Ik heb echt geen idee of die niet kijken, die 4 miljoen moet toch ergens vandaan komen. Dat veel mensen niet zo idioot zijn om op een doordeweekse dag naar een show in Estland te gaan kijken of naar Italianen tot half 3 ‘s nachts, dat wel.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:31 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou ja, ik doel er meer op dat die 'stuur die naar het ESF' opmerking vooral komt van mensen die zelf amper kijken of je tijdens het festival zelf niet hoort. Het is vooral denken dat iets scoort op het ESF.
We wachten op de glorieuze rentree in Oranje van Bas Dost.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:34 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou ja, dat wordt een beetje lastig als dat geen Nederlander is he.
Er is volgens mij geen enkel ander land waar onder elke video van een nieuwe artiest staat 'die moet naar Eurovisie'. Dus ergens is dit land wel Eurovisie-geobsedeerd.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:31 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou ja, ik doel er meer op dat die 'stuur die naar het ESF' opmerking vooral komt van mensen die zelf amper kijken of je tijdens het festival zelf niet hoort. Het is vooral denken dat iets scoort op het ESF.
Ze zullen waarschijnlijk dan wel kijken. Maar het is wel altijd opvallend hoeveel mensen bepaalde artiesten direct naar het festival sturen die je er verder niet over hoort.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:35 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee of die niet kijken, die 4 miljoen moet toch ergens vandaan komen. Dat veel mensen niet zo idioot zijn om op een doordeweekse dag naar een show in Estland te gaan kijken of naar Italianen tot half 3 ‘s nachts, dat wel.
Vooral een obsessie voor elke hype naar het festival willen sturen inderdaad.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:37 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Er is volgens mij geen enkel ander land waar onder elke video van een nieuwe artiest staat 'die moet naar Eurovisie'. Dus ergens is dit land wel Eurovisie-geobsedeerd.
Ja lach maar. Als die door een geniale vrije trap op het EK in de kwartfinale in de slotseconde de gelijkmaker er inschiet, piep je wel anders.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:36 schreef Fred_B het volgende:
[..]
We wachten op de glorieuze rentree in Oranje van Bas Dost.
Daarom is een NF hier ook nog steeds een slecht idee.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:39 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ze zullen waarschijnlijk dan wel kijken. Maar het is wel altijd opvallend hoeveel mensen bepaalde artiesten direct naar het festival sturen die je er verder niet over hoort.
Een NF zal denk ik wel rampzalige gevolgen geven ja. En dan daarna natuurlijk klagen dat we de finale niet halenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:45 schreef Em31 het volgende:
[..]
Daarom is een NF hier ook nog steeds een slecht idee.
En eerlijk, als je dat lijstje van Molloot hier laatst zag, ik denk dat wij hier ook niet unaniem kunnen bepalen welke van die nummers het beste zou werken.
Stiekem 15 pizza's bestellen op naam van Bidenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:25 schreef sportfreak het volgende:
[ afbeelding ]
Deze foto![]()
Ben toch benieuwd wie hij belt...
Nee hij zegt dat die lokaal 15 pizza's besteld, maar belt ondertussen stiekem long distance op hun kostenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:47 schreef H_T het volgende:
[..]
Stiekem 15 pizza's bestellen op naam van Biden
[ afbeelding ]
Nee, nu moet ik zeggen dat wij de valkuil van Maan met een DJ nog wel zouden omzeilen op een NSF, maar iets als CATS zonder de uiteindelijke act, maar gewoon in de TROS-studio had ik waarschijnlijk ook niet als vanzelfsprekend gekozen.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:45 schreef Em31 het volgende:
[..]
Daarom is een NF hier ook nog steeds een slecht idee.
En eerlijk, als je dat lijstje van Molloot hier laatst zag, ik denk dat wij hier ook niet unaniem kunnen bepalen welke van die nummers het beste zou werken.
“We hadden de nummer 2/3/4 moeten sturen van het NSF”quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:46 schreef Redefine het volgende:
[..]
Een NF zal denk ik wel rampzalige gevolgen geven ja. En dan daarna natuurlijk klagen dat we de finale niet halen
Dat ja. En best kans dat we nooit hadden gewonnen omdat Arcade niet was gekozen als winnaar van een NSF...quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, nu moet ik zeggen dat wij de valkuil van Maan met een DJ nog wel zouden omzeilen op een NSF, maar iets als CATS zonder de uiteindelijke act, maar gewoon in de TROS-studio had ik waarschijnlijk ook niet als vanzelfsprekend gekozen.
Ik vermoed dat het eerder aan de vriendjespolitiek van Oost-Europa zou liggen. Want ze stemmen nooit op ons.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
“We hadden de nummer 2/3/4 moeten sturen van het NSF”
Dat nummer was nooit gekozen (en ja dat had ik denk ik ook wel logisch gevonden) en Arcade betwijfel ik ook in een geval dat er inderdaad ook een Maan+DJ mee had gedaan.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, nu moet ik zeggen dat wij de valkuil van Maan met een DJ nog wel zouden omzeilen op een NSF, maar iets als CATS zonder de uiteindelijke act, maar gewoon in de TROS-studio had ik waarschijnlijk ook niet als vanzelfsprekend gekozen.
Ze moeten Nederland niet. Vanwege de oorlog in Irak. En de Nexitquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het eerder aan de vriendjespolitiek van Oost-Europa zou liggen. Want ze stemmen nooit op ons.
Ja, helaas☹️quote:
quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:49 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat ja. En best kans dat we nooit hadden gewonnen omdat Arcade niet was gekozen als winnaar van een NSF...
Arcade geloof ik nog wel in. Als dat goed en in de definitieve versie gebracht zou worden, zou dat alle stemmen van de “gewone” kijker wel naar zich toe moeten kunnen trekken.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:51 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat nummer was nooit gekozen (en ja dat had ik denk ik ook wel logisch gevonden) en Arcade betwijfel ik ook in een geval dat er inderdaad ook een Maan+DJ mee had gedaan.
Ik ben best voor een nationale finale. Maar dan Melfest-style. Geen Nederlandse juryleden aub.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:52 schreef Em31 het volgende:
Ik hoor gewoon Carlo Boszhard praten als ik aan een nationale finale hier denk
Alexander Rybak of Johnny Logan kun je beter ook niet uitnodigen geloof ik.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
[..]
Arcade geloof ik nog wel in. Als dat goed en in de definitieve versie gebracht zou worden, zou dat alle stemmen van de “gewone” kijker wel naar zich toe moeten kunnen trekken.
Uiteraard met de disclaimer dat het dan niet door een ESF-autoriteit als Ali B, Carlo Boszhard, Hind of Tatjana in de show zou worden afgekraakt.
"Ja, mooi nummer, maar niet geschikt voor het Songfestival"quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
[..]
Arcade geloof ik nog wel in. Als dat goed en in de definitieve versie gebracht zou worden, zou dat alle stemmen van de “gewone” kijker wel naar zich toe moeten kunnen trekken.
Uiteraard met de disclaimer dat het dan niet door een ESF-autoriteit als Ali B, Carlo Boszhard, Hind of Tatjana in de show zou worden afgekraakt.
De meeste landen hebben een jury achter de schermen. Slaat nergens op dat een jury kan beïnvloeden of iets wel of niet goed was. Laat de mensuh zelf bepalen. Daar hebben we echt geen Carlo Boszhard of andere "beroemdheid" voor nodig die weer zijn bakkes op tv wil.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:57 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik ben best voor een nationale finale. Maar dan Melfest-style. Geen Nederlandse juryleden aub.
Ligt eraan wat je wil bereikenquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Alexander Rybak of Johnny Logan kun je beter ook niet uitnodigen geloof ik.
Ja dat las ik. Daarom noemde ik hem ookquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:07 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je wil bereiken![]()
Hij is als jurylid echt heel direct, zag echt niet aankomen dat hij zo eerlijk was.Nikkie trouwens ook. Ook wel verfrissend voor een keer, maar in België heeft het wel echt invloed gehad op het resultaat. Achter de schermen is beter.
Nou ja die mensen weten dan weer niet dat Joe een beter geheugen heeft dan Mark, dus in die zin zegt leeftijd niet alles.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:06 schreef Arizona het volgende:
[ twitter ][ twitter ]
Sommige reacties op de tweet van Potus
Deze fotoquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:06 schreef Arizona het volgende:
[ twitter ][ twitter ]
Sommige reacties op de tweet van Potus
Nou nou nou wat kinderachtig toch weer.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 20:54 schreef Em31 het volgende:
[..]
Heel Spanje moet dus binnenblijven donderdag hihaho
Nou vooruit alleen de provincie Valencia dan.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou nou nou wat kinderachtig toch weer.
quote:
We zijn het eensquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:25 schreef sportfreak het volgende:
[ afbeelding ]
Deze foto![]()
Ben toch benieuwd wie hij belt...
Zoals we hier nu het Benidorm Festival hebben moeten ze in Nederland gewoon het Scheveningen Festival doen, in het Circustheater en dan met allemaal evenementen er omheen in het Kurhaus en aan zeequote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:48 schreef Em31 het volgende:
Ik zou trouwens wel 1x zo’n show als België willen. Alleen als het dan werkt of te gezellig was dan komen we er natuurlijk nooit meer van af.
Kan ik mee leven want ik woon in de provincie Alicante wat dan weer deel uitmaakt van de regio Valenciaquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:19 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou vooruit alleen de provincie Valencia dan.
lucky you.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:22 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan ik mee leven want ik woon in de provincie Alicante wat dan weer deel uitmaakt van de regio Valencia
Er is ook een provincie Valencia, die ligt direct ten noorden van Alicante.
Vanmiddag hoorde ik Aran Bade op 100% NL nog over het Eurosong. (Hij was nog vrij mild hierover)quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:52 schreef Em31 het volgende:
Ik hoor gewoon Carlo Boszhard praten als ik aan een nationale finale hier denk
Ik vind ze ook tot nu toe erg kleurloos. Maar ik wacht nog netjes het nummer af. Wie weet komen ze nog met een enorme verrassing.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:18 schreef Redefine het volgende:
[..]
Qua zang kan het nog best goed zijn. En het liedje misschien ook wel. Het is echter niet heel ideaal als ik onze inzending net zo sympathiek vind als Ell en Nikki
Ik wens je uiteraard wel heel veel succesquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou nou nou wat kinderachtig toch weer.
Ik verwacht met jouw rijvaardigheden juist dat je per ongeluk buiten jouw provincie terechtkomt.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:22 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan ik mee leven want ik woon in de provincie Alicante wat dan weer deel uitmaakt van de regio Valencia
Er is ook een provincie Valencia, die ligt direct ten noorden van Alicante.
Kijk dat is nou eens liefquote:Op dinsdag 17 januari 2023 22:27 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik wens je uiteraard wel heel veel succes
Tatjana Simic in de jury voor de Oost Europese smaak. Het is echt gebeurdquote:Op dinsdag 17 januari 2023 21:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
[..]
Arcade geloof ik nog wel in. Als dat goed en in de definitieve versie gebracht zou worden, zou dat alle stemmen van de “gewone” kijker wel naar zich toe moeten kunnen trekken.
Uiteraard met de disclaimer dat het dan niet door een ESF-autoriteit als Ali B, Carlo Boszhard, Hind of Tatjana in de show zou worden afgekraakt.
Trustenquote:
Heb je nog iets aan je vrije dagquote:Op woensdag 18 januari 2023 08:07 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen! Weer lekker op tijd wakker op mijn vrije dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |