KimK is een grote meid en heeft wel vaker zulke uitvallen maar van Esther weet je dat ze een geraffineerde kant heeftquote:Op vrijdag 25 november 2022 19:36 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Ja, Esther is bloedirritant maar je hoort haar niet schelden of dreigen en dat was hetgeen waarom de gele kaart is gevallen.
Dat weet ook iedereen van Esther maar ze gaat (nog) niet over de grens wat betreft de regels van het programma en dat deed Kim wel.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:39 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
KimK is een grote meid en heeft wel vaker zulke uitvallen maar van Esther weet je dat ze een geraffineerde kant heeft
Esther wist precies bij wie ze het deed en ook precies op welk moment (jeff niet in de keuken die in de keuken had horen te zijn)quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:40 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Dat weet ook iedereen van Esther maar ze gaat (nog) niet over de grens wat betreft de regels van het programma en dat deed Kim wel.
Esther moet je geen aandacht schenken en haar vooral uitlachen maar wat KimK deed daar kreeg je gewoonweg buikpijn vanquote:Op vrijdag 25 november 2022 19:40 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Dat weet ook iedereen van Esther maar ze gaat (nog) niet over de grens wat betreft de regels van het programma en dat deed Kim wel.
Ja maar dat is een persoonlijke mening van ons kijkers maar voor het programma deed ze niks wat over de grens ging.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:42 schreef Verida het volgende:
[..]
Esther wist precies bij wie ze het deed en ook precies op welk moment (jeff niet in de keuken die in de keuken had horen te zijn)
als jeff er had gestaan, was esther niet eens in de buurt van die pannen gekomen.
Het is een heel doortrapt mens
Onze aanvoerder in ieder geval niet en dat is daarmee nog de allergrootste klootvioolquote:
nee, ik zeg ook helemaal niet dat Esther ook een gele kaart had moeten krijgen, of een brief van de Febo. Integendeel zelfs.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:46 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Ja maar dat is een persoonlijke mening van ons kijkers maar voor het programma deed ze niks wat over de grens ging.
Djedi en Kim W (Zoe, als die nog staat?)quote:
Vervallenquote:Op vrijdag 25 november 2022 19:48 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Djedi en Kim W (Zoe, als die nog staat?)
Weet niet of die kaarten nu wel / niet vervallen na een maand.
Nee weet dat jij dat niet zei.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:48 schreef Verida het volgende:
[..]
nee, ik zeg ook helemaal niet dat Esther ook een gele kaart had moeten krijgen, of een brief van de Febo. Integendeel zelfs.
Esther heeft dit gewoon heel slim gespeeld.
Klopt, maar zo kinderachtig provoceren en uitlokken....En dit is niet de eerste keer dat ze dat doet.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:46 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Ja maar dat is een persoonlijke mening van ons kijkers maar voor het programma deed ze niks wat over de grens ging.
Van Zoe is vervallen, dat vierde ze gisterenquote:Op vrijdag 25 november 2022 19:48 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Djedi en Kim W (Zoe, als die nog staat?)
Weet niet of die kaarten nu wel / niet vervallen na een maand.
Nee, dat is haar spel en dat zal ze echt nog wel meer gaan inzetten.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:49 schreef mangalie het volgende:
[..]
Klopt, maar zo kinderachtig provoceren en uitlokken....En dit is niet de eerste keer dat ze dat doet.
quote:
Ah kijk, had ik gemist, thanks!quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:49 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Van Zoe is vervallen, dat vierde ze gisteren
Als Kim alleen had gescholden, was er niet veel aan de hand geweest, maar ze moest zo nodig gaan dreigen.quote:Op vrijdag 25 november 2022 19:51 schreef freaky40 het volgende:
Lees nu pas terug wat er vanmiddag is gebeurd, gele kaart en 10.000 euro naar de vaantjes. Dit is wel weer typisch het politiek correcte deug gedrag waar alle RLS's tegenwoordig mee van doen hebben. Niet terecht dus! Kansloos!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |