Ja! En mijn 2e favoriete ookquote:
Ja ook afgelopen zaterdagmiddag. En ook riolering en niet lekker op werk. Ging ook eerder naar huis vanmiddag.quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:27 schreef Isabeau het volgende:
Misschien vind ik een toepasselijk plaatje.
Wat een rotte timing tussen vaccinatie en covid krijgen, want vaccin werkt na een paar dagen nog niet optimaal en het lijkt er op dat ze in die tijd besmet is geraakt. Hopelijk niet al te ziek. Zet ze haar immuunsysteem nu wel heel hard aan het werkquote:Op maandag 17 oktober 2022 20:31 schreef Blues het volgende:
Ja ook afgelopen zaterdagmiddag. En ook riolering en niet lekker op werk. Ging ook eerder naar huis vanmiddag.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja! En mijn 2e favoriete ook
Minst leuke poppetje ook, maar dat mag de pret niet drukken![]()
De TT is misschien wat suggestief, bedenk ik net
Ik niet! Coll!quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:35 schreef AnneX het volgende:
[..]@ TT. Goeie voor lurkers.
Is de Chinese kwaliteit ook naar het zin @:Isabeau.
Ga je nou positief testen met een verse vacc. in je mik? @:Blues
Laat ik ook eens Cul doen: creatief met pompoen. https://www.hellofresh.nl(...)56f6d41abb1a4770a3b0
De kwaliteit is echt veel beter dan ik had verwacht, echtquote:Op maandag 17 oktober 2022 20:35 schreef AnneX het volgende:
@ TT. Goeie voor lurkers.
Is de Chinese kwaliteit ook naar het zin @:Isabeau.
Ga je nou positief testen met een verse vacc. in je mik? @:Blues
Laat ik ook eens Cul doen: creatief met pompoen.https://www.hellofresh.nl(...)56f6d41abb1a4770a3b0
Omdat ik niks meer in China durf bestellen vanwege kwaliteit.quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De kwaliteit is echt veel beter dan ik had verwacht, echt![]()
En heeeeerlijk herfsterig, die pompoenVolgens mij heb ik dat recept ook ooit gehad
Waar blijft dan de foto?quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De kwaliteit is echt veel beter dan ik had verwacht, echt![]()
En heeeeerlijk herfsterig, die pompoenVolgens mij heb ik dat recept ook ooit gehad
Geen zin in.quote:
quote:
Ja ik dacht die is gewoon met haar speelgoed voor volwassenen aan het spelen.quote:
Dat zwaard lijkt langer dan een vinger?quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:52 schreef Isabeau het volgende:
ok, dan, eentje op mijn hand:
[ afbeelding ]
Zou best begrijpen, heb ik vanmiddag ook gedaan.quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:53 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja ik dacht die is gewoon met haar speelgoed voor volwassenen aan het spelen.
Ik dacht dat ze max 10 cm zouden zijn of zo, dus toen ik een enorme doos overhandigd kreeg dacht ik nog dat het vol met papier oid zou zitten. Maar nee, ze zijn best groot. Zwaard (Frostmourne!) is idd ongeveer mijn wijsvinger.quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:54 schreef Vanyel het volgende:
Dat zwaard lijkt langer dan een vinger?
Ik dacht dat het hele ding ong vingergroot zou zijn
quote:
Je krijgt waar je voor betaald. Wil je kwaliteit? Dat kan. Maar dan niet voor een dubbeltje op de eerste rang.quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:40 schreef AnneX het volgende:
[..]
Omdat ik niks meer in China durf bestellen vanwege kwaliteit.
Oa van kleding.
De romige pompoensaus vond ik creatief en smakelijk.
Ik zou gezien mn bestelhistorie niet durvenquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]ik durfde het eerst juist met niemand te delen, want ik was bang dat mensen stom zouden doen om een paar poppetjes en ik was zo blij en ik wilde dat niet verpesten met zure opmerkingen. Maar jullie zijn lief
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:11 schreef fietsie het volgende:
Ik zou gezien mn bestelhistorie niet durven![]()
Deze waren *kuch*quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:11 schreef z80 het volgende:
Je krijgt waar je voor betaald. Wil je kwaliteit? Dat kan. Maar dan niet voor een dubbeltje op de eerste rang.
Ga je bij Ali voor goedkoop dan is de kwaliteit daar ook naar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*kucht*
Geen Ali Baba prijzen."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Ik vind ze oprecht gaaf! Fijn dat ze qua kwaliteit zo goed uitvallen en er zit echt persoonlijkheid aan de figuurtjes. (Waarschijnlijk nog meer als je het verhaal erachter kent, maar dat ken ik niet. Maar zelfs zonder zijn het persoonlijkheden)quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]ik durfde het eerst juist met niemand te delen, want ik was bang dat mensen stom zouden doen om een paar poppetjes en ik was zo blij en ik wilde dat niet verpesten met zure opmerkingen. Maar jullie zijn lief
Dat is op de foto wel te zien ja, dat dit beeldje strak is en vol details zit. 't Gloeit nog -net- niet als in de GFX op t schermquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]![]()
Had ik al gezegd dat ze allemaal ook heel veel details hebben en véél mooier in het echt dan ik ze op een foto kan krijgen
Ik koop dus nooit dit soort dingen
Jaina heeft dus een swirl van blauw ijs van plastic om haar heen en met het ledlicht er achter licht dat echt geweldig mooi opquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:13 schreef fietsie het volgende:
Dat is op de foto wel te zien ja, dat dit beeldje strak is en vol details zit. 't Gloeit nog -net- niet als in de GFX op t scherm
Van waar de aanname dat dit een manspersoon zal zijn?quote:
Kan P vast welquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:15 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Jaina heeft dus een swirl van blauw ijs van plastic om haar heen en met het ledlicht er achter licht dat echt geweldig mooi opMaar dat krijg ik dus niet zo mooi op de foto.
Als iemand zuur gaat doen, lynch ik die/hen/hun/xij/xemquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:15 schreef fietsie het volgende:
[..]
Van waar de aanname dat dit een manspersoon zal zijn?
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:17 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Als iemand zuur gaat doen, lynch ik die/hen/hun/xij/xem
beter?
Mixed feelings huh. Je wilt graag wat jou boeit delen en als dat dan weinig respons geeft dan slaat het zo snel dood, zo'n gesprek.quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:16 schreef Tele6 het volgende:
Ik heb net een heel futloos telefoongesprek gehad met B. Hij heeft m'n verslag van het weekend wel aangehoord maar vond er niet zoveel van (al dat gesport is niet zijn ding en ik had de indruk dat de mensen met wie ik was ook niet zijn mensen zijn). Donderdag komt ie langs, dan is het ook bijna 3 weken geleden dat ik 'm heb gezien dus dat wordt tijd. Ik ben benieuwd hoe het dan is. Hij is niks veranderd ten opzichte van vorige week maar ik voel me ineens wel raar
Ik hoop heel erg aan het genieten van zijn gezinquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:18 schreef Tele6 het volgende:
Waar is @:PdeHoog eigenlijk de laatste tijd?
Geniet zequote:Op maandag 17 oktober 2022 21:19 schreef fietsie het volgende:
Ik ga mezelf maar weer even afzonderen in mijn sauna hokje. Helaas veel te heet om een telefoon mee te slepen
Ik benijd je! Geniet er van, fiets.quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:19 schreef fietsie het volgende:
Ik ga mezelf maar weer even afzonderen in mijn sauna hokje. Helaas veel te heet om een telefoon mee te slepen
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Deze waren *kuch*Maar dan heb je wel kwaliteit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*kucht*
Geen Ali Baba prijzen.
Ik heb wel eens een stuk elektronica gekocht met als doel dat ding uit elkaar halen. Wetend dat het dan meteen einde van het werkende product was. Maar ja. Alles voor de wetenschap welbevinden.Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]![]()
Had ik al gezegd dat ze allemaal ook heel veel details hebben en véél mooier in het echt dan ik ze op een foto kan krijgen
Ik koop dus nooit dit soort dingen
Had jij ooit van die chinese kledij besteld? Dat ik toen voor wel ¤200 in een winkelmandje klaar had staan maar even jouw ervaringen afwachte. Lang geleden. Scheelde me toch ¤200,-quote:Op maandag 17 oktober 2022 20:40 schreef AnneX het volgende:
[..]
Omdat ik niks meer in China durf bestellen vanwege kwaliteit.
Oa van kleding.
De romige pompoensaus vond ik creatief en smakelijk.
Ja hèquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:28 schreef sigme het volgende:
![]()
Ik vind je zo leuk.
Het is plaatsvervangend goed voor mijn geloof in de wereld
Hij niet...quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:16 schreef Tele6 het volgende:
Ik heb net een heel futloos telefoongesprek gehad met B. Hij heeft m'n verslag van het weekend wel aangehoord maar vond er niet zoveel van (al dat gesport is niet zijn ding en ik had de indruk dat de mensen met wie ik was ook niet zijn mensen zijn). Donderdag komt ie langs, dan is het ook bijna 3 weken geleden dat ik 'm heb gezien dus dat wordt tijd. Ik ben benieuwd hoe het dan is. Hij is niks veranderd ten opzichte van vorige week maar ik voel me ineens wel raar
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:29 schreef Candaasje het volgende:
Ik vind het altijd leuk als mensen super blij zijn met iets, of dat nu een nieuwe Lego doos is, poppetjes of van mijn part sokken. Lekker van genieten Isa!![]()
@:Tele6 hebben jullie eigenlijk afspraken, hoe het polyamoreuze werkt voor allen van jullie? Mag/wil jij ook een ander zien? Of hou je jezelf exclusief voor B?
Als het te persoonlijk is, negeer de vraag gerust!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:39 schreef Tele6 het volgende:
[..]Je zit sowieso nu in een heel andere 'fase' van je leven, dus het is niet zo gek dat daar ook andere gevoelens in bijgesteld worden of 'meebewegen'.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat ken ik heel erg van mezelf ook als ik terugkijk![]()
Het is ook, nu ik 'beter' ben is er zoveel meer mogelijk. Ik heb een lijst waarop ik bijhoud wat voor dingen ik allemaal wil doen nu ik ze weer durf/kan. Een vierdaagse lopen, een Parkrun lopen, rodelen, klimmen, en nog zo een heleboel dingen waar B van gruweltquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:42 schreef Blues het volgende:
[..]
Je zit sowieso nu in een heel andere 'fase' van je leven, dus het is niet zo gek dat daar ook andere gevoelens in bijgesteld worden of 'meebewegen'.
Dat ken ik heel erg van mezelf ook als ik terugkijk
Maar het is (denk ik) ook zo leuk om een hele nieuwe wereld te ontdekken. Zowel in jezelf als daarbuiten.quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:53 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het is ook, nu ik 'beter' ben is er zoveel meer mogelijk. Ik heb een lijst waarop ik bijhoud wat voor dingen ik allemaal wil doen nu ik ze weer durf/kan. Een vierdaagse lopen, een Parkrun lopen, rodelen, klimmen, en nog zo een heleboel dingen waar B van gruweltdat is prima, want de meeste dingen kan ik wel vrienden/broertje vinden om ze mee te doen (samen is toch gezelliger, dan deel je in het avontuur) maar met elk ding dat ik nu durf te doen wordt de "overlap" die ik met B heb kleiner. Ben ik toch niet zo'n huismus als ik dacht
Ja joh! Ik KAN dingen! allerlei dingen! 200 km fietsen bijvoorbeeldquote:Op maandag 17 oktober 2022 22:01 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Maar het is (denk ik) ook zo leuk om een hele nieuwe wereld te ontdekken. Zowel in jezelf als daarbuiten.
Ik vind het zo gaaf om te zien hoe jij aan het opbloeien en het groeien bent.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:02 schreef sigme het volgende:
Het is goed geen huismus te zijn.
Ik ben er wel een. Dat is ook goed.
Het is goed te ontdekken wat je bent.
En jij klinkt ook altijd alsof je een heel goeie tijd hebt in/rond huis. Met de honden en de oogst uit de tuin en Spanje en alles.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:02 schreef sigme het volgende:
Het is goed geen huismus te zijn.
Ik ben er wel een. Dat is ook goed.
Het is goed te ontdekken wat je bent.
Ja, dit denk ik ook de hele tijdquote:Op maandag 17 oktober 2022 22:03 schreef Tele6 het volgende:
die mensen boffen dat je bij ze komt werken.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:02 schreef sigme het volgende:
Het is goed geen huismus te zijn.
Ik ben er wel een. Dat is ook goed.
Het is goed te ontdekken wat je bent.
Ik kwam er laatst (bijna een jaar geleden) op een rare manier achter dat ik heel veel rekening hield met “mensen” ipv met mezelf. Toen mijn huidige bank er was en ik die joekel van een hoekbank kwijt was, opeens was mijn huis, mijn thuis. Die hoekbank had ik gekocht om meer mensen kwijt te kunnen maar ik was er nooit heel blij mee.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]![]()
Ik was totaal geen huismus. Toen kwam ik er achter dat ik altijd weg wilde omdar het thuis niet fijn was. Nu is het thuis wel fijn en ben ik parttime geen huismus.
Soms kom je op een heel willekeurige manier achter wat belangrijk voor je is. Vaak als je helemaal niet door hebt dat er iets een beetje mis is of voelt.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:31 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik kwam er laatst (bijna een jaar geleden) op een rare manier achter dat ik heel veel rekening hield met “mensen” ipv met mezelf. Toen mijn huidige bank er was en ik die joekel van een hoekbank kwijt was, opeens was mijn huis, mijn thuis. Die hoekbank had ik gekocht om meer mensen kwijt te kunnen maar ik was er nooit heel blij mee.
Ik moest eerst mezelf zoeken, want ik wist niet zo goed wie ik was.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:18 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind Blues daar zo'n kei in geworden; doen waar ze zich goed bij voeltEcht, zo fantastisch.
Het zit 'm in zoveel dingen iddquote:Op maandag 17 oktober 2022 22:31 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik kwam er laatst (bijna een jaar geleden) op een rare manier achter dat ik heel veel rekening hield met “mensen” ipv met mezelf. Toen mijn huidige bank er was en ik die joekel van een hoekbank kwijt was, opeens was mijn huis, mijn thuis. Die hoekbank had ik gekocht om meer mensen kwijt te kunnen maar ik was er nooit heel blij mee.
Jij bent ook van heel ver (en diep) gekomen en met ook zo’n mooi resultaatquote:Op maandag 17 oktober 2022 22:38 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik moest eerst mezelf zoeken, want ik wist niet zo goed wie ik was.
Een hele zoektocht was dat.
Het ging ook niet makkelijk en met hobbels, maar je hebt toch maar mooi heel veel technieken geleerd die je voor altijd van pas zullen komen. Dat is zo waardevol. Raar eigenlijk dat we van alles leren over het verzorgen van je lichaam, maar hoe je je geest moet verzorgen dat leer je meestal pas als het helemaal fout gaat.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:38 schreef Blues het volgende:
Ik moest eerst mezelf zoeken, want ik wist niet zo goed wie ik was.
Een hele zoektocht was dat.
Parttime geen huismus boksquote:Op maandag 17 oktober 2022 22:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
![]()
Ik was totaal geen huismus. Toen kwam ik er achter dat ik altijd weg wilde omdar het thuis niet fijn was. Nu is het thuis wel fijn en ben ik parttime geen huismus.
Wow goed geregeldquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 07:13 schreef Lonaa het volgende:
Wat een goed gesprek nog hier, gisteren.
Vandaag doen we met het gezien #operatienieuweknie. Mijn vader krijgt _eindelijk_ een nieuwe knie, na jaren ontkennen dat het nodig is, doormodderen en "daar heb ik nu geen tijd voor". Aangezien mijn moeder niet rijdt wegens blind aan 1 oog en we allemaal wel een stukje uit elkaar wonen is er nu een Master Plan.
De operatie is straks, mijn vader rijdt daar zelf naar toe, mijn moeder gaat ook mee. Mijn zusje rijdt met haar auto naar mijn huis straks (da's een uur rijden), dan rijden we in mijn auto naar de kliniek (anderhalf uur rijden), moeders bij mij in de auto, mijn zusje in m'n vaders auto met mijn vader, dan achter elkaar aan naar het huis van mijn ouders (half uurtje rijden), iedereen uit de auto's flikkeren, koffie en potentieel eten, dan rij ik terug naar Enschede met m'n zusje en dan kan zij vanaf hier weer naar huis.
Zo zijn de benzinekosten verdeeld, hoef ik niet twee en een half uur naar piratenmuziek/hollandsehits/hardcore te luisteren bij m'n zusje in de auto en hoef ik niet in een automaat te rijden maar kan ik gewoon m'n brein uitzetten en in m'n eigen auto stampen.![]()
Moet daarvoor wel zo eerst F. naar z'n werk brengen.
Topdag.
* PdeHoog heeft het druk en zo. En niet zoveel zin om op FOK te zijnquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:18 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Waar is @:PdeHoog eigenlijk de laatste tijd?
Al nieuws? Ik kan me niet voorstellen dat hij zo vroeg al weg mag. Mijn schoonmoeder ging vorige week om 9.00 onder narcose en was rond 14.00 weer wakker. Daarna bijkomen, eten, fysio. Nou is roesje wel milder maar toch.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 08:38 schreef Lonaa het volgende:
Mijn moeder doet de informatievoorziening vanaf daar naar ons en daar waar ze heel lief is is ze nu in de veronderstelling dat hij om 10 uur al naar huis mag ipv 1400. Wij denken dat ze het verkeerd begrepen heeft want na de operatie volgt er nog fysio en de roes en ruggenprik moet ook uitwerken = 10 uur weg van de uitslaapkamer. Kliniek gebeld, dit deden onaardig want "ik was niet bij het gesprek mimimi"
Mijn moeder trachtte het na te vragen net in de kliniek en kreeg hetzelfde antwoord.
Ergo, wat nu
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 09:31 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
* PdeHoog heeft het druk en zo. En niet zoveel zin om op FOK te zijn
quote:
Ja ik kan het me ook niet voorstellen hoor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 09:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Al nieuws? Ik kan me niet voorstellen dat hij zo vroeg al weg mag. Mijn schoonmoeder ging vorige week om 9.00 onder narcose en was rond 14.00 weer wakker. Daarna bijkomen, eten, fysio. Nou is roesje wel milder maar toch.
😎quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 08:16 schreef Blues het volgende:
Zo in de trein naar Amsterdam.
4 stolpersteine leggen.![]()
Wat goed! Jij was ook wel toe aan een emotionele resetquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 09:48 schreef Barreltje het volgende:
Mooie gespreken gister avond.
Ik deed ook een mini-bluesje afgelopen jaar, al deelde ik dat wellicht niet helemaal hier .. Gister nog gesprek met peut en ik ben zo enorm gegroeid dit jaar..![]()
En waarom we toch niet leren over hoe onze hersens werken en hoe grote en kleine dingen een trauma op kunnen leveren en hoe we kunnen leren om daar mee om te gaan is me ook een raadsel.. de wereld zou zo veel fijner zijn als mensen vanuit hun (positieve) overtuiging zouden reageren en niet vanuit hun angst..
quote:Op maandag 17 oktober 2022 21:39 schreef Tele6 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het klinkt alsof je steeds helderder krijgt waar jij naar op zoek bent/wat jij wil.
Dus vertel eens wat meer over die crush![]()
Jazeker!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat goed! Jij was ook wel toe aan een emotionele reset
Ja !! Liefde perikelenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:43 schreef Candaasje het volgende:
[..]Het klinkt alsof je steeds helderder krijgt waar jij naar op zoek bent/wat jij wil.
Dus vertel eens wat meer over die crush
Is toch n heftig iets maar wel mooi dat ze gelegd worden!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 08:16 schreef Blues het volgende:
Zo in de trein naar Amsterdam.
4 stolpersteine leggen.![]()
Dat sowiesoquote:Op maandag 17 oktober 2022 21:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hoop heel erg aan het genieten van zijn gezin
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:52 schreef Memento-Mori het volgende:
Is toch n heftig iets maar wel mooi dat ze gelegd worden!
Heel veel succes daarmee, Kaat, zal best pittig worden, maar voor een heel goed doelquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 12:48 schreef Kaatje1 het volgende:
Pfff eindelijk m'n echte intake gehad bij het GLI. Ben benieuwd hoe ik morgen m'n bed uitkom. Eerst van alles doorgenomen (blijk toch betere spieren te hebben dan gedacht) en daarna alle oefeningen geoefend. Gaat best pittig worden, maar het is voor een goed doel. Zo maar eens de app downloaden om m'n sportdagen in te vullen. Het bleek dat degene waar ik een voorgesprek mee had gehad, mijn naam verkeerd had opgeschreven. Overal in de tekst goed gedaan, maar in de email een "s" vergeten. En tja, dan krijg ik geen berichtjes.
Mooi @:Blues dat de Stolpersteine er zijn voor G.'s naasten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Blues op 18-10-2022 13:08:38 ]
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 12:58 schreef Blues het volgende:
[..]
[..]
Heel veel succes daarmee, Kaat, zal best pittig worden, maar voor een heel goed doel
Het was een mooie ochtend. De stratenmakers en M. van de https://stichting-stolpersteine.nl/ maakten dat het goed, vlot verliep, nog voor de drukte in de kalverstraat begonOef, die rozen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tijdje terug was er nog ophef over klinkers rond Stolpersteine die zo lagen.
Wat voor ophef?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:08 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Oef, die rozen.
Tijdje terug was er nog ophef over klinkers rond Stolpersteine die zo lagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb deze intake ook zelf 3 keer afgezegd. 2x voor een sollicitatiegesprek (dan had ik geen tijd meer gehad om voor het gesprek te douchen) en 1x toen ik blaasonsteking hadquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:09 schreef AnneX het volgende:
Indrukwekkend Blues. 😎
@:Kaatje1 Van de week vroeg ik mij al af hoe het verliep. De aanmelding is toch al weken terug? Stom zeg van die S.![]()
Tuinhulp heeft de kliko volgestampt. En de voortuin is goed geruimd en gesnoeid.
Ruimte voor de nieuwe plantjes.![]()
En hoera voor Lonaa’s pa weer op huis aan. Strakjes. Met fysio komt ie wel weer aan de gang.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 12:58 schreef Blues het volgende:
Heel veel succes daarmee, Kaat, zal best pittig worden, maar voor een heel goed doel
Het was een mooie ochtend. De stratenmakers en M. van de https://stichting-stolpersteine.nl/ maakten dat het goed, vlot verliep, nog voor de drukte in de kalverstraat begon
Dat pand waar g's moeder, tante en opa en oma woonden was hun kapperszaak en daarboven woonden ze.
Tot weggevoerd![]()
Pand is wel erg lelijk geworden zo met die ramen en die moderne pui
Wat een droevenis toch. Tranen in mijn ogen (13 jaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.). Maar ook wat mooi dat ik voor het eerst zo'n steen zie van iemand die niet is overleden. Wat een geluk dat zij niet in Sobibor terecht kwam.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:10 schreef Blues het volgende:
[..]
Wat voor ophef?
Deze liggen echt als 'struikelstenen' (Luik)
https://twitter.com/hasht(...)hashtag_click&f=livehttps://twitter.com/spreeksteen/status/848097654856982528SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou dat is wel heel ver gezocht.. en het is niet eens een 'hakenkruis'... tenminste ik zie het er niet in hoorquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:29 schreef Jan_Onderwater het volgende:
https://twitter.com/spreeksteen/status/848097654856982528
Inderdaad.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:31 schreef Tuindier het volgende:
Wat een enorme mix van emoties hier de laatste dagen zeg.
Hier op het werk ook weer de eerste groep mensen positief. De volgende golf is duidelijk begonnen..
Dat is nog een heel verhaalquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat een droevenis toch. Tranen in mijn ogen (13 jaar). Maar ook wat mooi dat ik voor het eerst zo'n steen zie van iemand die niet is overleden. Wat een geluk dat zij niet in Sobibor terecht kwam.
Voor je zei dat je het kon mailen dacht ik al direct: dat wil ik wel lezen! Dus ja heel graag.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:24 schreef Blues het volgende:
Dat is nog een heel verhaal![]()
Zou zomaar een goeie serie op Netflix kunen zijn..
g heeft zowel van zijn moeder als van zijn vader (ook spannend) het hele verhaal opgeschreven. Is ook her en der opgenomen in verschillende boeken en artikelen.
Kan je wel wat mailen?
DM voor geïnteresseerden.
Veel zegquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 15:20 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Hier hebben we coronageval nr 4 van de afgelopen 3 weken. En we zijn met nog geen 20 mensen.
Pfoe!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:29 schreef Lonaa het volgende:
Zo. Thuis.
Wat een bizar lopende-band-werk zeg, zo'n kliniek. Er waren wat milde uh, struikelblokken. Mijn vader blijkt niet gevoelig voor een ruggeprik, dus toen de arts een incisie wilde maken in z'n knie zei zijn been "FUCK NO" en hebben ze hem onder algehele narcose gebracht.Bij het opstaan uit bed toen hij naar huis mocht begon de wond enorm te bloeden dus er moest verband vervangen en hij kwam naar buiten in een plastic chirurgenbroek
![]()
Ouders veilig thuis gebracht, mezelf veilig thuis gebracht en m'n zusje is hopelijk over een half uur ook veilig thuis.
Ik denk dat ik zo F. nog even ophaal van z'n werk want dat is lief, quiche in de oven en vanavond nog een verjaardag. *hijg
F. is al wel een tijdje weer aan het werk.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:32 schreef Blues het volgende:
[..]
Pfoe!
Maar mocht pa wel naar huis dan?![]()
En F weer naar werk! Best snel, weer helemaal opgeknapt?
Wat apart, maar wel heel fijn. Fysio zei ooit, je kan beter een nieuwe heup dan een nieuwe knie hebben. Maar ze hebben blijkbaar veel geleerd dat het sneller gaat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:47 schreef Lonaa het volgende:
Nope. Niks van dat. Hoeft niet. Gewoon kwestie van "doen wat kan" en "veel kleine stukjes lopen". Ik stond ook met m'n oren te klapperen maar blijkbaar is dat hoe het gaat.
Het helpt denk ik wel dat het maar een "halve" nieuwe knie is. Nou ja, we gaan zien hoe het gaat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Wat apart, maar wel heel fijn. Fysio zei ooit, je kan beter een nieuwe heup dan een nieuwe knie hebben. Maar ze hebben blijkbaar veel geleerd dat het sneller gaat.
Hij heeft nog een tijdje voordat de vierdaagse begintquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:57 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Het helpt denk ik wel dat het maar een "halve" nieuwe knie is. Nou ja, we gaan zien hoe het gaat.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:47 schreef Lonaa het volgende:
Nope. Niks van dat. Hoeft niet. Gewoon kwestie van "doen wat kan" en "veel kleine stukjes lopen". Ik stond ook met m'n oren te klapperen maar blijkbaar is dat hoe het gaat.
Iets lekkers bestellen?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:44 schreef Kaatje1 het volgende:
grrr vanavond VVE meeting, geen drukke agenda gelukkig, ook geen rare zaken, maar ook totaal geen zin. En ik moet wat te eten verzinnen. Had gedacht dat er gisteravond van het eten voor het eetclubje wel eten zou overblijven maar de kippensoep ging schoon op en van de hete bliksem bleef net een eetlepel overDat vult ook niet echt.
Net nog even het smoelenboek van mijn nieuwe collega's bekeken. Het is nog steeds onwerkelijk dat ik een baan heb.
Mensen nemen het mee van vakantie, scholen zijn weer begonnen dus ze krijgen het van hun kinderen, én er zijn weer een hoop congressen voor werk. Het effect is duidelijkquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:26 schreef Blues het volgende:
[..]
Veel zeg![]()
Net in de krappe tietenbus (auw) zowel de laborant als ik zelf ook maar 😷😷
Ik heb nog wat witte bolletjes van TGTG. Echt, dat ik vroeger alleen maar witbrood at, snap er niets van. Maar weggooien is ook zonde. Even beleggen, kop bouillon erbij.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:11 schreef Blues het volgende:
[..]
Iets lekkers bestellen?
En ja he geweldig![]()
Ik doe in dat geval gepeld in stukken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:17 schreef Barreltje het volgende:
Fijn dat de operatie uiteindelijk gelukt is loon!
Hier aan de Grote-schoonmaak-voor-vakantie begonnen..
En ik kwam wat (over) rijpe bananen tegen... ehmm hoe doe ik die ook al weer bevriezen? In z'n geheel? Met zn jasje aan? Of gepeld en in stukken
Ik kende een anesthesioloog die zich enorm kon opwinden over het eufemistische woord roesje. Roesjes bestaan niet. Het is allemaal narcose. De één wat langer en dieper dan de ander. En allemaal met risico's.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:35 schreef Lonaa het volgende:
[..]
F. is al wel een tijdje weer aan het werk.Het is Heel Erg Druk, nieuwe collega moet ingewerkt, volgende week project installeren. Het is allemaal wat chaotisch hier.
Misschien was de algehele narcose wel een Roesje XXL, ik weet niet precies. Ruggeprik deed iig niks. Vader was wel goed high op de morfine. Had het hoogste woordEenmaal thuis wel grauw en moe. Wel nog steeds het hoogste woord.
![]()
Die hebben we op de bank geparkeerd, m;n moeder in bed en toen op weg naar huis.
Gepeld en in plakjes.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:17 schreef Barreltje het volgende:
Fijn dat de operatie uiteindelijk gelukt is loon!
Hier aan de Grote-schoonmaak-voor-vakantie begonnen..
En ik kwam wat (over) rijpe bananen tegen... ehmm hoe doe ik die ook al weer bevriezen? In z'n geheel? Met zn jasje aan? Of gepeld en in stukken
Wij gebruiken vaak sedatie en algehele narcose. Ook niet helemaal juist, maar de diepte verschilt wel aanzienlijk.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:27 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik kende een anesthesioloog die zich enorm kon opwinden over het eufemistische woord roesje. Roesjes bestaan niet. Het is allemaal narcose. De één wat langer en dieper dan de ander. En allemaal met risico's.
hehequote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:43 schreef Candaasje het volgende:
[..]Het klinkt alsof je steeds helderder krijgt waar jij naar op zoek bent/wat jij wil.
Dus vertel eens wat meer over die crush
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jouw mail in mijn DM dan, of nog beter, in die van gquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Candaasje het volgende:
Mooie, droevige stenen @:Blues![]()
Ik zou ook wel graag een DMmetje willen.
3 uur onderweg, maar dan heb je wel weer mooi geknipte haren met weer veel krul.de kapper was dit keer ook erg content met zijn werk
![]()
Nu dus onderweg naar huis. 3ens bedenken wat we gaan eten.
De 1. 2. 3. punten zijn een stappenplan, niet een lijst van opties. Ik ga de ethisch juiste volgorde aanhouden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:01 schreef Candaasje het volgende:
Boeketromannetje in de maak hoor![]()
Ik zou hem appen.
Ik ken die functie niet en heb hem nooit gebruikt, maar kan hem nu ik ernaar zoek ook niet vinden in de app.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:59 schreef Lonaa het volgende:
Huh. De rabobankapp had altijd een knopje met "grafiek" waar je dan een grafiekje kreeg van de groei (of krimp) van je rekening(en) van 1, 3, 6 of 12 maand.
Ik kan dat knopje niet meer vinden?
De rest moet je zelf weten, maar ik zou hem appen. Gewoon, omdat crushquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:03 schreef Tele6 het volgende:
[..]
De 1. 2. 3. punten zijn een stappenplan, niet een lijst van opties. Ik ga de ethisch juiste volgorde aanhouden.
En oooh joh, perfect boeketromannetje. De mysterieuze woest-aantrekkelijke held, en dan Tele6 die zich een weg door het leven klunst
Ik wil niet het risico lopen dat ik 'm nu app, hij zegt "oh gezellig, komende zaterdag oké?" en dat ik dan nog niet de tijd heb gehad om dingen netjes op te lossen met Bquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:06 schreef Candaasje het volgende:
[..]
De rest moet je zelf weten, maar ik zou hem appen. Gewoon, omdat crush![]()
(Ik heb mijn prof overigens nooit geappt. Om misverstanden te voorkomen)
De chatbot doet kut (goh) dus ik weet nog steeds niet of deze functionaliteit niet meer bestaat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:06 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik ken die functie niet en heb hem nooit gebruikt, maar kan hem nu ik ernaar zoek ook niet vinden in de app.
Haha, dat is ook waarquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:14 schreef Lonaa het volgende:
Samen wat drinken in de stad hoeft natuurlijk niet hetzelfde te betekenen als woest geile seks. Dat ene is ok zolang het met B niet netjes opgelost is, dat andere mogelijk niet.
Wel gelijk goede stok achter ed deurquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:09 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik wil niet het risico lopen dat ik 'm nu app, hij zegt "oh gezellig, komende zaterdag oké?" en dat ik dan nog niet de tijd heb gehad om dingen netjes op te lossen met B![]()
Wat zou je je prof geappt hebben als je hem wel geappt had?
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:40 schreef Candaasje het volgende:
(En dat was ook niet het type dat zou appen 'Amai, zaterdag op caf'e 'n pilske pakken?' Dat zou dan eerder "Geachte mejuffrouw de Bruin... blablabla..... Hoogachtend Prof X. worden . Wel teringgeil natuurlijk, vanuit mijn optiek.)
Maar je gaat wel met de intentie van een date. Het is niet alleen fout als er seks is toch?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:14 schreef Lonaa het volgende:
Samen wat drinken in de stad hoeft natuurlijk niet hetzelfde te betekenen als woest geile seks. Dat ene is ok zolang het met B niet netjes opgelost is, dat andere mogelijk niet.
De opwinding was er iig. Bquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:58 schreef Blues het volgende:
[..]
Nou dat is wel heel ver gezocht.. en het is niet eens een 'hakenkruis'... tenminste ik zie het er niet in hoor
Mja. Als je van plan bent er een punt achter te zetten maar een date/interesse/drankje komt eerst dan vind ik dat wel een grijs gebied geloof ik.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:42 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Maar je gaat wel met de intentie van een date. Het is niet alleen fout als er seks is toch?
Ik ga wel goed op het mogelijke appje, ja.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:45 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Jij zou hem ook doen hè?![]()
(Niet dat je weet hoe 'ie eruitziet ofzo, maar toch.)
Eigenlijk niet eens heel knap. 't Was meer uitstraling, manier van (Latijns) praten. Statig,rustig en zelfverzekerd. Vriendelijk (maar veeleisend). En goed, hij droeg wel grote zorg voor zijn kleding (Vaak lange mantels, gillette, etc.)quote:
*Wiebelquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:48 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Eigenlijk niet eens heel knap. 't Was meer uitstraling, manier van (Latijns) praten. Statig,rustig en zelfverzekerd. Vriendelijk (maar veeleisend). En goed, hij droeg wel grote zorg voor zijn kleding (Vaak lange mantels, gillette, etc.)
Jude Law in Fantastic Beasts is objectief gezien echt wel knapper, maar denk aan die stijl.
houding doet een hoop iddquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:48 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Eigenlijk niet eens heel knap. 't Was meer uitstraling, manier van (Latijns) praten. Statig,rustig en zelfverzekerd. Vriendelijk (maar veeleisend). En goed, hij droeg wel grote zorg voor zijn kleding (Vaak lange mantels, gillette, etc.)
Jude Law in Fantastic Beasts is objectief gezien echt wel knapper, maar denk aan die stijl.
Bij een collega mee gemaakt hoe het in de st Maartens kliniek aan toe gaat. Net een hotel overnachting voor 1 dag.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:47 schreef Lonaa het volgende:
Nope. Niks van dat. Hoeft niet. Gewoon kwestie van "doen wat kan" en "veel kleine stukjes lopen". Ik stond ook met m'n oren te klapperen maar blijkbaar is dat hoe het gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Maartenskliniek is fantastischquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:01 schreef z80 het volgende:
[..]
Bij een collega mee gemaakt hoe het in de st Maartens kliniek aan toe gaat. Net een hotel overnachting voor 1 dag.
Binnenkomen in de middag. Rondje doornemen gegevens. Vroeg in de ochtend nieuwe knie. Eind van de ochtends uit bed geschopt. En na zelf een rondje wc doen naar buiten gegooid. Mededeling, direct belasten de knie. Zolang het geen pijn doet.
En dit is een college met, laat ik het zo zeggen, wat ziekenhuis ervaring.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
En poes ligt op haar rug op mijn schoot met haar pootjes te twitchen…SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Fijn hoor, dat poes het weer goed doet.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Die heeft dan nog veel bij te lezenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:23 schreef Cat-astrophe het volgende:
Lol, een lurker (:W ) likete net een vrij random post uit 2021 van me uit deze SC
Er zijn echt héle vreemde lurkers in SC's is me de afgelopen jaren duidelijk geworden. Ik snap daar echt werkelijk niets van en vind het tikje engquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:23 schreef Cat-astrophe het volgende:
Lol, een lurker (:W ) likete net een vrij random post uit 2021 van me uit deze SC
Echt hoor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:35 schreef Molo het volgende:
Er zijn echt héle vreemde lurkers in SC's is me de afgelopen jaren duidelijk geworden. Ik snap daar echt werkelijk niets van en vind het tikje eng
In Nederland. Zodra de apparaten er af kunnen wordt je buiten gezet. In Duitsland. Zolang we je nog van een pilletje kunnen voorzien blijf je hier in bed.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Maartenskliniek is fantastisch
En orthopedisch ingrepen en nazorg zijn extreem veranderd afgelopen jaren
Als je überhaupt kijkt hoe ligdagen en nazorg zijn veranderd de afgelopen tien jaar, dan schrik je. Het was echt bizar conservatief en mensen herstellen nu echt veel sneller en beter door de wijzigingen
KELquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:36 schreef Blues het volgende:
[..]
Echt hoor.
Wij zaten ooit in het begin van fok in de kelder ( 2000 ) en hadden in ons enthousiasme wat (onherkenbaar, maar inmiddels kent iedereen ons bij naam en foto) gepost.
Dat is opgeslagen en werd ons jaren later om de oren geslagen. Erg akelig
Je hebt wel meegekregen dat ik geen nieuw huis koop?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:33 schreef fietsie het volgende:
@:sigme verloopt het huis-technisch allemaal naar wens? Ik hoorde mensen met rare verhalen over verkochte maar door derden ‘bewoonde’ onroerende zaken enzo in Spanje; daar gewoon lekker alles op de rit?
Ahja je hebt dus wel vergelijkbaar gedoe dan… Deze mensen (fam van schoonfamilie) kochten iets wat “daar” onderwerp bleek van een familievete..quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:40 schreef sigme het volgende:
[..]
Je hebt wel meegekregen dat ik geen nieuw huis koop?
Het huis dat we op het oog hadden, was dit voorjaar gekraakt, daarom hebben we het toen niet kunnen bezichtigen. Maar ze zijn na een rechtelijk uitspraak eruit gezet.
Wat een baas!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:37 schreef sigme het volgende:
Wij kwamen op de avondwandeling
[ afbeelding ]
nog een fraaie langsprietkrekelachtige tegen.
[ afbeelding ]
Vriendin van me na geplande keizersnede bij volledig nul complicaties oid in Zwitserland, anderhalve week in ziekenhuisquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:39 schreef z80 het volgende:
[..]
In Nederland. Zodra de apparaten er af kunnen wordt je buiten gezet. In Duitsland. Zolang we je nog van een pilletje kunnen voorzien blijf je hier in bed.
Avontuurhond was wel wat onder de indruk van d’r avontuur. Ze wou vanmiddag nauwelijks mee: ik moest haar aanlijnen zodat ze meeliep. Vanavond ging het wel weer.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:46 schreef Molo het volgende:
[..]
Wat een baas!
Gedraagt avontuurhont zich nu beter trouwens?
Och, dat is ook wel sneuquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Avontuurhond was wel wat onder de indruk van d’r avontuur. Ze wou vanmiddag nauwelijks mee: ik moest haar aanlijnen zodat ze meeliep. Vanavond ging het wel weer.
Collega van m'n moeder kreeg een keer vlak over de grens last van het hart. Er werd, toen alles goed was afgelopen, nog wel gevraagd of er bij het overgaan van de grens nog geen klachten waren. Dit in verband met verzekering en het feit dat ze in Duitsland toch wel iets grondiger te werk gaan. Langer dan de monitor/meer onderzoeken etc. Het schijnt voor te komen dat men zich bewust laat opnemen aan de andere kant van de grens.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Vriendin van me na geplande keizersnede bij volledig nul complicaties oid in Zwitserland, anderhalve week in ziekenhuis![]()
Echt absurd anders zo dichtbij, maar zoveel culturele invloeden die doorwerken in die zorgsystemen overal
Japs. Goede reminder weer dat wat je hier deelt met mensen die je kent, echt ook gelezen wordt door mensen die je niet kent.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Er zijn echt héle vreemde lurkers in SC's is me de afgelopen jaren duidelijk geworden. Ik snap daar echt werkelijk niets van en vind het tikje eng
Kon ze maar vertellen hoe ze verdwaald raakte en wat voor avonturen ze heeft beleefd…quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Avontuurhond was wel wat onder de indruk van d’r avontuur. Ze wou vanmiddag nauwelijks mee: ik moest haar aanlijnen zodat ze meeliep. Vanavond ging het wel weer.
En als het niet gaat mag je langer blijven. Zelfstandig naar de wc is een criterium volgens mij? Iig naar de wc zijn geweest.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Maartenskliniek is fantastisch
En orthopedisch ingrepen en nazorg zijn extreem veranderd afgelopen jaren
Als je überhaupt kijkt hoe ligdagen en nazorg zijn veranderd de afgelopen tien jaar, dan schrik je. Het was echt bizar conservatief en mensen herstellen nu echt veel sneller en beter door de wijzigingen
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:49 schreef sigme het volgende:
Avontuurhond was wel wat onder de indruk van d’r avontuur. Ze wou vanmiddag nauwelijks mee: ik moest haar aanlijnen zodat ze meeliep. Vanavond ging het wel weer.
Naar mijn weten wel, werkt met activiteiten logger dacht ik, dus als je alleen lurkt word je er (terecht) uitgeknikkerd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:01 schreef Blues het volgende:
[..]
Het is er nog toch?
Ik heb niet eens meer toegang, jij?
En zo ja, is het er nog leuk?
In Duitsland lig je ook na een doodnormale bevalling rustig drie dagen in het ziekenhuisquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 20:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Vriendin van me na geplande keizersnede bij volledig nul complicaties oid in Zwitserland, anderhalve week in ziekenhuis![]()
Echt absurd anders zo dichtbij, maar zoveel culturele invloeden die doorwerken in die zorgsystemen overal
Al 100 jaar geleden gekickt wegens inactiviteit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:01 schreef Blues het volgende:
[..]
Het is er nog toch?
Ik heb niet eens meer toegang, jij?
En zo ja, is het er nog leuk?
Ik vind het Nederlandse beleid voor een eerste baby ook wel vrij heftig hoor. Hoppa naar huis met zo'n klein kwetsbaar mormeltje in je maxicosi.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:36 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
In Duitsland lig je ook na een doodnormale bevalling rustig drie dagen in het ziekenhuis![]()
Mijn lief sloeg stijl achterover toen ze hoorde dat ik om 8 uur in het ziekenhuis was en rond 14 uur weer vertrok (met baby)
Zo laat pas?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:36 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
In Duitsland lig je ook na een doodnormale bevalling rustig drie dagen in het ziekenhuis![]()
Mijn lief sloeg stijl achterover toen ze hoorde dat ik om 8 uur in het ziekenhuis was en rond 14 uur weer vertrok (met baby)
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 22:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Vergadering gehad. Ging helemaal prima en rustig, totdat een meneer een vergane koe uit de sloot haalde (en hij had nog ongelijk ook)
En snel uit ziekenhuis, paar jaar geleden werd een vriendin aan het begin van de middag geopereerd aan blindedarmontsteking en was om 23 uur weer thuis. Ik vroeg toen ze weer op wordfeud kwam of ze een leuke kamergenoot had, kreeg ik als antwoord dat ze daarmee getrouwd was. Ik dacht nog 3ven dat hij ook was opgenomen
Ik zie serieus mensen aankomen in mijn dienst en in diezelfde dienst mèt baby weer vertrekkenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:36 schreef Clubsoda het volgende:
In Duitsland lig je ook na een doodnormale bevalling rustig drie dagen in het ziekenhuis![]()
Mijn lief sloeg stijl achterover toen ze hoorde dat ik om 8 uur in het ziekenhuis was en rond 14 uur weer vertrok (met baby)
Een vergane koe nog welquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 22:30 schreef Kaatje1 het volgende:
Vergadering gehad. Ging helemaal prima en rustig, totdat een meneer een vergane koe uit de sloot haalde (en hij had nog ongelijk ook)
En snel uit ziekenhuis, paar jaar geleden werd een vriendin aan het begin van de middag geopereerd aan blindedarmontsteking en was om 23 uur weer thuis. Ik vroeg toen ze weer op wordfeud kwam of ze een leuke kamergenoot had, kreeg ik als antwoord dat ze daarmee getrouwd was. Ik dacht nog 3ven dat hij ook was opgenomen
Haha, beter dan de mememe weirdo.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 23:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
![]()
Succes morgen!
Ik ging net weer aquarobiccen. Ik stond weer met een weirdo onder de douche. Dit keer was het een leuke. Een vrouw, waarmee ik later ook in de kleedkamer stond. Ik heb werkelijk nog nooit iemand zo veel horen praten in zo'n korte tijd. Zelfs niet met drugs op. Ze was echt zeer getalenteerd.
En is dat lekker? Maakt het je blij?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 23:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ging net weer aquarobiccen.
Maar dat was dan dus geen eerste babyquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 22:06 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zo laat pas?![]()
Schoonzus arriveerde ook rond acht uur, duwde de baby er rond een uur of 10 uit, rond 12 uur waren alle formaliteiten plus toiletbezoek afgehandeld en konden mijn ouders in vliegende vaart met de rest van hun kinderen naar hun huis om nog net op tijd te zijn voor versieren plus ontvangst
Ik vond het wel intens pijnlijk, dat duurde ongeveer een week en toen ging het miraculeus beter. Maar geen akelige dingen met bloedingen en ontstekingen enzo. Wat gebeurde er bij jou?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 06:57 schreef Lonaa het volgende:
Ik weet ook niet hoe het verwijderen van jouw amandelen ging en de naweeen daarvan @:Clubsoda maar bij mij was dat verschrikkelijk 10 jaar geleden.
Ook geen enge bloedingen hoor maar Zo Veel Pijn.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 07:04 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik vond het wel intens pijnlijk, dat duurde ongeveer een week en toen ging het miraculeus beter. Maar geen akelige dingen met bloedingen en ontstekingen enzo. Wat gebeurde er bij jou?
Maar eigenlijk is het dus idioot dat iets wat zo simpel lijkt veel naarder kan voelen dan wanneer ze in je ruggengraat of hart aan het poeren zijn geweest(hetzelfde geldt voor verstandskiezen, dat vond ik zo mogelijk nog erger).
Heb jij geen Privium?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 08:05 schreef Barreltje het volgende:
Bwuh.. vrijdag vanaf Schiphol vertrekken.. geen idee hoe het met de chaos is daar nu..
Ja. Best wel. Goed voor mijn lijf vooral omdat het water een groot deel van de belasting opvangt.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 23:17 schreef fietsie het volgende:
[..]
En is dat lekker? Maakt het je blij?
Rip aan de nabestaandenquote:Op woensdag 19 oktober 2022 08:35 schreef Clubsoda het volgende:
Wij gaan zondag. Volgens de voorspeller topdrukte. We gaan het zien
Wel in een 2 persoonskamer. Ik vond dat hel op aarde, maar had niet helemaal door dat ik niet hoefde te blijven....quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:36 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
In Duitsland lig je ook na een doodnormale bevalling rustig drie dagen in het ziekenhuis![]()
Mijn lief sloeg stijl achterover toen ze hoorde dat ik om 8 uur in het ziekenhuis was en rond 14 uur weer vertrok (met baby)
Nope.. niet nodig want gold member..quote:Op woensdag 19 oktober 2022 08:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Heb jij geen Privium?
Schiphol is een soort wonky loterij zonder, kan extreem mee of tegenvallen en de voorspeller van de drukte is totaal onbetrouwbaar![]()
First you were like "YAY" and then you were like "OH"quote:Op woensdag 19 oktober 2022 09:46 schreef Vanyel het volgende:
Ik keek vanmorgen zonaar buiten, dik ijs op het dak van de uitbouw.
Blik opzij naar de buurman. Uitbouw zonder ijs. Gnegne.
20 minuten later
[ afbeelding ]
Stom karma
Ja niks leukquote:Op woensdag 19 oktober 2022 11:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
First you were like "YAY" and then you were like "OH"
Waar zien jullie die voorspellingen?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 08:35 schreef Clubsoda het volgende:
Wij gaan zondag. Volgens de voorspeller topdrukte. We gaan het zien
Op schiphol.nl, wanneer je je vluchtnummer ingeeft.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waar zien jullie die voorspellingen?
Nog voor de statistieken. Iemand die afgelopen maandag om 2 uur 's middags vertrok had 1 uur en 50 minuten in rijen gestaan voor hij overal doorheen was. Vond hij meevallen.
Dank je wel! Pas nodig in november en december, maar dan weet ik dat alvast.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:23 schreef Clubsoda het volgende:
Op schiphol.nl, wanneer je je vluchtnummer ingeeft.
O, wat een gedoe!quote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:28 schreef Tele6 het volgende:
JEZUSGRIEBELS ik moet nóg meer informatie opsturen naar die mensen van dat appartement. Kennelijk is m'n UWV uitdraai inmiddels niet meer actueel genoeg. Manmanmanmanmanman
Ben niet echt lekker, maar had vooral tig afspraken die ik niet wilde missen. Echt slecht getimed. Rest heeft nergens last van, das wel fijn.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Heb je klachten? Hoe is het met de rest van het gezin?
Woensdag is de rustigste dag aldus beveiligingsmannetje die ik vorige maand sprak.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waar zien jullie die voorspellingen?
Nog voor de statistieken. Iemand die afgelopen maandag om 2 uur 's middags vertrok had 1 uur en 50 minuten in rijen gestaan voor hij overal doorheen was. Vond hij meevallen.
Altijd lastig, geen electriciteit. Duurde nog best lang, toch?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 16:24 schreef AnneX het volgende:
Het waren een stuk of 40 postcodes en 648 huishoudens zonder stroom.
Het werkt weer![]()
Koffie
Van 13 uur tot 16 uur. De laptop in de Bieb werkte wel. Had ook nog 92%quote:Op woensdag 19 oktober 2022 16:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Altijd lastig, geen electriciteit. Duurde nog best lang, toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, prorail gaat aan het spoor werken over een paar weken. Ach het was in augustus nog 4 weken gesperd.
Volgens mij hebben wij het dan gehad. Klaar voor een volgend decennium.
Wat zijn jullie plannen? JRoss op reisquote:Op woensdag 19 oktober 2022 13:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dank je wel! Pas nodig in november en december, maar dan weet ik dat alvast.
Dat zal wennen zijn!quote:Op woensdag 19 oktober 2022 17:31 schreef Kaatje1 het volgende:
![]()
Thuis! Suf geluld, kapot moe maar wel een leuke dag.
Arbeidsovereenkomst getekend dus nu is het echt
quote:Op woensdag 19 oktober 2022 16:47 schreef AnneX het volgende:
Gelukkig…Allemachtig, wat een bedrijvigheid! En wat een leuke foto's van dat stoomwalsjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, prorail gaat aan het spoor werken over een paar weken. Ach het was in augustus nog 4 weken gesperd.
Volgens mij hebben wij het dan gehad. Klaar voor een volgend decennium.
Jross gaat in november naar de UK, naar vrienden en zijn moeder. En dan in december vieren we kerst bij zijn jongste zus. Ook in de UK."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
quote:
quote:ik moet nóg meer informatie opsturen naar die mensen van dat appartement. Kennelijk is m'n UWV uitdraai inmiddels niet meer actueel genoeg. Manmanmanmanmanman
quote:Op woensdag 19 oktober 2022 17:31 schreef Kaatje1 het volgende:
![]()
Thuis! Suf geluld, kapot moe maar wel een leuke dag.
Arbeidsovereenkomst getekend dus nu is het echt
quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:42 schreef Tele6 het volgende:
Ik had vandaag vrij. Ik heb vanochtend vroeg getraind, daarna 20 km gefietst om op kraambezoek te gaan bij m'n collega -- baby was schattig maar had wel veel last van krampjes-- daarna 20 km teruggefietst, lunch, middagdutje, boodschapjes.
fijne dag zo.
Nu zit ik aan een gele Thaise curry die véél te pittig uitgevallen is
en heb ik net R geappt
dus ik zit om meerdere redenen peentjes te zweten
Dit!!quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:40 schreef Tele6 het volgende:
@:AnneX zo hé wat een werk daar. En tof van de geschiedenisplaatjes idd
Gelukkig nu weer stroom
🌶🌶🌶🌶🌶🌶🌶quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:42 schreef Tele6 het volgende:
Ik had vandaag vrij. Ik heb vanochtend vroeg getraind, daarna 20 km gefietst om op kraambezoek te gaan bij m'n collega -- baby was schattig maar had wel veel last van krampjes-- daarna 20 km teruggefietst, lunch, middagdutje, boodschapjes.
fijne dag zo.
Nu zit ik aan een gele Thaise curry die véél te pittig uitgevallen is
en heb ik net R geappt
dus ik zit om meerdere redenen peentjes te zweten
B en ik gaan morgenavond praten. ik hoop in de loop van de tijd de boel weer terug om te vormen naar een vriendschap want hij blijft een van mijn favoriete mensen ook al zit een relatie er niet meer echt in.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 19:22 schreef sigme het volgende:
@:tele6, hoe sta je nu ten opzichte van B?
Ik hoop dat jullie er goed uit komenquote:Op woensdag 19 oktober 2022 19:25 schreef Tele6 het volgende:
[..]
B en ik gaan morgenavond praten. ik hoop in de loop van de tijd de boel weer terug om te vormen naar een vriendschap want hij blijft een van mijn favoriete mensen ook al zit een relatie er niet meer echt in.
Jammer van de wind! Wel lekker terugkomen in het huisje dan, lijkt me.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:48 schreef fietsie het volgende:
Vandaag beetje een vergissing gemaakt met de sterk gedraaide wind; ik had niet verwacht het hele kustfietspad van texel schuin tegen de wind te moeten; steenkoud & doorweekt onder mijn jas kwam ik aan in De Cocksdorp...
Maar uiteindelijk net geen 50km gefiets, dat was wel lekker
Gelukkig is er een saunaquote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:48 schreef fietsie het volgende:
Vandaag beetje een vergissing gemaakt met de sterk gedraaide wind; ik had niet verwacht het hele kustfietspad van texel schuin tegen de wind te moeten; steenkoud & doorweekt onder mijn jas kwam ik aan in De Cocksdorp...
Maar uiteindelijk net geen 50km gefiets, dat was wel lekker
quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:42 schreef Tele6 het volgende:
Ik had vandaag vrij. Ik heb vanochtend vroeg getraind, daarna 20 km gefietst om op kraambezoek te gaan bij m'n collega -- baby was schattig maar had wel veel last van krampjes-- daarna 20 km teruggefietst, lunch, middagdutje, boodschapjes.
fijne dag zo.
Nu zit ik aan een gele Thaise curry die véél te pittig uitgevallen is
en heb ik net R geappt
dus ik zit om meerdere redenen peentjes te zweten
morgenavond weer inpakkenquote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:51 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Jammer van de wind! Wel lekker terugkomen in het huisje dan, lijkt me.
Hoe lang blijven jullie nog?
Ja dat zekerquote:
Cointreau is heerlijk over pannenkoeken.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:41 schreef Isabeau het volgende:
@:Blues het venkelgerecht was echt héérlijk. Ik vond het zelfs een waardig kerstdiner gerecht. Klein flesje cointreaux gehaald, wat niemand hier drinkt, maar daar kan ik nog wel een paar keer dit mee maken
Goede tipquote:
Dit kostte mijn miniflesje sesamolie ookquote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:06 schreef Isabeau het volgende:
Het is maar een mini-flesje hoor(van 4,85 of zo!)
Dat is inderdaad enorm lekkerquote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Goede tip
Ik had ook al bedacht dat een fruitsalade met een beetje warme suikersiroop+cointreau vast ook lekker is
Dan wordt het volgende flesje toch wat groter? Het spul bederft nietquote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:06 schreef Isabeau het volgende:
Het is maar een mini-flesje hoor(van 4,85 of zo!)
Ja, ik had al bedacht dat dat een grotere fles zou worden.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:17 schreef sigme het volgende:
Dan wordt het volgende flesje toch wat groter? Het spul bederft niet
Dat is tenminste lekker!quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:08 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dit kostte mijn miniflesje sesamolie ook
Ik heb een beetje geproefd, maar geen fan zo. Door de venkel was het echt goddelijk.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:18 schreef fietsie het volgende:
Je gaat er geloofik ook goed op puur, je gaat er iig aardig van schilderen
Alle dagen blootloopweer.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, ik had al bedacht dat dat een grotere fles zou worden.
Hoe is España?
Het klinkt fantastisch. Smaken die amandelen met goed kauwen ook maar marsepein?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:26 schreef sigme het volgende:
Alle dagen blootloopweer.
We maken dagelijk 1 â 2 wandelingetjes, de oudste hond kan eigenlijk geen wandeling van meer dan een uur nog goed volhouden.
Verder werk ik veel dagen even een uurtje of twee. De rest van de dag vul ik met amandelen (plukken, pellen, kraken), eten maken, eten eten en water opwarmen zo zowat.
Kortom volop rust reinheid en regelmaat.
Marsepein, nee. Naar amandel. Ik heb de bittere er nu goed uit, maar als je een bittere eet dan proeft dat wel enorm naar bitterkoekjes. Of amaretto. Jammer dat het zo giftig isquote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het klinkt fantastisch. Smaken die amandelen met goed kauwen ook maar marsepein?
En hoe is het met de olijvenbomen?
Zonde ja!quote:Op woensdag 19 oktober 2022 21:26 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Om het vervolgens te vergeten te gebruiken in het gerecht vandaag.
Tis een winner hequote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:41 schreef Isabeau het volgende:
@:Blues het venkelgerecht was echt héérlijk. Ik vond het zelfs een waardig kerstdiner gerecht. Klein flesje cointreaux gehaald, wat niemand hier drinkt, maar daar kan ik nog wel een paar keer dit mee maken
Of als je Cointreau verafschuwt?quote:Op donderdag 20 oktober 2022 07:12 schreef Lonaa het volgende:
Is dat venkelrecept ook lekker als je niet per se heel erg van venkel houdt?
Beterschap!quote:Op donderdag 20 oktober 2022 11:43 schreef Celestien het volgende:
Jep... Dochter ziek thuis met 39.1 graden koorts.
Heb vannacht twee uur geslapen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |