Wat een horrorquote:Op donderdag 22 december 2022 23:01 schreef Aether het volgende:
Russia scrubs Mariupol's Ukraine identity, builds on death
https://apnews.com/articl(...)77f2ebfe750ea99b9ad9
Nope, par for the course, als het maar erg genoeg is.quote:Op donderdag 22 december 2022 23:00 schreef aTypisch het volgende:
[..]
mijn god
ik denk niet dat je door hebt waar je nu precies om vraagt
Fijn he die Russen, moeten we daar ooit nog mee om de tafel gaan zitten?quote:
quote:
Aldrich Ames.quote:
Goed nieuws, Rogozin blijkt dermate zwaar gewond te zijn dat hij in Donetsk noch in Rostov geopereerd kon worden. Daarvoor moet hij naar Moskou:quote:Op donderdag 22 december 2022 00:29 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Een knallend verjaardagsfeest dus.
Alleen zodra ze opflikkeren uit Oekrane en ook andere landen met rust laten.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Fijn he die Russen, moeten we daar ooit nog mee om de tafel gaan zitten?
Hopelijk heeft ie veel pijn.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:17 schreef J.B. het volgende:
[..]
Goed nieuws, Rogozin blijkt dermate zwaar gewond te zijn dat hij in Donetsk noch in Rostov geopereerd kon worden. Daarvoor moet hij naar Moskou:
[ twitter ]
En dan nog zal eerst die kutdwerg en al zijn vazallen weg moeten.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Alleen zodra ze opflikkeren uit Oekrane en ook andere landen met rust laten.
Dat ook graag, maar eerst die moordenaars opzouten uit Oekrane.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
En dan nog zal eerst die kutdwerg en al zijn vazallen weg moeten.
De Duitsers en de Japanners waren opvallend snel na hun strapatsen ook weer onze allerbeste vrienden, tot op de dag van vandaag.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Fijn he die Russen, moeten we daar ooit nog mee om de tafel gaan zitten?
Maar echt, hoe naief ben je als je na zoveel aanvallen op hoge militairen de afgelopen maanden denkt dat het een goed idee is om een verjaardagsfeestje te vierenquote:Op vrijdag 23 december 2022 00:17 schreef J.B. het volgende:
[..]
Goed nieuws, Rogozin blijkt dermate zwaar gewond te zijn dat hij in Donetsk noch in Rostov geopereerd kon worden. Daarvoor moet hij naar Moskou:
[ twitter ]
Tevens mooie beelden van het restaurant in Donetsk waar de aanval plaatsvond:
[ twitter ]
Wel na onvoorwaardelijke overgave in een oorlog waar ze volledig gemold werden.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:31 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De Duitsers en de Japanners waren opvallend snel na hun strapatsen ook weer onze allerbeste vrienden, tot op de dag van vandaag.
Rusland had alles. Gasinkomsten, olieinkomsten, Olympische Spelen, WK Voetbal, F1 race, toerisme, westerse leiders. Ze hebben het zelf weggegooid. Als ze het terug willen moeten ze zelf de eerste stap nemen.quote:Op donderdag 22 december 2022 19:43 schreef Black_Baron het volgende:
En uiteindelijk blijft Rusland onze Europese buurman. En hebben we geen goede ervaringen met het opleggen van verdragen alla Versailles.
Dus wat nu?
Mooi.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:36 schreef Starhopper het volgende:
Ooh en Igor is ook weer eens boos
[ twitter ]
Volgens mij is het aan de Oekrane om te bepalen of Zelensky ook in vredestijd een goed leider is. Daar hebben ze echt geen debat in Amsterdam voor nodig. Echt rot op De Balie.quote:Op donderdag 22 december 2022 20:00 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://www.bnr.nl/podcas(...)mde-oorlogspresident
Interessant.
[..]
Hee, een onafhankelijk denker!quote:Op donderdag 22 december 2022 18:47 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Zelensky is juist degene die met een genocide was als Rusland er niet tussen was gekomen.
Hoe is het toch eigenlijk mogelijk dat meningen zo ver uit elkaar liggen? Dat kan alleen maar als 1 van de 2 aan massale propaganda onderworpen is. Dat is dan ook hier het geval.
Ze hebben wel gelijk hoor. Zelensky heeft de verkiezingen vooral gewonnen omdat hij de corruptie wou aanpakken. Veel mensen vonden dat het niet snel genoeg ging plus dat hij in de panama papers stond hielp ook niet echt plus hij hield een bevriende oligarchie de hand boven het hoofd. Dat was allemaal voor de oorlog. Nu tijdens de oorlog vind iedereen dat hij het super doet. Komt ook omdat hij precies doet wat hij moet doen. Het westen vragen om hulp en de aandacht van het westen houden, het Oekraense volk gemotiveerd houden, het leger steunen, het land door de oorlog helpen en het belangrijkste steun blijven zoeken. Maar vele vinden ook dat als deze oorlog over is hij ook weer weg moet vanwege de eerdere dingen. Zo vreemd is het ook weer niet Churchill moest ook het veld ruimen vlak na WO2.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:43 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Volgens mij is het aan de Oekrane om te bepalen of Zelensky ook in vredestijd een goed leider is. Daar hebben ze echt geen debat in Amsterdam voor nodig. Echt rot op De Balie.
Dan is dat nog altijd aan een Oekrainers zelf en niet aan een paar debateerders in De Balie.quote:Op vrijdag 23 december 2022 00:56 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ze hebben wel gelijk hoor. Zelensky heeft de verkiezingen vooral gewonnen omdat hij de corruptie wou aanpakken. Veel mensen vonden dat het niet snel genoeg ging plus dat hij in de panama papers stond hielp ook niet echt plus hij hield een bevriende oligarchie de hand boven het hoofd. Dat was allemaal voor de oorlog. Nu tijdens de oorlog vind iedereen dat hij het super doet. Komt ook omdat hij precies doet wat hij moet doen. Het westen vragen om hulp en de aandacht van het westen houden, het Oekraense volk gemotiveerd houden, het leger steunen, het land door de oorlog helpen en het belangrijkste steun blijven zoeken. Maar vele vinden ook dat als deze oorlog over is hij ook weer weg moet vanwege de eerdere dingen. Zo vreemd is het ook weer niet Churchill moest ook het veld ruimen vlak na WO2.
Tuurlijk is dat aan de Oekraners hun kiezen uiteindelijk. Maar het is wel interessant als je er meer over wilt weten wat er precies speelt in Oekrane en hoe mensen daar over denken en naar kijken. Dat hele debat in De Balie moet je gewoon zien als iets informatiefs en niet als een verkiezingsdebat. Ik heb die podcast nog niet geluisterd maar ga het wel doen. Maar hier rond bijvoorbeeld de Amerikaanse president verkiezingen heb je ook dit soort debatten. Eigenlijk is het niet meer dan het verhaal van beide kanten te laten zien. Zo moet je het ook gewoon zien en er niet meer van maken dan het is.quote:Op vrijdag 23 december 2022 01:10 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dan is dat nog altijd aan een Oekrainers zelf en niet aan een paar debateerders in De Balie.
Geschiedenis en leugens gebruiken om genocide goed te praten. @Ixnay doet het gewoon. Wanneer de tribunalen komen is er vast nog wel een plekje voor jouw helden Baudet en Van Meijeren.quote:Op donderdag 22 december 2022 18:59 schreef Ixnay het volgende:
[..]
De reden dat het lang duurt is omdat Rusland in Russisch gebied bezig is. Het is hun land en het is hun volk dat er woont. Daar ga je voorzichtig mee om. Wat heb je er aan om dat te vernietigen? Wat Oekrane nu (hoe ironisch) zelf wel aan het doen is. En dat in een land waarvan zij vinden dat het van hun is! Waarom behandel je het dan zo?
En ze willen Kiev helemaal niet. Het grootste deel van Oekrane zijn de Russen niet genteresseerd in. Ze willen dat de etnische Russen veilig zijn en dat zijn ze nu ook in de gebieden die zich vrijwillig bij Rusland hebben aangesloten. Het Westen haat dit, die echte democratie. Dat zie je ook. Niets wat ze in het Westen doen is in het belang van het eigen volk.
Wat een failed state is dat land toch dat "grensgebiedje" betekent in het Russisch. Oekraners bestaan niet. Het zijn Litouwers, Polen, Russen, Roemenen, Roethenen, Krim Tataren, o.a. en die woonden op een stuk grond dat op de tekentafel is ontstaan tijdens het indelen van de Sovjetunie. Meer is Oekrane niet. Het heeft geen geschiedenis. Het heeft geen cultuur. Het is niets.
Kiev kon er gewoon niet tegen van de pro-Russische Victor Yanukovych won. Daarom zijn ze Russen gaan discrimineren en hopen dat ze weggingen. Ze mochten niet werken
voor de overheid en kregen geen paspoort zodat ze niet konden stemmen. Ook werden o.a. hun wegen niet onderhouden en was de drinkwatervoorziening slecht. Dat deed de regering in Kiev met het neo-nazistische Azov-bataljon. Dat trouwens verloren heeft.
Daarna heeft Zelensky 11 oppositiepartijen verboden. Alle vredesonderhandelingen heeft hij afgeslagen. Wat een misdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |