelfs amper meer rente dan een lopende spaarrekening bij Renault of Bunq. En de lopende rente is amper meer dan een grootbank. Ik kan me niet voorstellen dat ze niet te maken gaan krijgen met een flinke teruggang. Misschien hebben ze het geld niet nodig en dan is dat prima maar voor mij is het punt wel gekomen dat de verschillen voldoende zijn dat het gaat lonen om mijn spaargeld daar weg te halen.
Ik stort het geld bij bunq via een idealbetaling vanuit de bunq app. Dat staat het per direct op de rekening. Met 20k moet dan wellicht in delen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 20:52 schreef CR7 het volgende:
Iemand enig idee hoelang het duurt voordat een 'grote' betaling van 20k+ via ABN op een Bunq spaarrekening wordt gestort? Ik deed net een proefbetaling van 100 euro en dat stond er gelijk op.
ABN naar Bunq is instant payment.quote:Op donderdag 9 februari 2023 20:52 schreef CR7 het volgende:
Iemand enig idee hoelang het duurt voordat een 'grote' betaling van 20k+ via ABN op een Bunq spaarrekening wordt gestort? Ik deed net een proefbetaling van 100 euro en dat stond er gelijk op.
Je zou zeggen dat ze dan juist geld nodig hebben om meer auto's te kopen om die te kunnen verleasen (is dat Nederlands?).quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:39 schreef ES_FOK het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ease-plan-profiteert
Leaseplan verdient genoeg, zij hebben ons spaargeld niet zo hard nodig.
Ze zullen hun rente dan vast niet zo hard omhoog gooien als de concurrentie doet.
quote:Met ingang van vandaag, 10 januari 2023, kunt u nog meer rendement behalen uit uw spaargeld door gebruik te maken van ons product "Flexibel Sparen". De rente voor uw Flexibel Sparen deposito is verhoogd van 1,30% naar 1,55%.
quote:Geachte klant,
In de recente communicatie over onze rentewijziging, ontdekten wij helaas een fout in de vermelde datum. Onze oprechte excuses hiervoor.
De rente van ons product "Flexibel Sparen" is met ingang van vandaag, 10 februari 2023, verhoogd van 1,30% naar 1,55%.
20% bronbelasting, 10% na invullen formulier. Daarmee is de rente minder dan andere deposito's. Nog altijd meer dan Orange maar minder dan bijv. Haitong.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:16 schreef Blester het volgende:
Vandaag gespot bij Raisin: BluOr Bank AS (Letland) deposito voor 1 jaar: 3,06%. Hebben blijkbaar A+ rating. Twijfelde aan een deposito bij Orange Bank (Frans garantiestelsel) via Raisin voor 2,65% 1 jaar.
Raisin is een platform van een bedrijf met een eigen bankvergunning. Daardoor is er sprake van toezicht op het reilen en zeilen vanuit in dit geval duitsland. Klarna is een bekende aanbieder van kleinere betaalkredieten uit zweden.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:15 schreef archito het volgende:
Wat denken jullie van 1 jaar deposito bij Klarna via Raisin? 2,4%
Kan nu via een vriend op een uitnodiging ingaan voor raisin waarbij we ook beide 50 euro cadeau krijgen.
Zijn er risico's of helemaal niet?
Het ligt inderdaad aan je eigen risicotolerantie.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 20:02 schreef snabbi het volgende:
[..]
Raisin is een platform van een bedrijf met een eigen bankvergunning. Daardoor is er sprake van toezicht op het reilen en zeilen vanuit in dit geval duitsland. Klarna is een bekende aanbieder van kleinere betaalkredieten uit zweden.
Het voordeel is dat de inleg bij Klarna al heel laag mogelijk is (vanaf 500 euro). Als je van plan bent meer geld in te leggen, dan zou ik adviseren in het Raisin platform te kijken welke andere aanbieders er zijn. Je kan daarbij zowel kijken naar de betrouwbaarheid van de aanbieder zelf, alsmede in welk land ze gevestigd zitten. Dat land is belangrijk vanuit belastingregels en de garanties die jij als spaarder hebt als er wel iets met die bank zou gebeuren.
Klarna heeft de hoogst mogelijke rating voor de mate waarop zij gefinancieerd is, maar biedt (daardoor) ook lang niet de hoogste rente.
Uiteindelijk moet je zelf bepalen waar jij je lekker bij voelt. Sommige users vertrouwen in alle garanties die er zijn en kijken daardoor alleen naar de hoogste rente en de belasting elementen, andere users willen niet investeren in specifieke landen omdat het verkapte bananenrepublieken zijn of anderzijds geen vertrouwen geven.
Dat heb ik dus met Garantibank , Yapi Kredi Bank Anadolubank en Credit Europe.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 20:02 schreef snabbi het volgende:
Uiteindelijk moet je zelf bepalen waar jij je lekker bij voelt. Sommige users vertrouwen in alle garanties die er zijn en kijken daardoor alleen naar de hoogste rente en de belasting elementen, andere users willen niet investeren in specifieke landen omdat het verkapte bananenrepublieken zijn of anderzijds geen vertrouwen geven.
Nochtans geen gedoe met tussenpersonen én ‘gewoon’ Nederlands depositogarantiestelsel.quote:Op zaterdag 11 februari 2023 09:46 schreef blomke het volgende:
Dat heb ik dus met Garantibank , Yapi Kredi Bank Anadolubank en Credit Europe.
Zijn er banken die spaarrekeningen via tussenpersonen regelen...quote:Op zaterdag 11 februari 2023 10:12 schreef Socios het volgende:
Nochtans geen gedoe met tussenpersonen
Raisinquote:Op zaterdag 11 februari 2023 12:13 schreef blomke het volgende:
[..]
Zijn er banken die spaarrekeningen via tussenpersonen regelen...
Ah ja, daar zou ik dus niet voor kiezen....quote:
quote:Graag brengen wij u op de hoogte van een wijziging in onze rentetarieven voor ons product "Flexibel Sparen".
Met ingang van 10 februari 2023 kunt u nog meer rendement behalen uit uw spaargeld door gebruik te maken van Flexibel Sparen. De rente voor Flexibel Sparen is met 0,25% verhoogd van 1,30% naar 1,55%.
Inderdaad, voor de mensen die vinden dat LPB traag is.. Knab gaat per 1 april naar 0,5%, niet alleen zakelijk maar ook particulier.quote:Op maandag 13 februari 2023 13:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
KNAB zakelijk per 1 april
Rente tot 100.000 euro 0,5%
Was 0% vanaf 50.000 en 0,25 tot 50.000.
Wat niet vreemd is. KNAB-Bank is onderdeel van Aegon. En Aegon wil van zijn bancaire activiteiten in Nederland af. Dus nu worden de achterblijvers gesensibiliseerd om te vertrekken.quote:Op maandag 13 februari 2023 16:13 schreef De_Hertog het volgende:
Inderdaad, voor de mensen die vinden dat LPB traag is.. Knab gaat per 1 april naar 0,5%, niet alleen zakelijk maar ook particulier.
Dan hadden ze de rente beter op 0% kunnen zetten of zoals is onderzocht wat beter werkt is de kosten voor de de rekening ook kunnen verhogen.quote:Op maandag 13 februari 2023 17:06 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Wat niet vreemd is. KNAB-Bank is onderdeel van Aegon. En Aegon wil van zijn bancaire activiteiten in Nederland af. Dus nu worden de achterblijvers gesensibiliseerd om te vertrekken.
Alle Nederlandse activiteiten van Aegon, waaronder KNAB, worden al overgenomen door ASR. Dus daar is Aegon al ‘vanaf’. Totaal geen link met de rente dus.quote:Op maandag 13 februari 2023 17:06 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Wat niet vreemd is. KNAB-Bank is onderdeel van Aegon. En Aegon wil van zijn bancaire activiteiten in Nederland af. Dus nu worden de achterblijvers gesensibiliseerd om te vertrekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |