abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213472300
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2024 15:47 schreef trui het volgende:

[..]
wij hadden ook voor een gewoon hotel buiten de parken gekozen, maar ik vond het toch wel een nadeel dat je dan steeds tijd (en geld) kwijt bent om er te komen (we hadden geen huurauto, maar ook dan moet je parkeerkosten betalen neem ik aan). Wij namen vaak een uber, was allemaal wel te doen hoor, maar het busvervoer viel me wat tegen. Er gingen wel bussen naar div parken, maar alleen op heel specifieke tijden. Bovendien heeft het ook wel een voordeel als je tussendoor even kunt uitrusten in je hotel als je 's avonds nog eens terug wil. Daar hadden wij dan vaak de puf niet meer voor.

Leuk plan, Vicky, jullie gaan het er vast heel leuk vinden. Wij hadden ook maar 1 week vorig jaar en hebben daar voor ons gevoel toch best veel in kunnen doen. Maar tegelijkertijd is het natuurlijk bizar om voor 1 week zo ver weg te gaan, en dan dus ook geen tijd te hebben om wat meer van de omgeving te zien. Misschien toch kijken of 't mogelijk is om iets ruimer tijd te regelen? Dan zijn er vaak ook meer opties om wat korting te krijgen.
Ik zat bij hotel The Grove. Kwartiertje rijden of zo. Had wel een huurauto, maar dat is daar sowieso wel handig. Vond het een prima hotel. Was ook zat te doen in het hotel. Ook genoeg restaurants e.d. vlakbij het hotel.

Ben ook een week geweest en vier parken geweest. Volgende keer wat langer. Alleen met twee kinderen is een dagje hotel en rustig aan ook niet verkeerd.
pi_213472735
Wij hadden geen auto, ook niet gemist. Dat lijkt me pas een gemis als je rond gaat trekken, niet als je puur Disney (en Universal) doet. Gratis parkeren bij Springs lijkt me wel heel omslachtig om gebruik van te moeten maken. Dan moet je daarna nog een bus pakken en ben je nog later in het park, terwijl juist de ochtenduren het fijnst zijn, zowel qua drukte als qua temperatuur.

Een Disneyhotel is nooit goedkoper (tenzij je echt mazzel hebt met een DVC-deal), maar de voordelen zijn de paar honderd euro extra (op een totaalverblijf van al ruim ¤10.000 alles bij elkaar) wel waard imo. Wij waren letterlijk in 10 minuten van Hollywood studio’s terug in de hotelkamer. En early access is ook echt veel waard omgerekend in wachttijd. En genoeg mensen die op drukke momenten misgrijpen bij Tron, Guardians, Rise of the Resistance en Flight of Passage omdat ze pech hadden bij de virtual que (indien aanwezig) en alle ILL-tickets al uitverkocht zijn aan hotelgasten zodra non-hotelgasten de kans krijgen om te boeken.

Wij houden van de Disneybubbel. Nergens aan hoeven denken (qua vervoer en vertrektijden), en gewoon in tropische sferen genieten. Dat is het extra geld wel waard. Dat besparen we wel weer op souvenirs en eetkosten in de parken.

Ik twijfel wel om voor mijn mans verjaardag Savi’s te reserveren (indien überhaupt beschikbaar), hij is jarig als we in Disneyland zijn waar ze exact dezelfde Star Wars-wereld hebben. Maar ik vind dat wel echt duur, dus twijfel of ik dat het waard vind. Iemand al eens gedaan?
  donderdag 9 mei 2024 @ 08:33:41 #203
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_213476682
Ik heb Savi's gedaan.
De workshop is leuk, ze vertellen een verhaal terwijl je zo'n laserzwaard maakt.
M'n vrouw vond het zelfs leuk gedaan en die dacht vooraf dat het lame zou zijn :P

Laserzwaard is ook best mooi gemaakt, leuk om te hebben.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_213490363
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2024 19:14 schreef Vicky het volgende:
Flinke schop.
Hier plannen om volgend jaar te gaan.
Morgen hebben we een vrijblijvend gesprek met iemand van Florivida.
We zijn "experts" in DLP, maar Orlando is echt compleet nieuw.

Is er, zoals bij DLP, iets voor personen met een chronische aandoening?
Moet zeggen dat ik het best spannend vind.
Heb alleen ervaring met Florivida met hun groepsreizen. Willem en Rick van hun Oorlando podcast, Ralf van dtales podcast. Alles goed geregeld via hun, en de actie van Ierland bieden zij ook aan.

WDW doe ik alles zelf regelen, inderdaad onsite verblijf, momenteel nu in Pop Century. Heb nu wel een huurauto omdat ik ook Universal/Seaworld en Buschgarden wilde bezoeken en geregeld de supermarkt bezoek voor wat 'gezonder' eten..

DAS is voor mensen die niet lang in de rij kunnen wegens prikkels oid. en dan niet omdat ze niet lang kunnen staan.. De scootmobiels gaan hier gewoon mee de rij in..
  vrijdag 10 mei 2024 @ 00:11:38 #205
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_213492049
Gezond eten vinden vond ik ook vies tegenvallen daar. Zelfs erg lastig om restaurants met vegetarische opties te vinden, bizar!
in de haak.
  vrijdag 10 mei 2024 @ 13:40:55 #206
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_213497121
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2024 00:11 schreef trui het volgende:
Gezond eten vinden vond ik ook vies tegenvallen daar. Zelfs erg lastig om restaurants met vegetarische opties te vinden, bizar!
in WDW of in Orlando?
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_213501617
Met elk soort dieet moet je idd wel even vooronderzoek doen waar je het beste kunt eten. Zeker bij quickservice is er weinig gezonds aan, en de porties zijn absurd groot. Voordeel daarvan was wel weer dat we aan 2 pizza’s voldoende hadden voor 5 personen, en meestal aan 3 kindermenu’s en 1 volwassene menu voldoende hadden. Maar ik begrijp wel waarom er zoveel dikke Amerikanen zijn. Ook van die mega kalkoenpoten die je iemand dan even snel weg ziet werken :')

Beste quickservice was overigens bij Yak&Yeti in Animal Kingdom. Daar hadden ze ook gewoon een curry en salade.

Wij bestelden wekelijks een lading groenvoer (en ontbijt) bij de Walmart, dat werd dan bij de conciërge van het hotel afgeleverd en konden we ophalen wanneer het ons uit kwam. Worteltjes, tomaatjes en komkommers aten we als tussendoor snack zodat we in ieder geval wat vitamines binnen kregen en het verder niet uitmaakte dat we 2 weken vrijwel alleen patat en pizza aten. We werden een keer in een wachtrij zelfs aangesproken door iemand die ons complimenteerde met dat onze kinderen worteltjes aan het snacken waren :D
pi_213503214
Qua gezonder eten eten wij graag bij the rainforrest cafe en bij universal bij Anjitos.

Qua on-property en off-property moet je echt kijken wat je uit wil geven. Wij zijn 2 weken met de lokale bus naar de parken gegaan, eigenlijk prima te doen. Als je eenmaal hebt uitgevonden hoe ze rijden (soms rijden ze een keer onverwacht niet, das dan balen). Kosten voor lokale bus $14 per week per persoon.
Je kan altijd gratis gebruik maken van Disney bussen zodra je bij de hotels, parken of Disney Springs bent. Dus dat hebben wij gecombineerd. En als je ook Universal wilt, dan is on-property bij Disney ook wel minder handig….
Gewoon goed inlezen van te voren, veel hotels bieden een pendelservice aan naar verschillende parken en dus hoef je niet eens kosten te maken!
Op anoniem
pi_213503238
Oh en veel plezier natuurlijk *O*
Op anoniem
  vrijdag 10 mei 2024 @ 22:35:56 #210
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_213507451
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2024 13:40 schreef nils7 het volgende:

[..]
in WDW of in Orlando?
Ook in de parken zelf vond ik het vegetarische aanbod zeer beperkt. En daarbuiten dus ook, Maar goed, wij zaten misschien niet in de hipste buurt van Orlando.
in de haak.
  vrijdag 10 mei 2024 @ 22:39:55 #211
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_213507487
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2024 19:30 schreef KapiteinIglo het volgende:#
Gewoon goed inlezen van te voren, veel hotels bieden een pendelservice aan naar verschillende parken en dus hoef je niet eens kosten te maken!
Die pendeldiensten zijn toch best lastig in te schatten vooraf, vond ik, maar misschien had ik inderdaad nog wat beter research moeten doen. Vanaf ons hotel zou er ook sprake zijn van pendeldiensten naar de parken maar de opties waren zeer beperkt en op tijden die niet altijd even handig uitkwamen.
in de haak.
  FOK!fotograaf zaterdag 11 mei 2024 @ 09:41:19 #212
364681 over_hedge
pi_213510992
Park buiten disney. Dan in de ochtend met een uber. (wat minder kost dan alleen al de parkeerkosten die je met huurauto hebt) En in de avond terug met de gratis bus van het hotel.

Zo deden wij het. En dat was echt helemaal top. Er was ook een gratis bus heen. Die vertrok alleen beetje laat waardoor we liever die 10 dollar oid betaalde aan uber dan pas om 10:30 in het park zijn.

als je echt alleen pretparken doen zou ik echt geen auto huren. Het is je geld weggooien.
Kijk wil je nou meer doen dan alleen pretparken dan is het al snel een ander verhaal
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  FOK!fotograaf zaterdag 11 mei 2024 @ 09:42:00 #213
364681 over_hedge
pi_213510999
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2024 22:39 schreef trui het volgende:
Die pendeldiensten zijn toch best lastig in te schatten vooraf
Wat is er lastig aan? Er staat precies hoe laat ze vertrekken en vanaf waar. Vond het juist super simpel
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_213511860
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 mei 2024 09:42 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Wat is er lastig aan? Er staat precies hoe laat ze vertrekken en vanaf waar. Vond het juist super simpel
Dat verschilt per hotel natuurlijk. Wij hadden onze eerste keer (pre-kinderen) een hotel aan international drive nabij Universal. Naar Universal ging twee keer per dag een gratis bus, maar die kon zomaar een half uur later zijn (ging 15 hotels af, wij zaten ergens halverwege) en duurde lang.

Naar Disney was het een betaalde pendel (pre-Uber) die 1 keer per dag reed (zonder tussenstops), en alleen naar Epcot. Dat betekende dat we vanaf daar alsnog een half uur bezig waren om bij het juiste park te komen. En het was ook enorm haasten om die pendel terug te halen, alleen de eindshow van Epcot was haalbaar. Kortom, het ene hotel is het andere niet wat dat betreft. En zeker na de eindshow van Magic Kingdom is het drama om überhaupt naar het TTC te komen. Wij waren heel blij dat we dat gehaast deze keer niet hadden. Missen we de ene bus, dan rijdt vijf minuten later de volgende. Alleen toen we Flight of Passage rond sluitingstijd deden was het doorlopen, omdat de bussen naar hotels maar tot ca 1 uur na sluitingstijd rijden en het toen ongeveer zo laat was. Maar dan hadden we via een bus naar een ander park alsnog thuis kunnen komen, die reden wel langer.

Wat dat betreft kan ik een bezoekje aan Pandora rond sluitingstijd wel van harte aanraden. In het donker is het nog mooier, en ook de vloer is heel gaaf gedaan. En ook de tree of life is mooi verlicht. Wat dat betreft zonde dat het park vaak al dicht is voor het donker is.
  zaterdag 11 mei 2024 @ 12:04:56 #215
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_213513463
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 mei 2024 09:42 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Wat is er lastig aan? Er staat precies hoe laat ze vertrekken en vanaf waar. Vond het juist super simpel
Bij mijn hotel kon ik dat online niet vinden, pas toen we er waren kregen we de tijden op een briefje. Ik had op internet alleen gezien dat er vanaf het hotel pendeldiensten waren richting de parken dus daarmee dacht ik dat het wel goed zat.
in de haak.
  zaterdag 11 mei 2024 @ 12:06:21 #216
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_213513494
Maar goed, het was ook echt een zeer matig hotel, bleek achteraf.
in de haak.
pi_213593254
De offerte is ondertussen binnen.
14 dagen, verblijf in Port New Orleans Resort Riverside.
Daarna nog 6 nachten naar Universal's Endless summer Resort met of 2 dagen entree (maar niet Volcano Bay) of een 14 dagen ticket voor een meerprijs van ¤ 200,00.

Iemand ervaring met deze hotels?
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_213593279
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:00 schreef Vicky het volgende:
De offerte is ondertussen binnen.
14 dagen, verblijf in Port New Orleans Resort Riverside.
Daarna nog 6 nachten naar Universal's Endless summer Resort met of 2 dagen entree (maar niet Volcano Bay) of een 14 dagen ticket voor een meerprijs van ¤ 200,00.

Iemand ervaring met deze hotels?
Voor hoeveel geld in totaal?
Op anoniem
pi_213593295
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:02 schreef KapiteinIglo het volgende:

[..]
Voor hoeveel geld in totaal?
15k voor 4p, met dinnerplan
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_213593314
Dubbel
Op anoniem
pi_213593319
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:03 schreef Vicky het volgende:

[..]
15k voor 4p
Incl vluchten? En incl entree naar disney?
Op anoniem
pi_213593320
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:04 schreef KapiteinIglo het volgende:

[..]
Incl vluchten?
Ja, met de prijzen van dit jaar. Voor 2025 zijn ze natuurlijk nog niet bekend.
Incl de entree, incl mealplan in Disney
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_213593481
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:05 schreef Vicky het volgende:

[..]
Ja, met de prijzen van dit jaar. Voor 2025 zijn ze natuurlijk nog niet bekend.
Incl de entree, incl mealplan in Disney
Ik denk dat je er wel een aardige deal aan hebt *O*
Maar is lastig vergelijken met wat ik betaalde omdat ik alles supercheap heb gedaan :@
Op anoniem
pi_213593582
Nette prijs denk ik wel Vicky.

Ik zou overigens zonder twijfel voor ¤200 extra die 14 daagse pas nemen, zeker als Volcano Bay daar ook bij zit. Dat schijnt het leukste (en best georganiseerde) waterpark te zijn. En in Universal kun je je prima meerdere dagen vermaken. Zorg wel dat je de hopper-variant tickets hebt, want anders kun je de Hogwarts Express niet gebruiken. En met een beetje geluk is Epic Universe dan ook open, die gaat in 2025 open.

[ Bericht 0% gewijzigd door FlyingFish op 17-05-2024 15:02:46 ]
pi_213593693
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:26 schreef FlyingFish het volgende:
Nette prijs denk ik wel Vicky.

Ik zou overigens zonder twijfel voor ¤200 extra die 14 daagse pas nemen, zeker als Volcano Bay daar ook bij zit. Dat schijnt het leukste (en best georganiseerde) waterpark te zijn. En in Universal kun je je prima meerdere dagen vermaken. Zorg wel dat je de hopper-variant tickets hebt, want anders kun je de Hogwarts Express niet gebruiken. En met een beetje geluk is Eric Universe dan ook open, die gaat in 2025 open.
Wij zeiden meteen al dat we die ¤ 200 extra zeker zouden doen.
Kijk, met hopper.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_213594016
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 14:00 schreef Vicky het volgende:
De offerte is ondertussen binnen.
14 dagen, verblijf in Port New Orleans Resort Riverside.
Daarna nog 6 nachten naar Universal's Endless summer Resort met of 2 dagen entree (maar niet Volcano Bay) of een 14 dagen ticket voor een meerprijs van ¤ 200,00.

Iemand ervaring met deze hotels?
Luister naar de podcast Oorlando #25 https://www.oorlando.nl/
Daar worden de Universal hotels besproken.

En ik zou voor die meerprijs gaan.

Ik heb trouwens wel ervaring met P.O Riverside. Mooi resort, ben daar in 2019 geweest, waren toen nog delen aan het renoveren. Mooi rustig, maar wel groot resort. Meerdere bus haltes op het resort.
pi_213594251
Laatste keer zijn wij naar French Quarter geweest, ligt vlak naast Riverside. Bussen zijn prima, en je kan met de boot van beide resorts naar Disney Springs, vooral 's avonds is dat best leuk en relaxed.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_213594284
Je hebt vanaf Port Orleans ook een bootverbinding naar Disney Springs dacht ik (al vond ik het bezoek daaraan zonde van de tijd, volgende keer slaan we dat geheel over. Druk en duur maar mocht je het nieuwe Leidschenhage leuk vinden, dan dit waarschijnlijk ook wel).

Ik zou wel informeren in hoeverre het mogelijk is om de tickets evt nog te upgraden mochten er nieuwe tickets komen als Epic Universe er ook bij komt. Wanneer dat park open gaat is nog niet bekend (alleen ‘2025’). En afhankelijk van wanneer je gaat en wat je interesse heeft is een bezoek aan Mickeys not so scary Halloween Party ook nog een optie mocht dat je ding zijn. Schijnt qua wachttijden ideaal te zijn en ook een leuke sfeer te hebben, maar is ook duur. Sowieso iets om qua planning van je dagen tzt rekening mee te houden, op die avonden sluit Magic Kingdom vroeg. Halloween start meestal half augustus ergens, data worden rond Pasen ergens bekend gemaakt vaak.
pi_213594306
Dank voor alle tips! Zo fijn dit!
Ik ga zeker de podcasts luisteren.
Had idd gelezen over de boot.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_213594383
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 15:25 schreef Vicky het volgende:
Dank voor alle tips! Zo fijn dit!
Ik ga zeker de podcasts luisteren.
Had idd gelezen over de boot.
De voorpret alleen maakt het al leuk.. hebben jullie ook vervoer van MCO naar Resort? of moeten jullie dit zelf regelen?
De boot is inderdaad leuk om een keer te doen.. helaas vaarde die afgelopen week niet toen ik resort bezocht.

Podcast OOrlando is trouwens van Willem en Rick, ook Florivida..
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 17 mei 2024 @ 15:37:21 #231
39237 crew  H_T
2733
pi_213594428
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2024 19:30 schreef KapiteinIglo het volgende:
Qua gezonder eten eten wij graag bij the rainforrest cafe en bij universal bij Anjitos.

Qua on-property en off-property moet je echt kijken wat je uit wil geven. Wij zijn 2 weken met de lokale bus naar de parken gegaan, eigenlijk prima te doen. Als je eenmaal hebt uitgevonden hoe ze rijden (soms rijden ze een keer onverwacht niet, das dan balen). Kosten voor lokale bus $14 per week per persoon.
Je kan altijd gratis gebruik maken van Disney bussen zodra je bij de hotels, parken of Disney Springs bent. Dus dat hebben wij gecombineerd. En als je ook Universal wilt, dan is on-property bij Disney ook wel minder handig….
Gewoon goed inlezen van te voren, veel hotels bieden een pendelservice aan naar verschillende parken en dus hoef je niet eens kosten te maken!
Naar aanleiding van een eerdere post van je die ik hierover heb gezien heb ik ook de lokale bussen geprobeerd toen ik er was :) Inderdaad goedkoop, maar het duurt wel veel langer (ten minste voor mijn route) en je bent minder flexibel. Maar het scheelde ook tientallen euro's per dag omdat ik geen huurauto of parkeerplek hoefde te betalen. Bedankt dus nog ;)
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_213594730
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 15:32 schreef EdVe het volgende:

[..]
De voorpret alleen maakt het al leuk.. hebben jullie ook vervoer van MCO naar Resort? of moeten jullie dit zelf regelen?
De boot is inderdaad leuk om een keer te doen.. helaas vaarde die afgelopen week niet toen ik resort bezocht.

Podcast OOrlando is trouwens van Willem en Rick, ook Florivida..
Nee nog geen vervoer maar ik had begrepen dat Uber prima werkt.
Vervoer van luchthaven naar Disney zit erbij

[ Bericht 4% gewijzigd door Vicky op 19-05-2024 12:20:40 ]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 20 mei 2024 @ 11:49:14 #233
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_213626368
Disney Florida O+

Vibe is net wat meer Disney dan Parijs vond ik. Laatste keer (2011 alweer) dagje Animal Kingdom geweest, en dagje Sea World. Animal Kingdom voornamelijk omdat Parijs niets vergelijkbaars heeft. Vond het destijds wel leuk maar toch wat minder dan de overige parken. Maar zal intussen alweer 10x veranderd zijn. Was er maar een paar dagen, ook een bezoekje Ripley's Believe it or not gedaan en dagje met de huurauto de buurt door. Daarna richting westkust Florida en weer terug naar Miami Beach via de Everglades.
Same shit, different day
SC hopper present
  FOK!fotograaf maandag 20 mei 2024 @ 11:51:51 #234
364681 over_hedge
pi_213626386
Animal Kingdom heeft avatar. Ik heb weinig met de films. Maar het avatar stuk is wel heel tof. En die passage of flight oid is echt heel erg tof. In top 3 tofste attracties.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner maandag 20 mei 2024 @ 20:31:02 #235
39237 crew  H_T
2733
pi_213631235
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2024 11:51 schreef over_hedge het volgende:
Animal Kingdom heeft avatar. Ik heb weinig met de films. Maar het avatar stuk is wel heel tof. En die passage of flight oid is echt heel erg tof. In top 3 tofste attracties.
Ik vond die attractie mooi gemaakt, maar ook weinig aan. Al kan daarbij meespelen dat ik die attractie aan het eind van de dag deed
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner maandag 20 mei 2024 @ 20:31:44 #236
39237 crew  H_T
2733
pi_213631244
In Animal Kingdom heb ik wel een jamdonut gegeten die was gevuld met pulled pork en coleslaw :D En de rondlopende Kevin was heel tof O+
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_213632204
Animal Kingdom is hier in huis favoriet van de Disney parken (zelfs pre-kinderen voor Pandora geopend werd). Ik hou van het veel relaxter sfeertje daar, ook omdat het veel rustiger is, maar het is meer dan dat. Ze hebben leuke shows en ook de extra activiteiten zoals Wilderness Explorers en Animation Academy vielen bij mijn kinderen erg in de smaak. En er is geen ervaring die het haalt bij de eerste keer Expedition Everest en dan helemaal voorin het karretje zitten terwijl je niets over de achtbaan weet. En qua eten zit je bij Tusker House en Yak en Yeti (counter) erg goed om eens wat anders dan gewoon een simpel stuk vlees met friet te eten.
pi_213633979
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 16:09 schreef Vicky het volgende:

[..]
Nee nog geen vervoer maar ik had begrepen dat Uber prima werkt.
Vervoer van luchthaven naar Disney zit erbij
Dat is helemaal netjes, als ook vervoer erbij zit.
pi_215607156
Even een schop!

@Roberto_BOZ hebben jullie al vluchten geboekt? Ik vind de prijzen tegenvallen en de aangekondige directe vluchten komen ook niet in die periode beschikbaar helaas.

We hebben wel besloten dat we wat eerder vertrekken en dan een paar dagen in de buurt gaan relaxen en acclimatiseren, en dan een dagje SeaWorld en wellicht Universal meepakken, afhankelijk van de black friday aanbiedingen.
  FOK!fotograaf zondag 17 november 2024 @ 11:07:21 #240
364681 over_hedge
pi_215607162
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:06 schreef FlyingFish het volgende:
Even een schop!

@:Roberto_BOZ hebben jullie al vluchten geboekt? Ik vind de prijzen tegenvallen en de aangekondige directe vluchten komen ook niet in die periode beschikbaar helaas.

We hebben wel besloten dat we wat eerder vertrekken en dan een paar dagen in de buurt gaan relaxen en acclimatiseren, en dan een dagje SeaWorld en wellicht Universal meepakken, afhankelijk van de black friday aanbiedingen.
SeaWorld :( Arme beestjes. Universal is dan wel weer heel erg tof
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215607197
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:07 schreef over_hedge het volgende:

[..]
SeaWorld :( Arme beestjes. Universal is dan wel weer heel erg tof
Seaworld is super tof! Gaafste achtbanen van heel Orlando staan daar. En dierenwelzijn is de laatste tig jaar ook enorm verbeterd en niet veel anders meer dan welke dierentuin dan ook, dus dat is voor ons geen reden om over te slaan. Afgelopen zomer in San Diego ook een geweldige dag gehad, zeker omdat ze voor veel attracties praktisch geen wachttijden kennen.
  FOK!fotograaf zondag 17 november 2024 @ 11:14:49 #242
364681 over_hedge
pi_215607210
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:12 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Seaworld is super tof! Gaafste achtbanen van heel Orlando staan daar. En dierenwelzijn is de laatste tig jaar ook enorm verbeterd en niet veel anders meer dan welke dierentuin dan ook, dus dat is voor ons geen reden om over te slaan. Afgelopen zomer in San Diego ook een geweldige dag gehad, zeker omdat ze voor veel attracties praktisch geen wachttijden kennen.
Ja ik heb het gewoon niet zo met super slimme zoogdieren in veel te kleine opvang dingen houden. Niet dat ik vind dat jij daarom maar niet zou moeten gaan omdat ik iets vind :D Dat moet iedereen lekker voor zichzelf weten.

Korte rijen is wel fijn ja. Dat is in disney af en toe wel anders. En die fastpass dingen in disney zijn zo bizar duur. Helemaal als je met een gezin gaat is dat niet te doen
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 17 november 2024 @ 11:18:35 #243
39237 crew  H_T
2733
pi_215607253
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:14 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Ja ik heb het gewoon niet zo met super slimme zoogdieren in veel te kleine opvang dingen houden. Niet dat ik vind dat jij daarom maar niet zou moeten gaan omdat ik iets vind :D Dat moet iedereen lekker voor zichzelf weten.

Korte rijen is wel fijn ja. Dat is in disney af en toe wel anders. En die fastpass dingen in disney zijn zo bizar duur. Helemaal als je met een gezin gaat is dat niet te doen
Ze hebben in 2016 bekend gemaakt te stoppen met hun orcafokprogramma en dat ze ook geen nieuwe dieren meer naar de parken gaan halen.
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  FOK!fotograaf zondag 17 november 2024 @ 11:19:07 #244
364681 over_hedge
pi_215607260
quote:
14s.gif Op zondag 17 november 2024 11:18 schreef H_T het volgende:

[..]
Ze hebben in 2016 bekend gemaakt te stoppen met hun orcafokprogramma en dat ze ook geen nieuwe dieren meer naar de parken gaan halen.
Oh top. Dus langzaam maar zeker hebben ze straks helemaal geen orcas meer?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215607329
Wij vliegen via IJsland met Icelandair. Er gaat geen rechtstreekse vlucht als we gaan.
Wij gaan ook een paar dagen eerder om te acclimatiseren. Mijn man wil graag naar de Everglades.
Wij gaan naar Disney en Universal. Hebben 1 dag Epic bij kunnen boeken.

[ Bericht 0% gewijzigd door Vicky op 17-11-2024 12:39:28 ]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_215607520
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:14 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Ja ik heb het gewoon niet zo met super slimme zoogdieren in veel te kleine opvang dingen houden. Niet dat ik vind dat jij daarom maar niet zou moeten gaan omdat ik iets vind :D Dat moet iedereen lekker voor zichzelf weten.

Korte rijen is wel fijn ja. Dat is in disney af en toe wel anders. En die fastpass dingen in disney zijn zo bizar duur. Helemaal als je met een gezin gaat is dat niet te doen
Je hebt wel gelijk wat de grootte van de aquaria betreft, maar de orca’s die daar nu zitten uitzetten is geen optie, en dan kun je de dieren beter vermaken door ze shows te laten doen. Ze fokken nu niet meer dus de orca’s in de parken zijn de laatsten. We zijn 13 jaar geleden in SeaWorld Orlando geweest, en afgelopen zomer in SeaWorld San Diego en het is echt een wereld van verschil qua shows. Het is nu vooral informatief in plaats van puur entertainment. Hoe ze bepaalde bewegingen gebruiken om prooien te vangen bijvoorbeeld in plaats van gewoon door een hoepel te springen, met beelden er bij van hoe ze dit in de natuur doen. Bij alle shows merkte je die shift, en ook bij de andere aquaria.

Fastpass multilane (oude genie+) is nog enigszins betaalbaar. Voor een gezin alsnog aardig aan de prijs ($18/35 pp), maar we hebben het in Disneyland Resort 1 dagje gebruikt omdat het zo verschrikkelijk druk was, en het scheelde ons daar zeker 4 uur aan wachttijd over de gehele dag, en daardoor was de rest van de dag ook veel relaxter. En we hebben van Disneyland alle LLMP attracties kunnen doen vrijwel zonder wachttijd, en van het andere park ook nog een paar en een rits aan reguliere attracties, op één dag. We hebben nu ook twee dagen LLMP ingecalculeerd aan het begin van onze vakantie, als het ook nog druk is. Goedkoop en vroeg starten in Animal Kingdom en na het inchecken bij de eerste attractie gelijk drukke dingen in een ander park boeken en vroeg hoppen. Je hierin verdiepen is wel echt de moeite waard.

En we vonden het spelen voor betere attractietijden ook leuk, wat elke keer weer als winst voelde :D Maar dat moet je ook wel doen om er goed gebruik van te kunnen maken, anders is het het geld niet waard idd.
  FOK!fotograaf zondag 17 november 2024 @ 12:33:04 #247
364681 over_hedge
pi_215607780
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:51 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Je hebt wel gelijk wat de grootte van de aquaria betreft, maar de orca’s die daar nu zitten uitzetten is geen optie, en dan kun je de dieren beter vermaken door ze shows te laten doen. Ze fokken nu niet meer dus de orca’s in de parken zijn de laatsten. We zijn 13 jaar geleden in SeaWorld Orlando geweest, en afgelopen zomer in SeaWorld San Diego en het is echt een wereld van verschil qua shows. Het is nu vooral informatief in plaats van puur entertainment. Hoe ze bepaalde bewegingen gebruiken om prooien te vangen bijvoorbeeld in plaats van gewoon door een hoepel te springen, met beelden er bij van hoe ze dit in de natuur doen. Bij alle shows merkte je die shift, en ook bij de andere aquaria.

Fastpass multilane (oude genie+) is nog enigszins betaalbaar. Voor een gezin alsnog aardig aan de prijs ($18/35 pp), maar we hebben het in Disneyland Resort 1 dagje gebruikt omdat het zo verschrikkelijk druk was, en het scheelde ons daar zeker 4 uur aan wachttijd over de gehele dag, en daardoor was de rest van de dag ook veel relaxter. En we hebben van Disneyland alle LLMP attracties kunnen doen vrijwel zonder wachttijd, en van het andere park ook nog een paar en een rits aan reguliere attracties, op één dag. We hebben nu ook twee dagen LLMP ingecalculeerd aan het begin van onze vakantie, als het ook nog druk is. Goedkoop en vroeg starten in Animal Kingdom en na het inchecken bij de eerste attractie gelijk drukke dingen in een ander park boeken en vroeg hoppen. Je hierin verdiepen is wel echt de moeite waard.

En we vonden het spelen voor betere attractietijden ook leuk, wat elke keer weer als winst voelde :D Maar dat moet je ook wel doen om er goed gebruik van te kunnen maken, anders is het het geld niet waard idd.
Oh dat is fijn. Dat ze er zo goed mee bezig zijn om het beter te maken voor de dieren. Want klopt wel ja. Ze kunnen nooit terug naar het wild. informatief ipv entertainment klinkt als een hele goede vooruitgang ^O^

In Disney vind ik dat ze dat ook wel prima doen. Qua dierentuin die ook heel informatief is.

Ik las wel dat fastpass/genie plus nu weer veranderd is. En nog duurder werd. Zijn echt stelletje gieren daar bij disney :P Was in Juli in parijs. Kon je zelfs betere plekken voor vuurwerk kijken kopen. Voor 40 p.p |:(

Vind het ook zo debiel dat je dan al best veel moet betalen voor fastpass. En je dan nog niet overal in kan. Sommige losse attracties mag je dan als nog extra betalen. :{

Gelukkig was het niet heel druk toen ik er was. Dus hebben het niet eens gedaan. Maar vond die prijzen wel echt belachelijk.

quote:
En we vonden het spelen voor betere attractietijden ook leuk,
Dit kende ik niet. Wel een leuk idee :D Als je dan in de rij staat te wachten heb je meteen wat te doen.

Moet zeggen dat ik wachten bij disney sowieso niet zo heel erg vind. Mits het beetje normale tijden zijn. Omdat ze de wachtrij altijd zo leuk aankleden dat je je niet echt aan het vervelen bent.

Maar heel veel plezier alvast! :D Ben jaloers
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215607925
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 12:33 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Oh dat is fijn. Dat ze er zo goed mee bezig zijn om het beter te maken voor de dieren. Want klopt wel ja. Ze kunnen nooit terug naar het wild. informatief ipv entertainment klinkt als een hele goede vooruitgang ^O^

In Disney vind ik dat ze dat ook wel prima doen. Qua dierentuin die ook heel informatief is.

Ik las wel dat fastpass/genie plus nu weer veranderd is. En nog duurder werd. Zijn echt stelletje gieren daar bij disney :P Was in Juli in parijs. Kon je zelfs betere plekken voor vuurwerk kijken kopen. Voor 40 p.p |:(

Vind het ook zo debiel dat je dan al best veel moet betalen voor fastpass. En je dan nog niet overal in kan. Sommige losse attracties mag je dan als nog extra betalen. :{

Gelukkig was het niet heel druk toen ik er was. Dus hebben het niet eens gedaan. Maar vond die prijzen wel echt belachelijk.
[..]
Dit kende ik niet. Wel een leuk idee :D Als je dan in de rij staat te wachten heb je meteen wat te doen.

Moet zeggen dat ik wachten bij disney sowieso niet zo heel erg vind. Mits het beetje normale tijden zijn. Omdat ze de wachtrij altijd zo leuk aankleden dat je je niet echt aan het vervelen bent.

Maar heel veel plezier alvast! :D Ben jaloers
Die wachtrijen zijn in Disneyland dus veel touwen buiten in de volle zon ipv leuke wachtrijen. Disney World doet dat veel beter idd. Peter Pan en Winnie de pooh vonden mijn kinderen echt leuk, die moesten we soms meetrekken omdat de rij opschoot.

Maar ‘playing with the slots’ is idd echt wel prima vermaak, het kost je alleen veel batterij. Dan hadden we een reservering voor Mickey & Minnie over een uur, liepen we die kant op zodat de kinderen in toontown konden spelen en m’n man ondertussen wat met die app rommelen en konden we na 10 minuten de attractie in. En we wisten dat we ‘s middags een break namen, dus enige tijd daarvoor reserveerden we al tijdsloten na de break waardoor we daarna gelijk drie dingen konden doen. Ik raad iedereen wel aan om zich vooraf goed hierin te verdiepen als je het misschien wil gaan gebruiken, anders is het idd zonde van je geld. Earscout heeft de beste uitlegfilmpjes hierover. We hebben het vorige keer in WDW ook niet nodig gehad, maar in Disneyland dus wel. Daar werkt het ook net iets anders, dus we gaan zien hoe het hier werkt.
  Public Relations / Redactie Film zondag 17 november 2024 @ 15:30:48 #249
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_215609211
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 11:06 schreef FlyingFish het volgende:
Even een schop!

@:Roberto_BOZ hebben jullie al vluchten geboekt? Ik vind de prijzen tegenvallen en de aangekondige directe vluchten komen ook niet in die periode beschikbaar helaas.

We hebben wel besloten dat we wat eerder vertrekken en dan een paar dagen in de buurt gaan relaxen en acclimatiseren, en dan een dagje SeaWorld en wellicht Universal meepakken, afhankelijk van de black friday aanbiedingen.
Ja inmiddels gelukt. Via Brussel waren er vluchten die binnen het geplande budget vielen. Wel wat duur maar zoals gezegd binnen geplande budget dus na wikken en wegen maar geboekt.

We hebben vier dagen wentijd in ander hotel voor we naar Disney gaan. Daar is alles al betaald. Alleen nog ruimte voor lightning lanes overhouden (hoewel in mei we dit zeker niet dagelijks nodig gaan hebben) en souvenirs.
pi_215610319
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 15:30 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Ja inmiddels gelukt. Via Brussel waren er vluchten die binnen het geplande budget vielen. Wel wat duur maar zoals gezegd binnen geplande budget dus na wikken en wegen maar geboekt.

We hebben vier dagen wentijd in ander hotel voor we naar Disney gaan. Daar is alles al betaald. Alleen nog ruimte voor lightning lanes overhouden (hoewel in mei we dit zeker niet dagelijks nodig gaan hebben) en souvenirs.
Fijn! Brussel is voor ons te ver weg als vertrekpunt helaas, wij zijn op Schiphol aangewezen. Andere optie is lokaal met een discounter en dan in Londen van vliegveld wisselen, dus dat is ook geen reele optie helaas. Hebben jullie een directe vlucht?
pi_215614663
quote:
1s.gif Op zondag 17 november 2024 11:25 schreef Vicky het volgende:
Wij vliegen via IJsland met Icelandair. Er gaat geen rechtstreekse vlucht als we gaan.
Wij gaan ook een paar dagen eerder om te acclimatiseren. Mijn man wil graag naar de Everglades.
Wij gaan naar Disney en Universal. Hebben 1 dag Epic bij kunnen boeken.
Nadeel van Icelandair dat ze geen gratis lunch/diner aanbieden.
Maar was ook mijn voorkeur geweest qua prijs. Gelukkig was aerlingus toen ineens goedkoper, dus deze afgelopen April genomen.
pi_215615970
quote:
0s.gif Op maandag 18 november 2024 09:18 schreef EdVe het volgende:

[..]
Nadeel van Icelandair dat ze geen gratis lunch/diner aanbieden.
Maar was ook mijn voorkeur geweest qua prijs. Gelukkig was aerlingus toen ineens goedkoper, dus deze afgelopen April genomen.
Klopt, alleen bij premium
Drinken is wel gratis.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner maandag 18 november 2024 @ 12:52:36 #253
39237 crew  H_T
2733
pi_215616237
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 17:49 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Fijn! Brussel is voor ons te ver weg als vertrekpunt helaas, wij zijn op Schiphol aangewezen. Andere optie is lokaal met een discounter en dan in Londen van vliegveld wisselen, dus dat is ook geen reele optie helaas. Hebben jullie een directe vlucht?
Begin van het jaar kon ik nog met Delta rechtstreeks van Schiphol naar Orlando. Zijn ze daar nu alweer mee gestopt?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_215622148
quote:
0s.gif Op maandag 18 november 2024 12:52 schreef H_T het volgende:

[..]
Begin van het jaar kon ik nog met Delta rechtstreeks van Schiphol naar Orlando. Zijn ze daar nu alweer mee gestopt?
Alleen winter/najaar dacht ik. Ze vliegen nu wel rechtstreeks naar Tampa hele jaar door.
  Public Relations / Redactie Film donderdag 21 november 2024 @ 20:28:12 #255
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_215646151
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 17:49 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Fijn! Brussel is voor ons te ver weg als vertrekpunt helaas, wij zijn op Schiphol aangewezen. Andere optie is lokaal met een discounter en dan in Londen van vliegveld wisselen, dus dat is ook geen reele optie helaas. Hebben jullie een directe vlucht?
Nope via New York. Overstappen in VS heeft wel als voordeel dat, stel dat je hwm mist, je sneller op een andere vlucht kan.
pi_215646578
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2024 20:28 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Nope via New York. Overstappen in VS heeft wel als voordeel dat, stel dat je hwm mist, je sneller op een andere vlucht kan.
Ja, dat was ons plan vorige keer ook. Heen overstappen in de VS en vast de douane door en meer kans op een 2e vlucht bij vertraging, terug in Europa om makkelijk een nieuwe vlucht te kunnen hebben.

Voor een overstap in de VS moet je wel voldoende tijd inplannen, wij stonden vorige keer met mensen die zwaar gestresst waren in de rij bij de douane. Zij hadden een uur overstaptijd totaal, maar het vliegtuig landde 10 minuten later, de douane had een mega rij (zoals eigenlijk altijd), dan nog koffers opnieuw inchecken en daarna moesten we nog met een treintje naar een ander deel van het vliegveld. Zij hadden hun aansluitende vlucht daardoor ook gemist. Wij hadden gelukkig een stuk ruimer gepland, 2 uur dacht ik. We zoeken nu ook naar een dergelijke overstap, zeker met kinderen (en mijn echtgenoot) wel handig.

Maar bij JFK stond ik een keer na 10 minuten al buiten, dat was de snelste douane-check ooit.
pi_215647659
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 mei 2024 15:37 schreef H_T het volgende:

[..]
Naar aanleiding van een eerdere post van je die ik hierover heb gezien heb ik ook de lokale bussen geprobeerd toen ik er was :) Inderdaad goedkoop, maar het duurt wel veel langer (ten minste voor mijn route) en je bent minder flexibel. Maar het scheelde ook tientallen euro's per dag omdat ik geen huurauto of parkeerplek hoefde te betalen. Bedankt dus nog ;)
Ja wij hebben hetzelfde ervaren:

Pluspunten:
Goedkoop, heel goedkoop
Geen huurauto nodig

Nadelen:
Bussen rijden soms ineens niet
Reis duurt langer

We hebben bij vuurwerkshows bv wel een uber genomen, we hebben een vriend in Orlando die uberchauffeur is :P
Op anoniem
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 21 november 2024 @ 23:51:05 #258
39237 crew  H_T
2733
pi_215647703
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2024 08:36 schreef EdVe het volgende:

[..]
Alleen winter/najaar dacht ik. Ze vliegen nu wel rechtstreeks naar Tampa hele jaar door.
Oh dat kan, ik had eind februari heen en half maart terug, dus dat komt daar wel mee overeen
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_215648611
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2024 23:36 schreef KapiteinIglo het volgende:

[..]
Ja wij hebben hetzelfde ervaren:

Pluspunten:
Goedkoop, heel goedkoop
Geen huurauto nodig

Nadelen:
Bussen rijden soms ineens niet
Reis duurt langer

We hebben bij vuurwerkshows bv wel een uber genomen, we hebben een vriend in Orlando die uberchauffeur is :P
Oeh zou ik tegen die tijd de contactgegevens van die vriend mogen?
Wij willen volgend jaar een aantal keer gebruik maken van een Uber
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_215650026
quote:
0s.gif Op zondag 17 november 2024 17:49 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Fijn! Brussel is voor ons te ver weg als vertrekpunt helaas, wij zijn op Schiphol aangewezen. Andere optie is lokaal met een discounter en dan in Londen van vliegveld wisselen, dus dat is ook geen reele optie helaas. Hebben jullie een directe vlucht?
Ik heb de afgelopen keren Aer Lingus gebruikt, tussenstop in Dublin en daar de preclearence gepakt. Kom je aan in terminal C en kan je gelijk door naar de bussen/autos.
Als je de website een beetje in de gaten houdt iets van 4 maand voor vetrek dan heb je ook wel goedkope tickets.
  woensdag 27 november 2024 @ 14:53:11 #261
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_215697867
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 november 2024 08:25 schreef Vicky het volgende:

[..]
Oeh zou ik tegen die tijd de contactgegevens van die vriend mogen?
Wij willen volgend jaar een aantal keer gebruik maken van een Uber
Er zijn daar heel veel Ubers hoor!
in de haak.
pi_215697895
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 november 2024 08:25 schreef Vicky het volgende:

[..]
Oeh zou ik tegen die tijd de contactgegevens van die vriend mogen?
Wij willen volgend jaar een aantal keer gebruik maken van een Uber
Je hebt echt altijd binnen 10 min een uber rond disney en de andere parken
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215698479
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2024 14:53 schreef trui het volgende:

[..]
Er zijn daar heel veel Ubers hoor!
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2024 14:56 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Je hebt echt altijd binnen 10 min een uber rond disney en de andere parken
Goed om te weten!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_215702102
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 november 2024 08:25 schreef Vicky het volgende:

[..]
Oeh zou ik tegen die tijd de contactgegevens van die vriend mogen?
Wij willen volgend jaar een aantal keer gebruik maken van een Uber
Alsof die vriend de enige Uber-chauffeur is daar :')
pi_215703101
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2024 21:45 schreef Halcon het volgende:

[..]
Alsof die vriend de enige Uber-chauffeur is daar :')
Ik weet heus wel dat er veel meer zijn, maar een betrouwbaar iemand is wel prettig. Ik heb totaal geen ervaring met Uber
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_215704876
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2024 22:39 schreef Vicky het volgende:

[..]
Ik weet heus wel dat er veel meer zijn, maar een betrouwbaar iemand is wel prettig. Ik heb totaal geen ervaring met Uber
Uber is over het algemeen betrouwbaar.
pi_215704881
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2024 22:39 schreef Vicky het volgende:

[..]
Ik weet heus wel dat er veel meer zijn, maar een betrouwbaar iemand is wel prettig. Ik heb totaal geen ervaring met Uber
Ik zou zowel Uber als Lyft app installeren. Ervaring leert dat voor mij Lyft goedkoper is dan Uber .Terwijl het meestal dezelfde chauffeurs zijn.
pi_215705319
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 08:26 schreef Halcon het volgende:

[..]
Uber is over het algemeen betrouwbaar.
Zo raar is het toch niet dat je als eerste ervaring met Uber graag een semi-bekende chauffeur wil indien mogelijk?

Ik ben ook een Uber-leek, en ik zou voor een eerste keer ook een voorkeur hebben voor een semi-bekende boven een onbekende. Maar Uber was voor ons (vanaf het vliegveld naar CBR) erg duur (sunshine flyer voor 5 personen was goedkoper) en voor even boodschappen doen was online bestellen ook makkelijker en sneller, dus uiteindelijk hebben we er geen gebruik van hoeven maken.
pi_215705651
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2024 16:10 schreef Vicky het volgende:

[..]
[..]
Goed om te weten!
Is inderdaad zo geregeld altijd! Wij rijden altijd met korting omdat we hem kennen :o
Op anoniem
pi_215705657
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 09:20 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Zo raar is het toch niet dat je als eerste ervaring met Uber graag een semi-bekende chauffeur wil indien mogelijk?

Ik ben ook een Uber-leek, en ik zou voor een eerste keer ook een voorkeur hebben voor een semi-bekende boven een onbekende. Maar Uber was voor ons (vanaf het vliegveld naar CBR) erg duur (sunshine flyer voor 5 personen was goedkoper) en voor even boodschappen doen was online bestellen ook makkelijker en sneller, dus uiteindelijk hebben we er geen gebruik van hoeven maken.
Wij rijden met korting omdat we hem kennen :o
Op anoniem
pi_215706986
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 09:20 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Zo raar is het toch niet dat je als eerste ervaring met Uber graag een semi-bekende chauffeur wil indien mogelijk?

Ik ben ook een Uber-leek, en ik zou voor een eerste keer ook een voorkeur hebben voor een semi-bekende boven een onbekende. Maar Uber was voor ons (vanaf het vliegveld naar CBR) erg duur (sunshine flyer voor 5 personen was goedkoper) en voor even boodschappen doen was online bestellen ook makkelijker en sneller, dus uiteindelijk hebben we er geen gebruik van hoeven maken.
Dat dus.
Ik heb nog nooit gebruikt gemaakt van Uber en vind dat best spannend.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_215707741
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 09:20 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Zo raar is het toch niet dat je als eerste ervaring met Uber graag een semi-bekende chauffeur wil indien mogelijk?

Ik ben ook een Uber-leek, en ik zou voor een eerste keer ook een voorkeur hebben voor een semi-bekende boven een onbekende. Maar Uber was voor ons (vanaf het vliegveld naar CBR) erg duur (sunshine flyer voor 5 personen was goedkoper) en voor even boodschappen doen was online bestellen ook makkelijker en sneller, dus uiteindelijk hebben we er geen gebruik van hoeven maken.
Vind ik wel.

Waarom zou je er iemand mee lastig vallen? Als 'ie toevallig in de buurt is, maar anders...

Ik maak vaak gebruik van Uber en eigenlijk maar één keer een negatieve ervaring. Toen reed de chauffeur enorm om. Dat gemeld en netjes een deel van het geld teruggekregen.
pi_215707861
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2024 13:24 schreef Vicky het volgende:

[..]
Dat dus.
Ik heb nog nooit gebruikt gemaakt van Uber en vind dat best spannend.
Als je dat al spannend vind....
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_215707938
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 15:15 schreef Halcon het volgende:

[..]
Vind ik wel.

Waarom zou je er iemand mee lastig vallen? Als 'ie toevallig in de buurt is, maar anders...

Ik maak vaak gebruik van Uber en eigenlijk maar één keer een negatieve ervaring. Toen reed de chauffeur enorm om. Dat gemeld en netjes een deel van het geld teruggekregen.
Hoezo lastig vallen? Het is zijn (bij)baan! Als hij niet werkt op dat moment neemt hij sowieso geen ritjes aan lijkt me, en anders is hij misschien juist blij dat hij die rit(ten) krijgt ipv een van de vele andere chauffeurs, zeker een vooraf gereserveerde rit vanaf MCO naar WDW. Het is niet dat hij dan opeens verplicht wordt om Vicky overal heen te rijden.

Maar goed, deze hele discussie is offtopic, dat is iets dat Vicky en KapiteinIglo eventueel onderling kunnen regelen.
pi_215707953
Ontopic dan maar: de Muppets-attractie gaat verdwijnen :( Erg jammer, dat was altijd wel een relaxt punt om even af te koelen praktisch zonder wachttijd. En de show zelf was ook gewoon leuk. Hopelijk beginnen ze pas na onze vakantie met slopen. En ik hoop dat ze daarna pas beginnen aan het veranderen van de Rock 'n Rollercoaster want onze vorige vakantie was die ook al dicht, en die staat wel hoog op de verlanglijst van mijn zoon.
  Public Relations / Redactie Film vrijdag 29 november 2024 @ 10:10:11 #276
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_215713901
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:00 schreef FlyingFish het volgende:
Ontopic dan maar: de Muppets-attractie gaat verdwijnen :( Erg jammer, dat was altijd wel een relaxt punt om even af te koelen praktisch zonder wachttijd. En de show zelf was ook gewoon leuk. Hopelijk beginnen ze pas na onze vakantie met slopen. En ik hoop dat ze daarna pas beginnen aan het veranderen van de Rock 'n Rollercoaster want onze vorige vakantie was die ook al dicht, en die staat wel hoog op de verlanglijst van mijn zoon.
Op dit moment sowieso veel onduidelijkheid voor onze trip eind april:

- Tom Sawyer island gaat sluiten, maar wanneer
- Dinosaur gaat sluiten, maar wanneer
- MuppetVision gaat sluiten, maar wanneer
- Rock 'n Rollercoaster gaat sluiten, maar wanneer

Dan is Big Thunder Mountain ook al dicht, en Test Track verwacht ik ook nog niet heropend. Niet ideaal en er is altijd wel dicht, gelukkig zijn het klassiekers die ik al ken. Voor de kids wel jammer van Test Track en BTM.

Ik vind dat ze wel gerichter mogen communiceren over de sluitingsdatum of periode, maar ik heb ook het idee dat ze veel nog niet weten.
  FOK!fotograaf vrijdag 29 november 2024 @ 10:11:47 #277
364681 over_hedge
pi_215713918
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2024 16:00 schreef FlyingFish het volgende:
Ontopic dan maar: de Muppets-attractie gaat verdwijnen :( Erg jammer, dat was altijd wel een relaxt punt om even af te koelen praktisch zonder wachttijd. En de show zelf was ook gewoon leuk. Hopelijk beginnen ze pas na onze vakantie met slopen. En ik hoop dat ze daarna pas beginnen aan het veranderen van de Rock 'n Rollercoaster want onze vorige vakantie was die ook al dicht, en die staat wel hoog op de verlanglijst van mijn zoon.
Eens! Puppet was perfect als je poten dood zijn van al paar dagen lopen. Jammer dat die weg gaat.

Die tour in de dierentuin is er ook perfect voor. Half uurtje gewoon zitten beetje dieren kijken :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_215720039
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2024 10:10 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Op dit moment sowieso veel onduidelijkheid voor onze trip eind april:

- Tom Sawyer island gaat sluiten, maar wanneer
- Dinosaur gaat sluiten, maar wanneer
- MuppetVision gaat sluiten, maar wanneer
- Rock 'n Rollercoaster gaat sluiten, maar wanneer

Dan is Big Thunder Mountain ook al dicht, en Test Track verwacht ik ook nog niet heropend. Niet ideaal en er is altijd wel dicht, gelukkig zijn het klassiekers die ik al ken. Voor de kids wel jammer van Test Track en BTM.

Ik vind dat ze wel gerichter mogen communiceren over de sluitingsdatum of periode, maar ik heb ook het idee dat ze veel nog niet weten.
Er is ook enorm veel kritiek gekomen op het verdwijnen van de rivers of America. Grote kans dat ze op basis daarvan nu aan het heroverwegen wat ze gaan doen met Carsland. Het is een erg toffe uitbreiding als het enigszins gaat lijken op Carsland van Disney California Adventure maar imo niet passend bij Magic Kingdom. Dat gebied past veel beter bij studios imo.


Ik verwacht dat Tom Sawyer wel dicht gaat zijn, maar ik heb goede hoop dat in ieder geval de muppets of rock n rollercoaster voorlopig nog open blijven, ik verwacht zelfs beide. En ik hoop heel erg dat testtrack weer opent, die was favoriet bij mijn meiden. BTM is jammer, maar in Parijs hebben we sowieso een betere versie.
  Public Relations / Redactie Film maandag 2 december 2024 @ 12:00:10 #279
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_215745962
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2024 01:04 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Er is ook enorm veel kritiek gekomen op het verdwijnen van de rivers of America. Grote kans dat ze op basis daarvan nu aan het heroverwegen wat ze gaan doen met Carsland. Het is een erg toffe uitbreiding als het enigszins gaat lijken op Carsland van Disney California Adventure maar imo niet passend bij Magic Kingdom. Dat gebied past veel beter bij studios imo.

Ik verwacht dat Tom Sawyer wel dicht gaat zijn, maar ik heb goede hoop dat in ieder geval de muppets of rock n rollercoaster voorlopig nog open blijven, ik verwacht zelfs beide. En ik hoop heel erg dat testtrack weer opent, die was favoriet bij mijn meiden. BTM is jammer, maar in Parijs hebben we sowieso een betere versie.
Ik verwacht dat Muppets open blijft totdat ze dat plein gaan rethemen. De achtbaan zelf bouwen ze erachter dus daar kunnen ze eerder mee starten. Ik denk wel dat ze eerst Rock 'n Rollercoaster rethemen en dan pas Muppetvision sluiten, zodat de Muppet presence continu blijft.

Park heeft wel de capaciteit hard nodig.

Rivers of America gaat gewoon gebeuren hoor, hoewel ik ook vind dat dit een stukje origineel Disney is wat je gewoon moet houden. De attractie van Cars is logisch en ziet er tof uit, maar zet ajb ergens anders weg.
pi_215858768
Zo, de vlucht is ook geboekt. ¤800 pp voor Tampa heen (directe vlucht *O* ) en Orlando terug. Nu nog een relaxt hotel of huis gaan zoeken voor de zes extra dagen.

Hoe is de drukte vanaf international drive ten hoogte van Volcano Bay richting Disney World ‘s ochtends, iemand ervaring mee? Ik kan me voorstellen dat dat file rijden is namelijk.
  vrijdag 13 december 2024 @ 17:23:01 #281
393148 superkimmi
Hakuna Matata
pi_215859197
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 december 2024 16:34 schreef FlyingFish het volgende:
Zo, de vlucht is ook geboekt. ¤800 pp voor Tampa heen (directe vlucht *O* ) en Orlando terug. Nu nog een relaxt hotel of huis gaan zoeken voor de zes extra dagen.

Hoe is de drukte vanaf international drive ten hoogte van Volcano Bay richting Disney World ‘s ochtends, iemand ervaring mee? Ik kan me voorstellen dat dat file rijden is namelijk.
Valt heel erg mee. Wij zaten iets verder op de I-drive eerste keer. Hebben volgens mij nooit in de file gestaan. Op geen enkel tijdstip
life is what happens to you, while you're busy making other plans.
pi_215860329
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 december 2024 17:23 schreef superkimmi het volgende:

[..]
Valt heel erg mee. Wij zaten iets verder op de I-drive eerste keer. Hebben volgens mij nooit in de file gestaan. Op geen enkel tijdstip
Dank je, dat is fijn om te weten, dan is die buurt ook nog een optie :)
pi_216549383
Schop! Nog 78 dagen... Ik heb gisteren ingecheckt en onze voorkeursligging doorgegeven. We zitten nu in dubio welke dagen we Lightning Lane gaan aanschaffen, doen we dat de drukke eerste dagen, maar waarbij we pas kort van te voren de eerste drie rides kunnen reserveren, of gaan we voor week 2 waarbij we er waarschijnlijk beter gebruik van kunnen maken, maar het ook minder nodig is... We willen 1 of 2 dagen doen, en daar dan volle attractiedagen van maken, met twee parken per dag (en een pauze halverwege, zoals we elke dag van plan zijn).

Qua attracties zijn er wel veel sluitingen dit jaar.
- Astro Orbiter tot de zomer
- Big Thunder Mountain heel 2025
- Dumbo speeltuin tot voorjaar 2025
- Hall of presidents (heropening nog onbekend)
- Tough to be a bug (begin maart al. Ik had gehoopt pas in de zomer :( )
- Triceratop Spin (blijft gesloten)
- Boneyard (sluit in zomer)
- Test Track (heropent in de zomer ergens)
- Lightning McQueen Racing Academy (blijft gesloten)
- Muppet Vision 3D (begin juni)
Nog onbekend zijn Tom Sawyer en de rivierboot, maar die zullen de zomer net wel/niet halen.

Dinosaur blijft in ieder geval heel 2025 nog open, en ik verwacht zelf de Rock n Rollercoaster ook. Maar al met al ben ik blij dat we twee jaar geleden alles al hebben kunnen doen (met uitzondering van de Rock n Rollercoaster en Splash Mountain), want er sluit wel een hoop en het duurt wel een tijdje voor er weer dingen open gaan. Maar hopelijk is het daardoor wel wat rustiger.

Ik blijf wel stiekem hopen op een vroege opening van Test Track, en dat we dan net in de periode zitten met een virtual que voor Test Track en Guardians. En hopelijk ook veel mensen die hun bezoek aan Orlando nog net even uitstellen tot de opening van Epic Universe in mei. En ik zou het ook wel leuk vinden als we toch Tom Sawyer Island nog even kunnen bezoeken met de kinderen,
  Public Relations / Redactie Film dinsdag 4 februari 2025 @ 18:41:21 #284
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216550044
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 17:50 schreef FlyingFish het volgende:
Schop! Nog 78 dagen... Ik heb gisteren ingecheckt en onze voorkeursligging doorgegeven. We zitten nu in dubio welke dagen we Lightning Lane gaan aanschaffen, doen we dat de drukke eerste dagen, maar waarbij we pas kort van te voren de eerste drie rides kunnen reserveren, of gaan we voor week 2 waarbij we er waarschijnlijk beter gebruik van kunnen maken, maar het ook minder nodig is... We willen 1 of 2 dagen doen, en daar dan volle attractiedagen van maken, met twee parken per dag (en een pauze halverwege, zoals we elke dag van plan zijn).

Qua attracties zijn er wel veel sluitingen dit jaar.
- Astro Orbiter tot de zomer
- Big Thunder Mountain heel 2025
- Dumbo speeltuin tot voorjaar 2025
- Hall of presidents (heropening nog onbekend)
- Tough to be a bug (begin maart al. Ik had gehoopt pas in de zomer :( )
- Triceratop Spin (blijft gesloten)
- Boneyard (sluit in zomer)
- Test Track (heropent in de zomer ergens)
- Lightning McQueen Racing Academy (blijft gesloten)
- Muppet Vision 3D (begin juni)
Nog onbekend zijn Tom Sawyer en de rivierboot, maar die zullen de zomer net wel/niet halen.

Dinosaur blijft in ieder geval heel 2025 nog open, en ik verwacht zelf de Rock n Rollercoaster ook. Maar al met al ben ik blij dat we twee jaar geleden alles al hebben kunnen doen (met uitzondering van de Rock n Rollercoaster en Splash Mountain), want er sluit wel een hoop en het duurt wel een tijdje voor er weer dingen open gaan. Maar hopelijk is het daardoor wel wat rustiger.

Ik blijf wel stiekem hopen op een vroege opening van Test Track, en dat we dan net in de periode zitten met een virtual que voor Test Track en Guardians. En hopelijk ook veel mensen die hun bezoek aan Orlando nog net even uitstellen tot de opening van Epic Universe in mei. En ik zou het ook wel leuk vinden als we toch Tom Sawyer Island nog even kunnen bezoeken met de kinderen,
Wij ook over 78 dagen. Ik baal ook van de sluitingen want er komen er steeds meer bij. En die waren niet bekend toen we boekten. Ik vind overigens alleen Test Track echt een issue. Tough to be a bug is zonde maar met kleine kinderen twijfel ik of we die sowieso zouden doen. Ik hoop dat Tom Sawyer de komende periode nog haalt. De eerste vergunningsaanvraag is afgewezen dus dat heefr nog wat werk.

Het is niet anders. De komende jaren is het niet veel anders met sluitingen denk ik. Een volgende trip zal weer zijn als de nieuwe attracties open zijn.
pi_216550262
Oeh gaat hard voor jullie! Voor ons 170.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_216551978
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 18:41 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Wij ook over 78 dagen. Ik baal ook van de sluitingen want er komen er steeds meer bij. En die waren niet bekend toen we boekten. Ik vind overigens alleen Test Track echt een issue. Tough to be a bug is zonde maar met kleine kinderen twijfel ik of we die sowieso zouden doen. Ik hoop dat Tom Sawyer de komende periode nog haalt. De eerste vergunningsaanvraag is afgewezen dus dat heefr nog wat werk.

Het is niet anders. De komende jaren is het niet veel anders met sluitingen denk ik. Een volgende trip zal weer zijn als de nieuwe attracties open zijn.
Mijn kinderen vonden Tough to be a bug vorige keer erg leuk (met 5 en 7 jaar oud), maar dat geldt niet voor alle kinderen idd.

Hebben jullie al een voorkeur voor een gebied aangegeven? Ik heb gisteren ingecheckt en bij skyliner en voorkeur voor Trinidad aangegeven. We zaten daar vorige keer in het eerste blok en daar waren we erg tevreden mee, en dat zijn de ge-update under the sea kamers.

En nog eetplannen? Over 18 dagen kun je ook dat gaan reserveren. Wij hebben vorige keer al de restaurants gedaan die we graag wilden (zou een eenmalige trip zijn :') ) dus houden het nu bij quick service, moet nog maar zien dat we die credits op gaan krijgen :D Zoon en man zitten al lijsten te maken van alles wat ze daar willen proeven, en waar ze dat kunnen halen. Ik kan wel de lounge van space 220 aanraden! Wel de ervaring van ‘eten in de ruimte’ maar dan een stuk betaalbaarder. We twijfelen wel om in de week ervoor een keer bij Riviera te gaan ontbijten met Mickey.
  Public Relations / Redactie Film dinsdag 4 februari 2025 @ 23:21:13 #287
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216554460
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 20:32 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Mijn kinderen vonden Tough to be a bug vorige keer erg leuk (met 5 en 7 jaar oud), maar dat geldt niet voor alle kinderen idd.

Hebben jullie al een voorkeur voor een gebied aangegeven? Ik heb gisteren ingecheckt en bij skyliner en voorkeur voor Trinidad aangegeven. We zaten daar vorige keer in het eerste blok en daar waren we erg tevreden mee, en dat zijn de ge-update under the sea kamers.

En nog eetplannen? Over 18 dagen kun je ook dat gaan reserveren. Wij hebben vorige keer al de restaurants gedaan die we graag wilden (zou een eenmalige trip zijn :') ) dus houden het nu bij quick service, moet nog maar zien dat we die credits op gaan krijgen :D Zoon en man zitten al lijsten te maken van alles wat ze daar willen proeven, en waar ze dat kunnen halen. Ik kan wel de lounge van space 220 aanraden! Wel de ervaring van ‘eten in de ruimte’ maar dan een stuk betaalbaarder. We twijfelen wel om in de week ervoor een keer bij Riviera te gaan ontbijten met Mickey.
We hebben Space 220 Lounge in het oog, ontbijten bij Chef Mickey en Ooga’s Cantina voor een cocktail. Rest wordt quick service.
pi_216561150
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 23:21 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
We hebben Space 220 Lounge in het oog, ontbijten bij Chef Mickey en Ooga’s Cantina voor een cocktail. Rest wordt quick service.
Space is een erg toffe ervaring! En de lounge heeft zicht op het hele restaurant, terwijl je in het restaurant soms maar beperkt zicht hebt, en je krijgt meer waar voor je geld. Ga ook zeker even naar het toilet, die borden zijn ook in thema :)

Ooga’s Cantina willen we op zich ook wel graag doen, maar schijnt niet zo kindvriendelijk te zijn en vooral heel druk. Mijn dochters gaan dat niet zo leuk vinden schat ik in, mijn man en zoon wel. Blue milk staat in ieder geval op het ‘must do snacks’-lijstje dat ze samen hebben opgesteld, dus er wordt wel ergens bij galaxy’s Edge wat gedronken.
pi_216740180
Tiana en Guardians verdwijnen volgende week van virtual que :'( Dat betekent een wachtrij van 2,5 uur bij Guardians straks. Ik vond VQ juist ideaal werken, we hebben elke keer wanneer we probeerden ‘gewonnen’. Ik baalde er van dat ze er bij Tron mee gestopt waren, met wachtrijen van gemiddeld 2 uur als gevolg. En Tron wordt niet gezien als top-attractie (vooral dankzij de lengte er van). Guardians is de top attractie van heel Disney World… Gelukkig kunnen we nog wel rider switch gebruiken dit jaar, mag mijn man in die rij gaan staan ;)

Even afwachten maar wat de rijen gaan doen… voordeel is wel dat de rijen bij Frozen en Remy minder zullen worden omdat het zich meer gaat spreiden. Zeker bij Frozen bij rope drop gaat dat enorm schelen verwacht ik.
  Public Relations / Redactie Film donderdag 20 februari 2025 @ 00:51:36 #290
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216757288
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 22:10 schreef FlyingFish het volgende:
Tiana en Guardians verdwijnen volgende week van virtual que :'( Dat betekent een wachtrij van 2,5 uur bij Guardians straks. Ik vond VQ juist ideaal werken, we hebben elke keer wanneer we probeerden ‘gewonnen’. Ik baalde er van dat ze er bij Tron mee gestopt waren, met wachtrijen van gemiddeld 2 uur als gevolg. En Tron wordt niet gezien als top-attractie (vooral dankzij de lengte er van). Guardians is de top attractie van heel Disney World… Gelukkig kunnen we nog wel rider switch gebruiken dit jaar, mag mijn man in die rij gaan staan ;)

Even afwachten maar wat de rijen gaan doen… voordeel is wel dat de rijen bij Frozen en Remy minder zullen worden omdat het zich meer gaat spreiden. Zeker bij Frozen bij rope drop gaat dat enorm schelen verwacht ik.
Ik baal hier ook van. Hoopte Epcot zonder LL te gaan doen, en Frozen gewoon in 1e uur dag mee te pakken. Nu moet er een ILL bij voor Guardians omdat anders de rij te lang is. Dus Disney casht weer extra.
pi_216759013
Frozen het 1e uur is wel heel goed te doen, zeker als je met de Skyliner komt, maar ook vanaf de reguliere ingang is het net te ver weg om er heel vroeg te zijn. Om diezelfde reden is Guardians voor ons niet als early entry te doen, tegen de tijd dat we daar aankomen vanuit de international gateway staan alle mensen die met de bus komen al in de rij.

Mocht je met volwassenen gaan dan is het ook nog een idee om hem pas rond sluitingstijd te pakken, zolang je voor sluitingstijd in de rij staat mag je hem nog doen, en gaat het niet ten koste van de rest van je dag, en meestal zijn de wachttijden dan ook veel korter dan op het bord staat. Zo hebben wij de eerste keer Flight of Passage gedaan (met als bijkomend voordeel dat je daarna in het donker door Pandora kunt lopen, afhankelijk van je reisperiode.
  Public Relations / Redactie Film donderdag 20 februari 2025 @ 11:13:52 #292
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216760446
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:41 schreef FlyingFish het volgende:
Frozen het 1e uur is wel heel goed te doen, zeker als je met de Skyliner komt, maar ook vanaf de reguliere ingang is het net te ver weg om er heel vroeg te zijn. Om diezelfde reden is Guardians voor ons niet als early entry te doen, tegen de tijd dat we daar aankomen vanuit de international gateway staan alle mensen die met de bus komen al in de rij.

Mocht je met volwassenen gaan dan is het ook nog een idee om hem pas rond sluitingstijd te pakken, zolang je voor sluitingstijd in de rij staat mag je hem nog doen, en gaat het niet ten koste van de rest van je dag, en meestal zijn de wachttijden dan ook veel korter dan op het bord staat. Zo hebben wij de eerste keer Flight of Passage gedaan (met als bijkomend voordeel dat je daarna in het donker door Pandora kunt lopen, afhankelijk van je reisperiode.
Juist, per saldo komt het er dus op neer dat ik Individual Lightning Lanes voor Guardians zal moeten gaan kopen, 3 keer 17 dollar (gelukkig kan zoontje daarvoor twee keer want rider switch) maar ik wil hem denk ik ook vaker dan 1 keer doen.

Gelukkig Skyliner resort, dus misschien dat ik in de avond nog eens alleen ga.
pi_216764091
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 11:13 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Juist, per saldo komt het er dus op neer dat ik Individual Lightning Lanes voor Guardians zal moeten gaan kopen, 3 keer 17 dollar (gelukkig kan zoontje daarvoor twee keer want rider switch) maar ik wil hem denk ik ook vaker dan 1 keer doen.

Gelukkig Skyliner resort, dus misschien dat ik in de avond nog eens alleen ga.
Zou twee keer ILL en 1x rider switch dan niet al voldoende zijn? En houd er rekening mee dat je zelfs met ILL/rider switch nog ca een half uur bezig bent vanwege de pre-shows.

Ik heb vanmorgen geprobeerd om ontbijt bij Topolino’s te reserveren stipt om 12 uur, maar ze hadden geen plaatsen voor 5 personen. Het crewlid waarmee ik heb gechat heeft me gegarandeerd dat ze die wel aanbieden, maar dat ze gewoon al op waren. We gaan kijken of we nog 2 en 3 personen kunnen reserveren straks als m’n man thuis is, en dan kijken we of we voor een ander moment (op een minder gunstige datum) wel nog een tafel voor 5 kunnen krijgen. Ik betwijfel namelijk of ze die überhaupt aanbieden voor ontbijt, ik kan me niet voorstellen dat die allemaal door verblijfsgasten al geclaimd zijn.

Vorige keer was dat bij Space 220 ook gedoe met reserveren en dat was 60+10 dagen van te voren, waarbij alles beschikbaar zou moeten zijn, die waren ook gewoon niet ingericht op 5 personen. Zo’n rare gezinsgrootte is dat toch ook weer niet…
  Public Relations / Redactie Film donderdag 20 februari 2025 @ 19:11:02 #294
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216767662
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 15:22 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Zou twee keer ILL en 1x rider switch dan niet al voldoende zijn? En houd er rekening mee dat je zelfs met ILL/rider switch nog ca een half uur bezig bent vanwege de pre-shows.

Ik heb vanmorgen geprobeerd om ontbijt bij Topolino’s te reserveren stipt om 12 uur, maar ze hadden geen plaatsen voor 5 personen. Het crewlid waarmee ik heb gechat heeft me gegarandeerd dat ze die wel aanbieden, maar dat ze gewoon al op waren. We gaan kijken of we nog 2 en 3 personen kunnen reserveren straks als m’n man thuis is, en dan kijken we of we voor een ander moment (op een minder gunstige datum) wel nog een tafel voor 5 kunnen krijgen. Ik betwijfel namelijk of ze die überhaupt aanbieden voor ontbijt, ik kan me niet voorstellen dat die allemaal door verblijfsgasten al geclaimd zijn.

Vorige keer was dat bij Space 220 ook gedoe met reserveren en dat was 60+10 dagen van te voren, waarbij alles beschikbaar zou moeten zijn, die waren ook gewoon niet ingericht op 5 personen. Zo’n rare gezinsgrootte is dat toch ook weer niet…
Nee. Bij rider switch mag altijd één persoon mee, maar die moet wel geldige lightning lane hebben. Deze persoon mag evt wel een tweede keer mee.

Zaterdagochtend ga ik reserveren. Space 220 staat op het lijstje en wij gaan voor Chef Mickey als character breakfast. Puur omdat het zo lekker old school Disney is.
  Public Relations / Redactie Film zaterdag 22 februari 2025 @ 12:14:22 #295
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_216792904
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 16:32 schreef FlyingFish het volgende:

[..]
Space is een erg toffe ervaring! En de lounge heeft zicht op het hele restaurant, terwijl je in het restaurant soms maar beperkt zicht hebt, en je krijgt meer waar voor je geld. Ga ook zeker even naar het toilet, die borden zijn ook in thema :)

Ooga’s Cantina willen we op zich ook wel graag doen, maar schijnt niet zo kindvriendelijk te zijn en vooral heel druk. Mijn dochters gaan dat niet zo leuk vinden schat ik in, mijn man en zoon wel. Blue milk staat in ieder geval op het ‘must do snacks’-lijstje dat ze samen hebben opgesteld, dus er wordt wel ergens bij galaxy’s Edge wat gedronken.
Alle reserveringen gelukt. Space 220 Lounge, Skipper Canteen en een Character Breakfast bij Chef Mickey
pi_216795294
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 12:14 schreef Roberto_BOZ het volgende:

[..]
Alle reserveringen gelukt. Space 220 Lounge, Skipper Canteen en een Character Breakfast bij Chef Mickey
Fijn!

Wij hebben een reservering voor 5 bij Topolino’s nu voor een andere datum later in ons verblijf. Kijken tzt nog of we toch nog een plekje voor 5 op de 21e kunnen krijgen, want die datum heeft wel de voorkeur (dan missen we geen early entry). Verder geen reserveringen dit jaar, de quickservice credits moeten ook op ;)
pi_217270240
Nog 2 weken... We zijn vooral druk bezig met het plannen van de week voor het bezoek aan WDW. Alvast wat restaurantjes opzoeken buiten Disney (de grootste McDonalds staat op ons lijstje) en een route voor het dagje resorthoppen uitzoeken... We moeten alleen nog vervoer vanuit Disney terug naar het vliegveld regelen. Vorige keer hadden we Sunshine Flyer, maar dat is opgegaan in Mears en dat is wel erg prijzig. Maar een reguliere uber passen we niet in met 5 personen (+ bagage), en vooruit besteld zijn die maar net iets goedkoper.

Vicky, voor jou ook goed nieuws, dit jaar zullen voor het eerst sinds corona beide waterparken weer tegelijk open zijn! Vanaf eind mei tot september zijn Blizzard Beach en Typhoon Lagoon beide geopend! Met grote kinderen kan ik zeker het golfslagbad van Typhoon Lagoon aanraden. En met het diningplan kun je daar ook gewoon gratis lunchen en drinken halen, wat anders wel flink aan de prijs is (zeker voor drinken).

En vanaf eind mei zullen ook de Villains en kleine Zeemeermin shows gaan draaien. Beide in Hollywood studio's. Daar kun je bijna een hele dag vullen met de verschillende shows. Frozen, Indiana Jones, Belle en het beest, Fantasmic, Disney Junior en dan straks ook nog deze twee nieuwe shows.
  FOK!fotograaf donderdag 3 april 2025 @ 10:50:42 #298
364681 over_hedge
pi_217273103
ik wilde volgend jaar weer gaan. Maar toch maar niet. Us kan de griep krijgen. Mijn geld krijgen ze niet meer.

Wel benieuwd wat dit voor disney parken ook gaat doen. Nu al zoveel mensen die niet meer naar de us willen. Gaan ze volgend jaar wel merken. Zullen ze prijzen wel weer omhoog gaan
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  donderdag 3 april 2025 @ 11:16:36 #299
393148 superkimmi
Hakuna Matata
pi_217273512
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 10:50 schreef over_hedge het volgende:
ik wilde volgend jaar weer gaan. Maar toch maar niet. Us kan de griep krijgen. Mijn geld krijgen ze niet meer.

Wel benieuwd wat dit voor disney parken ook gaat doen. Nu al zoveel mensen die niet meer naar de us willen. Gaan ze volgend jaar wel merken. Zullen ze prijzen wel weer omhoog gaan

Vraag en aanbod verwacht je dan toch juist lagere prijzen? :+
life is what happens to you, while you're busy making other plans.
  FOK!fotograaf donderdag 3 april 2025 @ 11:20:16 #300
364681 over_hedge
pi_217273582
quote:
1s.gif Op donderdag 3 april 2025 11:16 schreef superkimmi het volgende:

[..]
Vraag en aanbod verwacht je dan toch juist lagere prijzen? :+
Nah. Disney moet zijn aandeelhouders tevreden houden. En Disney verdiend zoveel aan mensen buiten de us. Niet alleen de parken. Maar ook alle andere Disney producten.

En iemand moet dat verschil gaan betalen. Dus Disney kenende zullen ze eerder nog meer vragen dan de prijs omlaag doen in de hoop dat dan meer mensen komen
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')