In haar kleine wereldje voelt ze zich de koningin maar ze speelt met de grote jongens dus wens haar veel succes daarmeequote:Op vrijdag 30 december 2022 00:39 schreef Charlotte-007 het volgende:
Babs zit ineens weer wonderbaarlijk goed in haar vel. Ze heeft weer wat onderdanige mensen om haar heen....Zoë en zelfs Esther en Gert-Jan. En Wendy. Ik maak me zorgen om de positie van Wendy.
Denk ook dat ze het verliest en door de mand valt ...quote:Op vrijdag 30 december 2022 00:46 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
In haar kleine wereldje voelt ze zich de koningin maar ze speelt met de grote jongens dus wens haar veel succes daarmee
Wat een onzinquote:Op vrijdag 30 december 2022 00:46 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
In haar kleine wereldje voelt ze zich de koningin maar ze speelt met de grote jongens dus wens haar veel succes daarmee
Je valt door de mand als je mensen eigenlijk compleet wil kleineren , liegt en steeltquote:Op vrijdag 30 december 2022 00:49 schreef chufi het volgende:
[..]
Denk ook dat ze het verliest en door de mand valt ...
Haar studie in de praktijk brengen, denkt ze. Mijn aanname.quote:Op vrijdag 30 december 2022 00:51 schreef chufi het volgende:
Babs is nog zognaamd in opleiding , wtf doe je dan daar ... maak je studie af
denk dat ze gezakt isquote:Op vrijdag 30 december 2022 00:52 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
Haar studie in de praktijk brengen, denkt ze. Mijn aanname.
Maar dat weet je niet . Wat ik weet is dat ze een studie doet , nu een pauze heeft en in de loods zitquote:
Snap sowieso niet dat niemand daar ooit tegen hem gezegd heeft dat hij vooral niks zegt met heel veel woorden.quote:Op vrijdag 30 december 2022 00:55 schreef puzziepie het volgende:
Isaac doet echt raar tegen mensen .Vooral als hij weet dat hij publiek heeft
Isaac praat veel en zegt idd nietsquote:Op vrijdag 30 december 2022 00:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Snap sowieso niet dat niemand daar ooit tegen hem gezegd heeft dat hij vooral niks zegt met heel veel woorden.
Of ik moet dat dan gemist hebben.
Begrijpelijk.quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:03 schreef engine het volgende:
Ik kan iemand in zijn onderbroek niet serieus nemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vraag dan of ie 'm wil laten zakkenquote:Op vrijdag 30 december 2022 01:03 schreef engine het volgende:
Ik kan iemand in zijn onderbroek niet serieus nemen
Isaac betwijfel ik, men begint hem (achter zijn rug om) wel door te hebben. Meerderen al horen zeggen dat hij 'met alle winden mee praat'. Dat konden wij al een tijdje zien.quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:01 schreef Charlotte-007 het volgende:
Om echt ver te komen in het spel, is het belangrijk om met zo veel mogelijk mensen echt goed te zijn en fysiek en mentaal sterk te zijn.
Marciano en Isaac kwalificeren zich hiervoor tot nu toe volgens mij.
Wie nog?
Vooral dat uitvallen tegen mensen inderdaad. Ik had voor hij manager werd wel verwacht dat dat vaker zou gebeuren dan toe nu toe het geval is. Zijn lontje is volgens mij korter dan hij doet voorkomen.quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:10 schreef puzziepie het volgende:
Tot nu is alles eigenlijk precies zo verlopen zoals Babs dacht : Isaac wordt sterker ,voelt zich boven iedereen staan houdt zijn mensen docht bij zich en sjoemelt er op los. kleineert mensen , valt ineens uit tegen mensen
Bizar
Dat uitvallen begon al tegen een nietsvermoedende Erik die de tekst van die Djedi op de muur in de keuken had geschreven wilde wegvegen. Dat was nog in de Jeff zijn manager periode, wat een naar toontje sloeg hij toen tegen hem aan, érg autoritair!quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:12 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Vooral dat uitvallen tegen mensen inderdaad. Ik had voor hij manager werd wel verwacht dat dat vaker zou gebeuren dan toe nu toe het geval is. Zijn lontje is volgens mij korter dan hij doet voorkomen.
hij doet dat bewust om de mensen klein te maken en hij doet dat altijd als Jeff ,Jappie en wat anderen op hoor en kijk afstand zijn . Vandaag was hij ook smerig aan het doenquote:Op vrijdag 30 december 2022 01:12 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Vooral dat uitvallen tegen mensen inderdaad. Ik had voor hij manager werd wel verwacht dat dat vaker zou gebeuren dan toe nu toe het geval is. Zijn lontje is volgens mij korter dan hij doet voorkomen.
Inderdaad, vind alleen Isaac meer gluiperig. Jeff is een bokkenlul als het om communiceren gaat, maar hij doet het wel naar de persoon toe. Heb ik bij Isaac alleen maar indirect en achter de rug om zien doen terwijl hij de persoon om wie het gaat juist naar de mond praat.quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:15 schreef puzziepie het volgende:
[..]
hij doet dat bewust om de mensen klein te maken en hij doet dat altijd als Jeff ,Jappie en wat anderen op hoor en kijk afstand zijn . Vandaag was hij ook smerig aan het doen
Ja dat was inderdaad wel een teken aan de (met krijt vol gekalkte) wandquote:Op vrijdag 30 december 2022 01:14 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat uitvallen begon al tegen een nietsvermoedende Erik die de tekst van die Djedi op de muur in de keuken had geschreven wilde wegvegen. Dat was nog in de Jeff zijn manager periode, wat een naar toontje sloeg hij toen tegen hem aan, érg autoritair!
Of hij het slim speelt moet nog blijken, en ook al vind ik het een blaaskaak zoals ik ook Jef een lul vind om hoe hij met anderen daar om gaat. Uiteindelijk maken zulke figuren het wel interessant om te blijven kijken. Anders was het helemaal een bejaarden-soos geweest met die spellen enzo.quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:22 schreef Charlotte-007 het volgende:
Isaac speelt het spel gewoon heel slim. Wat kan hem het boeien hoe hij overkomt op de streamers of tv kijkers. Hij gaat voor de buit en ik geef hem daar gelijk in. Ik kan het wel waarderen.
Mee eens!quote:Op vrijdag 30 december 2022 01:56 schreef Kakadylo het volgende:
Nog even over de eliminatieproeven want toch wel interessant om te bekijken:
- Sekse en leeftijd mogen in principe geen rol spelen want wel zo eerlijk
- Het draait met name om fysieke fitheid en/of het intellectuele vermogen
0) rekensom
1) wie ben ik
2) watertank
3) wereldkaart
4) balanceren
-) bibberspiraal
Dat iets je moet liggen want je bent geen duizendpoot blijft ergens het meest tricky
Zoals hierboven aangestipt hadden ze twee sterke pionnen kunnen elimineren maar ze kozen voor safe met Maddy en Berendquote:Op vrijdag 30 december 2022 02:04 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Mee eens!
Die wereldkaart was wel een aparte vind ik. Die kleine wereldkaart zonder landsgrenzen maakte het wel erg lastig, of eigenlijk niet te doen. En dat balanceren met maar 30 minuten oefentijd was ook voor 95% daar haast onmogelijk.
Jammer want het halen van een proef en dan iemand weg mogen sturen maakt het wel spannender om te kijken dan een 'helaas, niet gelukt, houdoe!' uitkomst.
Met die wereldkaart, werd het slecht uitgelegd. Maddy had het trouwens ook niet gehaald met duidelijke landsgrenzen.quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:04 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Mee eens!
Die wereldkaart was wel een aparte vind ik. Die kleine wereldkaart zonder landsgrenzen maakte het wel erg lastig, of eigenlijk niet te doen. En dat balanceren met maar 30 minuten oefentijd was ook voor 95% daar haast onmogelijk.
Jammer want het halen van een proef en dan iemand weg mogen sturen maakt het wel spannender om te kijken dan een 'helaas, niet gelukt, houdoe!' uitkomst.
Inderdaad en ook Jerrold niet te vergeten. Zelfs in dat stadium waren er al duidelijk anderen die beter het veld hadden kunnen ruimen dan hij. Waste of votes wat mij betreft.quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:08 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Zoals hierboven aangestipt hadden ze twee sterke pionnen kunnen elimineren maar ze kozen voor safe met Maddy en Berend
Jerrold was zoals Jappie een potentiële winnaar en als Jeff iets in zijn kop heeft zitten dan moet het gebeuren ookquote:Op vrijdag 30 december 2022 02:11 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Inderdaad en ook Jerrold niet te vergeten. Zelfs in dat stadium waren er al duidelijk anderen die beter het veld hadden kunnen ruimen dan hij. Waste of votes wat mij betreft.
Ja dat was ook zo'n opdracht , net als nu met Berend bijna alsof ze dat bewust hebben gedaanquote:Op vrijdag 30 december 2022 02:04 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Mee eens!
Die wereldkaart was wel een aparte vind ik. Die kleine wereldkaart zonder landsgrenzen maakte het wel erg lastig, of eigenlijk niet te doen. En dat balanceren met maar 30 minuten oefentijd was ook voor 95% daar haast onmogelijk.
Jammer want het halen van een proef en dan iemand weg mogen sturen maakt het wel spannender om te kijken dan een 'helaas, niet gelukt, houdoe!' uitkomst.
Jappie is ook Jappie niet meer, sinds hij in het net van Wanda zit. ik mis de playboy, the lol met de dames en met Jeff en Isaac. Hij is ook een schim van de man die hij in het begin was.quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:12 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Jerrold was zoals Jappie een potentiële winnaar en als Jeff iets in zijn kop heeft zitten dan moet het gebeuren ook
[insert GJ stem] Kloptt...quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:13 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik begreep de keuze voor Berend wel, hij deed bijna nergens aan mee, de proeven liet hij zich niet zien en koste geld, daarnaast was hij niet meer de leuk man, die hij was in het begin
Die stapelbed jump was wel geniaal inderdaad. Zie die Jappie graag terug!quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:14 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Jappie is ook Jappie niet meer, sinds hij in het net van Wanda zit. ik mis de playboy, the lol met de dames en met Jeff en Isaac. Hij is ook een schim van de man die hij in het begin was.
Wat die loods al niet met je doet
Eens, ik denk dat het de bekende druppel was voor velenquote:Op vrijdag 30 december 2022 02:16 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[insert GJ stem] Kloptt...
Maar denk dat als hij bij die rodeo wat meer moeite had gedaan, hij de dans deze keer nog ontsprongen was.
De druppel van de emmer die al overliep was toen ie zich bewust van die stier liet vallen en er nog grappig om ging doen ook. Zoiets kost de groep gewoonweg 40 euro terwijl dat ene minuutje te vergelijken was met een kinderattractie. Tijdens de kerstborrel om middernacht ging ie bovendien gewoon in zijn bed ging liggen terwijl de hele groep (!) elkaar buiten feliciteerde.quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:13 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik begreep de keuze voor Berend wel, hij deed bijna nergens aan mee, de proeven liet hij zich niet zien en koste geld, daarnaast was hij niet meer de leuk man, die hij was in het begin
Wat ook niet helpt is dat hij communicatief belabberd was want daardoor verander je van een rare snuiter naar onbetrouwbaarquote:Op vrijdag 30 december 2022 02:16 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[insert GJ stem] Kloptt...
Maar denk dat als hij bij die rodeo wat meer moeite had gedaan, hij de dans deze keer nog ontsprongen was.
Wie dan?quote:Op vrijdag 30 december 2022 02:25 schreef Charlotte-007 het volgende:
Maar Berend konden ze er sowieso wel met gemak eruit knikkeren. Dit was de kans om een sterke speler te elimineren. Stom aangepakt mijn inziens achteraf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |