Aah, dat is minder voor de sociale ontwikkeling ja. Nog even verder wervenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het zijn 4 kinderen van verschillende leeftijden, als ik het goed begrepen. Een start zonder leeftijdsgenootjes om je heen lijkt me, op welke school dan ook, een beroerde start.
Ook die indoctrinatie kan beter stoppen imho. Maar het is inderdaad wel in lijn met het Nederlands onderwijssysteem dat iedereen op zich vrij is in het opzetten van een school volgens zijn of haar eigen visie, zolang de onderwijsinspectie vindt dat de resultaten en procedures op orde zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 15:01 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Op gereformeerde scholen hangt men ook klinkklare lariekoek aan (in mijn ogen), maar qua onderwijs is het er volgens mij prima.
BNW of BNW-gekkigheid?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:33 schreef KoosVogels het volgende:
Nou ja, het is geen geheim dat het Kremlin geld steekt in politieke partijen in verschillende Europese landen. Dat is verder ook geen complot.
Het is derhalve niet heel vergezocht dat ook FvD banden onderhoudt met het Kremlin, zeker gezien de betrokkenheid van Laughland en de absurde houding van Baudet ten aanzien van Poetin en de Russische invasie van Oekraïne.
Let wel: keihard bewijs ontbreekt vooralsnog, maar ik zou het niet van de hand wijzen als 'BNW-gekkigheid'.
Je hebt gelijk: 'gekkigheid' is een overbodige toevoeging.quote:
quote:
Ja, helaas vervalt je hele post daarmee omdat heel BNW is opgetuigd met ''Het is niet ongewoon dat CIA (of vul in) dit doet/deed, dus...".quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je hebt gelijk: 'gekkigheid' is een overbodige toevoeging.
Kan gewoon een idiom aan toegevoegd worden, zoals bij snake (een reptiel) ook gedaan is.quote:
Er is nogal een verschil tussen 'chemtrails zijn echt, want MK-Ultra' en Russische inmenging in Europese politiek.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:04 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, helaas vervalt je hele post daarmee omdat heel BNW is opgetuigd met ''Het is niet ongewoon dat CIA (of vul in) dit doet/deed, dus...".
Ik vind stromannen en schizofrenie heel interessant dus ik zal ze zeker blijven lezen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:12 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, als je mijn bijdragen wil negeren, moet je dat vooral doen.
Het is gewoon weer typisch Baudet. Weer wat krankzinnigs roepen en dan verontwaardigd doen en claimen dat je verkeerd wordt begrepen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:07 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Kan gewoon een idiom aan toegevoegd worden, zoals bij snake (een reptiel) ook gedaan is.
Ja, dat zei ik vanochtend al.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
Het is gewoon weer typisch Baudet. Weer wat krankzinnigs roepen en dan verontwaardigd doen en claimen dat je verkeerd wordt begrepen.
Het is vooral zorgwekkend dat het zo lang heeft geduurd voordat hij überhaupt doorhad dat e.e.a. mankeert aan het officiële complotverhaal. Dit geeft wel te denken over de mate van goedgelovigheid van Baudet, en ironisch genoeg was dat voor mij juist aanleiding om te overwegen dat hij reptiles letterlijk bedoelde.quote:Het is flauw en vermoeiend spelletje. Maar dat Baudet een complotdenker is, staat inmiddels als een paal boven water. Eerder verklaarde hij ook al zonder schroom dat 9/11 een inside job was. Tsja, dan ben je toch echt full blown wappie.
Al denk ik nog steeds dat het grotendeels een act is.
Waarom is de democratie ook alweer schade aan gedaan? Omdat Baudet niet weg komt met het schenden van regels die voor alle Kamerleden gelden?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Een kamermeerderheid heeft de bevoegdheid aangenomen en nu daadwerkelijk ingezet om een volksvertegenwoordiger toegang tot de kamer te ontzeggen. Dat lijkt me vooral de regels van de democratie schenden. En, zoals eerder al aangekaart, zelfs strafbaar.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:23 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Waarom is de democratie ook alweer schade aan gedaan? Omdat Baudet niet weg komt met het schenden van regels die voor alle Kamerleden gelden?
Jij zit ook in de '9/11 was een inside job' hoek?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:18 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik vanochtend al.
[..]
Het is vooral zorgwekkend dat het zo lang heeft geduurd voordat hij überhaupt doorhad dat e.e.a. mankeert aan het officiële complotverhaal. Dit geeft wel te denken over de mate van goedgelovigheid van Baudet, en ironisch genoeg was dat voor mij juist aanleiding om te overwegen dat hij reptiles letterlijk bedoelde.
Maar dan is het toch democratisch aangenomen?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:27 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Een kamermeerderheid heeft de bevoegdheid aangenomen en nu daadwerkelijk ingezet om een volksvertegenwoordiger toegang tot de kamer te ontzeggen. Dat lijkt me vooral de regels van de democratie schenden. En, zoals eerder al aangekaart, zelfs strafbaar.
Ik weet alleen dat de complottheorie zoals voorgeschoteld van geen kant klopt.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:30 schreef KoosVogels het volgende:
Jij zit ook in de '9/11 was een inside job' hoek?
Enige wat er gebeurt is dat de Tweede Kamer haar eigen regels handhaaft. Van mij had die schorsing niet gehoeven, maar als je regels hebt, is het ook zaak dat ze worden nageleefd en, indien nodig, worden gehandhaafd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Je kan binnen de democratie met een meerderheid besluiten om de democratie schade aan te doen. Dat is correct.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:31 schreef XSbig het volgende:
[..]
Maar dan is het toch democratisch aangenomen?
Accepteren dat die mogelijkheid er ligt, is waar het begint natuurlijk. Daarom is het zo verwonderlijk dat hij er zelf voor heeft gestemd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
Enige wat er gebeurt is dat de Tweede Kamer haar eigen regels handhaaft. Van mij had die schorsing niet gehoeven, maar als je regels hebt, is het ook zaak dat ze worden nageleefd en, indien nodig, worden gehandhaafd.
Die eerste zin is in dit geval een mening, geen feit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:36 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Je kan binnen de democratie met een meerderheid besluiten om de democratie schade aan te doen. Dat is correct.
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:32 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik weet alleen dat de complottheorie zoals voorgeschoteld van geen kant klopt.
Ja maar die torens vallen recht naar benedenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.
In die zin paste 9/11 in een patroon. De officiële lezing is dan ook minder gek dan de 'truthers' doen overkomen.
Bovendien is het ondoenlijk om zo'n inside job in het geniep te beramen, zonder dat een betrokkene uit de school klapt.
Ik zal de pol-mods de moeite besparen: nodig me maar uit in het BNW 9/11-topic.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:40 schreef KoosVogels het volgende:
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.
In die zin paste 9/11 in een patroon. De officiële lezing is dan ook minder gek dan de 'truthers' doen overkomen.
Bovendien is het ondoenlijk om zo'n inside job in het geniep te beramen, zonder dat een betrokkene uit de school klapt.
Weet niet of je wel eens een controlled demolition hebt gezien, maar de ineenstorting van de WTC-torens zag er heel anders uit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:42 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Ja maar die torens vallen recht naar beneden
Waarom wordt er door truthers 0,0 geschreven over de WTC bomaanslag van 1993 (met ook een beoogde instorting) en alle jaren van berichten over dreigingen daarvoor en daarna? 9/11 was een theatraler gebeuren, maar niet geheel onverwacht.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Baudet maakt zich zelf een kopje kleiner met bizarre uitspraken over boreaal Nederland, Joodse complotten, reptielen etc. Het niet dat iemand hem dwingt die dingen te zeggen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Ja, of er is geen school om uit te klappen omdat het gewoonweg geen inside job is. Gevalletje Occam's razor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Sommige soorten hagedissen kunnen om belagers te slim af te zijn een deel van hun staart verliezen die vervolgens weer teruggroeit. Misschien groeit zijn kop weer terug en is Baudet zelf een reptiel. Bewijs het tegendeel maar eens!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Baudet maakt zich zelf een kopje kleiner met bizarre uitspraken over boreaal Nederland, Joodse complotten, reptielen etc. Het niet dat iemand hem dwingt die dingen te zeggen.
Is dat zo? Volgens mij poneer jij dat als een feit terwijl dat gewoon niet het geval is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Omdat hijzelf blijkbaar van mening is dat dit een prima regel is. Voor anderen, uiteraard.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:23 schreef Akathisia het volgende:
Hij heeft gewoon gelijk, maar waarom, oh waarom, heeft hij dan voor de commissie en haar bevoegdheden gestemd?
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:33 schreef Tijger_m het volgende:
Omdat hijzelf blijkbaar van mening is dat dit een prima regel is. Voor anderen, uiteraard.
En daarmee zijn we weer terug bij af, Baudet is een groot voorstander van vrijheid en regels zolang het hem goed uitkomt en anders niet.
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Doet dat wat af aan het rechtmatig zijn van die regel?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Toen het om de penthouse van Pechtold ging vond hij het vastleggen van deze regel helemaal geen aanval op de democratie maar juist een heel goed idee.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.
Karma is a bitch toch?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toen het om de penthouse van Pechtold ging vond hij het vastleggen van deze regel helemaal geen aanval op de democratie maar juist een heel goed idee.
Dat lijkt me wel heel erg kortzichtig van zijn hand.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:40 schreef Tijger_m het volgende:
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.
Niet het punt, ik probeer gewoon zijn beweegredenen te vatten.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:44 schreef Leandra het volgende:
Doet dat wat af aan het rechtmatig zijn van die regel?
Precies daarom vind ik het zo curieus.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:44 schreef Leandra het volgende:
Als ik hier in de wijk morgen een regel onderteken dat we niet op zondag in de tuin zullen werken en ik laat vervolgens vrolijk op zondag de tuinman komen dan weet ik ook dat er gezeik van komt.
Ik denk dat je verwachtingen te hoog zijn als je werkelijk denkt dat hij eerst bewust voor die regeling gestemd heeft en vervolgens die regeling bewust negeert en gaat doen alsof het allemaal niet eerlijk is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:49 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Niet het punt, ik probeer gewoon zijn beweegredenen te vatten.
[..]
Precies daarom vind ik het zo curieus.
Er is weinig succesvols aan Baudet hoor. Politicus worden was ook een soort laatste noodgreep omdat hij overal uitgekotst was. Wat dat betreft is hij de perfecte vertegenwoordiger van zijn natuurlijke achterban. Mislukte figuren die iemand nodig hebben om de schuld te geven van het eigen mislukte leven. Joden, moslims, migranten, globalisten, non-Borealen, eigenlijk maakt het niet zoveel uit. Het leven is kut en dat is de schuld van….quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:12 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
Soms heb ik het gevoel dat deze man helemaal niet succesvol wil zijn. Elke keer bouwt hij weer iets op. Dat helpt hij vervolgens echter zelf de afgrond in door enkele belachelijke uitspraken te doen. Alsof hij telkens net even verder over de grens van het toelaatbare heen wil. Het is alsof hij eigenlijk helemaal geen politicus wil zijn. Het sneue is alleen dat er de hele tijd maar mensen op hem blijven stemmen.
Het lukt om toch een organisatie op poten te zetten en mensen aan zich te binden. Mij zou het niet lukken. In die zin noem ik hem succesvol.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:24 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Er is weinig succesvols aan Baudet hoor. Politicus worden was ook een soort laatste noodgreep omdat hij overal uitgekotst was. Wat dat betreft is hij de perfecte vertegenwoordiger van zijn natuurlijke achterban. Mislukte figuren die iemand nodig hebben om de schuld te geven van het eigen mislukte leven. Joden, moslims, migranten, globalisten, non-Borealen, eigenlijk maakt het niet zoveel uit. Het leven is kut en dat is de schuld van….
Dat op poten zetten was vooral Otten. En sinds Otten weg is heeft hij vooral mensen verloren, niet aan zich gebonden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:28 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Het lukt om toch een organisatie op poten te zetten en mensen aan zich te binden. Mij zou het niet lukken. In die zin noem ik hem succesvol.
Ik denk dat hij vindt dat regels voor het gepeupel gelden en niet voor de Messias zelf natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |